Grįžti atgal į pasakojimą "Ar tai tikrai prakeikimas?"
Tinklapio lankytojų komentarai (144)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
 
2006-10-29 13:12
ash
prakeiksmas tikraj gali buti.. karta drauge man pasakojo kad jos mamą jaunysteje buwo prakeikusi draugė del pawydo.. wisa tai padaroma per burejas.. tiesiog terejkia duoti zmogaus plauku sruoga burejaj.. (bent jau siuo budu buwo drauges mamaj. ta wokiete galejo tawo senelio plauku sruoga bet kada nukirpt.). tj wa.. tada drauges mamaj pradejo nesisekt ir t.t. .. panajkintas prakeksmas buwo ejnant pas kuniga ir extraseansa.. manau ir tau rejktu tjp padaryt nes nezinia gal tas prakeixmas kesinasi ir y tawe.. tjg paskubek.. sekmes :)
 
2006-10-12 20:48
Neprisistatęs
Taip yra visi prakeikimai..As manau,kad tau reiketu kuo greiciau nueiti,pas kuniga ar pas tokia kuri galetu ta prakeiksma sunaikinti,nors nezinau ar taip galima,bet bent jau taip girdejau.
 
2006-09-16 14:49
As...
As tau siulau tuctuojau krejptis i ekstrasensus...Taj tikraj pades...Zinau panasiu atweju yra daug ir kas nesedi sudeje ranku tam tikraj padeda!Nesakau,kad atejsji ir iskart rasi gera ekstrasensa(e),bet ieskot werta!As tajp toliau gywent negalecjau...Galetum pasidomet apie ta wokiete...Galbut ji gywa ir butu werta su ja pakalbet...Na nezinau nezinau...
 
2006-08-21 13:53
SiGea
ne nzn ka galwoti......bjsu
 
2006-08-06 20:07
Neprisistatęs
mano nuomone visa tai gali buti susije su genetika , gal senelis buvo radioaktyvuotas ir jam pakito lytiniu liauku chromosomos, genai mutacijos DNR fragmentu pasikeitimai, isnykimai t.t.
 
2006-08-02 23:22
Neprisistatęs
neformuokite mintimis to, jus pati to laukiat tiesiog, mintys galingos, suformuokit kad viskas gerai ir taip bus
 
2006-07-27 11:22
nika
Taip is tiesu prakeikimai egzistuoja..deja..Manau kad tau ir tavo seimai itakoja prakeikimas..Reik ji nuimt..specialiu budu..ir neuzilgo pamatysi kad viskas pasisuko i geraja puse..Sekmes..
 
2006-07-20 12:54
Kristina 
Sveiki..manyciau tai gryniausia tiesa, ir patarciau apsilankyti kurnors kur panaikina prakeikimus..nes taip negalima palikti..pirmiau reikia isvaikyti prakeiksma, o tik po to testi gimine, kad vel nesikartotu tos nelaimes, kad nebutu daugiau dar nelaimingu ar dar kaip iskreiptu zmoniu...linkiu sekmes jei imsites kokiu priemoniu..
 
2006-07-08 18:24
vilma 
tikrai daug girdejau apie uzkalbejimus,prakeixmus ir t.t.....bet visi prakeiksmai ir uskalbejimai pirmiausia atsisuka pries uzkalbetoja,o tik po to uzkalbetajam......taigi gali but rami:ta moteris uzkeike pati save ir savo seima......
 
2006-07-04 15:23
erika
o viespatie........ tikiu kad tai prakeiksmas... ziauriai tave uzjauciu... net truksta zodziu ka nors tau patart... gal tikrai eik per visas burejas kokias tik rasi....
 
2006-06-22 13:04
kolkas be vardo
man kaip neteko susidurti su prakeksmais nei su prakeiktom kito seimom ar zmonem bet tikrai to as nenoreciau ir kitiem to nelinkeciau. o del taves tavo seimos tai as uzjauciu. liudna istorija, ganidomi.
 
2006-06-14 00:00
Tiesa
As esu skaicius apie prakeikimus jie gali eiti ilgai is kartos i karta, reikia atgailauti, kad tas prakeikimas nusiimtu, bet ne vienam zmogui o visiems seimos nariams, nes jei to nepadarysit sis prakeikimas ilgai dar keliaus, o tuo labiau jei tai buvo istarta is labai piktos moters lupu, nors ir jei ir jos seimai turejo gryst tas prakeikimas du dviguba jega.
 
2006-06-02 00:00
majaja
tai tikrai prakeixmas.eik per visas burejas kol bent viena ji nuims.kreipkis ir i kuniga.as pazistu prakeikta seima.
 
2006-05-27 00:00
Neprisistatęs
labai uzjauciu del to...!!!
 
2006-05-22 00:00
I.J.Z.J.S
As tikriausiai tai irgi priskirciau likimui jei ne tas faktas, kad tas "kai kas" linkejo blogo. Dar labiau sustiprino tikimybe, kad tai prakeikimas vienas atvejis: mano sesuo nuejo pas viena cigone, kad "pavarazintu" (beje, ji labai neitiketinai gerai skaito is kortu). Tik ismetus pirmas kortas ji pasake: "Viespatie, kokia nelaiminga Jusu seima! Virs Jusu toks prakeikimas sunkus kabo, kad net neisivaizduojat!" Taip, gal "stradalinu" kaip maza mergaite, bet esu moteris, kuri turi dukra ir bijo, kad tos nesamones nepaliestu bent atzalos...
 
2006-04-27 14:51
Susidures
Mano istorija dar liudnesne ir nelaikau to prakeiksmu. Atrodai kaip mergaite, apsiverkslenusi del keliu problemeliu. Visi zmones laikui begant gauna ko nusipelno. Nereikia to aiskinti jokiais prakeiksmais ir jokiais burtais, reikia su tuo susitaikyti. Gerai pasakei, kad tokie dalykai igimti padaro gyvenima pilkesni. Daug zmoniu ir yra pilki kasdieniame gyvenime del savo minusu.
 
2006-04-27 03:09
Doza
Mano asiulymas tau. Nueik pas kokia bureja ar kitoki siu dliku zinova ir suzinosi ar tai prakeikimas ar sutapimas ir galbut kaip nuo juo issigelbeti. Mano draugas buvo pas viena toki zmogu ir jis jam tiksliai apibudino jo busima sutuoktine ir lyg mygloje nesuprantamai kokios bedos jo lauks. Viena beda tai jau isipilde jiems gime pirmas sunus ir kaip tas zmogus ir sake vaikui yra kazkokia sirdies lyga. Na as ne daktaras ir nelabai koks zinovas siu dalyku, bet neko neprarasi. Past noriejau nuvaryti pas ana zmogu konsultacijos, bet taip ir nepavyko suzinoti kaip ji rasti. Reiks kada tiksliai paklausti kaip iki to kaim kur anas givena davaziuoti. Kad ir kaip darysi linkiu sekmes.
 
2006-04-26 19:36
Zita
Siulau paskaityti gydytojos praktikes knyga.Luule Vilma ,,Mokymas islikti gyvam,,.Knygos autore pasakoja apie dvasini tobulejima,kuris padeda isgydyti ne tik konkrecia liga,bet ir atkurti dvasine pusiasvyra bei atgauti sielos ramybe.Kaip atsikratyti prakeikima paskaitykite 74 puslapyje.
 
2006-04-22 17:40
lija
Prakeiksmas imonomas tik tada, jei tuo tikima. Bet jei Žmonės ieško išeities tai jau sveikintinas dalykas! Galiu rekomenduoti perskaityti puikią knygą, kuri mano gyvenimą pakreipė gerąją linkme, tai Jono Markuno ,,ŽMOGAUS GYVENIMO NESĖKMIŲ BEI LIGŲ PRIEŽASTYS IR GALIMYBĖS JŲ IŠVENGTI" Sėkmės esu tikra, kad ten rasi visus atsakymus
 
2006-04-10 12:25
EWA
Taip prakeikimas tikrai egzistuoja,tik ne visi turi tą galią.Aš žinau akivaizdų faktą kaip buvo prakeikta visa šeima.Tai buvo prieš 14 metų visus tuos žmones pažinojau jie buvo pilni erogancijos ir labai skaudžiai nuskriaudė viena moterį.Ta moteris buvo prižiūrėjusi ir nukaršinusi tokią senutę,kuri mokėjo užkalbėti nuo rožės ir panašių dalykų....Ir kada ją ta šeima taip nuskriaudė ji ant tos senutės kapo nuėjus labai verkė o nakti susapnavo sapne tą senutę kuri jai -pasakė,kad jos skriaudėjui gims nesveika anūkė.Taip anūkė gimė su cerebriniu paralyžium,žentas pradėjo nežmoniškai gerti,bankrutavo verslas ir tą patį žmogų užpuolė ligos ir tuose namuose laimės neliko,tik neaišku ar jie supranta kodėl taip pasidarė.....,,,,
 
2006-04-08 22:54
Ruta
manau..kad tai prakeikimas..nes per daug tu sutapimu..
 
2006-04-07 13:48
Evaldas 
Ar egzistuoja prakeikimai? galiu pasakyt,kad taip egzistuoja,tik tas kas prakeikia tam paciam veliau sugrizta bumerangu adgal.Egzistuoja ir juoduoji magija (Lietuvoje kaip is gausibes rogo pasipile "raganos" as jomis netikiu )Bet nereikia rimtai tuo tiket,turiu minti prakeiksmus,jai zmogus tvirtas ir nebega pas "raganas"nujimt prakeismo,jai "nesibure" su kortomis,o tiki sveiku protu ji sunku prakeikti.Tavo atveju pasakiciau,kad likimas,genai,paveldimumas.Jai pati patikesi tuo pamatysi imsi jieskot sprendimu,optimistiskiau ziuret i pasauli.O jai tikesi prakeikimais,bus dar sunkiau.SEKMES :)
 
2006-04-06 21:09
TRUE 
Jo tiesa mano mamai lyg padejo.. :) lyg ir ne nes specialius dalykus skirtus prakeiksmo atmetimui as netuce sumaisiau su paprastais valgiais :D ir suvalgiau,seip jau nieko juokingo bet nesakysiu dbr nes :).. zinot bus man
 
2006-04-05 21:26
Tautvydas
Aš nei karto su tokiais dalykais nebuvau susidūręs (ir, tikiuosi, neteks...). Jeigu buvo įmanoma ligas ar sunkias žaizdas išgyti užkalbėjimais (šitą tikrai žinau, o ne šiaip kur skaičiau ar girdėjau), tai manau, kad visgi egzistuoja toks dalykas kaip prakeikimai. Jei vienas žmogus sugebėjo užkeikti, tai, manau įmanomas dalykas, kad kitas žmogus taip pat sugebėtų tą prakeikimą panaikint. Tik kur geriau bandyt kreiptis dėl panaikinimo, tai nelabai žinau. Kai kurie eina pas būrėjas, kiti pas kunigus. Kiek teko skaityt visa tai kai kuriems padėdavo...
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt