gyvenimas kaip sapnas

Kiti temos puslapiai: 1, 2.
 (Redaguota: 2010-02-26 17:14:34) 2010-02-26 17:14:18
Liumerpa
Temų: 0
Pranešimų: 13
Registruotas: 2009-06-25
Dovanele, o gal tu man pasakytum, imanoma kaip nors taip susapnuot, kad kaip nepasiduot tam nemaloniam auditorijos baimes jausmui?:) aisku, as suprantu egzistuoja tie visokie metodai,viska. Nieko cia naujo: kalbeta perkalbeta, bet vis tiek kai pats susiduri tai amzinai kazkokios parkes.:)
 (Redaguota: 2010-02-26 18:55:26) 2010-02-26 18:53:37
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Liumerpa,
Šiaip tai visos problemos slypi mūsų viduje :).
Pradžiai apie sapnus, taip sapnuose galima viskas ir ten gali daryti viską ko nori ir gali patirti bet ką, sapnuose gali nesunkiai susikurti tikslią tave dominančią gyvenimišką situaciją ir su ja "pažaisti" tai yra išbandyti, kas būtų jeigu būtų kiekvienu atveju- bet kadangi tai bus tik tavo pasamonės informacija ji gali neatitikti realybės. Įmanoma sapne išsišaukti kito žmogaus pasąmonę - na bet čia prasideda aukštasis pilotažas :) . Dar vienas įdomus dalykas, kad sapnai labai puikiai perteikia mūsų dienos nuotaikas ir ne tik dienos mūsų apskritai požiūrį į gyvenimą ir mūsų savijautą jame - aišku tai būna paprastuose sapnuose, valdomuose įsijungia valia ir turputį sumaišo bendrą situacija, bet esminė info vistiek iškyla į pavuršių tiesiog reikia ją pastebėti. Sapnuose gali susidurti su savo didžiausia baime ir problema, pažvelgti tiesiai jai į akis ir sukaupti visą savo drąsą ir ją nugalėti - nugalėk sapnuose, tai nugalėsi ir gyvenime.
Yra ir kitas galbūt daug kam paprastesnis ir žemiškenis būdas, tu turi sužinoti, kodėl tu bijai auditorijos. Turi tiksliai įvardinti tas priežastis sau ir pamatysi kai kurios iš jų yra tokios kvailos ir nereikšmingos apskritai gyvenime tiek daug jėgų mes skiriame beprasmiams dalykams ir dėl jų net naktimis nemiegame - nors tai nepakeičia to dalyko esmės, mes tiesiog su "mielu noru" laikas nuo laiko save graužiame. Taigi kai sau įvardinsi visas tas priežastis dėl kurių tu bijai auditorijos, geriausiai tai daryti rimtyje ir susikaupus, jeigu moki medituoti tai tada išvis lengva. Apmąstyk tas baimės priežastis jeigu jos yra materialios ir gali jas pašalinti - pašalink, jeigu negali tai pagalvok ar tikrai verta dėl to sukti sau galvą.
Na dar yra ir trečias būdas :D, o jei apskirtai tai jų yra begalės :D
Tu gali naudoti saviįtaigą. Atsigulk, ramiai kvėpuok, užsimerk ir pabandyk įsivaizduoti auditoriją - tą kurios bijai, pabandyk pajusti tą visą situaciją ir tada tu pamatyk kaip tu drąsiai žengį į tą auditoriją,
kaip tu tvirtai ir užtikrintai elgiesi neabejodama savo poelgiais tiesiog tai darai lyg tai būtų tas pas kas nueiti į parduotuvę apsipirkti. Tiesiog gali sau sakyti aš esu drąsi, man nėra ko bijoti, aš esu užtikrinta savo veiksmais ir sprendimais. Gali sakyti aš esu puiki oratorė ar dar kas tik šaus į galvą, bet esmė yra patikėti tuo ką sakai, priimti tai kaip esamą situaciją, o ne svajonę. Tai daryk tol kol išnyks baimė, šis būdas tinka visoms gyvenimo situacijoms. Gali tai daryti bet kur kai tik turi laisvą akimirką ir tavęs niekas neblaško či nebūtina būti atsigulus, na tiesiog atsigulus labiau atsipalaioduojio ir neblaško aplinka

Tikiuosi padės, sėkmės
 2010-02-26 20:31:28
Liumerpa
Temų: 0
Pranešimų: 13
Registruotas: 2009-06-25
mm.. aciu, Dovanele, man ir paciai pasidare idomu ka praleidau savo svarstymuose,:) :)
 2010-04-14 14:47:20
mažule
Temų: 0
Pranešimų: 18
Registruotas: 2010-04-10
Sveiki sudarau žmogaus asmeninį horoskopą tikrinu poros suderinamumą kur gali kilti konfliktai ,ju sprendimo budai ir t.t,darau prognozes metam, sav. Kainos manau prienamos kiekvienam, skaipe kuksiene11, krepkytes maloniai padėsiu.Asmeninis horoskopas padeda daug suprasti apie save bei kitus.Daug kas gyvenime pasidaro aiškiau ir suprantama kai gali pasinaudoti savo privalumais ir galbūt ištaisyti netgi minusus,čia jau kaip žmogus nusprės. Tai geras būdas pasižiūrėti į tai kur tau lemta eiti pagal žvaigždes o jai žmogus. tai dar ir pasirenka tai dažniausiai būna labai geri rezultatai.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt