Trancmaline kelione sapnu valdymas!

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
 2009-10-15 20:03:40
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Ne visai supratai: kontrolini klausima as uzduodavau paciame sapne, o ne realybeje. T.Y. paciame sapne bandziau patikrinti kitos esybes savarankiskuma. Kaip vis del to patikrinti bendravimo su kitais zmonemis (?) realuma? Ar bandai tai padaryti? Ir kaip toki bendravima inicijuoti? Bet kokiu atveju, bent jau as asmeniskai noreciau galeti kontroliuoti su kuo bendrauju, jei jau patirciau tokio bendravimo realuma :)

Realūs žmonės elgiasi priešingai nei butaforija, jai tu jam padarai įspūdį ar patinki jį sutiksi tikrai ne vieną kartą. Taip tu gali pasirinkti su kuo bendrauti. Bendravimas su žmonėmis skiriasi tuo, kad jauti jų artumą, jų emocijas tiesiog jų esybę. Realūs žmonės tai pat turi gebėjimų gali tave persekioti ar net pulti, galbūt jis net nežino, kad puola „žmogų“ galbūt jis yra valdomas demonų, taip yra visokių. Svarbiausia sapnuose nepulti, iš esmės smurtas sapnuose yra betikslis, kaip vėliau suprasi tai patyrusiems valdytojams nedaro žalos arba kaip tu gali užmušti, jeigu tai yra dvasia ar pan.

Ekstazes sapnai: na as nezinau ar visai supratai mano klausima (arba gal as ne visai supratau tavo atsakyma). Turejau omeny ar gali sapne panoreti pajausti ekstaze ir tai padaryti? Mane tokie sapnai buvo spontaniskai aplanke kelis kartus, bet specialiai to issaukti negaliu.

Ekstazė yra viena iš emocijų rūšių, o kaip jau žinai emocijas jau galima valdyti. Taigi ir ekstazė yra valdoma. Beje išjunk elektroninius prietaisu miegamajame tokius kaip telefonas, televizorius, kompiuteris ir pan. Elektormagnetė spinduliuotė tikrai daro negiamą įtaką ne tik miegui bet ir sveikatai.

Tu minėjai, kad tu tą patiri sapnuojant, taip tą patiriu ir aš, tai labai paprastas dalykas – taip prasideda košmarai. Vos tik tai pajaučiu iš karto pribudinu save ir radikaliai mintis nukreipiu. Galiu papasakoti kaip veikia demonai. Jie pirmiausia turi „pagauti“ tavo dėmesį tada jie pradeda gąsdinti, vienintelis būdas yra nugalėti baimę, atsibusti pilnai nusiraminti ir tik tada eiti miegoti. Taip man kartą buvo: sapnavau gražų sapną su kažkuo kalbėjau, staiga iš kažkur atsirado maža mergaitė(demonas „pagavo“ mano dėmesį). Kai įdėmiau pažvelgiau tai iš tos mergaitės sklido blogis, mane nukrėtė šiurpas, tada aš staigiai bandžiau pakeisti dėmesio objektą, bet buvo per vėlu, taigi aš prabudau. Kadangi buvo vidurnaktis aš vos pabudęs užmigau ir jaučiu, mane už kojos traukia, tai buvo demono klaida, aš tada vėl prisibudinau ir neužmigau tol kol pilnai nenusiraminau (labai padeda meditacija). Užmigau ir vėl buvo ramu. Esmė demonai šitie kur sapnuose jie silpni jie moka tik gąsdinti. Kartą buvo baisus košmaras aš priėjau ir apkabinau jį pasakydamas „aš tave myliu“ tai jį tiesiog šokiravo, jaučiau jo sutrikimą. Po to dingo visa jo sukurta aplinka ir liko tik jis, o kai matai savo priešą ir neturi baimės jis tiesiog išnyksta. Ir dar niekada per sapnus neteko kalbėtis su demonais.
Meditacija yra įdomus dalykas, tu viena vertus jauti viską aplinkui ir kartu jauti visišką palaimos jausmą (kažkas panašu į ekstazę), todėl manau tie kas daro meditacijas yra tokie laimingi ir patenkinti gyvenimu. Ir meditacijos metu yra dus skirtingi dalykai kai tu pats nori bendrauti ir ai tave „verčia“ tai daryti. O svarbiausia jeigu meditacijos metu išsigąsti ko nors nenori akimirksniu pabundi – tai kodėl kai išgirdus atsakymą „taip“ manęs apėmęs nuostabos ir šoko jausmas manęs neprikėlė, ir aš buvau tiesiog įtrauktas į bendravimą nors to nenorėjau.

P.S. Jeigu tau nick Zoe reiškia daug galiu pabandyt susisiekti sapnuose. Beje jaigu tu norėsi susitikti su manimi tada bus dar lengviau :)
 2009-10-15 21:29:45
ritine
Temų: 1
Pranešimų: 19
Registruotas: 2009-05-19
kas tave priverte taip atsiverti dovanele?
as buvau isitikinusi kad su manim kalba Dievas, kai viena karta prabudau nuo sapno, kai isgirdau klausima:"ar tu mane girdi?" balsas iejo is desines i kairi mano smegenu pusrutuli. tai buvo labai aiskiai uzduotas klausimas labai aiskiu balsu.
o cia pasirodo buvai tik tu su savo vaikiskais zaidymeliais. ir jo, ilga laika mano draugai mane vadino Zoja. tipo, shaipesi. Zoja man nieko nereiskia, o kartu tai mano gyvenimo dalis. bravo.
kaip kruta, tu tik ka nupasakojai mano neseniai susapnuota kosmara. jo, demonai labai silpni, ypac kai juos pagasdini meile. ku-ku
 (Redaguota: 2009-10-15 21:57:42) 2009-10-15 21:53:40
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
OMG, wow super :)
Šiaip tai tikslas buvo geras. Aš ieškojau sielos draugo, draugės. Tai ankstesnių gyvenimų mylimeiji, arba labai buvę geri draugai. Wow geras vadinasi aš radau bent 1 :). Ir beje tai ne vaikiški žaidimėliai :) . Beje o tu sapnuose neskraidai ant šluotos ar ant ko ten, nes buvo dar ir tokių fintų, jaigu ne tu tai tada dar kažkas :)

Aš šiaip paskutiniu metu rimtai susimąsčiau apie viso gyvenimo vertybes ir pradėjau ieškoti.
Šiaip labai norėčiau su tavim dar kartą sapnuose sustikt jai galima ir pabendrauti normaliai tik neišsigąsk aš taikus žmogus :)

P.S čia ne viskas yra ir daugiau įdomių sapnų. Labai būtų įdomu perskaityti tavo sapno versiją manau būtų įdomu ir kitiems aišku jai tai tau nėra per daug asmeniška.
 2009-10-15 22:37:57
ritine
Temų: 1
Pranešimų: 19
Registruotas: 2009-05-19
jo, tai tikrai labai keista.
as nesu tikra ar noriu, kad tu ir toliau ieidinetum i mano sapnus, Dovanele, supranti. Na, o vertybes pervertinai, tai gerai, vadinasi eini teisingu keliu. :p
 (Redaguota: 2009-10-16 11:34:51) 2009-10-16 11:24:43
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Manai tokie dalykai atsitiktinai būna?
Nebijok nieko apie tavo sapnus nerašysiu :) , be to vistiek beveik 90% o gal daugiau žmonių išvis tokiais dalykais netiki :D, it be to kam rūpintis kas ką galvoja, vistiek čia viskas anonimiškai :), man tiesą sąkant nelabai rūpi ką žmonės sako, svarbu viską daryti su gerais tikslais ir iš širdies :). Žinok net nereikia žinoti žmogų asmeniškai, kad galėtum sapnuose bendrauti galima bendrauti ir anonimiškai. Beje labai būtų įdomu sužinoti tavo sapnų valdymo patirtį. Ir tu manau net neįsivaizduoji kai faina bendauti sapnuose, galima netgi išvaduoti iš blogų sapnų, ir kartu grožėtis neįtikėtinais vaizdais sapnuose, patikėk ten tiek nuostabių dalykų :) . Manau būtų kvailoka praleisti tokį šansą gyvenime, nors kaip nori jai ne tai ne. Bet vsitiek pasakyk bent, ar tu sapnuose ant šluotos skraidei ar ne tu ? :D

Beje tau reiškia ką nors skaičiai 999 ir 30 ? Čia buvo nesenai tokia labai keista meditacijos patirtis
 2009-10-16 12:32:25
Zoe
Temų: 0
Pranešimų: 7
Registruotas: 2009-10-14
Labas,

Na gal tu ir teisus, del to, kad skiriasi zmogus nuo butaforijos pagal pati jausma. Mano visos butaforijos kurias bandziau patikrinti pradedavo deformuotis etc.
Kaip inicijuoji susitikima? Tarkim as noriu ieiti pas kazka i sapna - ka man daryti? Ar tas zmogus irgi turi to noreti? Ar jis turi buti pazenges sapnu valdyme (Kiek?) Ar jis mane pazintu?
Ar bandei kada pvz., sapne susitarti del kokio nors susitikimo ar sukontaktavimo fiziniame pasaulyje?

P.S. Ar as teisingai supratau: ritine buvo tas tavo sapno demonas?
Jei taip, noreciau surasti saviskius - gerai iskarsciau kaili uz ta skraidinima po visa kambari :D

Taip pat ar teko dometis dream yoga, ka apie tai zinai?

 2009-10-16 15:19:49
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,


Na gal tu ir teisus, del to, kad skiriasi zmogus nuo butaforijos pagal pati jausma. Mano visos butaforijos kurias bandziau patikrinti pradedavo deformuotis etc.

realūs žmonės nesideformuoja. Jie tam priešinasi, aišku jaigu to labai norėsi gali tai padaryti, todėl viską reikia daryti labai švelniai. Žmonės gali atpažinti sapnuose tik tada jeigu jį esi matęs kitu atveju, matai kūną bet ne veidą. Realūs žmonės nedinsgtsa net jei nuo jų nusisuki ir kaip sakiau jie dažnai pasirodo sapnuose.


Kaip inicijuoji susitikima? Tarkim as noriu ieiti pas kazka i sapna - ka man daryti? Ar tas zmogus irgi turi to noreti? Ar jis turi buti pazenges sapnu valdyme (Kiek?) Ar jis mane pazintu?
Ar bandei kada pvz., sapne susitarti del kokio nors susitikimo ar sukontaktavimo fiziniame pasaulyje?

Susitikimą inicijuoju prieš miegą užduodamas sau tikslą, tai pat pasimeldęs paprašau dievo, kad manęs netrukdytų demonai ir man padėtų mano paieškose (jei netiki į dievą gali tiesiog sau užduoti tikslą ir to bus gana). Esmė reikia to labai norėti ir tuo tikėti. Žmonės tave atpažins tik tuo atveju jai yra "sąminingi" tai pat galima juos padaryti sąmoningais atkreipus jų demesį ir sakant tu sapnuoji ir padarant ka nors neįprasto, pvz sukuriant šviečiantį karda rankoje, pradanginant jū dėmėsio objektą ir tt. esmė jai žmogus labai neturi įgudžių sapnų valdyme jis bus kaip zombis ir galės tik atsakyti taip arba ne. kuo labiau pažengęs tuo lengviau bendrauji.
Nėra būtina kad žmogus to norėtų, tačiau jaigu jis to nenori tai jau geriau ir nelysti, tiek jam sugadinsi nuotaiką tiek ir sau.
Na o su susitikimais kaip matai sunkoka, juk visi taip slepiasi, jog pakalbėjęs jautiesi vos ne kaip koks šėtonas bandanti pagrobti sielą muhaah :D:D:D Ir be to kaip žmogus prisitato irgi svarbu, aš pagrindnes frazes parepetuoju, pvz kas aš esu koks emailąs ir tt. Tada žymiai lengviau atsakyti, nes tokiu atveju gali būti kad kažką ne taip pasakysi, kaip nutiko man pasakė ne vardą o pravardę, nors kai pasakiau "Prisitatyk!" tiesa ji mane prieš tai puolė tai buvau susinervavęs ir tik po to kai aš pasisakiau kas esu ji po ilgos pauzės prisitatė. Tiesa jos puolimą aš atrėmiau malda :), tada ji iškarto nurimo.

P.S. Ar as teisingai supratau: ritine buvo tas tavo sapno demonas?
Aš nežinau ar ten buvo ji, man tai nebuvo nei labai baisu nei ką man tai nebuvo košmaras, aš tiesiog meditacijos metu truputį išsigandau dėl to galėjo susikurti košmaras, juk sako meditacijos metu blogis materializuojas ar kaip ten. Ritine sake girdėjusi žodžius o aš jos atsakymą ir aš tad tikrai dar nemeigojau! sapnas prasdėjo po to kai ištiko šokas, jeigu būčiau išlaikęs rimtį tai ko gero būtūme žmoniškai pasišnekėję.

Taip pat ar teko dometis dream yoga, ka apie tai zinai?
net neįsivaizduoju kas tai, aš naudoju paprastą kvėpavijo jogą ir kai jauti palaimą tada galima jau, kalbėti, atsiranda paveiksliukai kuriuose įėjus prasideda sapnas ir tt.

P.S. nėra limito žmonių su kiek gali bendrauti sapne ;) . Be to vakar kai perskaičiau kad yra žmogus su kuriuo bendravau tai net truputį šokas ištiko, vos užmigau :( . Beje vakar prieš tai kai atsirado Ritine buvo labai įdomus sapnas, gal net pranašiskas.
 2009-10-16 15:59:06
Zoe
Temų: 0
Pranešimų: 7
Registruotas: 2009-10-14
Ghm labai idomu. Gal ir buvau sutikusi zmoniu sapnuose, bent jau atsiminiau kad tikrai bandziau kazkada sapne zmogui pasakyti kad jis sapnuoja ir tai parodyti anomalijomis, kuriu realybeje nebuna (atrodo pakilau i ora). Bet dabar jau sunkiai prisimenu, dazniausiai jokio normalaus bendravimo neiseidavo - tad arba tai buvo butaforijos arba, kaip sakai, nesamoningi sapnuotojai.

Ziurek, kas dar tau buna meditaciju metu? Man kazkaip susidaro ispudis, kad meditacijos metu tu nuslysti i ta riba tarp miego ir budravimo, ar klystu? As ten kartais atsiduriu nevalingai, o pozymiai tokie - visiskai reali ir stabili aplinka, kartais isiterpia netikri garsai, pojuciai. Kartais toks ispudis, kad pakyli is savo kuno. Jei tai kas vyksta neiseina is normos ribu, tai beveik neimanoma atskirti ar tikrai buvo ar ne. Ivyksta kazkuriuo tai momentu atsigulus miegoti - manau dar neuzmigus - o kazkokioj tarpinej busenoj. Buvo kas nors panasaus?

Apie dream yoga tik neseniai suzinojau, todel ir norejau paklausti, gal zinau daugiau, nes pasirode idomu. Tai Tibeto vienuoliu praktika is esmes analogiska sapnu valdymo praktikai. Aisku smulkmenu jie neisduoda ir buti tyrinejami nesileidzia, kas dar labiau zadina smalsuma :) Esme tame, kad sapnu joga turi du pagrindinius tikslus:

1. Suvokimas, kad sapnuoji ir sapnu valdymas yra pirmas zingsnis i gilesni suvokima, kad visas pasaulis is esmes tera tik dar vienas sapnas. Taip teigia Budizmas, o Nirvana yra pabudimas is iliuziju ir sapnu. Trumpai tariant sapne treniruojasi suvokti jo nerealuma, tam kad galetu suvokti ir "tikrojo"pasaulio nerealuma

2. Pasiruosti mirties momentui. Anot ju, mirties momentas turi kazka bendro su sapnais, tad ismokus juos valdyti nepasimesi ir neleisi karminiams vejams tave nubloksti po mirties.

Nieko daugiau ir nezinau, bet man atrodo, turetu buti idomu.
 2009-10-16 17:17:29
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Ziurek, kas dar tau buna meditaciju metu? Man kazkaip susidaro ispudis, kad meditacijos metu tu nuslysti i ta riba tarp miego ir budravimo, ar klystu? As ten kartais atsiduriu nevalingai, o pozymiai tokie - visiskai reali ir stabili aplinka, kartais isiterpia netikri garsai, pojuciai. Kartais toks ispudis, kad pakyli is savo kuno. Jei tai kas vyksta neiseina is normos ribu, tai beveik neimanoma atskirti ar tikrai buvo ar ne. Ivyksta kazkuriuo tai momentu atsigulus miegoti - manau dar neuzmigus - o kazkokioj tarpinej busenoj. Buvo kas nors panasaus?

Taip meditacija yra riba tarp miego ir budravimo- tai yra visiška proto ir kūno išlaisvinimo būsena, netgi jauti palaimą, jauti neapsakomą ramybę ir atsipalaidavimą. Taip ir ten kartais būna garsai, pojuciai - tai įėjimas į sapną, bet aš pats pairenku į kur noriu eiti. Kaip sakiau aš matau tarsi portalus, tada vieną iš jų griebiu ir įeinu, o kartais tiesiog mėgaujuosi ta ramybės būsena ir tiek, tik esmė tu valdai visą situaciją ir viską darai labai ramiai, be jokių neigiamų minčių ar emocijų nes tai pribudina organizmą.

Beje sapnuose tikrai yra ne tik žmonės, aš manau tai erdvė kur gali bendrauti visa kas gyva visoje visatoje. Kai kurie žmonės sakė kad sutiko dvasias pasiklydusias, kadangi jos nežinojo kad yra mirę, o sakyti ar klausti, jog esi miręs yra pavojinga, kadangi tai gali būti šokiruojanti patirtir taigi tada tiesiog sakai eik į šviesą :) . Nžn kaip atskirti tas dvasias nuo žmonių manau čia reikia praktikos.
 2009-10-16 17:55:29
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Štai sapnas kurį susapnavau tą dieną kai ritine parašė forume kad mes buvome sustikę sapnuose.


Viskas prasidėjo kaip įprasta, blogas miegas ir jokių valdomų sapnų. Taigi, aš bandžiau medituoti. Po 1 valandos bandymų aš pradėjau matyti trasi apiplėšytą gražios merginos nuotrauką. Tada aš tiesiog griebiau tą vaizdą. Po to aš pradėjau matyti gražią merginą darančią mankštą. Atrodė lyg aš žiūrėčiau per įplyšusį dimensinį plyšį. Staiga mergina pastebėjo mane, ir pradėjo eiti link manęs, tada vaizdas tapo normalus. Norėčiau paminėti, kad aplink atrodė puikiai, viskas ryšku ir aišku. Aš niekada neturėjo tokio ryškaus sapno. Kai mergina priėjo prie manęs, ji pasakė:

-Čia nėra Bosnija Hercegovina.
Aš nesupratęs pasakiau pasakiau:
-Kas? (Kadangi aš maniau, kad buvo pokštas, nes tai yra viena iš Europos šalių)
Ji pakartojo:

- Čia nėra Bosnija ir Hercegovina, ji yra toli dabar, merginos kurios jūs ieškote dabar nėra. (Aš ieškojau savo dvasinio vedlio)

Tada Ji staiga tarė garsiai:

-Tu atidarei Pandoros Skrynią! Ar žinai, kad yra premija už …? (Nepamenu tiksliai tai už mano galva ar ne)
Tada ji paklausė:
-Kaip tu tai padarei?
Aš atsakiau:
-Na aš meditacija naudojau sukelti valdomus sapnus, ir aš norėjau pagerinti savo įgūdžius.
Ir pridėjau dar bajerį:
-Man labai sekasi rasti klaidas, kiekvieną kartą, kai aš pradėjau dirbti su kompiuterinėmis programos, ji tuoj pat sugenda arba randu tokių klaidų, kad nė viena kita aplink mane negali rasti .
Tada ji rimtai pažvelgė y mane ir ėmė galvoti garsiai:
-Įdomu 999, padalinta į 30 ... ir liko ... hmm, o gal dėl to.
Po to ji bandė išeiti ir mano sapno ir pradėjo viskas temti. Aš visą dėmesį sutelkiau vėl į ją, ir ji buvo šiek tiek nustebinta to kas įvyko. Tada ji pradėjo kurti savo netikro pribudimo aplinką. Bet aš jį ignoravau.

Tada aš atsiradau savo lovoje, bet lova buvo kitoje vietoje, taigi aš žinojau kad vis dar sapnuoju. Taigi jos planas vėl žlugo.
Kai ji tai pastebėjo, kad atsitūpė ant manęs gulinčio ir pasakė:
- Jei mane atsiklaupęs pagarbinsi, tada aš tave palaiminsiu.
Aš beveik to nepadariau, tačiau vėliau supratau, kad aš nežinau, kur tai nuves ir aš pasakiau:
- Hm .... ar tu Dievas? Ar tu gėris ar bent susijęs su Dievo?
Tada ji atrodė taip keistai į mane kaip žmonių į sužeistą gyvūną. Jai buvo įdomu, kai aš bandžiau išreikšti savo mintis. Ji neatsakė nieko. Todėl aš atsakiau:
- ne aš to nedarysiu.. (nes nebuvo atsakymą)
Po to ji padarė tam tikrą ritualą, aš net nežinau jis buvo palaiminimas ar prakeikimas. Po to ji pasakė:
- Puiku. Tada tu man nereikalingas. Turiu draugų, kad aš galiu jų paprašyti pagalbos.
Aš buvau sutrikęs:
- Bet aš galiu padėti jai paprašysi, kaip krikščionis ar draugas. (Aš nežinau kodėl pasakiau žodį krikščionis)
- HaHa ... Kaip krikščionis? Mano draugai padarys tą patį ką ir tu, tad kodėl tu man reikalingas?
- Aš nežinau, bet jei reikia mano pagalbos tiesiog paprašyk.

Tada ji bandė apgauti mane sukurdama vaizdą, kad mano realus kūnas laksto aplink išprotėjęs ir mano mama eina iš proto taip pat. Ji mane išblaškė, kai atsisukau į ją ji juokėsi, tada aš tariau.
- Aš sakiau, ką darai. Sustok!
Ji nieko neatsakė tik juokiasi ir viskas. Žinoma juokėsi ,nes nukreipė mano dėmesį, tiesiog išdūrė. O norėjau tikrai dar pakalbėti. Po to aš pabudau po kelių akimirkų.

Dievui labai patinka skaičius 3
http://www.pastornotes.com/notes/138.pdf čia info apie Dievo skaičius
Šie sapnai man prasidėjo prieš 3 savaites, o 999 padalinus is 30 yra 33.3 turit idėjų ką tai gali reikšti.

P.S. aš jokių skrynių neatidarinėjau ir net nesvajojau, nžn ką tai reiškia. Šiiaip apie pandorą visokių pasakojimų yra sako dėl to, kad vertimai labai skirias.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt