Ar kas galėtų paaiškinti labai įntriguojantį sapną?

 2010-04-07 16:39:07
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Turiu du sapnus kurių nesupratau. Jie mane gąsdina. Aš išskirsiu svarbiausią.
1. 5-dienis, kitą 5-dienį pasaulio pabaiga. Per radiją girdžiu "2-dienį ir 3-dienį bus -34 celcijaus laipsniai."
2. Mano močiutė mane aplankė ir parodė brėžinius. Informavo, kad grius 2 tiltas. Klausiau daug kartų koks tas tiltas, kur jis yra, kaip vadinasi. Močiutė man nieko nepasakė, tarsi negirdėjo. Tada apibrėžė tilto vieną vietą raudonai ir pasakė "Čia." aš žiūrėjau ir supratau, kad tiltas tikrai grius. Močiutė man pasakė "Grius 2 tiltas. Turi sužinot kuris tai tiltas. Nežinau, ką darysi, bet man reikėjo tai pranešti. . Nežinau ką darysi, bet 2 tiltas grius." tada aš brėžinius susirinkau ir viskas aplinkui pasidarė juoda.
Prašau paaiškinkit, nes tai nė kiek nesusiję su televizija, laikraščiais ar žurnalais. Aš nežinau, ką reiškia šie sapnai.
 2010-04-08 09:14:53
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,
visų pirma dėl pasaulio pabaigos tai niekas nežino kada ji bus, juk netgi šventame rašte parašyta, kad tik pats Dievas žino, kada viskas bus. Šiaip juk manau sutiksi, kad sapnuose mes galime sutikti bet ką ir tai ką jie sako sapnuose nebūtinai yra visiška tiesa, tai gali būti tiesiog noras atkreipt mūsų dėmesį sapnuose, o gal iš tiesų nori perspėti apie kai kuriuos įvykius. Šiaip sapnai yra gąsdinatys, nes juose mes kartais pamatome ar išgirstame tai ko galbūt nesitikime ar nenorime žinoti. Aš ir turėjau seriją panašių sapnų, na aišku tik ne su šio penktadienio pasaulio data, bet tai dar gana tolimos datos, ir ne tik apie pasaulio pabaigą. Aš jas užsirašiau ir pažiūrėsiu ar kuri išsipildys, bet svarbiausia, nereikia būti apsėstam sapnuose gaunamos informacijos, tai kaip ir bet kuri kita informacija, dažniausiai čia nieko negali pakeisti, nes jei ir tai būtų tiesa, kažin ar kas patikėtų :)
Taigi tokie sapnai man buvo tol kol aš norėjau sužinoti per sapnus ką nors neįprasto, ką nors įpatingo, paskui buvau atšaukęs šią mintį ir po to vėl grįžau. Kai pagalvoju, tai geriau ne pasaulio pabaigą sapnuoti, o geriau sapnuoti kaip ją atitolinti, arba kaip jai pasiruošt :D:D:D

P.S. nebijok pasaulio pabaigos kai ji bus tai ir bus. Visi žmonės žino, kad senatvėje mirs bet dėl to nepuola į neviltį ir nugyvena visą gyvenimą. Žmogų turbūt gasdina ne pati mirtis, o faktas, kad jis žino kada tai bus. Baisu žinoti, bet kita vertus kai žinai, galbūt gali pasiruošti, galbūt reikėtų elgtis taip, kad numirus nereiktų paskui gailėtis, dėl savo veiksmų :)

 2010-04-08 21:29:31
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Gerai, kad ne viena aš tokius sapnus sapnuoju. :DD
O kaip dėl 2 sapno? Jis nėra susijęs su pasaulio pabaiga.
 2010-04-09 11:21:27
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Dėl antro sapno, tai gali būti ir pranešimas, ar perspėjimas, tai gali būti ir tikra. Esu ir tokių sapnų sapnavęs, na ne su tiltais, bet šiaip visokios informacijos per sapnus tikrai galima gauti.
Taigi tik laikas parodys ar tai ką sakė tavo močiutė sapne yra tiesa ar ne, juk negali aklai tikėti viskuo ką tau sako, juolab, kad sapnuose tai išvaizda neturi reikšmės, kol visiškai nesutelki dėmėsio į objektą tol ir nematai kas už jo slepiasi, tiesiog mūsų sąmonę taip lengva išdurt, o lengviau išdurt tada kai
apsitama pažystamais arba šeimos nariais, nes tada mes prisileidžiame juos labai arti :)

Žinai yra posakis "Pasitikėk, bet ir patikrink", manau čia tas atvejis :)
 2010-04-16 16:42:32
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
2 sapnas
O gal tu nueik pas močiutę ir pasipasakok, kaip ten viskas sapne buvo. Įdomu, kaip ji reaguos? o kaip reaguos, tai jau taip ir spręsk iš jos elgesio. Gal ji kažką žino apie 2 tiltą? Gal toks yra? Galbūt kadangi ji tavo artima giminė, gal KAIP NORS ji perdavė savo mintis arba sapnus tau, net to nežinodama arba žinodama? Išklausinėk ją. "Grius 2 tiltas, nežinau ką darysi..." tas nežinau ką darysi kažkaip tave susieja su sapnu, nes tai reiškia, kad tu turėtum arba galėtum kažką daryti. Ir dar žodis grius - pagalvok, jeigu būtų žodis ne grius, o bus pastatytas, tuomet aš tavo vietoje spręsčiau, kad užgims kažkas naujo (gero arba blogo), o dabar kai sakoma grius - tai tada tai verčia suprasti, kad kažkas dings, sugrius, kažką prarasi. Ir dar - 2 tiltas. Nu nežinau, aš tavo vietoj pasidomėčiau apie tą tiltą internete arba senuose žurnaluose, laikraščiuose (senuose dėl to, kad tavo močiutė juk yra sena, pasidomėk jos laikų įvykiais.) Ir dar vienas dalykas - brėžiniai. Ar tavo močiutė kartais nebuvo kokia architektė ar kažkas panašaus? Paklausk jos kuo ji buvo. Ir šiaip - jeigu matei tuos brėžinius gerai, tai tada prisimink kas ten buvo, gal esi mačius tą vaizdą? Apgalvok, apgalvok :D
1 sapnas
Nesibaimink dėl tos pasaulio pabaigos. Bus, tai bus. O ji tikrai neturėtų būti 2012. Aš tuo visai netikiu ir nesuku sau galvos. Pagalvok, juk pranašavo kad bus pasaulio pabaiga 2000 metais, ir kas? Kas nors buvo? Ne. Tai va. Ir tai sakyti "pasaulio pabaiga" yra kažkaip kvaila. Kam tuo tikėti? O kas jeigu jau ir bus? Juk mokslininkai žiūri, ieško planetų kur mes galėtume apsigyventi. Ir nesijaudink, jeigu jau ir bus, tai bus pasaulio pabaiga bus mums visiems, o ne tau vienai. Gyvenk šia diena ir džiaukis, kol gyveni. Tiesiog apie tai negalvok. O dėl 5-dienis, kitą 5-dienį pasaulio pabaiga. Per radiją girdžiu "2-dienį ir 3-dienį bus -34 celcijaus laipsniai." -34 tai čia ledyninis šaltis. Aj, nesijaudink, rūbų turim, užsidėsim viską ką turim ir galim ir gyvensim kaip nors. O dėl 5-dienis tai žiūrėk - gal KAI BUS pasaulio pabaiga, tai tada bus tokia diena? Tik iškart patariu - nepradėk panikuoti ir bijoti kiekvieną penktadienį, nes pasidarysi paranojikė ir galiausiai gali išprotėti. Čia rimtai. Taip gali būt.
Sėkmės su sapnais,
tikiuosi, kad bent kiek padėjau :)

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-04-17 15:27:46
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Labai labai dėkui. ;]
 2010-05-09 08:56:24
Aelita
Temų: 0
Pranešimų: 7
Registruotas: 2009-07-30
Pranašingus sapnus sapnavusi ir aš. Net keista, kad susapnuoji o po kelių dienų tai įvyksta. Manau žmogus dar daug nežino apie savo galimybes.
Beje kaip su tuo tiltu baigėsi?
 2010-05-09 09:56:48
Ri
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2010-05-08
Tikrai pasidaro įdomu, nes ir aš sapnuoju ir tie sapnai vėliau išsipildo gyvenime. Dar , kad buvo taip , kad susapnavau apie grupiokės mirtį, po savaitės mirė autoavarijoje. Neskaitant visokių sutapimų, situacijų sapne ir vėliau realybėje.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Ar kas galėtų paaiškinti labai įntriguojantį sapną?
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt