Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 91 (žr. žemiau)
Rezultatų (rastų žinučių) puslapiai: 1, 2.
 
 2008-02-27 19:09:26
edvinasb
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: atradau apie izymu nemerologa
 
http://www.paneveziobalsas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=4436&Itemid=92
 
 2008-02-27 19:09:02
edvinasb
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: atradau apie izymu nemerologa
 
Garsus Lietuvos numerologas,
daugelio populiarių knygų autorius,
ekonomistas
Stasys Špirkauskas teigia,
jog gimimo datoje užšifruoti žmogaus gabumai,
galimybės, charakteris, jo gyvenimo tikslas ir kryptis.
Visą laisvalaikį studijuojantis ir propaguojantis šį mokslą
numerologas maloniai sutiko atsakyti
į "Panevėžio balso" klausimus.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

- Esate bene vienintelis numerologijos propaguotojas Lietuvoje, išleidote daug knygų. Įdomu, kokia buvo pradžia, kada susidomėjote numerologija?

- Anksčiau Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, numerologija nebuvo propaguojama, o tiesiog ignoruojama. Aš pats numerologija ir įvairiais gamtos bei žmogaus psichikos anomaliais reiškiniais susidomėjau maždaug prieš dvidešimt metų. Dabar visą laisvą laiką skiriu numerologijai studijuoti. Mano profesija - ekonomistas, dabar jau esu pensininkas.
Parašiau nemažai knygų numerologine bei ezoterine tematika: "Jūsų asmeninis skaičius", "Magiškasis Pitagoro kvadratas", "Gydantys skaičiai", "Sėkmės formulė", "Vardų žinynas" ir daug kitų. Greitai pasirodys naujausia knyga "Skaičiai valdo pasaulį".

- Kas tai yra numerologija?

- Numerologija - senovės mokslas apie skaičių, esančių žmogaus gimimo datoje, varde ir pavardėje, reikšmes bei jų įtaką įvairioms gyvenimo sritims. Numerologijos pradininkas - Pitagoras. Jis teigė, kad pasaulį ir visatą valdo skaičiai, jie turi didesnę galią negu dievai ir valdovai.
Pasaulyje informacija perduodama per vibracijas - šviesos, garso, kvapo. Vibruojančios visatos teorija susidomėta po to, kai buvo atrasta šviesos prigimtis, elektra ir magnetizmas. Tada buvo pripažinta, kad visų medžiagų molekulės nuolat juda, vibruoja. Yra devyni vibracijų lygiai, jų skleidžiami garsai prilyginami skaičiams nuo 1 iki 9.
Skaičius suvokdami panašiai kaip šviesą iš karto nė neįtariame, kad už jų slypi vibruojančios struktūros. Ištirta, kad kiekviena spalva virpa tam tikru dažniu. Tas pats ir kalbant apie skaičius. Kiekvienam jų atstovauja tik jam būdingas dažnis. Tą patį galima pasakyti ir apie skaičių grupę. Joje, skaitmenis perkeliant iš vienos vietos į kitą, galima sukurti originalias ir skirtingas vibracijas.
Pastebėta, kad netinkamai parinkti skaičiai, pvz., lėktuvo ar automobilio numeriai, gali sukelti kenksmingas technikos gedimų vibracijas ir netgi katastrofas.

- Dabar daug kalbama apie artėjančią ypatingą datą - 2007-07-07. Ką reiškia tie trys septynetukai?

- Pažvelgus į artėjančią 2007-07-07 datą, aišku, jog trys septynetukai reiškia sėkmę bei dieviškąją pagalbą. Sudėkime: 7+0+7+2+0+0+7 = 23; 23 = 2+3 = 5.
23 reiškia slaptą, akivaizdžią esamybę, o 5 - pusiausvyros neturėjimą, avantiūrizmą.
Atrodo, tą dieną turėtų kilti pasaulinio lygio katastrofa ar perversmas, tačiau dieviškosios trys septyniukės sušvelnins įvykius arba visai neleis jiems įvykti.

- Kokie skaičiai svarbiausi numerologijoje?

- Numerologijoje svarbūs gimimo datos (Gyvenimo kelio), gimimo dienos, vardo ir pavardės (Išraiškos) skaičiai. Be abejo, jų yra ir daugiau. Svarbiausia informacija išplaukia iš žmogaus gimimo datos - viskas nusakoma elementariais skaičiais nuo 1 iki 9. Yra keliolika išimčių: 11, 22, 33, 44. Šie skaičiai vadinami "Tobuli", "Mokytojo" ar "Viešpataujantieji". Kai kurie numerologai siūlo ir skaičių 10 netrumpinti, nes jo vibracija didesnė už vieneto.
Kiekvienas žmogus turi savo asmeninį skaičių, kuris surandamas iš visos gimimo datos. Tarkime, žmogus gimė 1952-09-02. Sudėkime visus gimimo datos skaičius. Gauto dviženklio skaičiaus skaitmenis sudėkime dar vieną ar kelis kartus, kol gausime vienaženklį elementarų skaičių.

1952-02-09 = 1+9+5+2+0+2+0+9 = 28; 28 = 2+8 = 10; 10 = 1+0 = 1. Taigi šio žmogaus asmeninis skaičius (Gyvenimo kelio) skaičius yra 1. Aš pats esu gimęs 1934 m. balandžio 26 d. 1934-04-26 = 1+9+3+4+0+4+2+6 = 29; 29 = 2+9 = 11. Tai - Mokytojo skaičius. Jeigu žmogui vienuoliktuko vibracijos yra per sunkios, tai galima atlikti tolimesnį sumavimo veiksmą. 11 = 1+1 = 2.

- Ką reiškia kiekvienas Gyvenimo kelio skaičius?

- Dabar pažiūrėsim, ką reiškia kiekvienas Gyvenimo kelio skaičius. Pažymėtina, kad nėra žmonių "angeliukų" ar "blogiečių". Viskas priklauso nuo to, kaip žmogus vykdo jam gimimo momentu pateiktą skaičių gyvenimo scenarijų, kaip jis laikosi jam duotojo skaičiaus gerųjų savybių.

Vienetukas - tai individualumo, veiklos ir garbės troškimo simbolis. Vienetukai sėkmę pasiekia tik tiesioginiu ir progresyviu darbu. Teigiamos savybės: inteligentiškumas, lyderiavimas, nepriklausomumas, originalumas, atkaklumas. Neigiamos savybės: siekis bet kokia kaina pirmauti, polinkis moralizuoti, egoizmas, emocionalus šaltumas, žiaurumas, polinkis melancholijai. Šiuos žmones globoja Saulė.

Dvejetukas - prisitaikymas, elgesio ir nuotaikų pusiausvyra, amžinos teisybės ieškojimas. Vyrauja dvasinė, o ne fizinė sfera. Tikslas - žmonių švietimas. Teigiamos savybės: kantrumas, tolerancija, mokėjimas bendrauti, patikimumas, atjauta, intuityvumas, mokėjimas atleisti. Neigiamos savybės: nedrąsumas, pasidavimas kitų spaudimui, potraukis depresijai, nervingumas, nuolatiniai pamokymai kitiems. Globoja Mėnulis.

Trejetukas - tai aktyvumo, saviraiškos, tobulumo, augimo simbolis. Trejetukai mėgsta tvarką ir drausmę. Teigiamos savybės: draugiškumas, talentingumas, aistringumas, entuziazmas, romantiškumas, optimizmas. Neigiamos savybės: pasipūtimas, potraukis diktatūrai, savęs įsimylėjimas, nepastovumas, išlaidumas, arogancija, gyrimasis. Globėjas - Jupiteris.

Ketvertukas - pusiausvyroje esanti ir darbą mėgstanti natūra. Ji praktiška, pastovi, lydima sėkmės mokslo ir technikos srityse. Šie žmonės naudingi kritinėse situacijose. Teigiamos savybės: patikimumas, savigarba, mokėjimas atkakliai dirbti, ištikimumas, logiškas mąstymas, tradicijų puoselėjimas. Neigiamos savybės: per didelis užsispyrimas, pavydas, darbas iki sveikatos išsekimo, šykštumas, polinkis moralizuoti, žiaurumas, tingumas. Juos globoja Uranas.

Penketukas - augimas ir orientacija, pavojus ir neužtikrintumas, laisvė ir permainos, valdžia. Tai kūrybinių ieškojimų skaičius. Teigiamos savybės: išprusimas, apsukrumas, energingumas, aistringumas, inteligentiškumas, laisva galvosena. Neigiamos savybės: nepastovumas, pusiausvyros neturėjimas, avantiūrizmas, pagyrūniškumas, impulsyvumas, patarimų nepriimamumas. Šiuos žmones globoja Merkurijus.

Šešetukas - įvertinimas ir pasirinkimas, atsakingumas ir pažinimo simbolis. Teigiamos savybės: nesavanaudiškumas, žavumas, meilė šeimai, dvasingumas, inteligentiškumas, pareigingumas. Neigiamos savybės: pasipūtimas, savimeilė, priekabumas, potraukis palaužti kito iniciatyvą, ekstravagantiškumas, pavydumas. Globoja Venera.

Septynetukas - paslaptis ir žinios, ieškojimas ir įsigijimas. Teigiamos savybės: dvasingumas, polinkis filosofijai, analitinis mąstymas, intuicijos dovana, erudicija, misticizmas. Neigiamos savybės: polinkis vienatvei ir depresijai, drovumas, emocinis šaltumas, noras ginčytis, žiaurumas. Globoja Neptūnas.

Aštuonetukas - pasiekimų, materialios sėkmės ir likimo skaičius. Teigiamos savybės: išmintingumas, dvasingumas, narsumas, garbės troškimas, patikimumas, autoritetingumas, profesionalizmas. Neigiamos savybės: maniakiškumas, išdidumas, pinigų troškulys, agresyvumas, pozavimas. Juos globoja Saturnas.

Devynetukas - užuojautos, humaniškumo, visuotinės sėkmės bei vidinės krizės simbolis. Teigiamos savybės: inteligentiškumas, apsukrumas, mokėjimas įkvėpti, kūrybiniai sugebėjimai, išmintingumas, aistringumas, tikslo turėjimas, pranašavimo dovana, romantiškumas, objektyvumas, artistiškumas. Neigiamos savybės: savigaila, per didelis jausmingumas, nerūpestingumas, priekabumas, konfliktiškumas, kritikos nemėgimas, polinkis vienatvei ir depresijai, visko griovimas. Globoja Marsas.

Vienuoliktukas - įkvėpimas, valdžia ir puikybė. Tai didesnės atsakomybės, intuityvūs, su pasauliu harmoningi žmonės, turintys nepajudinamus moralinius ir etinius principus. Jų tikslas - visuomenės švietimas ir tarnavimas jai. Teigiamos savybės: originalumas, kilniadvasingumas, bešališkumas, kūrybingumas, įkvėpimas kitus. Neigiamos savybės: utopija, depresija, energetinis šokas, perėjimas į aukštesnį lygį, paaukojant save, bausmė sistemai. Globoja asteroidas Prozerpina.

Dvidešimt antrukas - tarnavimas liaudžiai, milžiniškas energijos potencialas, nestandartiškumas, valdžios siekimas. Jie kuria globalinius pasaulio pertvarkymo projektus, tačiau vykdyti juos turėtų kiti. Teigiamos savybės: mokėjimas suderinti tokias savybes kaip valdžios siekimas, turtų šlovinimas ir altruizmas. Didžiadvasiai, orūs jie materialią valdžią panaudoja aukščiausiems dvasiniams tikslams. Neigiamos savybės: turtų siekimas sau, noras, kad kiti juos garbintų, savanaudiškumas. Globoja hipotetinė planeta Vulkanas.
 
 2008-02-10 14:41:38
edvinasb
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: gyvenimas - viskas apie viską
 
gyvenimas yra sunkus.. reikia gyvenime daug siekti :) ir siekti savo tikslo(ajsku gero) nes tik 30% zmoniu ivykdo ko nori. o kiti be kovos pasiduoda ir sugalvoja priezastis kad tas neimanoma ar pan..
tai siekite savo tikslo :)))
 
 2008-02-09 22:47:43
edvinasb
 
 2008-02-06 17:42:03
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Mergeles
 
kad mergeles yra super ;DDD
 
 2008-01-30 00:09:30
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Skorpionai, kokie jie zmones...?
 
:D mano mazas brolis yra skorpionas kuria 1 metai ir 3 menesiai :D taj kai uzaugs padesiu jam kersyt ir pan :DDD nes jau db paruoses reikalinga kersto plana cha cha cha :/
 
 2008-01-30 00:04:15
edvinasb
 
 2008-01-30 00:04:01
edvinasb
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
tikrai ne :P kai tos pasiziuri i tavo delna jos ,,pavagia laime''
 
 2008-01-28 22:38:31
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
:))) as pagaliau supratau kokius tiklus reikia vykdyti :)))
 
 2008-01-24 22:45:25
edvinasb
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Kaip issiaiskinti savo gyvenimo kelia
 
Fotografu graziu kelioniu vaizdu :)
 
 2008-01-24 22:43:46
edvinasb
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
as tikiu kad yra ir meldziuos, ajsku kad tik neperdetai :)))
 
 2008-01-24 22:31:46
edvinasb
Skyrius: Prietarai
Tema: Kryžiai
 
cia tai geras ;DDD
 
 2008-01-24 21:57:49
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Suderinamumas
 
pagal data tiksliausiai :P
 
 2008-01-24 21:45:47
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
kaskiek tiesa ;]]] bet graziai parasiai ;]]]***
 
 2008-01-19 16:53:32
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
aciu kaiptik db mano gimtadienis :d
 
 2008-01-17 20:29:49
edvinasb
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
mindaugeli zinok geriau nevaryt pas burejas,nes tavo laime pasisavins :D
 
 2008-01-17 20:24:37
edvinasb
 
 2008-01-10 21:25:20
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
aj susimaisiau :DDD pagalvojau kad man rasai, tas DDonatui 4 tai seniai turbut cia nebesilanko tai gali jam ir neberasyt :DDD
 
 2008-01-10 21:23:28
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
whata fuck???:///,nieko nesupratau :D as apie jokius litus nekalbejau :DDD :PPP
 
 2008-01-10 17:19:58
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
galetum pasakyt savo skype?
 
 2008-01-09 18:39:40
edvinasb
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Indigu vaikai... Jie tarp musu....
 
indigai yra labai nuostabus zomes ;]]] <333
 
 2008-01-09 18:39:07
edvinasb
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Indigu vaikai... Jie tarp musu....
 
http://www.youtube.com/watch?v=YFYNGzvVT_Q&feature=related
 
 2008-01-09 16:13:21
edvinasb
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Indigu vaikai... Jie tarp musu....
 
vikis690 gal gali pasakyt savo skype? mano edvinas.b15
 
 2008-01-09 16:08:54
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Suderinamumas
 
as esu oziaragis turintis bezdzione-gaidio savybiu :)))))))))))))))) 1993.01.19
 
 2008-01-09 16:02:04
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
nu neatsimenu :D jei yra mano dauguma klasioku veziai tai tada turiu, nes labai lieva my klase
 
 2008-01-09 15:55:05
edvinasb
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: gyvenimo skaičius, medis
 
www.radau.info/
www.day.lt
www.vytautas.com
 
 2008-01-08 19:53:17
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
vezys :D
 
 2008-01-07 23:39:02
edvinasb
 
 2008-01-06 23:36:41
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Jautis :)
 
galiu pasakyt kad yra dvieju rusiu jauciai. debilai ir nuostabus zmones
 
 2008-01-06 00:45:28
edvinasb
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Kaip issiaiskinti savo gyvenimo kelia
 
pvz man prancuzijoi bordo mieste
 
 2008-01-06 00:44:36
edvinasb
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Kaip issiaiskinti savo gyvenimo kelia
 
pvz gali dometis geografija;nusiperki gera atlasa ,tada pasiemi smeigtuka uzsimerki ir sakai kur gyvena mano idealioji mergina ajsku tu kitaip. ir taip suki ratu uzimerkus ir tada bedi. :D
ir tada tuo domiesi miestu :D
 
 2008-01-06 00:38:55
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
jei nori kad tas zmogus nebutu uzdaras tai apie viska pakalbek daugiau pabendrauk suzinok ka megta ir pan. nes as buvau uzdaras tai db jau nebe..
 
 2008-01-04 14:40:50
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
o koks skirtumas,as noreciau bet kiek su tavim susipazinti ir pabendrauti :P kada tu gimiai? ;]]]
 
 2008-01-04 14:40:26
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
o koks skirtumas,as noreciau bet kiek su tavim susipazinti ir pabendrauti :P kada tu gimiai? ;]]]
 
 2008-01-03 22:40:35
edvinasb
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: 2012 12 21 muilo burbulas ar tikrovė?
 
http://atmanas.wordpress.com/2007/12/03/kas-laukia-musu-2012-12-21/
 
 2008-01-03 22:17:03
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ar imanoma netureti zodiako zenklo?
 
wow geras dar nezinojau ir as kad galima turet du zodiako zenklus ;) man tai kitas dalykas as gimiau 1993.01.19 tai iseina kad turiu bezdziones ir gaidzio metu savybiu ;D
 
 2008-01-03 22:03:06
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
;P aha :D tai gal noretum susipazinti?;]]]
 
 2007-12-30 20:40:05
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
spurge gal noretum susipazinti???;]]] as esu oziaragis tai galiu pasakyt kad daug svajoju ir galvoju koki darba galeciau dirbt kad bapkiu daug uzsidirbt,ir galeciau po ivairias salis pakeliaut ;]]]
 
 2007-12-22 20:51:24
edvinasb
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Kaip issiaiskinti savo gyvenimo kelia
 
as tai noriu tapt izimiu zmogum :) ir geru sportininku :)
 
 2007-12-22 20:49:44
edvinasb
Skyrius: Prietarai
Tema: kuno suzeidimai arba ka jie gali tureti
 
as esu daug nelaimiu turejas :(
 
 2007-12-22 20:47:25
edvinasb
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ožiaragis
 
as esu oziaragis :) as esu karjeristas :) esu geras ir mielas,bet kaikada bunu saltakraujis xD
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt