atradau apie izymu nemerologa

 2008-02-27 19:09:02
edvinasb
Temų: 3
Pranešimų: 91
Registruotas: 2007-12-22
Garsus Lietuvos numerologas,
daugelio populiarių knygų autorius,
ekonomistas
Stasys Špirkauskas teigia,
jog gimimo datoje užšifruoti žmogaus gabumai,
galimybės, charakteris, jo gyvenimo tikslas ir kryptis.
Visą laisvalaikį studijuojantis ir propaguojantis šį mokslą
numerologas maloniai sutiko atsakyti
į "Panevėžio balso" klausimus.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

- Esate bene vienintelis numerologijos propaguotojas Lietuvoje, išleidote daug knygų. Įdomu, kokia buvo pradžia, kada susidomėjote numerologija?

- Anksčiau Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, numerologija nebuvo propaguojama, o tiesiog ignoruojama. Aš pats numerologija ir įvairiais gamtos bei žmogaus psichikos anomaliais reiškiniais susidomėjau maždaug prieš dvidešimt metų. Dabar visą laisvą laiką skiriu numerologijai studijuoti. Mano profesija - ekonomistas, dabar jau esu pensininkas.
Parašiau nemažai knygų numerologine bei ezoterine tematika: "Jūsų asmeninis skaičius", "Magiškasis Pitagoro kvadratas", "Gydantys skaičiai", "Sėkmės formulė", "Vardų žinynas" ir daug kitų. Greitai pasirodys naujausia knyga "Skaičiai valdo pasaulį".

- Kas tai yra numerologija?

- Numerologija - senovės mokslas apie skaičių, esančių žmogaus gimimo datoje, varde ir pavardėje, reikšmes bei jų įtaką įvairioms gyvenimo sritims. Numerologijos pradininkas - Pitagoras. Jis teigė, kad pasaulį ir visatą valdo skaičiai, jie turi didesnę galią negu dievai ir valdovai.
Pasaulyje informacija perduodama per vibracijas - šviesos, garso, kvapo. Vibruojančios visatos teorija susidomėta po to, kai buvo atrasta šviesos prigimtis, elektra ir magnetizmas. Tada buvo pripažinta, kad visų medžiagų molekulės nuolat juda, vibruoja. Yra devyni vibracijų lygiai, jų skleidžiami garsai prilyginami skaičiams nuo 1 iki 9.
Skaičius suvokdami panašiai kaip šviesą iš karto nė neįtariame, kad už jų slypi vibruojančios struktūros. Ištirta, kad kiekviena spalva virpa tam tikru dažniu. Tas pats ir kalbant apie skaičius. Kiekvienam jų atstovauja tik jam būdingas dažnis. Tą patį galima pasakyti ir apie skaičių grupę. Joje, skaitmenis perkeliant iš vienos vietos į kitą, galima sukurti originalias ir skirtingas vibracijas.
Pastebėta, kad netinkamai parinkti skaičiai, pvz., lėktuvo ar automobilio numeriai, gali sukelti kenksmingas technikos gedimų vibracijas ir netgi katastrofas.

- Dabar daug kalbama apie artėjančią ypatingą datą - 2007-07-07. Ką reiškia tie trys septynetukai?

- Pažvelgus į artėjančią 2007-07-07 datą, aišku, jog trys septynetukai reiškia sėkmę bei dieviškąją pagalbą. Sudėkime: 7+0+7+2+0+0+7 = 23; 23 = 2+3 = 5.
23 reiškia slaptą, akivaizdžią esamybę, o 5 - pusiausvyros neturėjimą, avantiūrizmą.
Atrodo, tą dieną turėtų kilti pasaulinio lygio katastrofa ar perversmas, tačiau dieviškosios trys septyniukės sušvelnins įvykius arba visai neleis jiems įvykti.

- Kokie skaičiai svarbiausi numerologijoje?

- Numerologijoje svarbūs gimimo datos (Gyvenimo kelio), gimimo dienos, vardo ir pavardės (Išraiškos) skaičiai. Be abejo, jų yra ir daugiau. Svarbiausia informacija išplaukia iš žmogaus gimimo datos - viskas nusakoma elementariais skaičiais nuo 1 iki 9. Yra keliolika išimčių: 11, 22, 33, 44. Šie skaičiai vadinami "Tobuli", "Mokytojo" ar "Viešpataujantieji". Kai kurie numerologai siūlo ir skaičių 10 netrumpinti, nes jo vibracija didesnė už vieneto.
Kiekvienas žmogus turi savo asmeninį skaičių, kuris surandamas iš visos gimimo datos. Tarkime, žmogus gimė 1952-09-02. Sudėkime visus gimimo datos skaičius. Gauto dviženklio skaičiaus skaitmenis sudėkime dar vieną ar kelis kartus, kol gausime vienaženklį elementarų skaičių.

1952-02-09 = 1+9+5+2+0+2+0+9 = 28; 28 = 2+8 = 10; 10 = 1+0 = 1. Taigi šio žmogaus asmeninis skaičius (Gyvenimo kelio) skaičius yra 1. Aš pats esu gimęs 1934 m. balandžio 26 d. 1934-04-26 = 1+9+3+4+0+4+2+6 = 29; 29 = 2+9 = 11. Tai - Mokytojo skaičius. Jeigu žmogui vienuoliktuko vibracijos yra per sunkios, tai galima atlikti tolimesnį sumavimo veiksmą. 11 = 1+1 = 2.

- Ką reiškia kiekvienas Gyvenimo kelio skaičius?

- Dabar pažiūrėsim, ką reiškia kiekvienas Gyvenimo kelio skaičius. Pažymėtina, kad nėra žmonių "angeliukų" ar "blogiečių". Viskas priklauso nuo to, kaip žmogus vykdo jam gimimo momentu pateiktą skaičių gyvenimo scenarijų, kaip jis laikosi jam duotojo skaičiaus gerųjų savybių.

Vienetukas - tai individualumo, veiklos ir garbės troškimo simbolis. Vienetukai sėkmę pasiekia tik tiesioginiu ir progresyviu darbu. Teigiamos savybės: inteligentiškumas, lyderiavimas, nepriklausomumas, originalumas, atkaklumas. Neigiamos savybės: siekis bet kokia kaina pirmauti, polinkis moralizuoti, egoizmas, emocionalus šaltumas, žiaurumas, polinkis melancholijai. Šiuos žmones globoja Saulė.

Dvejetukas - prisitaikymas, elgesio ir nuotaikų pusiausvyra, amžinos teisybės ieškojimas. Vyrauja dvasinė, o ne fizinė sfera. Tikslas - žmonių švietimas. Teigiamos savybės: kantrumas, tolerancija, mokėjimas bendrauti, patikimumas, atjauta, intuityvumas, mokėjimas atleisti. Neigiamos savybės: nedrąsumas, pasidavimas kitų spaudimui, potraukis depresijai, nervingumas, nuolatiniai pamokymai kitiems. Globoja Mėnulis.

Trejetukas - tai aktyvumo, saviraiškos, tobulumo, augimo simbolis. Trejetukai mėgsta tvarką ir drausmę. Teigiamos savybės: draugiškumas, talentingumas, aistringumas, entuziazmas, romantiškumas, optimizmas. Neigiamos savybės: pasipūtimas, potraukis diktatūrai, savęs įsimylėjimas, nepastovumas, išlaidumas, arogancija, gyrimasis. Globėjas - Jupiteris.

Ketvertukas - pusiausvyroje esanti ir darbą mėgstanti natūra. Ji praktiška, pastovi, lydima sėkmės mokslo ir technikos srityse. Šie žmonės naudingi kritinėse situacijose. Teigiamos savybės: patikimumas, savigarba, mokėjimas atkakliai dirbti, ištikimumas, logiškas mąstymas, tradicijų puoselėjimas. Neigiamos savybės: per didelis užsispyrimas, pavydas, darbas iki sveikatos išsekimo, šykštumas, polinkis moralizuoti, žiaurumas, tingumas. Juos globoja Uranas.

Penketukas - augimas ir orientacija, pavojus ir neužtikrintumas, laisvė ir permainos, valdžia. Tai kūrybinių ieškojimų skaičius. Teigiamos savybės: išprusimas, apsukrumas, energingumas, aistringumas, inteligentiškumas, laisva galvosena. Neigiamos savybės: nepastovumas, pusiausvyros neturėjimas, avantiūrizmas, pagyrūniškumas, impulsyvumas, patarimų nepriimamumas. Šiuos žmones globoja Merkurijus.

Šešetukas - įvertinimas ir pasirinkimas, atsakingumas ir pažinimo simbolis. Teigiamos savybės: nesavanaudiškumas, žavumas, meilė šeimai, dvasingumas, inteligentiškumas, pareigingumas. Neigiamos savybės: pasipūtimas, savimeilė, priekabumas, potraukis palaužti kito iniciatyvą, ekstravagantiškumas, pavydumas. Globoja Venera.

Septynetukas - paslaptis ir žinios, ieškojimas ir įsigijimas. Teigiamos savybės: dvasingumas, polinkis filosofijai, analitinis mąstymas, intuicijos dovana, erudicija, misticizmas. Neigiamos savybės: polinkis vienatvei ir depresijai, drovumas, emocinis šaltumas, noras ginčytis, žiaurumas. Globoja Neptūnas.

Aštuonetukas - pasiekimų, materialios sėkmės ir likimo skaičius. Teigiamos savybės: išmintingumas, dvasingumas, narsumas, garbės troškimas, patikimumas, autoritetingumas, profesionalizmas. Neigiamos savybės: maniakiškumas, išdidumas, pinigų troškulys, agresyvumas, pozavimas. Juos globoja Saturnas.

Devynetukas - užuojautos, humaniškumo, visuotinės sėkmės bei vidinės krizės simbolis. Teigiamos savybės: inteligentiškumas, apsukrumas, mokėjimas įkvėpti, kūrybiniai sugebėjimai, išmintingumas, aistringumas, tikslo turėjimas, pranašavimo dovana, romantiškumas, objektyvumas, artistiškumas. Neigiamos savybės: savigaila, per didelis jausmingumas, nerūpestingumas, priekabumas, konfliktiškumas, kritikos nemėgimas, polinkis vienatvei ir depresijai, visko griovimas. Globoja Marsas.

Vienuoliktukas - įkvėpimas, valdžia ir puikybė. Tai didesnės atsakomybės, intuityvūs, su pasauliu harmoningi žmonės, turintys nepajudinamus moralinius ir etinius principus. Jų tikslas - visuomenės švietimas ir tarnavimas jai. Teigiamos savybės: originalumas, kilniadvasingumas, bešališkumas, kūrybingumas, įkvėpimas kitus. Neigiamos savybės: utopija, depresija, energetinis šokas, perėjimas į aukštesnį lygį, paaukojant save, bausmė sistemai. Globoja asteroidas Prozerpina.

Dvidešimt antrukas - tarnavimas liaudžiai, milžiniškas energijos potencialas, nestandartiškumas, valdžios siekimas. Jie kuria globalinius pasaulio pertvarkymo projektus, tačiau vykdyti juos turėtų kiti. Teigiamos savybės: mokėjimas suderinti tokias savybes kaip valdžios siekimas, turtų šlovinimas ir altruizmas. Didžiadvasiai, orūs jie materialią valdžią panaudoja aukščiausiems dvasiniams tikslams. Neigiamos savybės: turtų siekimas sau, noras, kad kiti juos garbintų, savanaudiškumas. Globoja hipotetinė planeta Vulkanas.

-------------------------
Oziaragis, ...everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking...
 2008-02-27 19:09:26
edvinasb
Temų: 3
Pranešimų: 91
Registruotas: 2007-12-22
http://www.paneveziobalsas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=4436&Itemid=92

-------------------------
Oziaragis, ...everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking...
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Numerologija ir skaičių mistika » atradau apie izymu nemerologa
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt