Paaiškinkit keistą sapną

Kiti temos puslapiai: 1, 2.
 2009-10-20 19:08:08
boleris
Temų: 1
Pranešimų: 2
Registruotas: 2009-10-20
taigi aš gan dažnai sapnuoju labai keistą sapną jau apie 2 metus gal karta į mėnesį.
Sapnas: aš atvažiuoju kažkur pastatau masina nueinu savo reikalais o kai grįžtu automobilio neberandu dar apsidairau kelis kartus bet nematau. veliau išsitraukiu distancini automobilio pulteli paspaudes atsirakina kita masina paeinu į šoną ieškodamas ir spaudinėdamas gal savo rasiu bet vėl paspaudžiu ir vėl kita atsirakina. Taip bespaudinėdamas sapnas ir baigiasi visada. Gal kas galit paaiškint ką tai galėtu reikšti ?
 2009-10-20 19:56:45
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
spėju turi automobilį ir labai bijai, kad nepavogtų? Be to nebūna kartais, kad pamiršti kur pastatei autobilį ir po to tenka paieškoti?
 2009-10-20 20:21:42
boleris
Temų: 1
Pranešimų: 2
Registruotas: 2009-10-20
Na ieškoti niekad neteko. buvo kažkada bande lupti ir išlupė spinele bet kažkaip gyvenime negalvoju apie tai.
 2009-10-20 20:49:45
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
tau ir nereikia galvoti, tokie įvykiai užsifiksuoja pasąmonėje :) Taigi atsikratyk šios baimės ir dings tokie sapnai. Net kesičiausi sapnai turi paaiškinimą tik tereikia šiek tiek savo atmintį pasiknaisiot it rasi visus atsakymus.

P.S. Įsidėk normalią signalizacija su daug pribambasų ir gal tada apmažės baimės :) . Ir tiesiog sau turi pasakyti, kad tai kas buvo tai jau praeitis ir tai tau neaktualu tada pasamonė tai užfiksuos ir tu turėtum nebesapnuoti
 2009-10-27 22:42:15
Zmbfx
Temų: 1
Pranešimų: 12
Registruotas: 2009-10-27
Arba jaudiniesi del automobilio, arba tai zenklas, kad busi pasimetes.
 2010-01-20 17:32:49
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
aaaa tai gal automobiliuką saugai kaip savo galvą? Arba jau ne pirmą kartą jį kažkur palikęs ir užmiršęs kurioj vietoj? Atsižvelk į aplinką sapne: gal jau kažkur matei tą vaizdą, arba jis tau atrodo kažkuo pažįstamas? Gal tai susiję su tavo... mašinyte? Jeigu taip - nurimk, žinau, kad Lietuvoj pilna de**** sukčių (aš išvažiuoju su tėvais į angliją gyvent po pusės metų, valio), bet jie juk nėra nusitaikę būtent tavo automobiliuko. Jų galvos nekyšo ir nelaukia, kol tik tu pasitrauksi į miegų karalystę ir nevogs. Aišku, visko būna, bet nereikia iš to pūsti tokio burbulo. Vėliau jis vis tiek sprogs :D ir tada (kai taip tikėjaisi ir apie tai galvojai) tada gali ir pavogt.

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-02-20 20:45:14
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Gal galit paaiškinti kaip nors mano sapną?
Aš su drauge nuėjau į kažkokią šventę, pokylį kaip ir. Nuėjau atnešti ko nors atsigerti ir palikau draugę vieną. Grįžau su gėrimais, žiūriu - šalia mano draugės stovi mano priešė (buvusi draugė) ir meilikauja mano draugei. Mano draugė išsigandus žiūri. Auš priėjau ir sakiau tai priešei, kad paliktų mano draugę ir eitų iš kur atėjusi, bet ji nėjo, aš pradėjau ant jos šaukti, o mano priešės draugės mane suėmė už rankų ir patraukė nuo mano draugės. Aš apsiverkiau, nes mačiau, kad mano draugei kažkas negerai, bet mano priešė ją kalbino ir meilikavo. Taip šypsojos tokia šypsena gražia, bendravo, kažką jai pasakojo ir juokėsi. O mano draugė tarsi šoke buvo - jos veidas išbalo. Aš išsivadavau iš priešės draugių ir pribėgus prie savo draugės atplėšiau priešę nuo jos. Bet staiga ji susidvejino, tiksliau pasidvigubino, vienas jos kūnas bendravo su mano drauge, o kitas priėjo ir man suėmė burną ir nosį, pradėjo smaugt, taip lėtai ir ji buvo labai laiminga. Aš meldžiau kieno nors pagalbos mintyse. Mano draugė žiūrėjo po visą salę, ieškojo manęs. Bet ji manęs nematė, staiga jos žvilgsnis sustojo ties mano akimis ir ji atbėgo ir trenkė kitam mano priešės kūnui. Aš atšokau ir susimušiau su savo prieše. Jos veidas buvo kruvinas, bet aš ją toliau trankiau ir verkiau. Išliejau savo pyktį. Mano draugė pagriebė mane už rankos ir išsivedė iš ten bėgom.
Ką tai galėtų reikšti?
 2010-02-21 09:07:00
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
Aš neseniai susapnavau tokį sapną:
Ėjau kažkokiu miesto keliu, aplinkui parduotuvės ir visos jų iškabos skelbė "devinta gatvė, penktas namas, niamfiki" aš iš kažkur supratau, kur tai yra ir pasukusi už kampo pastebėjau tokį pastatėlį, kurio iškaba skelbė "niamfiki". užėjusi į vidų pastebėjau, kad viskas uždengta ir apdulkėję. pastebėjau savo geriausią draugę gulinčią ant grindų ir verkiančią. pribėgusi norėjau ją paliesti, bet tarsi kažkokia nematoma siena man to neleido. aš bandžiau bandžiau, bet nepavyko. tuomet surikau:
- KAS TAU PO VELNIŲ, KAS TAU????? EI, ATSIPEIKĖK, ATSISUK, PRAŠAU...
tada aš nustėrau pamačiusi kažkokią figūrą kuri skriejo oru ir pagriebė draugę. po kelių sekundžių jie išnyko per durų slenkstį. aš išbėgau paskui juos. dabar visos parduotuvių iškabos skelbė "degona" aš nesupratau kur tai yra, todėl sekiau figūrą su drauge. draugė buvo tarsi be sąmonės, akys negyvai žiūri, visa balta balta, rankos ir kojos nukarusios. o figūra lekia labai greitai, aš irgi. netrukus ji sustoja, išmeta draugę iš rankų ant žemės, o pats kažkur nuskrieja. draugė gulėjo ant žemės beveik negyva. vos jautėsi pulsas. aš ją ėmiau kratyti, žadinti... tuomet ji atmerkė akis ir pasakė:
- Išgelbėjai mane, būsiu tau dėkinga...
ir ji atsistojo. aš nudžiugau. abi kažkur nuėjome (toliau tuo miestu).
taip ir baigėsi sapnas. paaiškinkit

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-02-21 12:08:38
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
nežinau kiek tu esi artima ir kiek pažysti dvasinį pasaulį (ne tik apie vaiduoklius ir mirusius žmones, tai labai plati sąvoka). Šiaip tu turi gana didelį potencialą sapnuose - tai tavo stichija, atrodo dar tu juos gana neblogai ir valdai. Taigi jeigu gerai supranti angliškai gali paskaityti Carlos Castaneda knygas apie sapnavimą ir apie kitus įdomius reiškinius.
Taigi kaip supratau ta draugė yra realus žmogus, po šio sapno ji turėjo labai susirgti arba pradėjo sirgti dar prieš šį sapną. Liga dvasiniu požiūriu yra ne kas kita kaip energijos išsibalansavimas, kurį sukelia daugybė priežaščių, kaip kitų žmonių energetinis vampyravimas, žaidimas su dvasiomis ar tiesiog pačio žmogaus chaotiška dvasinė būsena, užkeikimai ir užkalbėjimai.
Taigi kai žmogus energetiškai nusilpsta jis tampa pažeidžiamas, tu sapne matei kas užpuolė tavo draugę, tu galima sakyti išgelbėjai ją nuo mirties, nors ji o gero nebūtų mirusi staigiai po šio sapno, tačiau jai galėjo atsitikti kažkas baisaus.
Beje tas laukas kurio tu negalėjai praeiti buvo kitos būtybės energetinis laukas, o draugė buvo jame - tu matau esi kol kas dar silpna ar tiesiog naudoji per mažai valios savo sapnuose, patikėk kai panaudoji visą 100 proc savo valios sapnuose gali įveikti, bet kokią kliūtį.
 2010-02-21 12:20:35
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
O galit paaiškinti mano sapną? ;DD
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Paaiškinkit keistą sapną
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt