Grįžti atgal į pasakojimą "Ar tai bildukas?"
Tinklapio lankytojų komentarai (34)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2.
 
2020-06-21 09:48:23
miglia
Bildukas
 
2017-06-13 22:00:03
Tsundere
Man buvo biski kitaip. Buvo rytas turejau dar tada ziurkena ir isgirdau geles pajudinima. Ispradziu paziejau i ziurkena jis miega tada greit paziuriu i geles Jos judejo nors tada visi langai buvo uzdaryti o namuose buvau as viena
 
2015-09-27 20:01:58
Akva
As tikrinau su 20 ct ar yra pas mane naminukas kai suzinojau kad jis yra pradejau su juo bendraut per 20 ct as tik nuo vakar zinau kad jis yra o jis jau vakar mane isgazdino ir va katik mano spintos duris uzsidare kurios buvo nedaug praveros as labai isigandau ir jo paklausiau ar tai jo darbas jis atsake ne paskui vel paklausia jis pasake taip tada jo paklausiau ar jis nori su manimi kalbet nes as pagalvojau kad jam tiesiog truko demesiu bet jis pasake kad nenori su manim kalbet as jo paklausiau ar galiu ait miegot jis pasake TAIP anksciau taip nebuvo tik retkarciais girdedavau kaska bet kai as pradejau su juo kalbet jis pradejo mane gazdint patarkit kanors kaip man jo isprasyt kad manes negazdintu p.s srr uz klaidas as per sms visalaik taip rasau IPROTIS:)
 
2015-08-18 00:01:31
mantas 
Sveiki kaskada kai turejom dveju aukstu nama mum nutiko panasi istorija, daznai girdedavom zinksnius ir bildesius naktimis sunkiai uzmigdavau viskas traskedavo stalas,spintos miegant liesdavo plaukus buvo baisu. Kai lipdavau i antra auksta daznai kaskas nubegdavo ir rodos mane kaskas stebi. Kolkas mes sunkiai suvokiame kas vyksta be musu, bet manau kad mes ne vieni o gal tik mes kaskieno kuriniai esame. Paskui visi garsai zinksniai stiprejo mama sunkia susirgo ir praradome nama nezinau ar likimas ce toks bet dziaugiuos kad to nebegirdime, bet zinau tikrai su mumis kaskas gyveno ir ju daugejo.
 
2015-08-17 23:46:38
mantas 
sveiki
 
2015-04-03 11:06:29
roberta 
Man tai kai as pasilieku viena namuose labai visur baladojasi as nueijnu zemyn o mes turime3akstus tada pradeda laseti is krano vanduo labai stipriai kai visi gryzo as ijejau i savo kambari isijunge man televizoriu pats ir mano suo ziurejo i uzuolaidas ,lojo kai nueinu gulti man visomet kaskas kutena kojas ir vos vos priliesia veida man kai nusisuku i kita puse tada man pradeda kaskas traukti ranka ,ir po lova dure ,labai kutena :-) tada labai baladojasi mano kambaryje nezinau ar tai naminukas
 
2015-03-26 03:44:26
secret 
Susidūriau ir aš kai gyvenau su tėvais. 2 aukštų name antram miegamieji. Nuo kokiu 14 metų pradėjau vis labiau pyktis su tėvu , tiesa jis buvo prieš mane ir mama pakelės ranka nekartą ir psichologiškai mane veikdavo visaip iš vadindavo, saukdavo. Ėmiau jo labai nekest. Gryžus namo pasidarydavau valgyti ir bėgdavau į savo kambarį užsidarius valgydavau ten nes kai tėvai gryzdavo iš darbo , tėvas mane pamatęs puldavo. Dėlto man būdavo labai sunku pradėjau verkti rytais, vakarais, dienom labai dažnai, vis mažiau ir mažiau valgiau susirgau depresija, tapau anoreksike :(( Visdar skaudu atciminti kadangi tėvų visada klausiau, esu nuo mažens tyli. Tuo metu kol ten gyvenau dėjosi keisti dalykai. Pvz; kažkas kartą prieš man uzmiegant pakuteno pėdas aš iškart pasokau ir įjungiau šviesas. Dar esu mačius kaip mano ausinukai skrenda ir daužias į sieną. kai buvau tuolete ir viena namuose girdėjau kaip mano kambario durys smarkiai uzsitrenke nors nebuvo jokio skersvijo. 1 kartą ir mama matė kaip mano buvusiam akvariume kapeika skriejo į šoną.. buvo ir taip kai maniau kad mano širdis tuoj sustos naktį visą surakindavo atcimerki ir jauti šone kad prie lovos kažkas stovi ir žiūri į mane bet pajudėt negali.Dar kažkuria naktį gisgirdau kaip į namų duris kažkas belde nusileidau staigei perpus laiptų ir pamačiau kad nieko nera.... buvo kad ir duše maudaus 1 kart pamačiau save per veidrodį sekundej beplauku. DABAR as gyvenu su draugu atckirai ir visatai prisiminiau ir galvoju ar tas kažkas visdar ten... ar kažką reikėtų delto daryti??
 
2015-03-04 16:18:19
Vinesa
Kas liecia barbenimus tai neaisku,ar bildukas,ar nerami dvasia baugina jus. Papasakosiu mums kaip buvo.Nusipirkom nama kurio seimininke buvo mirus. Is pradziu lyg ir nieko negirdedavau,bet kazkur po 5m vis isgirsdavau kazkokius garsus keistus,uzima. Po to prasidejo stuksenimai i siena(laukine). Vyras irgi girdedavo,tai neiskentus,kreipiausi i kuniga.Jis isklause ir pasake, kad viskas aisku. Ka ten prie sienos kalbejo,nesupratau,bet sake kad turetu viskas susitvarkyti. Ir ka galvojat,viskas dingo,viskas ramu. Po keliu metu remontavom ta kambari,didinom tai uz sienos(salia ten buvo nedidelis iejimas,kuriuo nesinaudojom)radau nuo kapu parnestus stiklo ploksteles su juodais kryziais(jos buvo anu seimininku) tada viskas pasidare aisku-veles darbas.
 
2015-02-26 11:58:52
Artas
Isvaziavpm dirbt i Vokietija atsikraustem i sena 4 aukstu nama,pirmas dvi savaites viskas gerai.poto prasidejo keisti dalykai ant ranku atsirado melynes nors niekur nesusitrenkiau,susirgau pradejo skaudet gerkle savaite skaudejo praejo- dvi dienas viskas gerai poto vel gerkle pradejo skaudet.naktim dauzo kazkas i siena nors daugiauname niekas negyvena.siaip miegu smarkiai taciau cia kasnakt po 5kart atsikeliu.keista nes 7metus nesirgau o db per 2savaites tik ir sergu.
 
2014-12-06 22:19:23
Zeda 
Sveiki visi. Nežinau bet labai dažnai jeigu namuose būnu ir supykstu pradeda sprogti lemputės. Na o pykstu tikrai dažnai net nebespėju pirkti tu lempučių. Kartais namuose galiu vietomis pastebėti juodai pilka šešėli. Tarytum kelias sekundes pabūna ir išnyksta žaibo greičiu. Tai mane labai gasdina.... padėkit kas nors kaip atsikraryti tu bilduku ir kitu košmarų.
 
2014-08-30 16:06:42
Gabija ir tiek 
Ar tai bildukas? Pas mane namuose vakare namuose apie pusę dviliktos nakties kažkas baladoja duris o mano draugas to net negirdi.Baladoja beveik kiekvieną naktį baladoja negarsiai bet ilgai ir daug kartų...Ar tai bildukas?
 
2014-07-02 21:17:38
Elzbieta 
Man naktimis vaidenasi kai miegu ir staigiai atsibundu man vaidenasi žmogus miegantis virs manes kas tai gali buti?
 
2014-05-11 09:58:54
Valijantina
Mano namuose vyksta tikrai keisti ir sunkiai paaiskinami reiskiniai,kure mane pradeda smarkiai gasdinti,kelia nerima. as galiu tik speti,jog tai yra bilduko darbas,kaip man reiketu jo atsikratyti?? noreciau jo atsikratyti kuo greiciau,nes jis man kelia didele baime...
 
2014-01-01 21:56:05
pasol
nixuja nėra nx
 
2013-11-17 21:24:08
Lukrecija
Na manau kad tiesok koks bildukas ar kas galietu buti šeiptais nutinka visiems kai kuriems kai kurie,galvoja kad aš esu tiesok nemegojus,pavargus,čia tik vizija,na ir taip toliau man irgi sakydavo tau tik pasiveidenio nes aš ištikro mačiau aš paty galvodavau,kas galietu buti kai aš parėjau namo man jau.baisu pagalvoti kas nutiko ten miške nors,aš nebuvau ten tik mačiau o aš buvau tik laiptinei nežinojau ka reikejo man daryti. Man net buvo baisu apie tai papasakoti nors aš žinau, kad manym nepatikes niekas.
 
2013-05-20 08:42:55
xx
gyvenam danijoje isinuomavom sena nama 3ju aukstu. Name padaryta remontas, sienos viskas balta bet labai pigiai. Dabar jau aisku kodel. Nepatikejau kol nepamaciau pats, kiekviena praktiskai nakti ir tik nakti viename kambaryje isijungia pati sviesa. Jai butu sugedus isijungtu ir diena. O cia tik nakti kai visi imiega arba buna isejas is kambario, ateini jau dega. Gyvenam keliese, tai nelabai ir bijom, pralinksmina ateini o cia jau sviesa ijungta :) siurpulys nubega nes vistik ne zmogus ta padaro o kazkas. Ir dar kas keista, kad namuose nebuvo ne vienos lempos kai atsikraustem susisukom nusipirke. 3 ciame aukste niekas negyvena o pirmame keistas kaimynas danas. tai tiek mano istorijos.
 
2013-04-01 15:29:33
marsela
bilduku nebuna
 
2013-03-16 10:34:58
wera
nebuna bilduku
 
2013-03-15 20:33:50
Kristina
As kai ziurejau telika o mama prie pc buvo tai mano mazas broliukas uzdare duris. O jos is isores kazkas uzrakino o man mama saukia ko jus mus uzrakinot as sakau kad nieko nerakinau ta. wa/
 
2013-03-07 09:00:46
Karolina 
Viena diena , kai gyvenau Viku namuose vadinasi laikinuose norėjome isikviesti bildūką. nupiršėm Juoda žvaigždė ir parašėme vardus kas dalivavo . Aš ir Gabrielė . Bet reikia tilos kad būtu labai tylu reikėjo užsimerkti ir sakyti Bildūk ateik bildūk ateik tiek kartu kol jis ateis . ir mum jis atejo pradejo duris trankytis . pabandykite ir jus bet jums gali buti kitaip pvz: lempa nukryst ar t... Karolina :) Ir /Gabrielė :)
 
2012-09-05 15:10:44
G
bildedavo ir pas mane bute. namas dar is tarybiniu laiku, o paciame name per pora metu mire du kaimynai, dar trys pakele ranka pries save ir visi is musu laiptines. tai va, bildedavo tik kambario kampuose(aplinkui butai tusti) ir tik tada kai as likdavau viena. tuo metu as laukiausi, tad didziaja dali dienos praleisdavau namie ir kai vyras iseidavo i darba, kai as dar likdavau lovoje pagulineti, tada prasidedavo leti, ritmingi stuksenimai - pastuksena vienam kampe, po geros pauzes pradeda kitam kampe. buvo labai nejauku, vyras netikejo manimi, kol viena vieninteli karta ir jam pabildejo, kai manes nebuvo namie :). kad ir kaip nejauku buvo, nutariau, jei jau tik bilda, neisdykauja smarkiau, tai tegul bilda, neprovokuosiu... taip mes draugavom apie pusmeti, bet viena diena viskas nurimo ir daugiau niekas nebestukseno. o kai is gyvenimo pasisalino paskutinis musu kaimynas(paskutinis is mirusiuju kaimynu) as tuomet taip pat dar laukiausi ir maciau ji is tolo gulinti kieme, kita nakti jutau srovenant siluma mano veidu,kaip kad glostytu kas svelniai, nuo kurios prabudau. labai issigandau tada, apsiklojau galva kaldra, nuteikinejau save, kad man pasivaideno, nors jutau tai taip realiai, kol pagaliau nusiraminau ir uzmgau. rasau tik tai ka patyriau, nors gali nuskambeti ir keistai :)
 
2012-08-21 07:37:01
Kristuske
As manau kad tai ne bildukas o jei ir bildukas tai gera , turiu panase problema tik kad mano dvasia ar bildukas daro labai dideles nesamones pavyzdziui vaiksto po namus kai visi jau miega ar suskambina medaliais kurie yra ant mano sienos taip pat naktimis negaliu uzmigti ar jei uzmiegu sapnuoju pacius bildukus arba ju gasdinimus tokjs vaizdas kad noretu isvaryti mane is namu.... Tad bilduku yra dvi rusys geri ir blogi, jei geri jie nieko nedaro taciau jei blogi reiketu galbut kraiptis pas kuniga ar ka istikruju net nezinau nelabai ir galiu patart taciau jie savo pasirodymu nori isgasdinti zmogu..
 
2012-07-05 23:15:24
@GRIMOIRE
?
 
2012-03-03 22:59:19
@Laura2
gal perspejimas, gal kas, bet tikrai ne bildukas. Kiek girdejau tai bildukas yra gera dvasia, o ka jis blogiausia gali padaryt tai pavogt koki daikciuka (koine, plastikini pakabuka)mat jam nepatinka netvarka, tad jei nesitvarkai saugok koines :) o daugiau jis zalos nedaro, kartais gali pazadnt per sapnus, jei dusti-lauk nelaimes, kazkas kutena-gera zine. O del to, kad tau lyg kaip ir vaidenas, tai jei esi tikinti tai gali prisikabinti rozini, ar kazka kito:)ngal pades.
 
2012-02-03 19:49:08
@Skaistece
Taip, manau, kad tai buildukas. O ar nepasigedai daiktu ? Nepasijaucia kartais salcio plustelejimas ar nemalonus kvapas is niekur ? Bildukai gali buti draugiski. Manau, kad tavasis jei nemeto daiktu tai yra geras ir siaip daro tokias nesamones. Jei tu vel isgirsi tai pasakyk graziai , kad jis nebarbentu i duris ir nekvailiotu . ;) Tikrai yra geru bilduku ir su jais imanoma graziai susitarti. Ir pas mane manau gyvena bildukas.
 
2011-11-10 00:21:28
Vytas 
Na, as esu su tuo susidures nemazai.. Pakeites nemazai gyvenamu vietu, ir , turiu pasakyti, kad viskas vykdavo tik nuosavuose namuose. Butuose, nieko panasaus negirdedavau. Bet, kai gyvenau,gana senam name, 3 aukstu, visada naktimis girdedavosi krebzdesiai,trankymasis.. o nuejus paziuret, nieko nerasdavau. nuejus atsigult-miegot - vel tas pats.. Ipratau tuomet, ir tiek, bildukui jau tekdavo gerokai pasistenkt, norint mane prikelt.. :) Judita, del keistu sapnu, taipogi, esu sapnaves panasiai.. atsibudes,net isitikindavau,kad tikrai atsibudau. nes sapnuose taip tikroviska budavo perteikiama aplinka,kad nesuprasdavau, ar sapnuoju ar jau atsibudes. Ir kas ydomiausia, seip as sapnu atsimenu galbut 1 is 50 , bet tuos, atsibudes ryte, galedavau pasakyt kiekviena zingsni kur zengdavau tame sapne.. Tiek ydomiu dalyku :)
 
2011-11-05 07:40:29
nijolė 
"Judita",šiam atvėjui bildukas nelabai tinka,gal kažkas giliau?žodžiu...nebūk viena(s)antraip ir žvake teks pasirūpinti jau nebe juoko forma...
 
2011-07-23 18:16:33
Judita
Aciu uz jusu nuomones, na po tokio stuksenimo is baimes negali zmogus ne zodzio pasakyti:) Pries mus cia gyveno,kaip supratau moteris, kuri dirbo policijoj,pamirsau dar pamineti mes gyvename ne Lietuvoje.Beje filmo nemaciau... Kad tame name kazkaip kartais nejauku tai tikrai,bet kazkodel paskutiniu metu tik man vienai:( Jau rimtai galvoju apie pasventinta zvake..
 
2011-07-22 17:32:28
Filmų persižėjusiosd 
Ar matėte filmą "Tūnąs tamsoje"? Filme besiklostantys įvykiai labai atitinka jūsiškius. Gal verta susimąstyti, kad tai rimčiau negu bildukai?
 
2011-07-16 11:37:40
Ieva
Kai kitą kartą baladosis, sakyk "Ko nori?" ;D
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt