Grįžti atgal į pasakojimą "Ar tai tikrai prakeikimas?"
Tinklapio lankytojų komentarai (144)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
 
2022-08-13 21:00:54
Hilda Rosales 
Mano vaikinas pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad su manimi išsiskirs, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol vienas senas mano draugas nepasakė. Aš apie burtininką internete Dr. Ilekhojie, kuris padeda žmonėms susidoroti su jų santykių ir santuokos problemomis, pasitelkdamas meilės ir susitaikymo burtus, iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisieksiu su juo, jis man pasakė viską, ką turėjau padaryti, ir aš padariau, jis padėjo man išlieti susitaikymo burtą ir per 28 valandas mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti. Dabar jis nustojo bendrauti su merginomis ir yra su manimi visam laikui. Štai jo kontaktai Whatsapp arba Viber +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
 
2016-09-05 00:55:29
lori 
sveiki! netikiu nuziurejimais, prakeiksmais ir t.t . bet vienas dalykas uzkliuna uz akiu. radau straipsny apie tai prakeiksmus ir uzkeikimus na kad daznai zmogus jauciasi prastai ir daktarai neranda to peiezasties. kazkaip nusprendziau patiketi nuziurejimu ir prakeiksmu 3 metus jauciuosi nekaip kur eisi sako, kad esu sveika man viskas gerai bet as taip nesijauciu . noreciau paklausti kaip tuo atsikratyti ir apsisaugoti nuo tokiu zmoniu kurio blogo linki. aciu!
 
2016-05-17 12:38:47
Soli 
Būkit geri patarkit mano moeiūtę pakeikė moteris, bet mes nežinom jos vardo. Aip sužinoti? Ar įmanoma? Padrkit
 
2015-12-10 10:06:08
ina 
Labadiena,neturiu ramybes,naktim negaliu uzmigti,prisigeriu tada miegu,jausmas nekoks nerimas didziulis ka daryti jauciu kazkas prakeike,pradejau smarkei gert kodavimas nepadeda gal yra kokia mociute kuri gali atkalbeti,zlugstu savo akyse
 
2015-12-09 17:53:00
ANGELAS
7 kartus kiekviena diena sukalbėkite "Teve Musu, kuris esi Danguje" !! Net ir pats velnias negales prie jusu prieiti, kokia galinga apsauga igausite nuo blogio, prakeiksmu ir pacio velnio!!!
 
2015-10-31 03:02:42
pranašas
ir štai artėja lemtingoji naktis iš spalio 31 į lapkričio 1 d. ir dar pilnatis. ypatingas metas panaikinti jūsų prakeiksmą.. Tiesiog jums reikia paprašyti protėvių pagalbos ir už juos pasimelsti. tekančio vandens į jį įbristi ir pasakyti aš atsiimu savo blogus žodžius kam ką palinkėjau ir atiduodu tai kas ką man ar mano giminiai palinkėjo, nusiprausti veidą 3 kartus ir pasakyti tegul visą blogį nusineša šis tekantis vanduo ir lai atneša gerą į mano gyvenimą. išlipę iš vandes nesigrežiokite ir grįškite namo su niekuo nesikalbėkite tuomet uždekite šventa žvakę ir padėkokite protėvems už ju pagalba iš tenai ir paprašykite kad jie jums ir toliau padėtu ir palaikytu. Bukite nuoširdus, nes dvasinem pasauliui nera lengva jums padeti. neissigaskite savo proteviu jeigu jie sapne po to jus aplankytu. pokyčius savo gyvenime į gera turėtumėte pamatyti po 40 dienų. tik nepamirškite savo proteviu, uz juos vis pasimelskite ir uzdekite zvake, tiek jiems tiek jums bus geriau.
 
2015-06-02 17:42:03
tatjana
Mergaites,kad prakeiksmas nepriliptu,nesiokites su savim paprasta valgoma druska,uzteks arbatinio saukstelio,teisiog idekite ja i maza salofaninio maiselio,ir padekite i savo rankinuka. Dar patarimas,iseidami is namu,paziurekite i veidrodi ir sakikite situs zodzius -" nelaime svetima,aplink manes is tolo,ir eik savo keliu,kaip as eisiu savu. Kaskart nepamirskite kartot,iseidamos is namu. O jei kas bandis prakeikt,sakant jums girdint,teisiog pasakikit-" tegu tavo zodziai sugrizta pas tave atgal". Sekmes.
 
2015-06-02 17:29:44
tatjana 
Prakeiksma gali nuimti taip-reike pririnkti 0'5kg pusiu,0'5 kg juros druskos,.pripilt vonia silto vandiens,subert druska,ismaisiti pries laikrodzio rodikle,subert i vonia pusiu spiglius. Ligiai vidurnakti atsigulti i vonia,pagulet 10-15 min. Visa laika galvot,kaip neigama energija ir rupesciai nusiplauna ir pereina i vandeni. Po to 3 kartus panirti po vandeniu kad apsivalytu ir galvos zona. Si procedura daroma tik per delcia.
 
2014-12-25 16:22:54
vaida
Mano tevai yra netikintys ir as niekada nebuvau krikstinta. Arsitiko taip kad su vyru nusprendem pakrikstinti vaikus. Pradejom lankyti baznycia, melstis ir ttt. Kiesciausia tai kad pradejau daug geriau jaustis,nuotaika visalaik puiki ir jokio nerimo nebeliko. Tai gal visgi pabandykit aplankyti Dievo namus ir prakeiksmu nebeliks.
 
2014-10-27 21:57:17
Bartalomėjus
Svarbu tobulėti dvasiškai, melstis, neapleisti tikėjimo. Taip pat reikia išmokti nepalūžti, nenustot tobulėti, taip tampame vis stipresni ir niekas neprivers mūsų vėl susimauti lygioje vietoje. Turime tiesti doros tiltą, nesvarbu, kad jį gali pastoti blogio įtakos, bet tiltas negali nestovėti, nes kitaip mes niekur ir nenueisim. Jei mes stipriai norime ir dėl to dedame pastangas, mes ankščiau, ar vėliau to pasiekiame. Visiems linkiu didžiausios sekmės, laimės ir žinoma ramybės.
 
2014-10-18 16:11:09
Violeta 
Prasau padekite, Nebepirma karta randame prie namo zemeje ismeigta viela, pirmai su viena kilpa, dabar su dviem kilpom- kaip astuoneta, gal kas zinot kokia to prasme?
 
2014-08-10 14:53:59
Liliya 
prakeikimai ir uzkalbejimai tikrai egzistuoja, buvo cigone prakeikus, tai bute mane gyvulines blusos puole, kojas iki kraujo sukandziojo, nei miegot, nei valgyt, nieko negalejau, bet man pagejo cerkve, kadangi provoslave esu 4 kartus is eiles kas sekmadieni ryte nueidavau, zvakute pastatydavau, pasimelzdavau ir kaip ranka nueme.po to atsirado padidinta nuojauta, kartais regiu reginius, jauciu aplinkos energetika, ar tai galetu reiksti, kad tai dovana man, ar galiu pasitiket ta nuojauta, ir vaizdais kuriuos kartais matau? Ar tai galejau paveldet is kito zmogaus?
 
2014-08-10 14:47:09
Liliya 
man vaikinas po 13 menesiu asipirso, vaziavom, jau nebe pirma karta pas juos, mano mama gimtadienio roga pasveikint, galu gale ivyko taip kad patievis susimuse su mano vaikinu, ant rytojaus mama man parase kad mus prakeike... Ar tai yra gylus emocinis sukretimas, kad jos zodziai apie prakeikima issipildytu???
 
2014-02-23 18:03:13
anonimas
laba mane taip pat prakeike drauge. pavydejo man viskuom, issivalyti prakeiksma galima. gulint juros druskos vonioje ir melstis. eiti pas kunigus. tad siulau visiems taip padaryti
 
2013-11-23 14:24:43
ruta
musu seimai reikia pagalbos, mazdauk pries tris metus susipykom su viena moterim ir nebendraujam su ja, o ji vis keikia musu seima, kaime kalbos greit eina, o svarbiausia kad jos zodziai pildosi, niekada i tai nekreipiau demesio nu nesiseke mum ir bedos viena po kitos seke bet vis galvojau kadanors tai pasibaigs, net nesusimasciau kad ji istikruju mus prakeike, kol nepraradom sunelio, kuris iki tol buvo visiskai sveikas ir per puse paros mire, sita skausma jau isgyvenam antra kart. istiesu jau nesinori ir gyvent. buvau po sunelio mirties nuejusi pas burejas dvi, visiskai nieko nesakiau apie musu nelaimias, o jos abi pasake kad yra prakeiksmas, padariau ta ka liepe bureja, uzpirkom misias uz gyvus ir mirusius ir vistiek bijau nes ta moteris ir toliau mus keikia, ji nenustos kol nepamatys musu visiskai suzlugdytu. is kur tokiu piktu zmoniu atsiranda ir kaip nuo ju apsisaugoti?
 
2013-08-17 19:37:34
tomas 
norejau pareikt zmogu , bet jauciu kad jis pries amne atsisuko, visada nesisek,praradau visus draugus,jaucuosi kaip ne savas. gal kas zinot kaip prakeikima panaikint nuo saves?
 
2013-04-22 19:40:55
Erda
Sveiki. Prieš 2 metus kai buvau 12 mane be jokios priežasties keli vaikinai (kaip įtariu sektantai) apmėtė smėliu ir priėję prikišo kišeninį peiliuką su žodžiais "mes naktį ateisim tavo kraujo jei mus prakeiksi". Kaip tyčia aš vakare lovoj labai apie tai galvojau ir netyčia prakeikiau "kad jūsų akys išvirstu kai jūs sudeksite name" . Ryte atsikėlus man buvo prapjautos rankos venos raide A kuri atrodė kaip žvaigždutė. Kai nubėgau parodyti tai tėvams, vonioje ant veidrodžio buvo užrašyta krauju "juk mes tave perspėjome" . Kaip atsikėlė tėvai jiems ant rankų venų taip pat buvo tie ženkliukai. O po metų mano prakeiksmo, jų namas sudegė. Jie gyveno kartu. Tai ir sudegė kartu. Ar tai galėjo būti mano prakeiksmas ? Be to iki šiol naktimis girdžiu verkiant mažą mergaitę kuri visad kartojo "kodėl?" . Kai gaisrininkai gelbėjo ten buvusius žmones rado ir neatpažintos tapatybės asmenį. Kai gaisrininkai ją išnešė jie matė jos visą kūną nusėtą šitais žodžiais "juk mes tave perspėjome" . Visa tai vyko Amerikoje, tada aš ten gyvenau. Pasakykit ką man daryti, kad nebegirdėčiau mergaitės, ir manęs nebegraužtu mano viso gyvenimo klaida ?
 
2013-04-15 15:40:39
Anoniminė
Laba diena. Šito saito jau kaip spėju niekas nebenaudoja. Bet turiu mažyti klausimėlį. Prieš šešis metus susipykom su geriausia drauge. Buvau aš ir dar dvi draugės. Ji buvo pas mane namuose. Kalbėjome t.t. ir pan. Mums jau ji buvo atsibodus ir nenorėjom jai tiesiai šviesiai viską pasakyt. Dėlto, sukūrėm planą, kaip jos atsikratyt. Sukūrusios planą pradėjome visa tai daryti veiksmais. Turbūt ji suprato, jog nenorėjome, kad ji būtų. Susitarėme, kad atrodytų jog mes nieko nedarėme jai pasakėm, kad ji pati prisigalvoja. Mes su viena drauge laukėm už durų kol nustos jos aiškintis kieno teisybė. Staiga mums į duris paskambino draugė, ji verkė. Paklaususios kas atsitiko ji pasakė, kad jos brolį "prakeikė" bent jau mes taip supratom. Pasakė "tegul jis vėžiu suserga" . Mes supratom tai kaip prakeikimą. Na, o po metų... Jos brolis susirgo vėžiu. Bet pasigydė. Mes kartu su drauge dabar manome, kad ir mes esame prakeiktos nes mes irgi tenai prie to ginčo prisidėjome. Jei kas žino kaip mums padėt ... Prašau padėkit.
 
2013-03-26 00:31:37
Konstantinas
Sveiki,noreciau paprasit labai dideles pagalbos.Esu sakyciau neper dauk turtingas negaliu sau leisti moketi didelius pinigus burejam ir panasiai.ar atsirastu tikrai geru zsmoniu ar kaip cia dar geriau pasakius.Trumpai uzsiminsiu kokios pagalbos noriu,gal atsirastu tokiu zmoniu kas gali nuimti prakeikima,o gal prakeikima net pac nezinau,nezinau kaip i jus kreiptis zmones man ant tiek pradejo nesisekti kad tesiok nezinau ka darit,man darosi bloga pac nezinau del ko man svaiksta galva,man sutriko atmintis,buvau poliklinikoi pasidariau visus tirimus ,bet gyditoja sako tau viskas gerai.Tesiok jus neisivaizdojat neturiu kaip sakyt sedziu ir tesiok verkiu prasau padekit.Nezinau ka man darit isiskiriau su tikrai milima zmona kuria tikrai labai myl;iu,bet ka as nesiimciau darit viskas nesigauna viskas griuna is ranku,net su tevais su broliais nesigauna sneket tik barniai ir barniai cia tik trumpai nezinau kaip prasit pagalbos ir kur kreiptis ir meldziosi ir viska darau ,bet man vis blogiau paskutiniu metu pradejau galvot apie pasikorima net nezinau pradejau pac saves bijot ar galit man kas nors nors pamegint padet viska atidosiu ant tiek man yra blogai,jai reikia galesiu atidirbt ar dar5 kaip ,bet ar galit kas padet.867415608 Koscia Labai dekingas.
 
2013-03-04 18:17:37
--
Aplink mane svarbiausi žmonės miršta- mama, sesė, geriausias draugas, geriausia draugė, pats pastoviai būnu ligoninėse, viskas labai nesiseka , ką daryti?
 
2013-02-04 09:43:42
Onute
Noriu Jono paklaust,diena 15val reik eit i baznycia,o namuos galima melstis ir nusiimt prakeikima
 
2013-01-21 14:38:06
Ilona
Sveiki. Patikekit negalima eit pas jokias burejas! Kol su jom bendrausit tol ir lydes visi prakeikimai. Seniau ir as jas lankiau. Ir kur tik zengiu ten nesekmes, asaros ir skurdas. Mane visada keike mama, tiesiog nenorejo manes dar kaip laukesi. Tetis tai papasakojo pries mirti, nes as jo klausdavau kodel mama taip jau manes nekencia. Tai va budavo taip, jei tik isidarbinu, po kokio pusmecio darboviete uzsidaro, arba mane atleidzia del nezinomu priezasciu, jei susirandu drauga, labai greit mane palieka ir t.t ir taip kiekvienam gyvenimo zingsni. Drauge pasiule mane nuvezt i Panaros baznycia. Patikekit tai siuolaikiska baznycia! Jokiu ispazinciu! Prie kiekvieno zmogaus prieina kunigas uzdeda rankas ant galvos ir palaimina! Kiekviena atskirai pasventine sventintu vandeniu. O jeigu nori gali per pertraukeles nueit i kambareli pas kuniga ir pasakyt kas tau blogai ir jis maldom tau padeda pasikalba su tavim. As dar tokio gerio ir grozio nesu maciusiu. Kai kunigas uzdejo rankas man ant galvos negalejau sulaikyt asaru, jis tarsi istrauke mane is kazkokiu gniauztu. Neatsimenu net kaip mane drauge namo parveze. O gryzus pasidare taip gera ir lengva kad nemoku apsakyt. Nuvaziuokit, pamatysit kokia ten stebuklinga vieta.
 
2013-01-06 03:04:59
eva 
laba na va nebezinau kaip toliau gywenti todel parasysiu cia ir tikiuosi sulauksiu kaskokio patarimo buwo taip issikwieciau bureja i namus na ji man bure bure wiskas gerai ir staiga man ji sako tu esi prakeikta nesi kryziu tawe prakeike mergina kuri tau pavydejo santykiu su dabartiniu vaikinu...na va kai ji taip pasake nelabai sureiksminau tai....bet kai ji isejo is mano namu mano gywenimas apsiverte kardinaliai...kur eisiu ka bedarysiu vien nesekmes nebegaliu pasakyti kaip nesiseka tiek daug dalygu blogu atsitiko po jos kad galwoju jog istikruju esu prakeikta ka man daryti kaip atstatyti wiska i wietas taip kad kaip buwo anksciau gywenau ramu gywenima neturejau jokiu problemu o db wiskas sukrito...apie ka net nebuciau pakalwojusi gywenime...as esu uk todel prasau pasakykite ar galima paciam nusiimti pakeiksma jeigu jis yra..????
 
2012-11-21 18:45:47
Vick
Raganaite, melskitės, o ne burtais užsiiminėkite.
 
2012-11-21 18:43:18
Vick
Taip, aš manau, kad prakeikimai egzistuoja, žodžiai ne žvirblis, jie turi jėgą. Jums reikia išsilaisvinti iš to prakeikimo, prašykite kunigo arba pastoriaus pagalbos.
 
2012-09-28 15:39:05
renata 
taip negali nesisekti vis kekviena diena problemos
 
2012-08-24 21:18:55
Vikte
Nezinau kaip nuimti prakeiksmus bet zinau kaip nuo ju apsisaugoti, galima y drabuzius ysisegti grafke i avirkscia puse ir nesioti arba visada uzsideti koky nors ruba isvirksciai.
 
2012-08-18 19:39:41
neziniuke 
Sveiki jau senokai susipykau su drauge nuo tos dienos man nesiseka siaip as kalta kad susipykome nes pasakiau kad nebenoriu draugauti maniau bus geriau bet ne manes pradejo nekesti klasiokai visi saipesi zemino susiradau kita drauge maniau liausis bet tik dar daugiau saipesi ir nekente iki dabar manes nekencia patarkit ka man daryti kaip vel susitaikyti su ta seneja daruge dabar is vis nebeturiu darugiu noriu kad viskas butu taip kaip anksciau
 
2012-08-14 23:44:44
Enrika 
Laba diena, Mano draugas issiskyre su panele, ir nuo to laiko jam ziauriai nesiseka, ta panele uzsiiminedavo burimais kortomis ir panasiais dalykai, ir ji jam kai jie issiskyre pasake kad jis niekada nebebus laimingas ir jam labai nesiseks, gal zinote ka daryti?
 
2012-06-23 10:05:13
egle 
istikruju tai zmogu galima atkeikti,bet tas zmogus turi buti stipriausias gimineje...
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt