Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 52 (žr. žemiau)
Rezultatų (rastų žinučių) puslapiai: 1, 2.
 
 2007-11-24 20:28:48
liepa
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Liūtai
 
Gryna ora ir as megstu, man patinka ryte isejus is namu ikvept rytines gaivos. Ir siaip ilgiau uzsibuvus patalpoje norisi nors kiek pabut laukia.
 
 2007-09-25 19:55:52
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
gražiai ir gausiai tu čia prirašei džiugu kad jauni žmonės turi toki dideli norą rūpintis vienas kitu. Matyt buvai savo mergaitei per geras kad blogiukų užsimanė jus dar esate tokiame amžiūje kai yra didelis noras viska išbandyt. Ir tu teisus vyresnis vyras tikrai gerai žino kaip apsukti merginai galvą. bet nemanau kad tau padėtų tie kerai. Ji pati turi galvot ką daro. Moters kūnas nėra vien pasilinksminimo objektas kaip vienai taip ir kitai pusei, už pasekmes teks mokėti ir savo ramybe ir būsimu vaiku psichinę ir fizine sveikata. tavo mergaitė matyt sužavėta vyresnio vyro, bet jai reiktu save pristabdyt, ir į rimtus santykius nesivelt. Žinoma gerai čia man patarinėt, o tau belieka siust jai palaikyma mintimis, ir tik teigemom frazėm, gal tu dar nežinai bet mintis mūsų laikais yra labai galinga ir sugeba materializuotis, taigi galvok apie ja vien gerus dalykus ir saugok ja savo mintimis, na jei tavo pasaulėjauta leidžia pasimelsk savais žodžiais dėl jos, kad būtų išmintinga stipri, atsispirti vilionėm ir pagundom. Kad Dievas saugotu tavo mergaite, bet nepamiršk viskam Dievo valia. laikykis.
 
 2007-09-03 12:01:00
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
na man pasiseke ir internete rasti ir su aprsymu kaip pasigaminti. http://www.runos.puslapiai.lt/
sekmes
 
 2007-08-13 16:46:55
liepa
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
Sveikinu matyt gavai geriausia is tu raguotu.
 
 2007-07-13 11:43:06
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Pasaulio pabaiga
 
Taigi galiu tik pritart visiems patarėjams išaugsi, baigsi mokykla, juk stosi toliau mokyktis pagal gabumus ir polinkius, tai ten ir atrasi bendraminčių, jų nebus daug bet bus, ir gyvenimas nušvis visai kitokiom spalvom. Ir nors ir kaip sunku būti kitokia žinok kad tik dėl tokiu žmoniu skaidrėja ir gerėja mūsų pasaulis, tik tie kas masto ir veikia nepaisydami įprastu standartu sugeba daryti stebuklus atrasti kažka visiškai naujo ir netikėto.Jeigu visi būtų vienodi tai būtų klaikiai nuobodu.
 
 2007-07-13 11:32:46
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Nepergyvenk minaka taip tiki dauguma, kažkodėl žmogus taip sutvertas kad jei bėda tai Dieve padėk, o jei ir padeda dažnai pamirštam net padėkoti, o kai džiaugsmas ar laimė tai jau pačių nuopelnas gyvenam vartuotojiškam amžiuje ir tai įtakoje ir mūsų santyki su Dievu. Be to kažkur skaičiau kad dauguma religijų remesi prašymu, juk malda ir yra prašymas, vienokioj ar kitokioj formoj. Reikia gerokai save pakeist ir subrandint kad Dievas neatrodytu vien prašymų vykdytojų, kad galėtum išvengti to prekybinio santykio paprašiau kažko užmokėjau davė na o jei ne tai baisiausios pretenzijos, galu gale turėtume suvokti kad Dievas mums duoda tai ko mums ištiesu labai reikia o ne viska ko tik mes užsimanome ar susvajojame, kartais ir bėdos žmogui išeina į nauda, nes dėja tik per išbandymus bręsta ir tobulėja mūsų siela, labai retas kuris sugebam save brandinti samoningai, skirdami laiko dvasinėm praktikom.
 
 2007-07-02 17:21:13
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Aciu uz palaikyma, nors karta ir as isgirdau atsaka i savo mintys, o tai kartais susidaro ispudis kad po mano istarto zodzio diskusijos nutruksta. Taip fanatizmas viena baisiausiu sio gyvenimo apraisku.
 
 2007-06-17 23:37:28
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Pasaulio pabaiga
 
Prisidirbe mes gerokai tai gali mus ir apvalyt koks kataklizmas, bet baigsis vienas pasaulis prasides kitas na tik gal be musu tokiu kokie dabar esame. O absoliuti pabaiga manau neimanoma tokie jau pasaulio desniai.
 
 2007-06-03 19:30:44
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Manau visa problema tame kad Dievas tapatinamas su religija, o man atrodo kad taip nėra, juk visuotini įstatymai tie esminiai panašus visose religijose, o jau ta materialioji išraiška kad ir skiresi man jokio skirtumo kokios tos pagerbimo apeigos ar žegnosis į vieną pusę ar į kitą . Kokį šventąji nupaišysi kokio ne. O juk dėl panašių dalykų karai vyksta tūkstantmečius. man Dievas visada su manimi , visai nereikia eiti į bažnyčia kad galėtum pajusti Dievą. Visada žinau kad gausiu viska ko man ištiesu reikia kas naudinga mano sielai ir Dvasiai. O del ligų tai čia Dievo gailestingumas ne prie kuo nes Dievas sukurė pagrindinius įstatymus pagal kurios turėtume gyventi ir davė mums laisva valia rinktis jeigu kažka pažeidžem tai ir turim bėdu jeigu nenorim savanoriškai tobulinti savo sielos tai tobulėjimas eina per kančia. Tik kartais taip sunku surasti tas priežastis ko gi šikart pridirbai kad irvėl nesiseka, ar apniko ligos ir nelaimės. Be to juk esame atsakingi ne tik už save paveldime bėdų ir iš giminės, ar praeitu gyvenimų.
 
 2007-05-18 15:57:29
liepa
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
Materialistai, savimilos, tik šokinėk apie jos, labai rimti ir nuobodus, darboholikai, pinigai aukščiau visko.
na čia aš apie savo vyra gal yra ir kitokių bet kad raguoti tai matosi. Jiems nelabai ką pasakysi, vis tiek padarys kaip jam atrodo. Bet atsakomybe stengesi permesti ant kotų.
 
 2007-05-09 17:06:00
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar yra kitokiu?
 
Kitokie o kazin kas tie normalus jeigu pažiurėt įdėmiau visi mes labai skirtingi tik gal dalis mūsų sureikšmina savo kitoniškuma . Aš nuo mažumės jaučiuosi kitokia visuomet ir visur svetima, visi man atrodo tokie susibendrave o aš atvažiuoju ir vis bandau pritapti bet tam paprastai reikia nemažai laiko. Dabar budama suaugusi puikiai suprantu kad ir nenoriu to susitapatinimo man svarbu išlaikyt savo savitumą, kokia man prasme tapatintis su siaurai mastančiais ribotais žmonėmis ar kokiais girtokliais. Esu tokia kokia esu o jeigu su ko ir nesusikalbu tai gal ir nereikia tuo susikalbėjimo. Žinoma žmonių su kuriais įdomu bendraut nėra daug, bet man tuo užtenka. Ir šiaip budami kitokie manau daugelis rupinasi savo tobulėjimu. Mintis žinoma nebloga sukurt kažka panašaus į Kitokių klubą bet manau sunkiai įgyvendinama. Nes paprastai kiekvienas kitaip kitoks ir rasti bendrumą netaip jau lengva nes poreikiai ir tobulėjimo keliai labai skirtingi.
 
 2007-03-12 16:33:15
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
Evaldai kas jus taip nuskriaude kad esate toks piktas, jei musu pokalbiai jus taip erzina tai ko jos ir skaitot, Jus kaip ir daugelis nesuvoket visumos ir vis kaip tikras mokslininkas bandot viska sudeliot i grieztas lentineles, manau gyvenimas,zmogus, gerokai sudetingesnis ir visko grieztai neisskirstisi, nuo tu moksliniu isvedziojimu ir ateinu pailset i si puslapi. Susidaro toks ispudis kad jus labai norite kad jus kazkas kazko itikintu
bet jus piktdziugiskai viska bandote paneigti ir dziaugetes kad vis randate " itikinamu " argumentu. Labai neisizeiskite, bent jau man taip atrodo.
 
 2007-03-11 22:41:55
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
Ne viskas taip paprasta neuztenka zmogui knyga paduoti jeigu jis iki tos knygos nepriauges tai vis tiek niekuo nesupras. Bet sutinku kad apie mena gyventi turėtu mokinti jau mokykloje. Bet dėja zmoniu gebanciu destyti tokius dalykus yra vienetai, o jei daroma tik formaliai tai jokios naudos nebus. Dabar ir tos privalomos tikybos pamokos dazniausiai klaikios ir neduoda vaikams jokios naudos, nebent visiskai atbaido nuo baznycios, tikiosi kad taip yra nevisur
 
 2007-02-17 19:48:28
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: kur yra dievas?
 
Dievas yra tik kiekvienas jam randa vis kitoki varda . Dievas visada su mumis mes is esmes esame jo dalis tai nera kazkoks senelis ant debeselio viskas zimiai sudetingiau, o kartu ir parasciau kai suvokeme nuolatini Dievo buvima salia tai ir gyventi darosi lengviau.
 
 2007-02-17 19:44:38
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: gyvenimo motto
 
mano gyvenimas labai jau sudetingas tai stengiuosi kuo dazniau kartuoti - Ir tegul viskas buna paprasta
 
 2007-02-17 19:25:53
liepa
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Liūtai
 
AS esu liute ir man visada atrodidvo kad ne visai atitinku sio zenklo charakteristikas. bet nors ir nejauciu jokio poreikio vadovauti nuolat turiu spresti viska pati vis gaunu vadovo nors ir nedidelio darba. Seimoje taip pat turiu pati viska spresti. Manau kazkokio karaliskumo atspalvi sis zenklas uzdeda, vienaip ar kitaip isreiksto. Gerai tai ar blogai manau priklauso nuo to ka kitas nori tavyje rasti.
 
 2007-02-17 19:12:39
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
taip pu teisi kartais situacijos atrodo visiskai beviltiskos ir kad ir kaip stengies vis grizti i ta pati taska matai kaip ir vel situacija kartojasi , Bet manau kai turime pasikartuojancius ivykius ar situacijas jas reikia pasistengti ko geriau isanalizuoti pabandyti rasti priezasti kas mumyse ne taip kad vel ir vel esame priversti isgyventi nemolones situacijas, ir nors po truputi stengtis kazka pakeist bent jau ramiau ir be dideliu aistru isgyventi tai kas duota manau kad kai sugebam susitaikyt ateina ir supratimas kas gi mumyse ne taip tada ir keistis lengviau zimiai paprasciau zinoma butu tureti gera dvasini mokytoja bet negalime vis tiek numest nuo saves atsakomybes spresti ir keistis vis tiek teks paciam. o delto kad jautiesi per daug nuolat besistengenti tai ir as isgyvenu toki jausma. Nes ko daugiau zinai ko esi dvasine prasme labiau paauges to is taves yra daugiau reikalaujama susidaro tarsi uzburtas ratas tu kankinies, pagaliau randi atsakyma, ateina stebuklingoji nusvitimo akimirka kuri laika ramu o paskui iskyla nauja problema kuria ir vel reikia spresti . manau lengviausia siuo atzvilgiu gyventi degradavusiem girtuoklem, ju problemu ratas labai aiskus ir paprastas. O jeigu jau zengi tobulejimo keliu matyt kitaip nebus. Man tai suvokus buvo labai liudna jauciausi beviltiskai kiek gi galima mokintis taip noretusi tiesiog laimingai pagyventi. O kaip tau atrodo ar taip ir yra ar turi kitokios patirties?
 
 2007-02-14 18:05:39
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
Teisiog manau grinai technisku dalyku isviso nebuna.
 
 2007-02-14 16:32:56
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
Evaldai bet kodel taip grieztai briezet riba cia dvasiniai dalykai o cia jau zemiski .pasaulyje nera grieztu ribu viskas yra vienis. Ir atribot Dieva nuo to apie ka snekat nera labai imanoma nebent jum Dievas yra tik kazkur ten kaip sako vaikai senelis siedintis ant debeselio o daug kam Dievas yra neatskirema dalis jis visada yra mumyse ir salia musu visose gyvybes pasireiskimose, tai kaip gi galima atskirai kalbeti apie tokio pobudzio gydyma . Na bent jau man taip atrodo.
 
 2007-02-08 18:51:00
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Tina na nezinau akivaizdu kad kokia tai siela iesko per tave pagalbos, nezinau kiek tau metu tai sunku pasakyti galimas iseitis. gal vertetu kokias misias uzpirkti, ar pasimelst pries miega prasyt aiskesnio atsakimo, iseities.
 
 2007-02-08 18:43:22
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
As ir nesakau kad lengva bet turi giliai suvokti kad pati esi padeties seimininke ir koreguodama, tiesiog samoningai, savo mintis gali keisti savo likima. pabandik koki mazmozi kas tau ne taip skausminga koki nors is savo iprociu ar minciu pakeisk ir paziurek kas is to iseis kartais atsakymas ateina labai greitai, kartais pasikeitimai ateina tada kai jau nieko nebesitiki ir nebelauki, bet kurio atveju verta rimtai savimi uzsiimti ir stiprinti savo dvasini kuna, jeigu zinoma pati nori buti savo gyvenimo seimininke o ne pasiduoti kitu itakai.
 
 2007-02-07 12:09:11
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
Na tos Genutes pasakymas gan ziauriai skamba . bet manau svarbu ne tik ka mums pasako bet ir kaip mes taip priimam . ne manau kad kas gero gali iseiti jai su piktdziuga lauksim kas gi blogo kazkam atsitiks. Tada ir tas musu paciu gerumo laipsnis lieka ne labai aiskus kad ir kokie teisuoliai jaucemes.
Manau bioenergetiku darbas labai sunkus jie turetu nujausti ka kam ir kaip galima sakyti o ko ne kad nepakenkti ne vienam, o tuo paciu ir sau.
 
 2007-02-07 10:02:14
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
Evaldai stebuklu vis delto buna tik musu visu stebuklo suvokimas skirtingas stebuklas gali butu ir tinkamas zmogus sutiktas tinkamu laiku ir tinkamoi vietoj, su tom ziniom ir savybem kuriu tau reikia butent tuo metu . bet paprastai stebuklai ateina kai ir pats labai stengesi. Arba kai labai esi nusiviles visko ir pavarges, tai sutinki koki zmogeli kuris tau pasako tokiu tinkamu ir siltu zodziu ir tu vel atsigaini . man taip yra buve ne karta ir as tokius " sutapimus" vadinu stebuklais.
 
 2007-02-07 09:56:13
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
per daug matyt peno apmastymam pateikei tai dabar visi masto masto masto .......
 
 2007-02-04 18:56:55
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Sveika White nereiketu taip isikabinti i burejos zodzius musu gyvenimas musu rankose tai ka pasake tada galiojo tik yam momentui jeigu savo viduje sugebesi kazka is esmes pakeist tai ir tavo likimas pasikeis ir kitokie zmones ateis itavo gyvenima. Sekmes. Gyvenimas per trumpas kad gaisti ji baimei.
 
 2006-12-02 19:48:33
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Ačių Būrėjai už išsamu atsakymą, man pastaruoju metu pribrendo reikalas išsiburti. Ar būtų įmanoma kreiptis į jus. Kaip galim būtų jus surasti. Parašysių savo e-adresa ( nežinau ar norėtumėt čia vėšai skelbtis). jurliepe@yahoo.com.
 
 2006-11-18 19:45:12
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas tie burtai (ir visa kita)?
 
Visa informacija apie mus yra mumyse kortos ar panašus būdai ,kad ir kūčiu būrimai , tik padeda ją perskaityti bet ir perskaityta informacija gali pasikeisti nes perskaitoma tik tai kas galėtu nutikti rementis į dabarties realijas o patyrus dvasiniu pokyčių keičesi ir musu ateitis na bent jau man taip atrodo.
 
 2006-11-18 19:37:19
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Zmogaus aura..mitas ar tiesa?
 
Tai kad ka čia diskutuoti juk ir nuotrauku padaro ir pačiam pasitreniravus visai imanoma pamatyt , ir virgulem bent jau astralinį kūną pamatuot ir šiaip pajaust. ar kada susimastei kodėl kartais atsitrauki nuo nemoloniu žmoniu ar norėsi prieit arčiau prie tu kurie tau patinka ta atstuma ir salygoja auros dydis kai esame už jos ribu tai ir žmogi silpniau jaučeme. Stipriu žmoniu tas laukas didesnis silpnu mažesnis bet gana aiškiai jaučemas.
 
 2006-11-17 12:51:19
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Esu kelis kartus buvusi pas bureja bet po to susikloste įvykiai parodė kad ji tiesiog nuskaite mano tuo meto nuojautas ir mintis. Ofaktiškai situecija pakripo visai kita linkme. Dabar labai norėčiau apsilankyt išgyvenu bjaurią krizę bet po ano karto atrodo kad bus maža naudos jei aš savo mintimis veikiu jos burimą. Aplamai man atrodo kad nuskaitoma tik ateitis kuri klostosi pagal tuo meto situacija bet juk dabar taip viskas greit keičiasi na bent jau mano gyvenime . ir pats žmogus keičėsi ir tavo dvasinė būsena nuolatineme kitime kartais manau kad taip norisi nueit pas burėja tik tam kad kažkas pasakytu nesijaudink viskas bus gerai tik reikia dar truputi pakentėti. Ka jus kaip burėja galvojate ape tos išpranašautu dalyku kitimus.
 
 2006-11-11 15:02:25
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: burtai ir uzkeikimai
 
Taip bendravo, bet bendravo ne bet kas ir ne bet kaip. Ir dabar kai kurie bendrauja ir per vėlines ir per kūčias. Gal ir nesamoningai bet elgemės ir darom dalykus skirtus protėviam. Mūsų etninėje kultūroje kaip ir bėje daugomoje giles šaknis turinčių kultūrų tai yra daroma ir gausu ir papročių ir apeigų kaip protėvių dvasiom pagerbt taip ir su jomis bendrauti ar bendradarbiauti
 
 2006-11-08 14:15:54
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: kai mirsti.. tau pasidaro gera
 
Girdėjau kad paauglystėje mūsu astralinis kūnas tarsi išsilukštena , tarsi užgmsta ir tavo pajautimai gali būti susije su tuo tik labai įdomu kad astralu pasaulis taip norėjo tave išsivest. Ir manau labai dėsninga kad giminės juokas padėjo tau isitvirtint šiame pasaulyje. Sako kad anapus nera nei preities nei ateities viskas yra vienis tai jei tu turėjai ryšių tai nenuostabu kad tau tuo momentu idomiais klausimais informacijos gaudavai. Aš irgi gan baugiai išgyvenau savo astralo užgimimą . man tais momentais būdavo bebroto baisu tai paprastai nutikdavo kai bandydavau užmigti. Tada atrodydavo kad kažkas didelis veržesi iš mažo nalabai žinau kaip ta jausmą ir paaiškinti kažkokie sproginėjantis burbulai bet buvo labai baisu ir tos būseno užtruko gan ilgai manaukokius metus.
 
 2006-11-04 23:13:39
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: kai mirsti.. tau pasidaro gera
 
Tokie patirimai atrodo kaip astralinė kelionė t.y kai tavo astralas atsiskire nuo kūno ir gali nukeliaut kur tik nori bet matyt kokios tai dvasinės butybės tavo astrala išjudindavo. O tavo savisaugos instinktas gražindavo tave atgal. Tokius reiškinius galima valdyti sąmoningai bent jau apie tai ne taip seniai skaičiau bet pati nebandžiau nes kaip tai baugu.Įdomu kiek tau tada buvo metu?
 
 2006-11-01 19:39:15
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: kai mirsti.. tau pasidaro gera
 
Mirtis gera tema dauguma musu jos bijom bet rimčiau pasvarsčius mirtis ta pati gimimui tai perejimas is vienos busenos į kita . manau kad kvaila butu manyti kad iš niekur atsirandam ir niekur pranykstam . Mintis apie reinkarnacija buvo netgi naujajame testamente tik kadangi nebuvo ponam paranki buvo tiesiog iš jo išimta jei gerai prisimenu berods XIVa. Gimti žmogui nėra lengva taip pat ir mirti dar prieš šimta metu turėjom puikiu papročių kurie palengvindavo šios perėjimus dabar dėja parnelyg dažnai žmogus paliekamas vienas ligoninėje be savo artimųjų be dvasiškai išprususio žmogaus kuris galėtu palengvinti ši vyksmą. Bėje ir gimstant panašiai kaip dažnai vaikas dėl labai abėjotinu sumetimu tik gimes atplėšemas nuo motinos. paliekamas vienas jam visiškai naujame pasaulyje.
 
 2006-11-01 19:28:49
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Kaip vertinate saulės užtemimus?
 
O tu pagalvok ir šiek tiek stebėk aplinką tai ir pastebėsi kad kai esi piktą tai ir daiktai iš rankų šokinėja ir kompas stringa ir mašina staiga sugenda. ar kas nors panašaus bet norint tai susekt reikia atkreipt dėmėsi pažiurėt į save iš šalies.
 
 2006-11-01 19:24:29
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: burtai ir uzkeikimai
 
Protėvių dvasias reikia gerbti ir nežaisti su jomis manau anas pasaulis jumoro nelabai supranta. Turbut neveltui dauguma pasaulio tautų itin pagarbiai elgesi su mirusiuju pasauliu.
 
 2006-11-01 19:22:18
liepa
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: burtai ir uzkeikimai
 
Jaunimeli nežaiskit su dvasiomis jų pasaulis rėalus ir labai arti mūsų per nežinojimą galit smarkiai prisidirbti .
 
 2006-11-01 19:20:15
liepa
Skyrius: Visa kita
Tema: Tatuiruotes
 
Pati tatuiruočių neturių bet manau žmonės jomis bando aiškiai išreikšti savo gyvenimiška pozicija ypač jaunimas nors gal tuo metu kai darosi ir nelabai galvoja bet manau tais piešinukais parodo kas jiems tuo metu svarbu, nes šiaip gyvenime matyt jeučesi neišgirsti. Kai tai daro jau subrende žmonės jie gal nori sustiprinti kažkokias savo savybes tam tikrais ženklais. Bet bėda tame kad žmogus būtybė nuolat kintanti nežinau kaip kitiem bet manuo pasaulio pajautimai keičesi gana greitai ir jei tatuiruote pasidaryčiau tai manau jau po kurio laiko ji man atrodytu pasenusi ir kvaila nes neatitiktu mano naujos būsenos.
 
 2006-10-06 17:13:41
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Kaip vertinate saulės užtemimus?
 
Na del techniniu dalyku tai po paskutinios audros del zaibo iskrovos apgedo ar visai sugedo beveik visi mano miestelio kompiuteriai idomu kad visiems kliuvo skirtingai. Vieni visai numire o kitiem tik siek tiek kliuvo.
O del minciu poveikio tai man buvo jau senokai as labai nemegstu garsios muzikos o mano brangiausiais tai jau kad pasileidzia kiek jau jo ta technika veza. Kaip tik buvo nauja centriuka nusipirkes tai zinoma ir dziaugesi jo galimybem tai as pradzioje su vyru aiskinausi bet nelabai padejo o paskui taip intensyviai piktai galvojau apie ta garso saltini na ir ka jus galvojate po keliu dienu jis sugenda bet ne siaip nutyla o tiesiog groja bet labai na jau labai tyliai. Na pataisyt ji pavyko bet po kurio laiko situacija ir vel pasikartojo.
Tai nuo to laiko stengiuosi ant man reikalingos technikos nepykt.
Be to dar turim toki laikrodi, ji mums vestuvems dovanojo, tai isivaizduojant kai tik su vyru susipykstam jis visada sustoja ir kai vel viskas tvarkoj ir vel tiksi ir tikrai zinau kad neissede elementai kalti. Tai va tokios mano gyvenimo isdaigos.
 
 2006-10-04 11:08:25
liepa
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Kaip vertinate saulės užtemimus?
 
Technika juk irgi veikia gamtos reiskiniai jau primirsot fizika . Toki daikta kaip elektromagnetines bangos ar panasiai. Viskas yra susija. Be to technika siek tiek ir mintims paklusta. Man yra pora kart taip atsitike na zinoma visi sakys kad sutapimas bet man atrodo kad siais laikais viskas imanoma. O Vandenei ar neatrodo kad zmogus irgi gamtos reiskinis kad ir kaip noretume buti absoliuciai savarankiski vistiek gamta mums primena kuo dalis esame pastaruju metu gamtos kataklizmai tai tik irodo. Prisidirbom jau tiek kad motule gamta pasiruosusi labiausiai netikusius nusluoti nuo zemes pavirsiaus. Tai va.
 
 2006-10-04 10:55:50
liepa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
Laime ta laime ir kodel mes taip atkakliai jos siekeme? laime tik trumpa gyvenimo akimirka, na gal kazkokio patogaus pastovumo jausmas, o visa kita ir vel kova. Ir atrodo kiek gi galima jau kazka supratai jau lig ir pavyko ir sia tau vel per galva kad neuzmiktum ant lauru ir vel viskas nuo pradziu man aplamai dabar atrodo kad kuo daugiau stengesi tobuleti, kuo daugiau paseki, tuo sunkesniu isbandimu ir gauni. O kazkiek pastovumo musu matyt laukia jau tik anapus.
 
 2006-09-18 19:58:28
liepa
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ar tikite horoskopais?
 
Bendri horoskopai ir lieka bendrais. bet kažkokie bruožai bendri buna. man pvz. net laikraštiniai horoskopai dažniausiai taip tiksliai nusako situacija kad net pačiai keista ir dažniausiai tos horoskopus perskaitau jau dienai praėjus ir galiu ivertinti kiek ten buvo tiesos. Bet gal priklauso ir nuo to kaip jos skaitai jeigu nori aiškiu faktu tai ju greičiausiai ir nerasi o jei matai nuorodas ir bendras tendencijas tai jie ir isipaišo sekmingai i tavo gyvenimą.
 
 2006-09-18 19:37:56
liepa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
Algirdai na tu ir susukai čia iš musu su vandene išvadas, ir kodėl tau pasirodė kad aš nežinau ko noriu, aš labai gerai žinau, tiesiog kreipdamasi į Dieva visada palieku vietos jo valiai nes puikiai suvokiu kad ne viskas ko man taip norisi yra man ištiesu reikalinga ir išauksčiau gėriau matyti. Juk dažnai buna, ir manau daugeliui, kad sutuacijos kurios atrodo beviltiškos ir bjaurios išeina i nauda ir paskui tik džiaugiesi rezultatais. O DAnGeL pasiulimas tikrai geras. Smagu skaityti kad žmones ryžtasi taip spresti problėmas. Ir norėčiau paklausti ar sugrižus iš po tokios kelionės viskas buvo šviesu ir gera ar negavai namuose kokiu super išbandymu. Esu pastebėjus, ir iš nuosavos patirties, ir stebėdama kitus kad kai žmogu aplanko dvasinis pakilėjimas ir jautiesi tarsi parženges slenksti po trumpos euforijos ir skaidros ištinka kokie itin nemolonus išbandymai. Ir kartais atrodo kad gerokai paprasčiau gyventi žmonėms kurie niekuo nesieke,sau ramiai vegetuoja . O tu su savo apmastymais ir noru tobulėti vis ikliuni i kokia bėda.
 
 2006-09-13 13:31:55
liepa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
Algirdui. Aš numanau kad čia rašome tik apie viena kažkuri gyvenimo aspekta ir nei vieno mūsų gyvenimas nebūna vien juodas ar baltas, tiesiog man tokios savijautos labai pažistamos, todėl ir kalbu apie tai. O tas ėjimas ištemtu linu išties labai sunkus man įpatingai būna sunku kai matau kaip mano \"atsipalaidavimai\" veikia tiesiogei vaikus. Kai tik aš pradedu verkšlenti kokia aš nelaiminga tai jiems butinai kas nors atsitinka manau vyram šiek tiek lengviau šiuo klausimu jie labiau atsakingi tik už save o nuo moters savikontrolės ir gebėjimo palaikyti teigema gyvenimo fona priklauso ir vaiku ir netgi vyro savijauta ir gyvenimo tekmė bei sekmė.
 
 2006-09-13 13:24:01
liepa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
Vandenei. Na aš ir nenorėjau pasakyti kad malda vien prašymas, juk čia išdėstyti trumpai mintis ne taip jau lengva. Manau malda yra bendravimas. vienokioj ar kitokioj formoj. Ir manau ne Dievas skiria išbandymus o musu gyvenimas sutvertas pagal tam tikrus dėsnius ir kai mes kažka pažeidžem tai ir gaunam tu išbandimu kad suvoktume kad pasukome ne tuo keliu, kad turėtume galimybe pasitaisyti. Ir maldos bent jau tos nusistovėjusios jeigu atkreipei dėmėsi sudarytos pagal tam tikra tvarka. Pašlovinimas, aptarimas prašymas. Žinoma kai bendraujame su Dievu savaip tai ir musu minčių eiga nenusakoma priklausomai nuo situacijos. Jeigu tau labai gera tai ir daliniesi džiaugsmu, o jei ne kas, manau naturalu kad ir klausimus užduodi ir kažko prašai. Bėje labai neblogas rodyklis sužinoti kuo tau ištiesu reikia. jei atsakymas ateina greit vadinasi tau ištiesu tuo reikėjo o jei ne tai verta susimastit ar ištiesu reikia tuo kuo taip labai norėjai.
 
 2006-09-11 09:07:48
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Apie vaikus
 
Na manau kad tai greičiau kažkas tau bandė primesti kažkokia itin bjauria situacija, pagalvok kas to momentu vyko tavo gyvenime ar pavyko no to apsisaugoti nes jei nustojai sapnoti tai arba situacija jau įvyko, arba tau pavyko nuo jos išsisukti. Gal ta pusmeti draugavai su kokiu nelabai geru vaikinu ir tai tau buvo parspėjimas na man bent jau taip atrodo. Parašyk kiek mano pamastymai teisingi man butu įdomu sužinoti.
 
 2006-09-11 09:01:09
liepa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
Noras labai geras. O bandei kontrolioti savo mintis. Na tarkim reikia kažka svarbaus nuveikti o tau is baimes širdis alpsta, jau is anksto paišosi vaizdeliai kaip tave kažkas ižeis, nenorės su tavimi kalbėti, tau padėti, gal net aprėks dėl tavo taremo neišmanimo. O tu pabandyk tokias mintis samoningai pakeisti teigemom. Galvok kad sutiksi puikius geranoriškus žmones kurie supras ko tu nori su kuriais bus lengva kalbėtis ir tvarkyti reikalus. Galu gale pasimelsk šio klausimu, tik naudok vien teigemus išsireiškimus. Kažkur skaičiau kad žodelytis ne į dangu neina ir maldose jų naudoti nereikėtu nes keičėsi tavo prašymo esmė. Na pvz. kad tik jis ne numirtu. Atmetus ne lieka pats matai kas. Gėriau tada sakyti kad tik jis išgyventu. O praeitame gyvenime gal kokis minios buvai nužudytas ar panašiai todėl ir vengi žmoniu. Na čia tik mano pamastymai.
 
 2006-09-07 08:48:04
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Apie vaikus
 
Norečiau pakalbeti apie vaiku sielos atejima pas tėvus. Ne apie fizine šio reikalo pusę bet apie tai kai moteris oir vyrai jaučia vaiko sielos buvimą šalia mato regėjimus sapnus. Aš pati turiu tris vaikus ir visijie atėjo taip skirtingai o dar viena siela jaučiau arti, žinojau kad turėčiau pagimdyti dar viena mergaitę, bet dėl tam tikru priežasčiu negalėjau sau to leisti taigi samoningai jos per daug arti neprisileidau tai tesesi kokius trejus metus, dabar jaučiu kad ta siela nuo manes atitolo kažkur , bet ilgesis liko. Gal yra suprantančiu apie ką aš kalbu ir norinčiu pasidalinti savo išgyvenimais.
 
 2006-09-04 18:03:19
liepa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
Labas Algirdai manau nereikia perdaug už noro žinoti užsikabinti nes jeigu tau ištiesu reikės kažka sužinoti iš praeitu gyvenimu tu ta informacija gausi . Nors ir labai sunku tai pripažinti visas mūsų gyvenimas surikiuotas pagal priežasties pasekmės dėsnį. Ir jei mums kažkas labai jau nesiseka tai turėtume susitaikyti o ne pikti, pasistengti rasti savije jėgu pamatyti teigemus savo situaciju aspektus. Dažniausiai tai labai sunku, juk žymiai lengviau apkaltinti aplinką ar kažka tai tik ne save ir nusimesti nuo saves atsakomybę bet dėja viska ką mes išgyvename užsidirbame patys kaip gerus dalykus taip ir blogus, jei nerandi priežasties šiame gyvenime tai matyt kažko prisidirbai praeitame. O del suvokimo tai manau kai busi pasirenges tai ir suprasi savaime ateis žinojimas kas ir kodėl . Tokiems dalykams reikia pribresti. Pamatysi praeis keli metai ir pats suprasi kodėl anksčiau kažko nežinojai ką taip norėjosi suprasti čia ir dabar. Ir jokie aiškeregiai mum nepadės. Einant pas tokius žmones reikia buti labai atsargiems nes tai ka jis apskaičiuos ar nujaus nebutinai bus tiesa nes 100% garantiju nebuna visada turi suvokti kad niekas nieko už tave nenuspres, neišaiškins ir nepadarys, tie žmonės gali tik patarti o tu pasikliaudamas savo nuojauta ir širdimi turėsi nuspresti kas tiesa o kas ne ir ka tau daryti kad gyvenimas nebutu toks skausmingas. sekmes
 
 2006-09-01 18:02:59
liepa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
esu maciusi ivairiu budu kaip nustatyti kelintas gyvenimas ir panasiai,paskaiciavimais, esu girdejus apie moteriske Kaune kuri geba pamatyti praeitus gyvenimus, ne tik to kas klause, bet ir juo artimuju ir nusako pries tai buvusias sasajas. Tokios informacijos buna ivairiuose zurnaliukose ar straipsniose.Zinau kad praktikuojant rebiofinga galima pasiekti ir praeitu gyvenimu reiksmingus isgyvenimus. Pati prisimenu vaikysteje matytus regejimus is praeito gyvenimo. Be to girdejau kad vaikai iki 5 m. daznai geba prisiminti praeitus gyvenimus patys to nesuvokdami. As tai savo matytus regejimus prisiminiau ir supratau jau budama visikai suaugus. Ir kai su manim atsitinka nemolonus dalykai daznai randu sasajas su praeitu gyvenimu ir priimu tai kaip atpilda. Ir daug maz nutuokiu kokias nuodemes turiu ispirkti. Man tai padeda kai bedos uzspaudzia ir iskila klausimas kodel ir iz ka? Tada prisiminusi tos regejimus suvokiu kad yra uz ka. Bet dabar jau dziaugiuosi kad as matyt isdalies jau atpirkau savo nuodemes samoningai priimdama man siunciamus isbandymus ir tos situacijos vis lengveja arba ir isviso tampa teigemos.
 
 2006-08-23 20:11:47
liepa
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
manau nereikia per daug pikti ant tu bioenergetiku manau zmones pajute savo gales labai nori jas isreiksti. Po truputi pajunta pinigu skoni ir praranda savo stebuklingas galias .o.tie kurie tikrai gali padeti niekur nesireklamoja, zmones ir taip pas jos plaukte plauke, jie ir pinigu daug neima. Zinoma geriausia kai pats sugebi save ir savo artimosius gydyti bet labai gerai gauti ir patarimu ar postumiu is zmogaus kuris vien tik gydymu uzsiima ir be energetinio poveikio dar ir medicina siek tiek ismano , juk kiekvinas negalime tapti gydytoju . Ir aklai jais pasikliauti irgi nereikia, jei tik iprantame i save isiklausyti tai paprastai zinome kuo mums kritiniu momentu reikia. ir kokio pobudzio gydymas mums geriausiai padetu.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt