Savaiminis žmogaus užsiliepsnojimas(SŽU)

 2007-02-18 13:44:49
naritee
Temų: 5
Pranešimų: 118
Registruotas: 2006-11-01
Apie savaimini uzsiliepsnojima teko daug skaityti... Is pacio kuno lieka tik pelenai, o aplink esantys daiktai, o kartais ir rubai, lieka nepaliesti ugnies. Savaiminis zmogaus uzsiliepsnojimas buvo karstu mokslininku gincu tema per pastaruosius 300 metu. Daugelis mokslininku mano, kad tai visiska nesamone, taciau daugybe sudegusiu kunu, kuriu daiktai ar rubai nebuvo paliesti ugnies, zmones itikino, kad toks reiskinys egzistuoja. Savaiminis zmogaus uzsiliepsnojimas pasitaiko kur kas dazniau, negu oficialus pranesimai skelbia. Patologas Deividas Praisas neseniai pranese, kad jis su tokiu reiskiniu susiduria mazdaug kas 4 metai. Gal zinote daugiau apie si reiskini?

-------------------------
Zahiras
 2007-02-21 20:06:14
2fast4u
Temų: 0
Pranešimų: 17
Registruotas: 2007-01-03
man tai kestai kazkaip.. as nesuvokiu, kaip taip ymanoma.. bet itikinama, juk faktai kalba uz save..

-------------------------
aš ne mano tu ne tavo mes ne mūsų.
 2007-02-22 17:22:12
naritee
Temų: 5
Pranešimų: 118
Registruotas: 2006-11-01
As irgi netikejau, kol nepradejau tuo dometis...

-------------------------
Zahiras
 2007-03-06 00:25:04
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Žmogus plyksteli ir per akimirksnį virsta pelenais,tarsi būtų popierinis.Nors mokslininkai skeptiškai purto galvas ir tvirtina,kad tai neįmanoma,vien per pastaruosius porą šimtmečių žinomi maždaug trys šimtai tokio savaiminio užsidegimo atvejų.Ne sykį jo aukomis tapę nelaimingieji sudegė tiesiog kitų žmonių akyse.

Suliepsnojo šokio sukūryje
1725m.Prancuzijos mieste,Reimse vieno miesteleno,vardu Mile,žmona staiga užsiliepsnojo ir sudegė.Vargšas našlys dėl to netgi turėjo nemalonumų su policija-ji apkaltino užmušus žmoną ir sudeginus kūną,kad nuslėptų nusikaltimo pėdsakus.Tačiau galiausiai Mile buvo išteisintas,ir teismo knygose atsirado įrašas,kad moteris užsidegė savaime.
Netrukus viename anglų žurnale buvo papasakota keista grafienės Bandi mirties istorija:pelenų krūva,galva,trys pirštai ir kojos-tai viskas,kas buvo likę iš nelaimingosios moters.Tačiau lova,ant kurios tarnai rado grafienės palaikus,nebuvo nė truputėlio apsivilusi.
Panašūs įvykiai sukėlė tyrinėtojų susidomėjimą.1869m.vienas jų,daktaras Bertholas nusiuntė savo darbo ataskaitą Medikų ir chirurgų draugijai.Ataskaitoje pasakota apie moterį,kurios lavoną surado jos bute.Liudininkų teigimu,žuvusiosios kūnas atrodė taip,tarsi būtų ištrauktas iš lydymo krosnies.Tačiau bute nebuvo matyti jokių gaisro pėdsakų-tik grindys toje vietoje,kur gulėjo lavonas,buvo šiektiek apsvilusios.
JAV plačiai nuskambėjo žinia apie jaunos merginos žūtį puotos metu.Besisukanti šokio sukūryje mergaitė staiga užsiliepsnojo it gyvas fakelas.Visi įvykį matę liudininkai tvirtino,kad užsidegė ne merginos suknelė,o ji pati.


Nesuvokia,kad dega
1953m.Anglijoje,Grinsvilio mieste,savo automobilyje buvo rastas sudegęs miestietis Saimonas Vudas,tačiau mašinos salone ugnis daugiau nieko nepalietė.Kiek vėliau net penki apdegę kūnai buvo surasti JAV,pakelėje stovinčiame automobilyje.Liudytojai tvirtina,kad ne vienas iš mirusiųjų neatrode mėginęs pabėgti iš mašinos-visi pasitiko mirtį patogiai įsitaisę sėdynėse...
1991m.viename iš Brazilijos paplūdimių užsidegė jauna moteris.Liudininkai tvirtina,kad nežinia kaip įsiplieskusi ugnis akimirksniu apėmė visa nelaimingosios kūną.Paplūdimyje kaitinęsi poilsiautojai dar bandė pilti ant moters vandenį,tačiau išgelbėti jos nepavyko.Aukos kūnas apanglėjo vos per kelias minutes...
Visi šie įvykiai liudija keistą dėsningumą:ugnis suryja žmogaus kūną,tačiau beveik nepaliečia aplinkinių daiktų.Be to,neatrodo,kad auka kaip nors priešintųsi,šauktųsi pagalbos,ar bent jau rėktų iš skausmo.Matyt,žmogus net nesuvokia,kad dega.Jokių kitų dėsningumų pastebėti nepavyksta:ugnis savo aukomis pasirenka tiek senus,tiek jaunus,tiek vyrus,tiek moteris,bet kuriuo metų laiku,patalpose,lauke ar automobiliuose.
Yra ir žmonių,kuriems pavyko išlikti gyviems po savaiminio užsidegimo.Tačiau jie mažai ką gali paaiškinti.Anglė ponia Vincester tvirtina,kad iš pradžių net nesuvokė,kas su ja darosi,ir tuo labiau nesupranta,kodėl užsiliepsnojo.

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2007-03-06 00:29:15
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Kaltas alkoholis ar pakitusi laiko tekme?

Gal todel mokslininkai tokius savaiminius uzsidegimus laiko prasimanymais ir iesko kitokiu paslaptinguju mirciu priezasciu.Arba svarsto:galbut esant tam tikrai temperaturai,staiga isidega zmogaus kraujyje esantis alkoholis?Taciau visu keistosios liepsnos auku alkoholikais toli grazu negalima pavadinti...Dar vieni vercia visa kalte kamuoliniam zaibui.
Tuo tarpu kiti.ne taip standartiskai mastantys tyrinetojai bando svarstyti ir labiau fantastiska galimybe.Degimo procesas,teigia jie,yra ne kas kita,kaip chemine oksidacijos reakcija.(kaip jau ir sakeu,auksceu komentaruose)Sis procesas ir zmogaus organizme,ir lauzo liepsnoje vyksta vienodai,tik pirmajame daugeli sykiu leciau.O jei ir zmogaus organizme oksidacijos reakcija pagreitetu?Taciau kad tai ivyktu,reikia,kad pasikeistu paties laiko eiga.
Todel yra mokslininku,kurie mano,kad si siaubinga mirtis tyko zmoniu anomaliose vietose,kuriose sutrikusi iprastine laiko tekme.
Tokia keista vieta,vietos zmoniu vadinama Velnio guoliu,yra Rusijoje,tarp Saratovo ir Volgogrado sriciu.Apie sia vieta sklando blogi gandai, ir neveltui.Tuo netruko isitikinti du piemenys,viena 1990-uju diena atsidure ant kalvos,kuria,pasak "kaimo bobuciu",kiekvienas turetu aplenkti dideliu lankstu.Pavarge jaunuoliai nusprende siek tiek pailseti ant nelemtosios kalvos.Vienas prisedo ant akmens,o kitas paejejo i sali paziureti gyvuliu.Grizes rado tik apanglejusi savo draugo lavona.

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2007-03-24 22:45:37
Bourne
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2007-03-24
aciu dievui neteko nieko panasaus reget ar su tuo susidurt... bet manau tai tas pats kas ir is serijos stigmos... taip kad manau jog tai kazkas is auksciau nes logisku paaiskinimu kaip matau neturi niekas...

-------------------------
soy un perdedor
 2007-04-08 16:17:18
Kiaune
Temų: 1
Pranešimų: 18
Registruotas: 2007-04-08
Žmonės nejaučia, kad dega. Kažkur skaičiau, kad viena mergina užsidegė ir toliau ramiai skaldė malkas ar ką ten ji dirbo... Tuomet supuolė žmonės ir ją užgesino. Ji teigė visiškai nejutusi, kad dega.

-------------------------
Jei kada sugalvosi nusiprausti - pradėk nuo sąžinės.
 2007-04-09 12:07:52
naritee
Temų: 5
Pranešimų: 118
Registruotas: 2006-11-01
as taip pat skaiciau, jog tarnaite valydama kilimus uzsidege prie savo darbdavio. jis ja puole gesinti, o jipaprasciau siai toliau tvarkesi. po to tarnaite teige nieko neprisimenanti ir jokio skausmo nejautusi.

-------------------------
Zahiras
 2009-08-23 17:46:12
SharXan
Temų: 1
Pranešimų: 14
Registruotas: 2009-08-23
Shiaures Amerikos gyventojas Dzekas Andzelas buvo vienas is nedaugelio asmenu isgyvenusiu po savaiminio uzsiliepsnojimo..Viena 1974m nakti jis miegojo savo namuose Dzordzijoje,atsibudo po 4 dienu baisiai apdeges.Ugnis buvo susikoncentravusi jo desineje rankoje ir gydytojai buvo priversti ja amputuoti.Visdelto nei pizama nei paklodes neatrode apdegusios,Andzelas nejaute jokio skausmo iki tol,kol po keleto valandu atgavo samone.Kaip uzsiliepsnojo,jis taip niekada neprisimine,net ir uzhhipnotizuotas.

-------------------------
Anapus
 2012-05-28 21:14:19
Laura2
Temų: 12
Pranešimų: 34
Registruotas: 2012-03-03
tai paaiskinama: savarankiskas zmogaus kuno issidegimas yra aiskinamas dvejom versijom:
1. Si versija yra nelogiska, ji labiau tinka tiems kurie labai tiki dvasiomis ir t.t., Zmogu aplanko ugnies dvasios, jos yra skirstomos i blogoje puseje esancias dvasias. Jei zmogus joms neitinka jos ji pasirenka kaip auka, man seniai buvo ritualas zmones mesti i ugnikalnius, kaip aukas. Sakoma, kad kadangi dabar tokiu ritualu nebera dievai supyko (dvasios supyko) ir pacios gaudo aukas.

2. Antra versija kiek kitokia: zmogaus kraujagysles staiga sustoja ir atsistato, jose susikaupia kiek per daug kraujo, jis bando patekti i reikalingas vietas, bet zmogui kraujo uztenka, tad jis "Uzstringa". Vienoi kuno vietoje jo buna per daug, tad jis suklido impulsu veikla, tad jei per kelias akimirkas signalo negauna kraujo impulsas issiziebe, po mazdaug 1,01 sekundes liepsna pagauna ir kitos kuno dalys ir tiek. Tai gali buti po ar esamai veiklai (sokiams, gimnastikai ir t.t.). Juk ar buno, kad po ilgos ar sunkios fizines veiklos jums skauda galva? Dziaugites, jusu smegenys suregavo ;). Bet kodel zmogus uzsidega neatliekant fizines veiklos, tai niekas ir nezino...
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Mintys apie mistiką » Savaiminis žmogaus užsiliepsnojimas(SŽU)
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt