Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 115 (žr. žemiau)
Rezultatų (rastų žinučių) puslapiai: 1, 2, 3.
 
 2013-11-24 21:21:11
Rakshasa
Skyrius: Psichologinės problemos
Tema: psichine liga - kaip su tuo gyventi?
 
Yra žmonių, kuriems yra sunku diagnozuoti tam tikras ligas. Jie gyvena normaliai kaip ir visi, tik dažniausiai jų pačių sukurti vidiniai pasauliai, virsta neatskiriama nuo realybės dalimi. Ir tokios ligos yra nebeišgydomos. Ir tai yra baisiausia, nes nuo to kenčia labiausiai artimi žmonės, nei patys pacientai. Pacientai gyvena savo sukurtame pasaulyje ir jie nesuvokia realios grėsmės, nei sau, nei aplinkiniams. Jiems toks gyvenimo būdas yra normalus. Todėl daugelis gydytojų, psichologų, psichiatrų, bando gydyti tuos pacientus, jų pačių metodais. Jei pacientas, sako kad jo pagalvė yra jo draugas, tai gydytojas jį priima kaip draugą. Su juo sveikinasi, bendrauja pacientui matant... Atvirkštinis gydymo metodas. Tam reikia labai daug kantrybės ir laiko, todėl toks gydymas praktikoje yra nenaudojamas... Na ir jis kolkas nedavė didelių, teigiamų rezultatų...
 
 2013-11-24 21:02:18
Rakshasa
Skyrius: Sapnai
Tema: Lanko keisti sapnai padekit!!!!
 
Identiška situacija manajai...

Manau, kad tokiu atveju stresinės situacijos tavo gyvenime yra gana dažnos, o senelės mirtis galėjo viską tik dar smarkiau paaštrinti. Viskas bus gerai. Aš dviem savaitėm po savo senelės mirties, regėjau ją vieną ankstų rytą sėdinčią lovoje prie mano tetos. Bet tai buvo tiesiog sapnas nespėjęs išeiti iš miego. Buvo atvejų, kai sapnuodavau, kad ji mane kviečia pas save ir aš einu links jos... Bet po pusės metų nustojau sapnuoti ją visai. Matyt gyvenimui susitvarkius, stresas, baimės ir nervai nusėdo, aprimo ir sapnai. :)

Stiprybės ir užuojauta dėl senelės netekties. Suprantu šį skausmą.
 
 2013-11-24 20:50:00
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
O kodėl tu į mane kreipiesi, jei aš nevisprotė? Ko daba kibiji? : ) Ko nerimsti? Tu laiko neturi straipsnio parašyti apie savo veiklą, o mane kibinti laiko įvalias? : )

Šiaip nebe turiu ką tau parašyti. Sakoma duok durniui kelią - duodu ; )

Viso gero.
 
 2013-11-24 19:38:52
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
: )))))))))))))))))
 
 2013-11-24 19:11:08
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
http://lt.wikipedia.org/wiki/Šmeižtas

Būčiau dabar LT, gautum piliulių už įžeidinėjimus ;)
 
 2013-11-24 19:04:29
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Nuoširdus patarimas: nueik pas egzorcistą ir užsirašyk į AA.

Vien tavo rašysena išduoda.
 
 2013-11-24 18:12:20
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
O man pasirodė, kad tamsta turite intelekto problemų. Kiek kartų diskutavom, kiek kartų ginčijomės iš tavęs neperskaičiau nė vieno argumento, nė vieno protingo straipsnio tematika, kurią nagrinėji jau daugiau nei du metus. Vienintelis tamstos poslinkis šioje sferoje, tai įžeidinėjimai ir išsišokimai.
Nieko, gyvenimas eina - gyvenimas parodys realią situaciją, realius jus supančius žmones. Jei supratote, ką parašiau : )))
 
 2013-11-24 17:34:40
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
P.s. Labai gera knyga : )
http://www.amazon.com/Scientific-Paranormal-Investigation-Unexplained-Mysteries/dp/093645511X
 
 2013-11-24 17:25:02
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
"Psichologijoje apsėdimas aiškinamas primityviomis psichinėmis problemomis. Neurasteninių, isterinių, šizofreninių sutrikimų, dažnai traktuojamų kaip apsėdimas, priežastimis nurodomas stiprus kaltės
jausmas arba paramos troškimas (pavyzdžiui, kunigo ar psichologo)."

"Parapsichologija taip pat nagrinėja apsėdimo fenomenus: viena, todėl, kad daugelis žmonių parapsichologinius regėjimus (pavyzdžiui, vaiduoklių fenomenus) gretina su apsėdimu, antra – kai kurie žmonės, laikomi apsėstaisiais, pasižymi antgamtiniais sugebėjimais (levitacija, aiškiaregystė, kalbėjimas kitomis kalbomis), kuriuos ir tyrinėja parapsichologai.": )
 
 2013-11-24 16:55:13
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Eik išgerk dar, gal nusiraminsi : ) Nes matau, kad jau "laužo" : )
 
 2013-11-24 15:53:46
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Dimetra, special for you : )
http://benjaminradford.com/wp-content/uploads/2011/05/top5mistakes.pdf
 
 2013-11-24 15:38:22
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Aš ne burtininkė : ))))) Tu sugebi atskirti mokslą nuo nematerialumo, ar nelabai??? : )))

Beje, aš parašiau laišką dėl Rinkevičiaus ir tavęs, vyriausiam egz. asociacijos nariui : ) Jeigu tu man kabini makaronus dėl jo, tai turėk omeny, kad žmogui priviriai rimtų nemalonumų : )))
 
 2013-11-24 13:24:17
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
dimetras - raudonojo drakono? Žinau tokia yra degtinė ; ) Stipri turbūt kaip velnias, ane? : )))
Eik pas Rinkevičių prašyti išlaisvinimo maldos, nes kaip matau, darosi vis blogiau... : )


ieva.r - aš galėčiau normaliai paaiškinti, bet yra čia viena nuo realybės nušokusi biški, tai nžn... : )))
Palikau jums tada savo el paštą, parašykit smulkiau ką norit žinoti, pabandysiu per bendrus šaltinius padėti : )

Gražaus sekmadienio!
 
 2013-11-24 00:15:36
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
A! Tada suprantama, jei tikrai tai ramina, tai kodėl gi ne : )

Tiesa, apie žaislus kuriuos paminėjote. Jie jūsų vaikų taip? Gal tikrai vertėtų juos iš ten išnešti... Žinau, kad tyrinėjimų metu, kartais naudoju tam tikrus daiktus kaip jauką. Gali būti, kad ir tie žaislai pas jus tapo ne išimtis :)
 
 2013-11-23 23:07:36
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Juk minėjau, kad pasikvieskit vietinį kunigą, pašventins namus, pasimelsit visi kartu ir viskas : )
O dėl lempos palikinėjimo, tai nebent jei nebijot didelės sąskaitos : ))) Lempa nemanau, kad apskritai turi reikšmės kokios : )

Numesiu nuorodą, kur gali pažiūrėt, kaip atliekamas tyrimas apsėstų namų:
http://www.free-tv-video-online.me/player/putlocker.php?id=12EF6668A9E59F8C

Bet čia tik angliškai : )
 
 2013-11-23 20:37:50
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
gerb.kunigas su tavim nediskutuos,gali but del to rami.jauciu tavo isiuty.nepaejo prisimt garbes,ir pasikelt su savo ziniom? Nieko,jauna dar,pasitaisysi.o del bendravimo su j.magais,tai patikek ne tau aiskint su kuo kunigui bendraut! Per tave,gerb.melage,jis net pagerbe sy foruma skaitydamas tamstos mela.ex,gyvenimas yra grazus:)


Aš įsiutusi??? : ) Ir deja, nebejauna. Tačiau esu labai dėkinga už komplimentą : )
Koks būtent kunigas nediskutuos su manim? Vienintelis ir nepakartojamas Rinkevičius? Jam niekada ir nesiruošiu rašyti. Paskaitykite pakartotinai mano postą, nebent jūs ne tik magė, bet ir neatsisakote taurelės.
Jūs gyvenate kažkokiam psichiniam vakume, nes nesugebate suprasti to, ką aš rašau. Atsakote man visišku tuščiažodžiavimu ir nesuprantamumu. Akivaizdu, jog pati esate pakankamai jauna, arba pagyvenusi ir neišsilavinusi moteris, todėl vienintelis jūsų gyvenime gebėjimas yra įsitraukti į visokias magijas, nes tik tokiuose dalykuose jums užtenka proto.
Kaip suprantu, jūs jau esate kamuojama blogio tik dar to nesuvokiate ir tai aiškiai įrodote savo postais... Gaila tokių kaip jūs, nuoširdžiai gaila ir tų, kuriuos įtraukiate į savo veiklą...


P.s. Iš jūsų psichologė tikrai prasta ; )
Na taip čia dėlto suprantama - apsėdimai daro savo... ; )
 
 2013-11-21 11:58:59
Rakshasa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: Negirdėtos keistos paslaptys, kurioms nėra paaiškinimo
 
Kai kurie įvykiai yra tiesiog nepaaiškinami, paslaptingi, mistiški, arba visiškai keisti. Turbūt dėl to, tokie įvykiai ir yra įdomūs. Listverse.com pristato keletą keistų, paslaptingų istorijų, kurios neturi paaiškinimo.
Maria Talarico – apsėsta numirėlio

1936 metų vasarį po tiltu Italijos Katanzaro mieste buvo rastas Giuseppe Veraldi, pravarde Pepe, lavonas. Jis tariamai nušoko nuo tilto, prasiskėlė galvą į akmenuotą dugną ir nuskendo. Policijos tyrimas nustatė savižudybės atvejį. Giuseppe šeima nesutiko, nematydama jokios priežasties, kodėl jis galėtų norėti nusižudyti.

Po trejų metų, 1939 metų sausį, paauglė vardu M. Talarico ėjo pro tą patį tiltą, po kuriuo buvo rastas G. Veraldi lavonas. Ji prarado sąmonę, ir buvo nugabenta namo. Kai ji pabudo, pradėjo kalbėti žemesniu, grubesniu balsu, panašesniu į vyro balsą. Ji pareiškė, kad jos vardas yra Pepe. G. Veraldi šmėkla pareiškė, kad nori kalbėti su savo mama.

Kol buvo laukiama atvykstančios Catarina'os Verandi, Maria paprašė vyno, cigarečių, kortų kaladės, pakviesdama prisijungti prie žaidimo. Pasak merginos motinos, Maria niekada nežaisdavo kortomis. Aplink ją susibūrusius vyrus mergina vadino Giuseppe draugų vardais. Kai ponia Veraldi atvyko į Talarico namus, ji buvo nustebusi, nes išgirdo savo vyro balsą, sklindantį iš paauglės lūpų.

„Pepe" pareiškė, kad jį nužudė jo draugai, mirtinai apdaužę jį geležine lazda ir numetę nuo tilto. Vos tik iš merginos lūpų nuskambėjo šie žodžiai, Maria staiga išbėgo iš namų, nubėgo iki to paties tilto ir atsigulė į tą pačią vietą, kurioje buvo rastas Giuseppe kūnas. Ponia Veraldi paprašė savo sūnaus, kad jis paliktų Maria'os kūną. Mergina pabudo nieko neprisiminusi apie keistu to vakaro įvykius.

Po 9 metų ponia Veraldi gavo laišką iš Luigi Marchette, vieno iš jos sūnaus draugų, kuris po tragiškų įvykių suskubo palikti Italiją. Luigi prisipažino, kad nužudė jos sūnų, pavydėdamas moters. Trys kiti jų bendri draugai, kuriuos buvo įvardijusi apsėsta Maria, jam padėjo įvykdyti žmogžudystę.

Laiške išdėstytos istorijos detalės sutapo su „Pepe" papasakota istorija. Vienas iš šių vyrų jau buvo miręs, Luigi slapstėsi Argentinoje, tačiau policija sugebėjo suimti kitus du bendrininkus. Jie buvo nuteisti ir atsidūrė kalėjime.

Maria nepažinojo G. Veraldi. Jo nepažinojo nei vienas iš jos šeimos narių, draugų ar kaimynų. Kokiu būdu ji galėjo sužinoti jo mirties aplinkybes? Kai kurie žmonės įsitikinę, kad ją apsėdo nužudyto vyro šmėkla. Ši paslaptis išlieka neatskleista.

Johnas Lee – žmogus, kurio negalėjo pakarti

1885 metų vasarį Anglijoje Johnas Lee atvyko į kartuves. Jis buvo nuteistas myriop už Emma'os Ann Whitehead nužudymą. Tačiau per neįtikėtinų įvykių seriją šis žmogus išvengė bausmės ir netgi sugebėjo išsilaisvinti.

E. Keyse, turtinga pagyvenusi senmergė, gyveno paveldėtuose savo šeimos namuose. Be jos namuose gyveno tik tarnai. J. Lee, virėjos pusbrolis, dirbo jos namų durininkų, tačiau buvo pakviestas į kariuomenę. Tiesa, po medicininio patikrinimo jis buvo išsiųstas atgal, apsivogė ir pusmečiui uždarytas į kalėjimą. Atlikęs bausmę, jis grįžo pas E. Keyse.

1884 metų lapkritį, E. Keyse buvo rasta negyva sudegusiuose savo namuose. Jai buvo nustatyta galvos trauma, jos gerklė buvo perpjauta. Tyrėjams buvo akivaizdu, kad žudikas padegė namą, bandydamas paslėpti nusikaltimą. J. Lee iš karto tapo įtariamuoju. Jis buvo vienintelis vyras iš visų moters tarnų ir turėjo nepaaiškinamą žaizdą ant rankos. Tariamas jo motyvas buvo pasipiktinimas dėl sumažinto atlyginimo dėl nepatenkinamo darbo.

Tačiau įrodymų trūko, ir Johnas tvirtino, kad jis nekaltas. Nepaisant to, teisėjas pripažino jį kaltu dėl E. Keyse nužudymo. Kai atėjo laikas mirties bausmei, J. Lee užlipo ant pakylos. Budelis uždėjo kilpą jam ant kaklo. Tačiau pabandžius įvykdyti mirties bausmę, kartuvių mechanizmas nesuveikė.

Johnas laukė, kol budelis pradėjo apžiūrinėti mechanizmą, kuris iki šiol puikiai veikė. Kai mechanizmas nesuveikė tris kartus, J. Lee buvo nuvežtas atgal į savo kalėjimo kamerą. Vėliau bausmė buvo pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos. Jis praleido 22 metus kalėjime ir 1907 buvo išlaisvintas. Tuo metu jau paplito legenda pavadinimu „Žmogus, kurio neįmanoma pakarti". Dieviškasis įsikišimas ar paprasta mechaninė klaida? O gal tiesiog sutapimas? Galima tik spėlioti.

Poltergeistas Batlerio gatvėje

Batlerio gatvėje Springfilde, Masačiusetso valstija, 1959 metų sausį 80 metų amžiaus ponia Charles Papineau ir jos 13 metų anūkas Wayne'as mirtinai persigando, kai staiga pradėjo be jokios priežastis dužti jų namų langai. Tiek moteris, tiek ir jaunasis Wayne'as tvirtino, kad prieš dūžtant langams, jie girdėjo keistus garsus. Iš viso per savaitę išdužo 39 langai.

Meistras, kuris buvo pasamdytas pakeisti langus, pareiškė, kad visas stiklas atsidūrė namo viduje, todėl akivaizdu, kad langai išdaužti galėjo būti tik iš išorės, tarsi kažkas būtų trenkęs per stiklo vidurį su didžiule jėga.

Policija atliko tyrimą, tačiau jokių pirštų antspaudų, pėdsakų ar kažkokių kitų nusikaltimo įkalčių nebuvo rastas. Į įvykio vietą atvyko Johnas C. Parkeris, savamokslis poltergeisto ekspertas. J. Parkeris, turėjęs architekto išsilavinimą, pasisiūlė atlikti savo šio incidento tyrimą. Jis tikėjosi nustatyti temperatūros pokyčius name, pastatydamas specialius termometrus.

Labiausiai jį domino vonios kambarys, kuriame taip pat paslaptingai sudužo trys langai. Jis taip pat nusprendė ten pastatyti galingą plastikinį langą, kuris negalėtų dužti taip lengvai. Ponia Papineau buvo mirtinai persigandusi, tačiau kaip elgtis nežinojo ir draudimo agentas, iš kurio ponia pareikalavo išmokos stiklų pakeitimui. Agentas buvo visiškai pasimetęs, kai kaip vienintelį paaiškinimo būdą jis galėjo įrašyti poltergeistą.

Tiesa, po savaitės langų daužymas liovėsi. Atsakingas už juos asmuo niekada nebuvo rastas, jokių pėdsakų nebuvo. Nors ponia Papineaus pati netikėjo vaiduokliais, vis dėlto paplito gandai, kad langus išdaužyti galėjo tik jie. Policija uždraudė paviešinti J. Parkerio atlikto tyrimo rezultatus...

Johnas ir Adeline Santosai – vizitai iš anapus

Kiekvieną vakarą, 19:30, 16-metė A. Santos ir jo 13-metis brolis Johnas patekdavo į transą primenančią būseną ir tvirtindavo, kad nuo 90 minučių iki 3 valandų bendrauja su dvasiomis savo namuose Santa Klaroje, Kalifornijos valstijoje, 1925 metais. Šios paslaptingos „sesijos" prasidėjo sausio mėnesio pradžioje, kai Adeline pareiškė, kad ją aplankė „Baltai apsirengusi dama", buvusios jos mamos darbdavės, mirusios prieš penkerius metus Havajuose, vaiduoklis.

Johnas pareiškė, kad jis buvo užburtas nežinomo barzdoto vyro. Niekas, išskyrus brolį ir seserį, jų matytų vaizdinių nematė, tačiau kai vaikai patekdavo į keistą transo būseną, jie pradėdavo kalbėti ne savo balsais, tarsi būtų apsėsti dvasių.

Jų istorija akimirksniu sukėlė didžiulį susidomėjimą. Išgirdę apie fenomeną, daugiausia iš portugalų sudarytos vietinės bendruomenės atstovai nusprendė patys pamatyti vaikus, ar jie sako tiesą. Vaikų tėvai buvo sunerimę, kai jų namuose aplink Adeline ir Johną susibūrė daugybė kaimynų. Išgirdę apie fenomeną, daugiausia iš portugalų sudarytos vietinės bendruomenės atstovai nusprendė patys pamatyti vaikus, ar jie sako tiesą.

Vaikų tėvai buvo sunerimę, kai jų namuose aplink Adeline ir Johną susibūrė daugybė kaimynų. Kai vaikai vėl pateko į transo būseną, jie pradėjo šokį, skirtą nuvyti dvasias. Vaikus stebėjęs psichiatras pareiškė, kad tai yra apsėdimas, sukeltas religinės karštligės arba isterinio sutrikimo.

Po savaitę trukusio reguliaraus pasinėrimo į transą, abu vaikai buvo nuvežti į vienuolyną. Tėvai tikėjosi, kad vienuoliai sugebės apsaugoti Adeline ir Johną nuo nuolatinių „vizitų". Motina tikėjo, kad jų vaikai patyrimai yra autentiški. Tėvas nebuvo užtikrintas. Tačiau šioje vietoje Santosų šeimos istorija nutrūksta. Neaišku, kas nutiko po to, kai vaikai buvo nuvežti į vienuolyną. Neaišku ir tai, ar vaikai nebuvo paprasčiausi melagiai.

Greitauno garsai

1867 metų kovą visa Karališkojo pašto laivo Danube įgula, įskaitant kapitoną Reeksą, bei visi laivo keleiviai buvo tiesiog pašiurpę, kai išgirdo keistą iš jūros sklindantį garsą, kai laivas buvo prie Greitauno kranto (dabartinė Nikaragva). Tiesa, panašius garsus toje vietovėje jau buvo girdėję ir kiti jūreiviai.

Vėliau paaiškėjo, kad fenomenas buvo pastebimas tik metaliniuose laivuose, o ne mediniuose, ir tik naktį, nors ir ne kiekvieną. Garsas buvo garsus, cypiantis, metalinis, su monotonine vibracija, kuri keliaudavo metaline laivo danga. Garsas galėjo būti girdimas iki kelių valandų, kol staiga dingdavo.

Garso šaltinio nustatyti nepavyko niekam. Buvo įvairiausių spėjimų – nuo ryklių, aligatorių, vėžlių, oro srovių, vandens drebėjimų, iš po vandens besiveržančių dujų iki dar nežinomos elektros formos ar netgi paslaptingo gyvio. Paslaptis taip ir liko neatskleista.

Šaltinis: technologijos.lt
 
 2013-11-21 09:02:33
Rakshasa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Fizikas ir neurologas: pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai ...
 
Pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai sielą sudarančios kvantinės substancijos palieka organizmo nervų sistemą ir susilieja su visata. Tokią teoriją iškėlė du garsūs mokslininkai, viena iš kurių yra kvantinės fizikos ekspertas, seras Rodžeris Penrouzas (Roger Penrose), kitas – neurologas Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff). Pagal šią idėją, išeitų, jog sąmonė yra smegenyse veikiančio kvantinio kompiuterio programa, kuri visatoje išlieka net ir po mirties.

Su šia kvazireligine teorija yra linkęs sutikti ir Arizonos universiteto Anesteziologijos ir psichologijos fakulteto profesorius emeritas Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff). Teorija sukurta kvantinės sąmonės teorijos pagrindu, kurią jis suformulavo pats drauge su britų fiziku, seru Rodžeriu Penrouzu (Roger Penrouse). Kvantinės sąmonės teorijoje postuluojama, jog žmogaus sielą sudaro smegenų ląstelėse esančios struktūros, vadinamos mikrotubulėmis (angl. – „microtubules“).

Mokslininkai savo teorijoje teigė, kad sąmonės patyrimai yra tas mikrotubules veikiančios kvantinės gravitacijos išdava – šią teoriją jie pavadino „organizuota objektine redukcija“ (angl. – „orchestrated objective reduction”; Orch-OR).

Pagal šias dvi teorijas, žmonių sielos yra daugiau nei vien tik neuronų ir smegenų sąveika. Sielos yra sudarytos iš esminės visatą sudarančios medžiagos, kuri egzistuoja galimai nuo pat tos akimirkos, kai prasidėjo laikas. Ši koncepcija yra analogiška budistų ir induistų išpažįstamam tikėjimui, jog sąmonė yra integruota visatos dalis.

Remdamasis tokiomis idėjomis, prof. S. Hamerhofas daro prielaidą, jog pomirtinių išgyvenimų metu mikrotubulės netenka savo kvantinio būvio, tačiau informacija jose ne dingsta, ne išnyksta, o paprasčiausiai palieka kūną ir grįžta į kosmosą.

„Tarkim, širdis sustoja, kraujas nebecirkuliuoja – ir mikrotubulės praranda kvantinį būvį, - kanalo „Science Channel“ dokumentiniame filme „Through the Wormhole“ („Per kirmgraužą“) pasakoja S. Hamerhofas. – Tačiau kvantinė informacija tose mikrotubulėse nepradingsta – jos neįmanoma sunaikinti. Ji tik atsiskiria ir išsisklaido po visatą. Jei pacientas atgaivinamas, toji kvantinė informacija gali sugrįžti į mikrotubules, ir pacientas tvirtins, jog patyrė pomirtinių išgyvenimų.“

„Jei pacientas nebeatgaivinamas ir miršta, gali būti, jog toji kvantinė informacija egzistuoja už kūno ribų, kaip siela – galbūt net ir savarankiška“, - pridūrė jis.

Žinoma, „Orch-OR“ teoriją užgriuvo labiau empirinėmis kategorijomis mąstančių mokslininkų kritikos lavina ir mokslo bendruomenėje išlieka labai kontroversiška. Vienas iš teorijos kritikų – Masačiusetso technologijų instituto (MIT) fizikas Maksas Tegmarkas, savo abejones išdėstęs 2000 m. išleistame leidinyje, kurį dažnai cituoja teorijos oponentai. Nepaisant to, S. Hamerofas įsitikinęs, jog kvantinės fizikos tyrimai bus „Orch-OR“ teorijos validavimo pradžia – mat neišvengiamai bus įrodyta, kad kvantiniai efektai palaiko daugybę svarbių biologinių procesų (fotosintezę, paukščių orientavimąsi aplinkoje, uoslę ir kt.).

Šaltinis: technologijos.lt
Nuoroda į video: http://science.discovery.com/tv-shows/through-the-wormhole/videos/through-the-wormhole-2-tracking-souls-to-the-afterlife.htm
 
 2013-11-20 20:26:08
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Šiaip galimas variantas, kad tokiame aukštame kūno temperatūros pokytyje vyksta kažkas nepaaiškinamo. Sunku pasakyti, bet kodėl gi ne :)

Aš pamenu dirbau viename bariukyje, padavėja. Ir man teko aptarnauti labai didelį banketą, kuriame susirinko apie 80žmonių. Oi, oi... vargai vargeliai... Kai banketas baigėsi, aš parėjau namo apie ketvirtą ryto visa išsekusi ir basa! : ))) Bet nuovargis nugalėjo mane galutinai ir pasinėriau į gilų liūdesį. Pamenu gryžau namo, nuėjau į dušą ir atsitūpusi pravirkau. Verkiau net pasikūkčiodama ir mintyse šaukiausi senelės, (kuri tuo metu buvo mirusi jau keletą mėnesių). Tą vakarą trykšte, tryško noras ją stipriai apkabinti. Ir išėjusi iš dušo, kritau į lovą ir pamenu sapne ją aiškiai stovinčią priešais mane, besišypsančia išskėstomis rankomis. Priėjusi artyn ją nedrąsiai apkabinau ir tuomet pabudau. O pabudusi jaučiausiu nerealiai gerai! Į darbą išėjau su visiška euforija krūtinėje ir rūpesčiai jau buvo išstrynę iš atminties... : )
Psichologai sakytų, kad čia haliucinacijos esant sunkiam momentui. Bet aš vis dėlto drysčiau suabejoti... : )
 
 2013-11-20 18:34:45
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Vienas iš septynių pasaulyje labiausiai keliančių šiurpą miškų
 
Aokigahara- savižudžių miškas

Aokigahara miškas esantis Japonijoje galėtų nušluostyti nosį Bleiro raganos projektui. Visame miške mėtosi žmonių kaulai. Žmonės į šį mišką plūsta nutraukti savo kančių ir nusižudyti. Nuo 1950 metų čia nusižudė daugiau nei 500 žmonių.

Ši savižudžių tradicija prasidėjo po to kai buvo išleista Seicho Matsumoto novelė “Black Sea of Trees” kurioje rašoma kaipo du novelės herojai atvyksta į šį mišką nusižudyti. Po noveles pasirodymo čia pradėjo plūsti šimtai savižudžių norėdami pasikarti ant medžių šakų. Miškas yra gana senas ir tankiai apaugęs ir sunkiai praeinamas, tad net ir gražiausią dieną saulės šviesa ne visur prasiskverbia pro storus medžio kamienus.
Vietinė valdžia ėmėsi priemonių sustabdyti savižudžių antplūdį ir kelyje į mišką iškabino stendus su užrašais: “Gyvenimas yra brangus. Persvarstykite”, “Pagalvokite apie savo šeimą”, bet rodos tos pastangos neduoda jokių apčiuopiamų vaisių.

70-dešimtaisias ši problema sulaukė nacionalinio dėmesio. Valdžia nusprendė išvalyti mišką ir surinkti visus kūnus. Per miško valymą buvo surasta 78 žmonių palaikai. Neaišku kiek jų dar buvo nerasta. 2002-aisiais per pakartotinį valymą kai kurių savižudžių rūbų kišenėse buvo rasta pinigų, pasklidus šiai žiniai, vagišiai paskatinti lengvu grobiu pradėjo traukti į mišką, kad galėtų ištuštinti jų kišenes. Kaip bebūtų tačiau miškas įgavo blogą reputaciją ir paprasti žmonės į jį vengia užsukti. Čia užklysta tik sielos norinčios nutraukti savo kančias žemėje ar kišenvagiai norintys pasipelnyti.

Šaltinis į straipsnį su nuotraukomis: http://apiemistika.lt/mistines-vietoves/aokigahara-savizudziu-miskas/

Likė šeši miškai:
Screaming Woods
Epping Forest
Pembrey Woods
Old House Woods
Freetown State Forest
Hoia-Baciu Forest

Apie juos rasite čia anglų k. : http://theparanormal.ca/haunted_forests_woods.html
 
 2013-11-20 18:16:11
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
O gerbiamas kunigas Edmundas Rinkevičius, sutinka viešinti savo asmeninę informaciją? Ir nuo kada egzorcistai, turi "puikių" ryšių su žmonėmis propaguojančiais juodąją magiją??? Bus apie ką man padiskutuoti su kun. A.V. apie šį įdomų judviejų ryšį. Įdomu, ką jis atsakys šiuo klausimu, kaip vyriausias Lietuvos egzorcistų asociacijos narys ;)
Ir paskutinis dalykas - aš neminėjau, kad tai buvo egzorcistas iš Lietuvos ;) Aš tik paminėjau, kad tai vyko Lietuvoje ;)
Dimetra - jūsų virtualus mėginimas manipuliuoti žmonėmis yra tiesiog juokingas. Tikrai neketinu skaityti toliau jūsų "vapalionių". Nepatinka apie tai ką rašau, skaitykite informaciją tik tą, kuri jums asmeniškai naudinga. Neketinu ginčytis su apsėstaisiais juodąja magija, ar dar biesas žino kuo.
 
 2013-11-20 15:49:51
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Jei kartais nuvykus pasikartotų panašus reiškinys, ar bildesiai, žingsniai, tai tiesiog siūlau labai dėl to nesisieloti ir ramiai priimti viską kas dedasi. Nes gali būti, jog tas pats berniukas nesupranta kas su juo atsitiko ir nemanau, kad jo tikslas pakenkti bet kuriam iš jūsų šeimos nariui. Labai gąsdintis nereikia, nes kiekvieną kartą bandykite suprasti, kad tai yra toks pats žmogus, kaip ir jūs tik be kūno :)

O jei situacija taps nekontroliuojama, rimtesnė, nei vien bildesiai, pasirodymai. O tokie kaip: daiktų judinimas, žnaibymas, miegant kaldros nutraukimas, ar atsiradę kūno sužalojimai, smaugimo jausmas, sveikatos sutrikimai, kaip paminėti aukščiau straipsnyje - tai gali būti rimta ir tokiu atveju reikia paprašyti kunigo pagalbos, kad pašventintų namus, arba kunigo-egzorcisto, kuris ne tik pašventins juos, bet ir išvalys, atliks išvalymo ritualą...

O šiaip, parašykit Ieva.r, jei kartais turėsit kokių naujų įvykių :)
Būtų malonu :)

 
 2013-11-20 13:14:30
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Dar kartą kreipiuosi į šios temos autorę. Neseniai radau šiek tiek informacijos apie mano dabartinę veiklą kiek išsamiau ir galbūt netgi jums padės atsakyti į kylančius klausymus.

"Kaip gaudomi vaiduokliai?

Vaiduoklių medžiokle vadinamas įvairių vietovių, kuriose tariamai vaidenasi, tyrinėjimas. Apie tokias vietas tyrėjams dažniausiai praneša žmonės, manantys, kad regėjo šmėklas. Vaiduoklių gaudytojų komandos nariai, atvykę į tokią vietą, bando surinkti įrodymus, patvirtinančius paranormalių reiškinių egzistavimą.

Piko valandos

Daugelyje užsienio vaiduoklių medžiotojų tinklalapių nurodoma, kad geriausias laikas pamatyti vaiduoklį – tarp vidurnakčio ir 4 valandos ryto.

Skeptikų atkirtis

Kitų sričių mokslininką kritikuoja vaiduoklių medžiotojus dėl to, kad moksliniais metodais iki šio nepavyko įrodyti šmėklų egzistavimo. Vaiduoklių gaudytojų darbai dažnai vadinami pseudomokslu. Taigi vaiduoklių gaudytojo profesiją, kaip ir vaiduoklių egzistavimo faktą, oficialusis mokslas bent jau kol kas kategoriškai neigia.

Įdomybės

1. Teigiama, kad vaiduokliai gali skleisti įvairius kvapus.
2. Šmėklos pasirodo tik tada, kai nori atkreipti gyvųjų dėmesį.
3. Gyvūnai taip pat gali matyti, girdėti ir jausti vaiduoklius. Manoma, kad būtent dėl to augintiniai kartais spokso į vieną tašką, kuriame, atrodo, nieko nėra.
4. Manoma, kad vaiduokliai geba pavogti įvairius daiktus, pavyzdžiui, drabužius,
5. Dažnai maži vaikai vaiduoklių nebijo. Mažyliai šmėklas laiko draugais.
6. Reiškinys, kai daiktai juda patys, vadinamas poltergeistu. Manoma, kad jį sukelia
neramios šmėklos
7. Vaiduokliai dažniau pasirodo naktimis, nes tuomet jie išeikvoja mažiau energijos.
8. Vaiduokliai dažnai pasirodo paaugliams, nes jie į aplinką išskiria daug energijos.

Pokalbis su vienu garsiausių pasaulio vaiduoklių medžiotoju Riku Burdenu

Ar įmanoma pagauti vaiduoklį?

Deja, tai neįmanoma, bent jau tiesiogine prasme. Tačiau galima tiriamos būtybės balsą arba skleidžiamus garsus užfiksuoti garso įraše. Kartais pavyksta vaiduoklį nufotografuoti arba nufilmuoti. Tačiau fiziškai jo pagauti ir kur nors uždaryti neįmanoma.

Ką veikia tikrieji vaiduoklių medžiotojai? Kaip jie tiria paranormalius reiškinius?

Paranormalių reiškinių tyrimas gali vykti dviem būdais. Kiekviena tyrėjų komanda pasirenka sau tinkamiausią. Šiuos tyrimus vadinu techniniais ir dvasiniais tyrimais. Techninis tyrimas susijęs su įvairios skaitmeninės įrangos naudojimu. Jį vykdanti tyrėjų komanda naudoja garso ir vaizdo įrašymo įrangą, elektromagnetinio lauko matuoklius ir t. t. Atliekant techninį tyrimą stengiamasi viską užfiksuoti popieriuje, taip siekiant įrodyti ne tik vaiduoklių buvimą tiriamoje vietoje, bet ir jų egzistavimą. Dvasiniai tyrimai – šmėklų paieškos, kuriose dalyvauja mediumai arba aiškiaregiai.

Teigiama, kad jie gali bendrauti su dvasiomis ir joms padėti nukeliauti į anapusinį pasaulį. Kartais tokie asmenys netgi geba gauti daug informacijos apie besiblaškančią vėlę, jos buvusį gyvenimą, apie tai, kaip mirė ir pan.

Kur dažniausiai tokie tyrimai atliekami? Galbūt dažniausiai vaidenasi senuose pastatuose?

Paranormalūs reiškiniai gali būti tiriami visur. Tačiau dažniausiai vaiduoklių ieškoma istorinėse vietose, kapinėse, miškuose, naujos statybos biuruose arba gyvenamuosiuose pastatuose. Man teko vykdyti tyrimą netgi po vandeniu…

Kokią įrangą ir priemones privalo turėti vaiduoklių medžiotojas?

Tyrėjai, siekdami rasti įrodymų apie paranormalių reiškinių tikrumą, naudoja daug įvairių priemonių ir įrangos. Pavyzdžiui, kelių rūšių kameras, skaitmeninius diktofonus ir kitą garso įrašymo techniką, elektromagnetinio lauko matuoklius, skaitmeninius termometrus, vibracijos daviklius, šešėlių detektorius ir t.t.

Tačiau specialaus radaro, galinčio aptikti vaiduoklius, nėra?

Deja, nėra jokių radarų, padedančių tirti paranormalius reiškinius. Kai kurie žmonės tiki, kad naudojant elektromagnetinio lauko matuoklius ir skaitmeninius termometrus galima susekti vaiduoklį. Tačiau tokiais prietaisais ką nors užfiksavus labai sunku įrodyti, kad signalus skleidžia būtent vaiduoklis, o ne koks nors elektros šaltinis arba prietaisas.

Kas konkrečiai vyksta per vaiduoklio medžioklę?

Tai priklauso nuo to, koks tyrimas atliekamas. Atlikdami techninį tyrimą tyrėjai stebi visą įrangą, bandydami pastebėti ką nors keisto, pavyzdžiui, staigius temperatūros pokyčius ir pan. Per tokį tyrimą siekiama užmegzti ryšį su vaiduokliu, t. y. kreipiamasi į jį balsu, tikintis išgirsti atsakymą. Dar daugiau – šmėklos prašoma pabelsti arba sukelti kokį nors kitą garsą. Apskritai prašoma sukelti tokius pokyčius, kuriuos būtų galima užfiksuoti turima įranga, jeigu tik vaiduoklis girdi tyrėjus.

Atlikdami tokius tyrimus tyrėjai bando paneigti pranešimą apie paranormalius reiškinius arba, radus pakankamai įrodymų, juos pagrįsti, rasti paaiškinimą. Atliekant dvasinius tyrimus bandoma susisiekti su vaiduokliu be jokios techninės įrangos. Tai dvasinis bendravimas, kurio negalima įrašyti diktofonu ir kita įranga.

Ar vaiduoklių medžioklė jums kelia baimę?

Aš nebijau tyrinėti paranormalių reiškinių. Žinoma, iš pradžių buvo baisoka. Tačiau dabar nejaučiu jokios baimės, nes visada turiu daug apsaugos priemonių. Tai įvairūs nuo šmėklų saugantys kristalai ir akmenys. Be to, atlikdamas tyrimą stengiuosi vaikščioti apšviestas baltos šviesos, meldžiuosi arkangelams, angelams ir kitiems globėjams, kad mane saugotų. Taigi kad ir ką tyrinėčiau, jaučiuosi visiškai saugus.

Ar tiesa, kad susitikus su vaiduokliu galima susirgti ar netgi mirti?

Apie tai sukurta daugybė teorijų. Būna atvejų, kai vietose, kuriose ieškoma vaiduoklių, žmonėms pradeda skaudėti galvą, pykinti. Tačiau tokie simptomai gali atsirasti ne tik dėl paranormalių reiškinių, bet ir dėl paaiškinamų priežasčių, pavyzdžiui, dėl stipraus elektromagnetinio lauko įtakos arba anglies monoksido, metano poveikio. Taip pat egzistuoja teorija apie tam tikrą perdavimo fenomeną. Manoma, kad vaiduoklis tyrėjui gali perduoti savo jausmus, emocijas, kartu ir sveikatos sutrikimų: pykinimą, vėmimą ir pan. Tačiau dar nėra užfiksuota faktų, įrodančių, kad vaiduoklis būtų ką nors nužudęs. Žinoma, yra tokių tyrėjų, kurie iškeliavo anapilin dėl tyrimo vietoje nutikusių nelaimingų atsitikimų arba dėl darbo kenksmingomis sąlygomis. Tačiau tai tikrai ne šmėklų kaltė.

Esate australas. Ar teko vaiduoklius gaudyti užsienyje? Galbūt kada nors atvyksite į Lietuvą ištirti senųjų pilių?

Deja, kol kas dar neteko atlikti tyrimų užsienyje. Į Lietuvą tikrai norėčiau atvykti. Nėra nieko įdomesnio už galimybę tyrinėti senovines pilis ir istorines vietas. Tačiau tokia kelionė brangiai kainuoja, o visas santaupas skiriu savo pomėgiui – tyrinėti paranormalius reiškinius, įsigyti naujausią įrangą ir padėti žmonėms."

 
 2013-11-20 13:03:37
Rakshasa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Laikraštyje "The Daily Mail" paskelbti slapti Vatikano dokumentai
 
Ieškojau šiek tiek informacijos lietuviškai apie paranormalius reiškinius ir netyčia teko perskaityti štai tokį straipsnį. Kuris buvo publikuotas: 2013/03/10
Tai kam aktuali ši tema, siūlau pasiskaityti :)


"Straipsnyje buvo teigiama, jog Antrojo pasaulinio karo metais Vatikanas oficialiai pripažino, kad A. Hitleris ir J. Stalinas buvo apsėsti šėtono. Net buvo mėginama
slaptai per atstumą atlikti velnio išvarymo ritualą. To ėmėsi pats popiežius Pijus XII. Šį faktą patvirtino Šventojo Sosto egzorcistas Gabriele‘as Amorthas. Deja,
pastangos buvo bevaisės. Kodėl egzorcistams nepavyko išvaryti velnio iš A. Hitlerio ir J. Stalino, siekiančių užvaldyti Europą ir pasidalyti ją perpus? Anot tėvo G.
Amortho, per atstumą atliekamas ritualas retai kada būna sėkmingas. Be to, labai svarbu, kad pats žmogus norėtų ir pritartų velnio išvarymui. Nors XXI amžiuje
kalbos apie velnius ir demonus daugeliui kelia juoką. Kita vertus, tai, ko nežinome, dar nereiškia, kad to nėra. Viename interviu egzorcistas tėvas G. Amorthas atvirai
pareiškė, jog velnias egzistuoja ir gali valdyti ne tik vieno žmogaus, bet ir didelių žmonių grupių ar net visos tautos sielas. Jis beveik neabejoja, kad naciai buvo
apsėsti šėtono, o egzorcistų pareiga – saugoti žmoniją nuo piktųjų jėgų, nes pasaulyje nuolat vyksta kova tarp šėtono ir Dievo. Įveikti blogį ne taip paprasta
Egzorcistai neslepia, jog apsėdimo atvejų daugėja. Mūsų šalies egzorcistai netgi yra susibūrę į asociaciją. Pasak jų, kovoti su blogiu ne taip paprasta, todėl suvienijus
jėgas galima pasiekti daugiau. Neretai apsėdimas būna toks stiprus, jog vieno egzorcisto jėgų neužtenka. Sakoma, kad kalbėdamas maldą dvasių išvarytojas junta
siaubingai klaikų šaltį, susiduria su žodžiais nenusakomais pojūčiais bei išgyvenimais. Anot tėvo G. Amortho, piktosios jėgos nelinkusios taip lengvai pasitraukti.
Išvarius vieną, jų gali ateiti septynios…Egzorcizmas (lot. exorcismus, iš gr. ἐξορκισμός) 'surišimas priesaika') - demonų ar piktųjų dvasių išvarymo iš tariamai
apsėstų žmonių praktika. Jos kilmė gali siekti dar priešistorinius šamanų apeigų laikus. Pagal įsivaizduojamus veikimo mechanizmus egzorcizmas būna dvejopas -
religinis ir maginis.Egzorcizmas yra praktikuojamas daugumoje didžiųjų religijų – krikščionybėje, judaizme, islame. Kai kurios religijos, pavyzdžiui, sikhų,
egzorcizmą kategoriškai draudžia.Jis atliekamas apsėstajam, kenčiančiam dėl piktųjų dvasių užvaldymo. Beje, velnio įkūnytojais bažnyčia laiko daugelį pasaulio
garsenybių, taip pat ir Lady Gaga kt. Nors antikristas yra visai kas kita nei apsėstasis, įdomus faktas, jog krikščionybės istorijoje nuo mūsų eros amžiaus pradžios
antikristu buvo apšauktas ne vienas popiežius. Anot dvasininkų, antikristas yra ne šiaip velnio įkūnytojas, o žmogus, kuris sąmoningai sudaro sutartį su šėtonu ir jam
tarnauja (toks žmogus gali būti politinis diktatorius, religijos veikėjas ir pan.). Spiritizmas atveria duris šėtonui Pasak tėvo G. Amortho, domėjimasis juodąja magija,
ypač spiritizmo seansai, yra patys pavojingiausi. O bet kokia magija prilygsta kreipimuisi į velnią, nes nėra ribos tarp baltosios ar juodosios magijos.Dvasininkai
teigia, kad spiritizmo seansas – tiesiausias ir lengviausias būdas patekti piktosioms jėgoms. Jų manymu, bendravimas su mirusiaisiais, dvasių kvietimas be specialaus
pasiruošimo ir žinių gali baigtis liūdnai. Esą yra nemažai atvejų, kai į spiritizmo seansų dalyvius įsikūnijo iškviestoji dvasia. Per spiritizmo seansą dažnai ateina ne
kviestoji artimo žmogaus vėlė, o piktosios dvasios, neretai savižudžių ar žmogžudžių. Beje, jas gali prikviesti net prakeikimas, piktos mintys, nedori darbai ir
poelgiai. Neigiamos emocijos, keiksmai taip pat atveria duris šėtonui. „Tad prieš ką nors bloga sakydami ar linkėdami gerai pagalvokite“, – perspėja dvasininkai.
Apie mediumus ir apsėstuosius Žmogų, į kurį įsikūnijusi iššauktoji dvasia, magijos žinovai vadina mediumu. Paprastai mediumais tampa žmonės, turintys atvirą
energinį kanalą informacijos ir energijos srautams – tam pasirengę šios srities žinovai. Jie žino būdus, kaip išprašyti dvasią ir kaip nuo jos apsisaugoti. Jie ne
apsėstieji, o tarpininkai tarp gyvųjų ir anapusio pasaulio. Dažniausiai dvasios apsėda žmones, kurių energinis (apsauginis) laukas dėl įvairiausių priežasčių yra
nusilpęs, pritvinkęs blogio, neigiamų emocijų ir pan. Ne veltui liaudyje gajus posakis, kad toks tokį ir traukia. Apsėstąjį nesunku atpažinti. Jis atrodo taip, tarsi jam
būtų pasimaišęs protas: tuščias žvilgsnis, anksčiau tam žmogui nebūdingi veiksmai ir kt. Užvaldytas dvasios, žmogus praranda individualybę ir elgiasi, kaip liepia
dvasia. Girdi įsakinėjančius balsus ir vykdo jų įsakymus (simptomai būna panašūs į šizofrenijos, kai ligonis jaučiasi susidvejinusi asmenybė). Tampa apatiškas, sulig
kiekviena diena jo jėgos silpsta ir jis gali susirgti. Arba išlikti gyvybingas, bet savo darbais kenkti aplinkiniams. Jokie raminamieji vaistai ir kitas medikamentinis
gydymas apsėstųjų neveikia. Anot žinovų, tokie žmonės neretai įninka į alkoholį, suserga depresija, tampa pikti ir nervingi, tiesiog neprognozuojami. Dažniausiai
apsėstieji vengia prisiliesti prie šventųjų simbolių, stengiasi juos sunaikinti. Pasak tėvo G. Amortho, nuo piktųjų jėgų saugo dvasinės praktikos ir tobulėjimas. Iš
širdies einanti malda – galingiausias egzorcizmo ritualas, užkertantis kelią bet kokiam blogiui. Joks prakeiksmas „neprilips“, neturės galios, jei nesate padarę sunkios
nuodėmės. Todėl ypač retai piktosios jėgos apsėda mažus vaikus.Parengta pagal užsienio spaudą."

 
 2013-11-20 12:27:29
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Man neteko dalyvauti egzorcizme, juolabiau jį stebėti. Bent jau kiek man yra žinoma, tai yra uždara ir bet kam patekti yra griežtai draudžiama. O beto, aš nesidomiu egzorcismu, mane labiau domina dvasios ir jų priežastys, kodėl jos pasilieka ir kodėl kartais apsėda gyvenamus namus. Jeigu jus asmeniškai domina, kaip atliekamas egzorcizmas, tai pilna youtubėje visokiausių video įrašų apie tai.

Diskusija ties tuo ir baigiu.

Sėkmės! ;)
 
 2013-11-20 10:37:54
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
O yra skirtumas tarp to, kad aš parašysiu?
Šeima, kuri tai patyrė, gyvena dabar Anglijoje. O patyrė tai prieš pusantrų metų, gyvendami Klaipėdoje. Adresą gal parašyt?
Yra žmonių, kurie nenori būti identifikuoti viešai. Nesuprantu, kodėl tai turi turėti kažkokią reikšmę jums?
 
 2013-11-19 20:42:24
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
dimetra - Paklausyk interviu ten visi atsakymai į tau kylančius klausymus
http://www.mixcloud.com/tomasviluckas/interviu-su-kun-arnoldu-valkausku/

Gero gyvenimo kelio!
 
 2013-11-19 08:59:12
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: spiritizmas. kaip tuo uzsiimti?
 
Aš vieną ką galiu parašyti, nesigilinus į jūsų orumą neapleidžiantį komentarą.
Aš pasimelsiu už jus ir jūsų artimus, kad Dievas vestų jus teisinga linkme, kad neleistų jūsų gundyti piktasis ir būkite palaiminta Viešpaties šviesoje.


Sėkmės!
 
 2013-11-18 20:14:23
Rakshasa
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: klausimas svetaines savininkui
 
Siūlau rimtą, pergrūstą suaugusių, ambicingų ir emocingų, protingų žmonių forumą, pavadinimu: Anomalija.lt Ten tikrai rasite su kuo šia tema padiskutuoti ; )))
 
 2013-11-18 20:00:51
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: spiritizmas. kaip tuo uzsiimti?
 
dimetra - Sveikas protas žmogų apleidžia tik tuomet, jei žmogus tokiems reiškiniams psichologiškai yra silpnas. Antras sveiko proto praradimas - tai įsitraukimas į juodąja magija, okultizmą ir panašaus pobūdžio aspektus, negalvojant ir nemąstant apie galimas pasekmes. Paranormalių reiškinių tyrėjai aiškina, kad bet koks reiškinio atlikimas, susijęs su magija, burtais ar vudų yra ne kas kita, kaip portalo atvėrimas į mūsų pasaulį. O iš ten pradeda lysti visokie brūdai, kurie paskui puldinėja visai nekaltus žmones. O taip atsitinka todėl, kad atsirado kažkoks idiotas, kuris visiškai prarado savo sveiką protą ir sugalvojo pavaidinti kietuolį, visažinį magą...Kodėl visuomet yra sakomą: "Silpnus nervus turinčius žmones nežiūrėti, neklausyti, nelysti" ? Deja, dauguma tai ignoruoja. "Aš galiu, aš moku, man nieko neatsitiks". Reziumė nukenčia ne tik patys, bet ir kiti nekalti žmonės. Tada visuomet sakiau, visiems, kurie užssima magija - Būkit mieli, jei jau išmokote manipuliuoti savo burtais, tai susitvarkykite po savęs ką prišiukšlinate ir uždarykite visus portalus.
 
 2013-11-18 12:44:22
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: spiritizmas. kaip tuo uzsiimti?
 
Nežinau, kaip yra su tais astralais, bet daugiausiai teko susidurti su "geriečiais" : ) Neskraidau astrale, tai gal ir nesusidūriau. Blogiausia, kas gali nutikti mano pozicijoje, tai apsėdimas, energijos netekimas iki tiek, kad širdis sustoja.

Ps.: Numesiu kelių JAV grupių tyrinėjančių paranormalius reiškinius apleistose vietose, pavadinimus. Jų veikla ir tai ką jie atlieka, gali rasti youtubėje. Beje, aišku man iki to dar oi kaip toli.

Ghost Lab;
Ghost Adventures;
Ghost Mine;
Ghos Hunters;
Ghost Detectives;


Sėkmės!
 
 2013-11-18 12:27:30
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: spiritizmas. kaip tuo uzsiimti?
 
Kolkas neturiu tikslių gebėjimų, matyti dvasias : )
Kartais elgesys išduoda, kartais neišduoda niekas ir tiesiog spėlioji su kuo turi reikalą.
Buvo toks vienas įvykis, kai įėjus į namą, pajunti slogų ir sunkų orą, tarsi kas tave spaustų prie žemės. Pasijunti po kiek laiko toks išsekęs, kad rodos tave kas iš vidaus visiškai iščiulpė. Kolegai momentaliai pasidarė bloga, o kai tik išvedėm iš namo, jis staiga atsigavo. Tačiau tenai daugiau negryžo. Aš likusi tame name, dar kiek uždavinėjau klausymus, fotografavau, vietomis pasijusdavau ypač blogai. Buvo toks niuansas, kad vos ant galvos neužkrito plintusas atremtas į sieną. Buvo atvejis, kai pajunti nei iš šio, nei iš to savyje kylantį agresyvumą. Toks stiprus, kad visi aplinkui ima nervinti ir kas įdomiausia tu suvoki ką darai, bet negali sustoti. Vienam pažystamui sudaužiau kamerą. Dažnai tokiose vietose skaitosi, kad lankosi kažkas, kas nėra siela, o kažkas kito. Mes vadiname tai "dark entity" (geriau skamba: ))) ).
Buvo dar toks vienas niuansas, kai buvau Anglijoje ir tyrinėjom apleistą ligoninę. Dviejų valandų bėgyje, nepavyko nieko užfiksuoti. Galiausiai ėmiausi vienos iš pagrindinio dalyko, beje, tai labai pavojinga - nepatartina, net patyrusiam tyrėjui - provokacijos (įžeidimai ir t.t). Gavau atgal - pajutau deginantį nugaroje skausmą, tokį tarsi kas su įkaitusiu geležimi brauktų. Tai buvo trys, gražūs ir lygus įdrėskimai... Kadangi buvo pirmi metai, ir buvome naujokai tame reikale - tai tą patį momentą susikrovėme savo aparatūrą ir išėjome. Taigi, atskirti yra ganėtinai sunku, bet įmanoma tik tuomet, kai į tai imi gilintis.
 
 2013-11-18 12:12:40
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Dimetra - Tikrai taip, keista ir man. Tiesiog gal pernelyg rimtai žiūriu į tokius dalykus, todėl sunku surasti bendraminčių. O be to, tikrai nėra rimtai nusiteikusių į tokius dalykus.
Rėkaujančių ir bėgiojančių aplink, dėl kiekvieno krebždesio, tikrai netoleruoju.
Gal todėl ir sunku.
 
 2013-11-18 12:06:27
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Egzorcistais kunigai tampa tik tuomet, kai juos išrenka pati Romos vadovybė. Nelabai suprantu, ką apskritai čia mėginate gvildenti.

P.s. Ieva r. , jei turite kokių klausymų, ar norit pratęsti diskuiją, rašykite man į susperiaks@yahoo.com

Sėkmės!
 
 2013-11-17 23:18:36
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Fotografavimas
 
Na, tuomet džiugu jog susidraugavot. Svarbiausiai, kad namiškiams streso nevarytų.

Sėkmės!
 
 2013-11-17 23:14:55
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: spiritizmas. kaip tuo uzsiimti?
 
Demetra - Visų pirma, aš ne magė, o katalikė. Ir niekada turbūt nesuprasiu kodėl susidarėte tokį įspūdį apie mane. O antras dalykas, aš dvejus metus tyrinėju paranormalius reiškinius, apleistus namus ir t.t. Prašome pasidomėti, kas yra magija ir kas yra Paranomalūs reiškiniai.

Sėkmės!
 
 2013-11-17 23:09:49
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
dimetra - Lietuvoje ęsti ne vienas egzorcistas. Yra visa Egzorcistų asociacija. Siūlau plačiau pasidomėti pačiai. O daugiau info rasi čia: http://www.egzorcistas.lt/

ieva.r - Gyvūnai kaip ir žmonės - vieni bijo, kiti nekreipia dėmesio. Yra atvejų, kai šuo spokso į vieną tašką ir visgina uodegą, kiti - loja. Amerikoje yra kelios paranormalių reiškinių tyrėjų grupės, kurios pasitelkia į pagalbą šunis.
 
 2013-11-14 20:29:10
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Aš tik noriu iš anksto perspėti tuomet, jei tikrai tame name kažkas yra, tai jūsų vaikai yra tokio amžiaus, kai gali matyti tuos vaiduoklius. Yra atvejų buvę ne vienas, kai vaikai iki penkių metų mato dalykus, kurių nemato suaugusieji. Dvasios gali tuo pasinaudoti ir tada bus didelė problema, jei vaikas pradės kalbėti apie nematomus draugus. Tie nematomi draugai, gali sekti iš paskos... Jei kada pasikartos panašus atvejis, siūlau kreiptis pas egzorcistą, kad išvalytų tuos namus. Nes prikibs prie vaikų ir visur kartu vedžiositės.

Esu mačiusi, kaip vienoje šeimoje berniukas 4metų tėvams vis kartojo, kad turi nematomą draugą. Kai tėvai galiausiai susirūpino, tą "padarą" tai supykdė ir jis ėmė žaloti vaiką. Vaikas naktimis nemiegodavo, ant jo kūno atsirasdavo įdrėskimai ir mėlynės. Šeima keitė gyvenamąją vietą tris kartus ir niekaip jiems tas nepadėjo. Problema buvo išspręsta pasitelkus į pagalbą egzorcistą.

Dažniausiai tai būna demoniškos esybės, ar būtybės, jos mėgsta apsimetinėti mažais vaikais. Nes tai yra geriausias būdas manipuliuoti...

Sėkmės!
 
 2013-11-14 18:06:45
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Nebūtinai tas berniukas turi būti susijęs su dvaru stovinčiu netoli jūsų sodybos. Antras dalykas - pardavėjas niekada nesakys tiesos apie mirtis, jei tikrai apsisprendėte įsigyti nekilnojamą turtą.
Gerai būtų, kad pasakytumėte kaip vadinasi tas dvaras ir aš jums padėčiau rasti informacijos apie jį...

Kitas dalykas, kuris man užkliuvo, cituoju:
".. grynai pasimetęs vaikas šalia nepažįstamos tetos, pažiūrėjo į mane, tada pamatė šunį (jis didelis - vokietukas, gulėjo šalia lovos), nevalingai kaip iš išgąsčio patraukė rankytę, kuri buvo arčiausiai šunio ir dingo."


Esmė ne tai, kad jis išsigando didelio šuns, o gali būti todėl, kad tas šuo yra kovinis. O tai gali daug ką reikšti.


Siūlau pradžioje pakelti tos sodybos dokumentus, gal juose bus kokios informacijos. Taipogi ten turi būti nurodyti metai, kada ji buvo pradėta statyti. Tada ties tais metais, pakelkit miestelio ar kaimelio istoriją. Turėtų kas paaiškėti.
Tikrai galėčiau tame padėti, nes labai domiuosi paranormaliais reiškiniais.


 
 2013-11-14 16:04:53
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: spiritizmas. kaip tuo uzsiimti?
 
Kartais visai nereikia jokių vagysčių nuo kapų...
Užtenka patikti, provokuoti, ar dažnai užsukti ir bendrauti... Aš savo tyrinėjimų metu, buvau kelis parsivedusi į svečius. Tačiau tebuvo "svečiai" kelias dienas...
 
 2013-11-14 15:55:27
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Fotografavimas
 
kad nelabai yra ka pasakot,parsitempiau is kazkurios geros vietos.greiciausiai is kapiniu.nepavadinciau jo seseliu.seseliai neturi ytakos temperaturos kaitai.vadinu jy rycka)

O nebandei su juo susisiekti tiesiogiai ir pasiklausinėt vardo?
Ir ką konkrečiai jis veikia tavo namuose? Sudomino... Ir dar vienas klausymas, kaip tau pavyko jį nufotografuoti? Gal turi originalę foto?
 
 2013-11-14 15:51:00
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Labai, labai reik pagalbos
 
Abejom galiu pasiūlyti vieną vienintelį problemos sprendimo būdą.
Pirmai istorijai auksčiau - kreiptis pas egzorcistą, jei jau psichologai bejėgiai.
Antrai istorijai žemiau - vešti koduoti vyrą, arba skirtis... Kitos išeities nematau...
 
 2013-11-14 12:51:48
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: dvasios
 
"6 kartus dvasia pasirodyk ir kaiop pasakem 6 karta tuos zodzius per visa buta perejo garsas lyg kas svilptu labai garsiai...mes issigandom ir isbegom is buto..."


Visų pirma, niekada negalima bėgti! Tą švilpimą, gal buvo galima labai lengvai paaiškinti, pasivaikščiojus ir pasiklausius, kur to garso šaltinis! Galėjo tai būti visai ne paranormalus reiškinys! Visada reikia ieškoti priežasčių iš kur ir kodėl tie garsai atsiranda! Reikia būti tokiais atvejais šiek tiek skeptiškesniais, tai ne tik padeda išsiaiškinti ar paranormalu tas ir anas, bet ir numalšinti baimės pojūčius. Bet, aišku, kai baimės akys didelės - nieko nepakeisi. Tada bėgiokit...

"as uzcypiau ir drauges atbego pas mane as buvau soke tiesiog duris buvo atidarytos....namo nejau laukiau kol grys tevai nes jie buvo isvaziave pas draugus..kaip gryzo nuejau paskui juos i savo kambary ir pamaciau kad mano spintos durys atidarytos ir visi mano popieriai ismetyti(izimybiu iskarpos) as greit viska sutvarkiau ir atsisedau ant lovos apsiramint tada iejo i kambary mama ir paklause kodel as sudauziau lekste ir nesutvarkiua as visa perbalau ir apsimeciau jog ten turbut kate (as auginu kate) mamapradejo bartis ant kates..."


Čia jau yra šiek tiek rimčiau. Išmėtyti daiktai, sudaužytos lėkštės...Nors ir tai, galėjo būtent padaryti tavo katė. Yra atvejų, vadinamų poltgergeistu. Nors šis paranormalus reiškinys daro daug didesnę žalą, nei pas tave...
Kas dėl durų, vėlgi ta pati situacija, kaip rašiau aukščiau - reikia pasitikrinti, dėl skersvėjo....

“ dabar kartais girdziu kaip kazkas vaiksto...nzn ka daryti..gal jus galit duoti kokiu patarimu kaip padaryt kad dvasios isnyktu???“


Kur vaikšto? Kaip vaikšto? Nemėginai pasidomėti, apie pačias grindis? Jei medinės ir iš natūralaus medžio, tai atmink, kad tokie garsai tęsis amžinai, primenantys žingsnius.

O ir apskritai, niekada nepagalvojai, kad pas tave galėjo ta dvasia būti visą laiką? Tik niekada neatkreipdavai į tai dėmesį, kol neužsiimiai dvasių kvietimu, taip duodama tai dvasiai suprasti, kad tu atkreipei į ją dėmesį ir mėgini užmegzti su ja kontaktą. Čia nėra nieko pavojingo, ar labai kenksmingo sveikatai. Tai mėginimas iš jos pusės, atkreipti į ją dėmesį. Įsigyk kokį diktofoną ir įjungusi jį, užduok kelis klausimus. Po kiekvieno klausymo, palauk kokias penkias minutes, tyliai ramiai, stengdamasi nesukelti jokio bereikalingo triukšmo. Po lygiai penkių minučių, užduok kitą klausymą. Po to, baigusi tokį elektroninį spiritizmo seansėlį, pasijunk prie kompiuterio ar ausines prie diktofono, pasileisk visu garsu ir perklausyk. Atmink, kad atsakymus plika ausimi, išgirsi tik tai šitaip. Beje, nepamiršk pasigarsinti, nes kaikada girdisi, bet labai blankiai...


Sėkmės! ;)
 
 2013-11-14 11:33:54
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Jau ne vienerius metus aš domiuosi paranormaliais reiškiniais. Esu atlikusi kai kuriose, apleistose ir apsėstose vietose - tyrimų. Rezultatai stebino...Turiu apie penkiasdešimt foto nuotraukų, kuriose buvo užfiksuoti nepaaiškinami žmonių šešėliai, orbai ir ektoplazmos. Turiu per 35 audio įrašus, kuriuose yra A,B ir C klasės balsai...(EVP)
Blogai gali būti tik tuomet, jeigu pati leisi kad taip nutiktų. Jei galvosi, ar jausti baimę, jie visuomet tuo naudosis. Vienintelis dalykas kaip gali pakenkti - trumpalaikis apsėdimas, arba išsekinti tave, išsiurbiant iš tavęs visą kūno energiją.
Pasitaikė man labai draugiškų ir labai vulgarių "pašnekovų", bet esminis principas viso to bendravimo, tai tas, kad reikia išmokti nerodyti savo baimės, būti stipriai ir daug pavalgius (taip kaupiama daugiau kūno energijos, nes po kiekvieno tyrimo ir mėginimo susisiekti su sielomis, tai sekina ir netgi labai. Nes jos siurbia iš tavęs kūno energiją, kad save galėtų menifestuoti...and so on.).

Žodžiu, bandžiau kurti grupę žmonių, kurie sutiktų su manimi tyrinėti apleistas vietas, įsigyti daugiau tam skirtų techninių priemonių. Bet kolkas nerandu, todėl užsiimu tuo viena.

Taigi, jei tikrai manai, kad tai pavojinga, tai geriau nelysti. Nes yra atvejų, kai išgirsdavau savo vardą diktofone perklausiusi jį, nors ir neprisistatinėjau.

Stiprybės ;)
 
 2008-04-24 22:03:46
Rakshasa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Kas tie per N.S.O ?
 
Kalbos.Kuo didesnis slaptumas,tuo didesnė galimybė,jog yra kažkas slepiama.Akivaizdu.Kas dėl ateivių apsilankymo Žemėje,tai įvyks daug anksčiau 2012-215m.
 
 2008-04-22 20:09:51
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Beabejo gali,tamsta visiškai teisus.Bet ar verta tai daryti dėl vieno žmogaus?Nemanau,na nebent tas žmogus būtų pasiaukojęs dėl tavęs,ar pan. aspk.
 
 2008-04-21 21:30:17
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Dėkoju.Dar pretenzijų mano adresui bus?Ne?Tuomet viskas tvarkoj.Grįžtam į pradinį tašką,tą,kur pradėjom nagrinėti mano charakterio pasireiškimo bruožus šioje diskusijoje-Žmogaus nepakeisi,net jei tuomet,kai pasakysi jam viską ką apie jį galvoji.heh,tokia jau aš.
 
 2008-04-21 07:37:35
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Oho,nejaugi aš tokia bloga?Juk ne visos nuomonės turi sutapti,o ypač diskusijose.Man begalo įdomi kitų nuomonė,kitų nuomonės koregavimas nėra nuomonės ignoravimas ir mėginimas menkinti.Nepamenu,jog būčiau priešiškai nusistačiusi prieš tamstos nuomone..Heh...Visi mes norime pasirodyti profesoriais,bet tik dalis iš tos visumos išplaukia į paviršių(Atsiprašau,ne save turėjau omeny).
 
 2008-04-20 19:18:10
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Hmm,nepamenu jog būčiau davusi priežastį mane užsipulti ir juo labiau klaidingai nusistatyti nuomonę,jog save laikau "parapsichologijos instituto profesore",aš tiesiog domiuosi.Karts nuo karto pasidalinu diskusija su besidominančiais žmonėmis,nemanau kad tai yra didžiulė nuodėmė,ar ne?
 
 2008-04-20 17:53:45
Rakshasa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Na tiek jau to,tai tavo nuomonė.Beto manęs mokyti su tokiais dalykais nereikia,ypač tuo atveju kaip jas pasikviesti.Ar žinojai tokį dalyką,kad mirusieji visada šalia?Negirdėjai.Taigi,jie yra visada šalia.Kartais nereikia jokių būdų,užtenka atsiverti dvasiškai.Nesenai tuo įsitikinau,dalyvavusi prieš 2savaites egzorcizmo seanse.Man to pakanka."Mes visada šalia".
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt