Mistika..

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
 2013-11-19 20:42:24
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
dimetra - Paklausyk interviu ten visi atsakymai į tau kylančius klausymus
http://www.mixcloud.com/tomasviluckas/interviu-su-kun-arnoldu-valkausku/

Gero gyvenimo kelio!

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-20 08:24:56
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
man nekyla jokiu klausimu, tai viena,o antra,tai klausiau kurioj lietuvos vietoj,ir kada tamsta mate apsedusi vaika? Susidaro ispudis,kad vengiat atsakymo.ir jai galit,nelinkekit man daugiau nieko,savo kelia as zinau.

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
 (Redaguota: 2013-11-20 10:39:07) 2013-11-20 10:37:54
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
O yra skirtumas tarp to, kad aš parašysiu?
Šeima, kuri tai patyrė, gyvena dabar Anglijoje. O patyrė tai prieš pusantrų metų, gyvendami Klaipėdoje. Adresą gal parašyt?
Yra žmonių, kurie nenori būti identifikuoti viešai. Nesuprantu, kodėl tai turi turėti kažkokią reikšmę jums?

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 (Redaguota: 2013-11-20 12:19:23) 2013-11-20 12:03:09
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
dekoju.(kol kas).reiksme man turi,bet pasilaikysiu sau.adreso nereikia,butu nekorektiska skelbt adresa,ar ivardint zmones.jai tai buvo apsedimas,greitu laiku zinosiu ne tik adresa. minejot kad jum teko stebet egzorcizma,kaip tai paaiskintumet? Per seanca dalyvauja tik baznycios atstovas,ir auka.kas jum leido stebet?

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
 2013-11-20 12:27:29
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Man neteko dalyvauti egzorcizme, juolabiau jį stebėti. Bent jau kiek man yra žinoma, tai yra uždara ir bet kam patekti yra griežtai draudžiama. O beto, aš nesidomiu egzorcismu, mane labiau domina dvasios ir jų priežastys, kodėl jos pasilieka ir kodėl kartais apsėda gyvenamus namus. Jeigu jus asmeniškai domina, kaip atliekamas egzorcizmas, tai pilna youtubėje visokiausių video įrašų apie tai.

Diskusija ties tuo ir baigiu.

Sėkmės! ;)

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-20 12:49:45
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
as manau kad baigiat.nes pamirstat ka anksciau raset.neto irasus tegu ziuri paranarmaliu reiskiniu medziotojai:)jai jau filmuojama tokios apeigos,uztikrinu,irasas gules romoje po 7 spynom,o ne nete publikuosis.tai neskirta placiajai visuomenej.rasiau kad nelinketumet man nieko,.vistiek palinkit sekmes:) tebunie

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
 2013-11-20 13:14:30
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Dar kartą kreipiuosi į šios temos autorę. Neseniai radau šiek tiek informacijos apie mano dabartinę veiklą kiek išsamiau ir galbūt netgi jums padės atsakyti į kylančius klausymus.

"Kaip gaudomi vaiduokliai?

Vaiduoklių medžiokle vadinamas įvairių vietovių, kuriose tariamai vaidenasi, tyrinėjimas. Apie tokias vietas tyrėjams dažniausiai praneša žmonės, manantys, kad regėjo šmėklas. Vaiduoklių gaudytojų komandos nariai, atvykę į tokią vietą, bando surinkti įrodymus, patvirtinančius paranormalių reiškinių egzistavimą.

Piko valandos

Daugelyje užsienio vaiduoklių medžiotojų tinklalapių nurodoma, kad geriausias laikas pamatyti vaiduoklį – tarp vidurnakčio ir 4 valandos ryto.

Skeptikų atkirtis

Kitų sričių mokslininką kritikuoja vaiduoklių medžiotojus dėl to, kad moksliniais metodais iki šio nepavyko įrodyti šmėklų egzistavimo. Vaiduoklių gaudytojų darbai dažnai vadinami pseudomokslu. Taigi vaiduoklių gaudytojo profesiją, kaip ir vaiduoklių egzistavimo faktą, oficialusis mokslas bent jau kol kas kategoriškai neigia.

Įdomybės

1. Teigiama, kad vaiduokliai gali skleisti įvairius kvapus.
2. Šmėklos pasirodo tik tada, kai nori atkreipti gyvųjų dėmesį.
3. Gyvūnai taip pat gali matyti, girdėti ir jausti vaiduoklius. Manoma, kad būtent dėl to augintiniai kartais spokso į vieną tašką, kuriame, atrodo, nieko nėra.
4. Manoma, kad vaiduokliai geba pavogti įvairius daiktus, pavyzdžiui, drabužius,
5. Dažnai maži vaikai vaiduoklių nebijo. Mažyliai šmėklas laiko draugais.
6. Reiškinys, kai daiktai juda patys, vadinamas poltergeistu. Manoma, kad jį sukelia
neramios šmėklos
7. Vaiduokliai dažniau pasirodo naktimis, nes tuomet jie išeikvoja mažiau energijos.
8. Vaiduokliai dažnai pasirodo paaugliams, nes jie į aplinką išskiria daug energijos.

Pokalbis su vienu garsiausių pasaulio vaiduoklių medžiotoju Riku Burdenu

Ar įmanoma pagauti vaiduoklį?

Deja, tai neįmanoma, bent jau tiesiogine prasme. Tačiau galima tiriamos būtybės balsą arba skleidžiamus garsus užfiksuoti garso įraše. Kartais pavyksta vaiduoklį nufotografuoti arba nufilmuoti. Tačiau fiziškai jo pagauti ir kur nors uždaryti neįmanoma.

Ką veikia tikrieji vaiduoklių medžiotojai? Kaip jie tiria paranormalius reiškinius?

Paranormalių reiškinių tyrimas gali vykti dviem būdais. Kiekviena tyrėjų komanda pasirenka sau tinkamiausią. Šiuos tyrimus vadinu techniniais ir dvasiniais tyrimais. Techninis tyrimas susijęs su įvairios skaitmeninės įrangos naudojimu. Jį vykdanti tyrėjų komanda naudoja garso ir vaizdo įrašymo įrangą, elektromagnetinio lauko matuoklius ir t. t. Atliekant techninį tyrimą stengiamasi viską užfiksuoti popieriuje, taip siekiant įrodyti ne tik vaiduoklių buvimą tiriamoje vietoje, bet ir jų egzistavimą. Dvasiniai tyrimai – šmėklų paieškos, kuriose dalyvauja mediumai arba aiškiaregiai.

Teigiama, kad jie gali bendrauti su dvasiomis ir joms padėti nukeliauti į anapusinį pasaulį. Kartais tokie asmenys netgi geba gauti daug informacijos apie besiblaškančią vėlę, jos buvusį gyvenimą, apie tai, kaip mirė ir pan.

Kur dažniausiai tokie tyrimai atliekami? Galbūt dažniausiai vaidenasi senuose pastatuose?

Paranormalūs reiškiniai gali būti tiriami visur. Tačiau dažniausiai vaiduoklių ieškoma istorinėse vietose, kapinėse, miškuose, naujos statybos biuruose arba gyvenamuosiuose pastatuose. Man teko vykdyti tyrimą netgi po vandeniu…

Kokią įrangą ir priemones privalo turėti vaiduoklių medžiotojas?

Tyrėjai, siekdami rasti įrodymų apie paranormalių reiškinių tikrumą, naudoja daug įvairių priemonių ir įrangos. Pavyzdžiui, kelių rūšių kameras, skaitmeninius diktofonus ir kitą garso įrašymo techniką, elektromagnetinio lauko matuoklius, skaitmeninius termometrus, vibracijos daviklius, šešėlių detektorius ir t.t.

Tačiau specialaus radaro, galinčio aptikti vaiduoklius, nėra?

Deja, nėra jokių radarų, padedančių tirti paranormalius reiškinius. Kai kurie žmonės tiki, kad naudojant elektromagnetinio lauko matuoklius ir skaitmeninius termometrus galima susekti vaiduoklį. Tačiau tokiais prietaisais ką nors užfiksavus labai sunku įrodyti, kad signalus skleidžia būtent vaiduoklis, o ne koks nors elektros šaltinis arba prietaisas.

Kas konkrečiai vyksta per vaiduoklio medžioklę?

Tai priklauso nuo to, koks tyrimas atliekamas. Atlikdami techninį tyrimą tyrėjai stebi visą įrangą, bandydami pastebėti ką nors keisto, pavyzdžiui, staigius temperatūros pokyčius ir pan. Per tokį tyrimą siekiama užmegzti ryšį su vaiduokliu, t. y. kreipiamasi į jį balsu, tikintis išgirsti atsakymą. Dar daugiau – šmėklos prašoma pabelsti arba sukelti kokį nors kitą garsą. Apskritai prašoma sukelti tokius pokyčius, kuriuos būtų galima užfiksuoti turima įranga, jeigu tik vaiduoklis girdi tyrėjus.

Atlikdami tokius tyrimus tyrėjai bando paneigti pranešimą apie paranormalius reiškinius arba, radus pakankamai įrodymų, juos pagrįsti, rasti paaiškinimą. Atliekant dvasinius tyrimus bandoma susisiekti su vaiduokliu be jokios techninės įrangos. Tai dvasinis bendravimas, kurio negalima įrašyti diktofonu ir kita įranga.

Ar vaiduoklių medžioklė jums kelia baimę?

Aš nebijau tyrinėti paranormalių reiškinių. Žinoma, iš pradžių buvo baisoka. Tačiau dabar nejaučiu jokios baimės, nes visada turiu daug apsaugos priemonių. Tai įvairūs nuo šmėklų saugantys kristalai ir akmenys. Be to, atlikdamas tyrimą stengiuosi vaikščioti apšviestas baltos šviesos, meldžiuosi arkangelams, angelams ir kitiems globėjams, kad mane saugotų. Taigi kad ir ką tyrinėčiau, jaučiuosi visiškai saugus.

Ar tiesa, kad susitikus su vaiduokliu galima susirgti ar netgi mirti?

Apie tai sukurta daugybė teorijų. Būna atvejų, kai vietose, kuriose ieškoma vaiduoklių, žmonėms pradeda skaudėti galvą, pykinti. Tačiau tokie simptomai gali atsirasti ne tik dėl paranormalių reiškinių, bet ir dėl paaiškinamų priežasčių, pavyzdžiui, dėl stipraus elektromagnetinio lauko įtakos arba anglies monoksido, metano poveikio. Taip pat egzistuoja teorija apie tam tikrą perdavimo fenomeną. Manoma, kad vaiduoklis tyrėjui gali perduoti savo jausmus, emocijas, kartu ir sveikatos sutrikimų: pykinimą, vėmimą ir pan. Tačiau dar nėra užfiksuota faktų, įrodančių, kad vaiduoklis būtų ką nors nužudęs. Žinoma, yra tokių tyrėjų, kurie iškeliavo anapilin dėl tyrimo vietoje nutikusių nelaimingų atsitikimų arba dėl darbo kenksmingomis sąlygomis. Tačiau tai tikrai ne šmėklų kaltė.

Esate australas. Ar teko vaiduoklius gaudyti užsienyje? Galbūt kada nors atvyksite į Lietuvą ištirti senųjų pilių?

Deja, kol kas dar neteko atlikti tyrimų užsienyje. Į Lietuvą tikrai norėčiau atvykti. Nėra nieko įdomesnio už galimybę tyrinėti senovines pilis ir istorines vietas. Tačiau tokia kelionė brangiai kainuoja, o visas santaupas skiriu savo pomėgiui – tyrinėti paranormalius reiškinius, įsigyti naujausią įrangą ir padėti žmonėms."


-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-20 15:23:51
ieva.r
Temų: 1
Pranešimų: 11
Registruotas: 2013-10-30
Ačiū buvo įdomu paskaityti, jūsų diskusiją irgi :)

labai patiko interviu, galvodavau, kad tik filmuose tokie dalykai būna... kita vertus - juk ir filmams reikia idejų, o jų semiasi iš tikro gyvenimo..

o berniuką būtent tame tarpe ir mačiau... maždaug apie 4 val.
 2013-11-20 15:49:51
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Jei kartais nuvykus pasikartotų panašus reiškinys, ar bildesiai, žingsniai, tai tiesiog siūlau labai dėl to nesisieloti ir ramiai priimti viską kas dedasi. Nes gali būti, jog tas pats berniukas nesupranta kas su juo atsitiko ir nemanau, kad jo tikslas pakenkti bet kuriam iš jūsų šeimos nariui. Labai gąsdintis nereikia, nes kiekvieną kartą bandykite suprasti, kad tai yra toks pats žmogus, kaip ir jūs tik be kūno :)

O jei situacija taps nekontroliuojama, rimtesnė, nei vien bildesiai, pasirodymai. O tokie kaip: daiktų judinimas, žnaibymas, miegant kaldros nutraukimas, ar atsiradę kūno sužalojimai, smaugimo jausmas, sveikatos sutrikimai, kaip paminėti aukščiau straipsnyje - tai gali būti rimta ir tokiu atveju reikia paprašyti kunigo pagalbos, kad pašventintų namus, arba kunigo-egzorcisto, kuris ne tik pašventins juos, bet ir išvalys, atliks išvalymo ritualą...

O šiaip, parašykit Ieva.r, jei kartais turėsit kokių naujų įvykių :)
Būtų malonu :)


-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-20 18:03:33
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
ieva tikrai tures ivykiu nauju:).nesvarbu ar tai berniukas liudnu veideliu,ar senis piktu snukiu,tai yra mirus energija,ir jai salia gyvu ne vieta.pirma kas nutiks,tai maziausias arba silpniausias seimos narys susirgs.dings miegas,toliau bus dar graziau."toks pats zmogus tik be kuno" jus savam prote? ?visas zmogiskumas mire kartu su kunu!tai net eiline bureja net zino.klaidini zmogu su savo "receptais".stai kontaktai kunigo egzorcisto Edmundo Rinkevyciaus tel.868695388.pastas ningit@gmail.com jai kazkam prireiks.o linksmiausia kad jis nezino apie joky apsesta mazyly klaipedoj,ar jos rajone pries 1,5m.

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt