Grupinis sapnavimas

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
 2010-01-04 22:53:19
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Vot būtent. Išvis nemiegoję. O kaip suprast, jeigu sapne kurnors sėdi ir. Nu geriau papasakosiu pagal save. Sapnavau, kad muzikos mokykloje laukiau pamokos kažkokios, aplinka buvo jauki, saulė švietė tiesiai į langus, viskas taip geltona, kelios begonijos raudonos ant palangės. Ir aš buvau susikėlus kojas ir žiūrėjau tik į savo kojas. Staiga išgirdau žingsnius. Iš kažkur žinojau, net nesuabejojau, kad jie mano vienos pažįstamos, nežinau ką ji ten veikė, nesusijusi net su ta muz. mokykla. tada išgirdau jos kvėpavimą ir supratau, kad ji arti. Ji mane apkabino. Bet tai nebuvo deginantis ar koks nors, taip paprastai šiltas. Tada pajutau, kad man kažkas atsirėmęs į nugarą. Žinojau, kad čia mano draugė. Kažkaip pajutau, kad čia ji. Aš net nepakėliau akių. Aš tiesiog žinojau, kad čia jos. Staiga išgirdau mokytojos balsą, atsisukus pamačiau kelis birbyninkus iš ansamblio, mokytoja jiem aiškino ką ir kaip grot, bet ji jų nemoko. Ir pradėjo šnekėti labai keistai, pvz "Koks tavo vardas", kai pasakė varda mokytoja jo klausė "Niekada negirdėjau tavęs grojant" ir aš nustebau, jugi katik sakė, kaip jam reikia groti. Man pasidarė keista. Staiga mokytoja pažiūrėjo į mane ir tos akys kaip ir įtraukė. Kaip per filmus.
 2010-01-04 23:06:03
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Viskas kas sapnuose yra nelogiška yra "nežemiška energija", paprasti žmonės sapnuoja daug nesaąmonių, nes kuo jų protas užsidėjęs barjerą o kuo didesnis barjeras tuo aktyviau yra puolama.
Tavo atveju bet kokia šiluma nėra geras dalykas, jeigu tu sapne dažnai sutinki keisus asmenis tai žinok tai ne tavo draugai, tai mūsų pasamonė priima svetimą energiją ir suteikia jai formą. Realiai jei sugebi sapnuose kabėti tai tu gali tiesiog labai rimtai paklausti tų keistų objektų labai asmeniškų klausimų apie save - jie žinos viską, įdomiausia - jie negali meluoti :) . Tačiau norėdama juos rasti tu turi įdėmiai pažvelti į sapno objektus ir jeigu objektas pradės keistis vadinasi - tai svetima energija, dar paprastai tai būna bet koks daiktas ar asmuo kuris kaip tavo atveju būna ne į temą, be to kai tu tą objektą atskiri visa aplinka gali pasikeisti ir tu patekti į nežinomą pasaulį, galiu pasakyti tik tiek, kai ką nors sakysi gerai apgalvok, nes sapnuose žodis turi didelę reikšmę :)
 2010-01-09 15:56:06
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Labas, Dovanele. :) Vakar šiek tiek skaičiau apie sapnų valdymą tame internetiniame puslapyje, kurį davei. Na gerai, kad išmoktum valdyti sapnus reikia daug praktikuotis. Bet kaip visą tai pradėti?
 2010-01-09 18:11:45
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
http://www.esnips.com/doc/87141e12-f5a3-478f-bb17-4851f615cb6a/Carlos-Castaneda---09---The-Art-of-Dreaming

čia linkas, o apačioje yra download, ten paklini ir jau turi ;)
Jei kils kokių klausimų ar baimių dėl rašomų dalykų gali klaust ;)
 2010-01-18 22:13:06
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Jaučiu Tau atsibodau. Bet čia turi kokios nors reikšmės kai sapne labai aiškiai girdisi daina? Du kartus sapnuose girdėjau dainas, atsibudus jas galėjau net padainuot. Žinoma kaip nieko keisto jas greit ir užmiršdavau, kaip ir po kiekvieno sapno. :D Tik prisimenu tiek, kad viena daina buvo trumpa angliška ir kažkokia nuotaikinga. O kita kažkokia apie gyvenimą, labai rimta ir liūdna. Tiesiog įdomu būtų sužinoti ar tai turi kokią reikšmę? :)
 2010-01-19 11:51:16
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Ne tu man neatsibodai. Visada jei kas neaišku reik klaust, jei galėsiu atsakysiu.
Šiaip dainos sapnuose man labai retas dalykas, jos labai gerai atspindi žmogaus vidinę būseną tuo metu
man kartą buvo sapne apie meilę kai aš išgirdau kažkokią rusišką dainą apie ledą, nors ir dabar neparišu kur aš ją galėjau girdėti.
Tiesiog dainos sustiprina arba atspindi tai kas vyksta sapne ir kartu tavyje, o apie gilensnes reikšmes tai nežinau gal ką ir reiškia, bet aš to nežinau.
 2010-01-26 17:41:48
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
O taip.. begalo ne į temą šitoj temoj, bet kitoj tarkim mano kurtoj Dovanele, ko gero nepasižiūrėtum. :D
Tagi eisiu prie reikalo. Šiandien su klasioke kalbėjom apie sapnus. Ji man pasakė, kad sapnavo štai ką : ji buvo vandenyje ir kažkas ją sugriebęs nori uždusinti tame vandenyje, ji stengėsi neįkvėpti sapne, bet tuo pačiu ir tikrovėje. Tačiau jai labai sunku pasidarė ir ji vis dėlto įkvėpė. Tiek sapne tiek tikrovėje. Bet jei ji būtų neįkvėpus, ji būtų miegodama numirus. :o Pažadėjau apie šį sapną pasiklausinėti Tavęs, tai gal gali padėti išsiaiškinti? :)
 2010-01-27 12:00:35
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Sapnas įdomus, o su įkvėpimu tai sudėtingas dalykas. Aš sapnuose kai išeinu į astralą ar kai mane kviečia sapnuose kas nors į "svečius" tai būna patiriu tą dusinimo jausmą. Kai buvo mažas aš jusdavau tą jausmą kai pereidavau sapno barjerus(tai savotiška sapnų riba) tuo momentu kai eini per tą barjerą atrodo visas vidus tarsi suspaudžiamas ir pradedi lyg dusti tačiau kei pereini būna vėl normalu, bet sapnas būna visiškai kitoks nei iki tol - tai būna kita erdvė. Dar tai pat žinau tokius atvejus kai sapne pakliūni po vandeniu ir atrodo uždusi ir labai stengiesi išlaikyti neįkvėpęs bet pritrūksta oro ir atsibundi.
Dar tai pat pastebėjau, kad kai keliauju į astralą tai kartais būna tas gilus įkvėpimas, bet vėliau pastebėjau kad tai būna ne kaip įkvėpimas, o daugiau kaip išėjimas iš savęs, tai tarsi išsinertum iš savęs.
Jeigu tai darai lėtai tai nebūna jokių nemalonių pojūčių. Taigi kartais galima sumaišyti vidinius pojūčius su išoriniais. Tai čia tiek iš asmeninės patirties.

Dar esu girėjęs atvejų kai žmogus iškvietinėjo dvasias ir po to jam prisisapnavao ta dvasia ir jį praėjo jį dusinti - ir tai tikrai buvo ne prikolnas sapnas, kai kuriems žmonės net būna smaugimo žymės atsikėlus.

Kitas dalykas gali būti žmogų kankina labai dideli vidiniai išgyvenimai arba tiesiog jam kažkas iš tiesų linki blogo. Kaip matai labai daug įvairių atvejų. Pradžiai tai siūlyčiau pradėti nuo pačių papraščiausių
dalykų ir jeigu tai nepadės ar kartosis tai eiti prie rimtesnių atvejų.

Kas dėl saonų tai galiu pasakyti kad žmogus gali atsibusti kada tik nori, jam tik tereikia to stipriai panorėti - aišku jis turi būti sąmoningas. Be to kai esi sąmoningas tai viskas vyksta truputį kitaip nes tada išlieka blaivus mąstymas.

Ir bene svarbiausias dalykas mūsų gyvenimą ir aplinkinius labai veikia mūsų mintys, patikėkit jų galia milžiniška. Aš dabar praktikuoju REIKI (angl REIKI PRACTICE) ji yra susijusi su Deivu ir aukštesnėmis šviesos būtybėmis. Ji remiasi malda ir meile, ir kitais tyrais jausmais. Taigi jeigu tu gyvenime jauti kažkoką neigiamą įtaką iš kitų ar šiaip iš aplinkos mokydamasis gerumo ir meilės ir naudodamas tą taktką gali susikurti savotišką apsaugą aplink save ir tau svarbius žmones. Naudojant ją sumažėja neigiamų emocijų kiekis - ji gydo ir sielą ir kūną. Aš ją naudoju namie ir tikrai atmosfera nauose pasidarė daug malonesnė - pokyčiai tokie matomi :)
beje ši taktika padeda ne tik realybėje bet ir sapnai tampa ramesni.

P.S. juk net Dievas skelbia kad nusidedame, žodžiais darbais ir mintimis. Taigi geriau galvoti apie gerus dalykus ;)
 2013-07-09 16:19:40
Mistikas
Temų: 1
Pranešimų: 2
Registruotas: 2013-07-09
Geras pasirodo dar yra vyriškosios lities kurie domisi mistika o aš vienas iš jų. Gerai, bet man reikia pagalbos kaip i ta grupini sapnavima patekti. Aš manu kad reikia tiesiog miegot ir susapnuoti, bet jeigu kažkas pasakytu kaip iš tu sapnų į grupinius persijungt galėtumėt padėt ? Ir plius galit padėt dėl dar vieno dalyko? Man reikia pagalbos pradėti sapnus sapnuoti nes man tiesiog nesisapnuoja. Tai galėtumėte pasakyti ka reikia daryt kad sapnus pradėtum sapnuot?
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Grupinis sapnavimas » 5-as temos puslapis
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt