Ziauriai idomu! padekit isaisk

 2010-01-24 09:23:43
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
Aš sapnavau štai ką:
Buvau su savo mama ir geriausia drauge. Ten buvo kažkokia įstaiga kur tipo žmones guldo ir ten juos visaip gydo nuo psichikos ar ko... aaaa... va, prisiminiau. Pensionas. Taigi aš ten buvau su mama ir drauge, ir mes ten iš kažkur atskridome su šluotomis kaip Haris Poteris. Tuomet buvo rytas, saulė švietė danguje aplink gražus miškas, žavi gamta. Man mama ir draugė liepė palaukti ir nuėjo į pensiono vidų. AŠ ilgai laukiau, kol staiga prie manęs priėjo senučiukas ir tarė:
- Netoli yra varpinė. Jeigu bandysi paskambinti varpais, tau neleis didžiulė pabaisa dvasia gyvenanti ten.
Viską išgirdau, o tas senelis ėmė ir dingo. Nulėkiau į pensiono vidų ir susiradusi mamą su drauge viską joms išklojau. Jos pasakė, kad reikia išvažiuoti iš čia. Mes bėgome prie šluotų, jas pasiėmėme ir išskridome. Beskrendant matėsi visokios rudos (kakavinės spalvos) sienos išmargaliotos raštais, o šiaip dar buvo balti it pūkas debesys. Mes skridome, visaip sukaliojomes aukštyn galva, paskui dar kitaip. Tada sapnas baigėsi ir atsibudau. Ką jis reiškia? Padėėėkit.

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-01-24 19:25:36
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
sapnas toks visai nieko, na įdomesnis nei įprasti sapnai, tačiau patikėk tai dar toli gražu tik pradžia.
Sapnuose taip būna. kad sutinki būtybes kurios perspėja ar pastoja kelią, kartais jos netgi gali teorizuoti, tačiau jeigu tu joms uždrausi įeiti tai jos ir neįeis. Šiaip visi prikolai sapnuose yra skirti atkreipti tavo dėmesį, jeigu tu pasiduosi tam visiškai tai tu gali arba sužinoti labai daug arba tiesiog gali tave išdurti ir pakliūsi į spąstus. Dialogai sapnuose nėra įpatingas dalykas, tačiau tam tikruose sapnavimo lygiuose dialogai būna labai rimti suteikia daug informacijos apie įvairius dalykus, būna sužinai ir tai ko nežinai.
Tave sapne kažkas bandė nukreipti kažkokia linkme, arba tiesiog padidinti tavo sąmoningumo lygį.
Jeigu tu sapnuose nepasiduosi sapno eigai, o pati pradėsi veikti pamatysi, kad su tavim keliaujantys asmenys ir net atrodytų pačiame idiotiškiausiame sapne gali pasakyti labai įdomių dalykų. Jeigu tu ne tik lauksi kol kas ką tau pasakys o ir pati pradėsi klausti ir ieškoti taiinok jie taps dar įdomesni.
Taigi jeigu nori sužinoti daugiau tiesiog priimk viską kaip yra ir pasakyk sau kad nori ir daugiau tokių sapnų tai tada tu patirsi dar daugiau

Sapnai nesvarbu valdomi ar ne tačiau jų reikšmės atisispidi ir mes jos nepakeisime, taigi gali vadovautis sapninku. Bet geriausia yra vadovautis savo vidiniu sapnų suvokimu ir nuojauta jeigu ją turi, o jei ne tai visada gali ją pradėti ugdyti
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Ziauriai idomu! padekit isaisk
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt