Apie vaikus

 2006-09-07 08:48:04
liepa
Temų: 1
Pranešimų: 52
Registruotas: 2006-07-25
Norečiau pakalbeti apie vaiku sielos atejima pas tėvus. Ne apie fizine šio reikalo pusę bet apie tai kai moteris oir vyrai jaučia vaiko sielos buvimą šalia mato regėjimus sapnus. Aš pati turiu tris vaikus ir visijie atėjo taip skirtingai o dar viena siela jaučiau arti, žinojau kad turėčiau pagimdyti dar viena mergaitę, bet dėl tam tikru priežasčiu negalėjau sau to leisti taigi samoningai jos per daug arti neprisileidau tai tesesi kokius trejus metus, dabar jaučiu kad ta siela nuo manes atitolo kažkur , bet ilgesis liko. Gal yra suprantančiu apie ką aš kalbu ir norinčiu pasidalinti savo išgyvenimais.

-------------------------
liepa
 2006-09-09 19:04:40
vandene
Temų: 4
Pranešimų: 133
Registruotas: 2006-03-10
Karata, as pradejau sapnoti viena ir ta pati sapna: tai vyko naktyje, is juodo ezero vandens isbrenda sena moteris, labai bjauraus veido, pajuodusiomis akimis. Savo glebyje ji laike kudiki, zinojau kad tai buvo berniukas. Jis buvo suvystytas labai nesvariai. Ir ta sene kazkaip kriokdama, baisiai snopuodama, su tuo vaikeliu artinosi prie manes. O as traukdamasi toliau nuo jos, rekiau jai \"salin, eik salin\". Vaiku as neturiu dar. Sis sapnas kartojosi man gal koki pusmeti. Po to liovesi. Kaip manai Liepa, ar tai galejo butsalia manes koio kudikio siela? Bet kodel tokia baisi moteris man ja atnese?

O gal sio sapno reiksme visai kitokia?

-------------------------
vandene
 2006-09-11 09:07:48
liepa
Temų: 1
Pranešimų: 52
Registruotas: 2006-07-25
Na manau kad tai greičiau kažkas tau bandė primesti kažkokia itin bjauria situacija, pagalvok kas to momentu vyko tavo gyvenime ar pavyko no to apsisaugoti nes jei nustojai sapnoti tai arba situacija jau įvyko, arba tau pavyko nuo jos išsisukti. Gal ta pusmeti draugavai su kokiu nelabai geru vaikinu ir tai tau buvo parspėjimas na man bent jau taip atrodo. Parašyk kiek mano pamastymai teisingi man butu įdomu sužinoti.

-------------------------
liepa
 2011-09-08 17:27:17
ragana007
Temų: 1
Pranešimų: 8
Registruotas: 2011-09-08
Siuo metu auginu 2 sunelius,bet vis pagalvoju apie dukryte.Zinau net jos varda.As tikiu,kad jos siela skraido salia manes ir laukia tinkamo momento ateiti.Tikiuosi jos neatstumsiu ir ji nuo manes nenutols... Nors vyras siuo atveju turi savo nuomone ir sako,kad dvieju vaiku mums uztenka,bet zinau,kad jei neleisiu ateiti dukrytei nerasiu sau ramybes ir nesijausiu gerai.Mano jauneliui dar tik men,todel dukrytei dar teks palaukti.... :)
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt