Trancmaline kelione sapnu valdymas!

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
 2009-08-14 14:34:18
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Mano taktika siaubingai paprasta, pabudus rašausi sapnus, o prieš užmiegant žiūriu į delnus. Ir žinot ką, man pavykooo... Bet valdžiau dar ne sapną, o save ... Pats sapnas buvo keistas ir siaubingas, bet sugebėjau suprast, kad viskas netikra, o sapnuoti žmonės tik iliuzija. Man čia didelis pasiekimas XD. Aj, beje, po to sapno, savaitę nieko nebesapnavau , o dabar vėl nieko neišeina.
 2009-08-14 15:13:53
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Šaunu, kad pasisekė surast budą valdyt sapnus. O dėl to , kad nesiseka valdyt sapnus nenusimink. Gal tu tiesiog kaip buvo rasyta ankstesniuose postuose kad per daug isnaudoji per daug vidinių jėgų žiūrint televizorių ir siaip pati gyvenimo rutina sekina. Tą aš pats patyriau, kai bubo labai įtemptas gyvenimo ritmas ir neturi laiko atsipalaiduot ir laisvai pamastyt tai prarandi tuos sugebėjimus, nors ne kiek prarandi jie tiesiog būna vėl užslopinami.
Aš dabar tokį įdomų expreimenta sapnuose darau - stengiuosi susisiekti su kokiu nors žmogumi(sugebančiu valdyti sapnus) ir jam perduoti savo kontaktus ir noriu pažiūrėti ar tas žmogus atsilieps kurį sapnavau :D . Kolkas buvo keletas sapnų kur tiesiog atsirasdavo vos ne vidurį sapno koks žmogus su juo kalbėdavausi (nzn ar tai mano sukurtas vaizdas ar tikras zmogus) ir bandziau perduoti savo kontaktus bent jau kolkas nepavyko :D

 2009-08-14 16:37:00
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Tai, kad dabar aš tikrai atostogauju, ir teoriškai ir fiziškai . Nebežinau ką daryt, skaitau straipsnius apie asmenybės susikūrimą ir bla bla, gal padės būt stipresniu žmogum o.O

Dovanele - papasakok dar ką O_O kaip viską pradėjai ir t.t. >;D
 2009-08-15 12:40:22
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Na kaip pasakojau sapno valdymas prasidejo nuo to sapno kai atsisukau į mane persekiojantį traktorių :D
po to aš pradėdavau ieškoti sapnuose kažko tokio kas įrodo, kad tai tikrai sapnas (taip pataria ir daugelis puslapių rašančių apie sapnų valdymą) ir tada prasidėdavo linksmybės.
Kiek skaičiau sapne pagrindinis dalylas yra suvokti kad sapnuoji, ir tai pavyskta tikrai ne visada. Aš pradėjęs valdyti sapnus kažkaip ta techniką tobulinau tiesiog sapnuodamas ir pasitelkdamas vaizduotę, vėliau ištobulinau sugebėjimą atsikelt bet kada iš bet kurio sapno net iš košmarų. Tačiau vėliau sapnai pradėjo man "priešintis" prasidėdavo itin realistiški sapnai kur atrodo pibudęs vaikščiojis nors is tiesu vis dar sapnuoji ir jai nori prisikelt tada vėl tau sudaro įspūdį kad atsikėlės, nors taip nėra. Tada nebenaudojau šio sugebėjimo nes jis pradėjo retai suveikt.
Sapne tai yra kaip ir "Matricoje" jai tu tiki kad tai įmanoma tai ir įvyks ir tu tai padarysi, o kuo lakesnė fantazija kuo tu labiau tiki mistika tuo tu daugiau visko gali padaryti. Tačiau sapnuose esi nepažeidžiamas ir nemirtingas visa valdai tu pats jai sapnuodamas tą suvoki tai tada tu esi vienareikšmis sapno valdovas be jokių ribų.
Pagridines "sapnų taisykles" įsidiegiau tiesiog retkartačiais per dieną tai mintyse sau pakartodams.
Kokias taisykles susikuris tiek sapnuose ir galėsi - jai tu kažko bijai ar kažkas neduoda ramybės sapnai tai mėgsta panaudot prieš tave. Skaičiau, kad sapnuose galima atsikratyti ir baimių bet kaip tai padaryti dar kolkas neskaičiau.

dar skaitau angliškai apie sapnų valdymą jai ka itin įdomaus rasiu parašysiu :)

beje kai aš pradėjau valdyti sapnus (apie 12 metų) po to prasidėjo sapnai kuriuose labai dažnai kovodavau su daugeliu priešų ir vienas sapnas man iki šiol giliai įstrigęs į atmintį:
viskas prasidėjo kaip eilinė kova prieš "blogiukus" nindzių kovos ir pan (aišku tada buvo populiaru "Vežliukus nindzes" žiūrėt matyt tai ir įtakojo) bet esme buvo sapno pabaiga kai atėjo eilė kovot su elitiniu nindzių būriu. Jų buvo gal 4-5 tarp jų buvo ir blogiukų vadas nors iki tol nesu pralaimėjęs sapnuose tą kartą teko pralaimėti. Didžiausia staigmena buvo kovos pabaigoje kai prie manęs leisgyvio priėjų jų vadas ir pridęjo isteistą delna prie mano krūtinės ir per mano visą kūną atrodė perėjo kaip žaibas ir nebegalėjau pajudėt net atrodė jog buvo nežmoniškas skausmas nepamenu. Tada iš karto pribudau ir norėjau klykti tačiau vienintelis dalyukas ka galėjau padaryti buv tik atmerkti akis ir paniškai dairytis kadangi visas kūnas buvo kaip suparalyžiuotas as negalėjau net prasižioti ar pajudėti. Po poros min pradėjau judinti pirštus rankas ir kojas ir visas atsigavau. Tai buvo siurpiausia sapno pabaiga mano gyvenime nors pats sapnas nebuvo košmaras ir jame nebuvo man visiškai baisu.
 2009-08-15 15:24:28
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
man regis radau puikios literatūros anglų kalba apie sapnų valdymą http://www.dreamviews.com/
ten išdėstyta įvairūs metodai kaip valdyti sapnus yra netgi forumas grynai apie sapnų valdymą ir šiaip daug informacijos apie visa tai :)
 2009-08-15 15:40:52
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Ačiūūū O_O Aš vėl nebesapnuoju (bet manau čia mano rėžimas kaltas). Tas vienintelis sapnas, kuriame susivaldžiau buvo toks WOW, noriu dar T.T Taip ir nesupratau, kaip sapne atsipeikėjau... Tada pradėjau rėkt (savanoriškai) ir net baiminausi, kad per garsiai nespiegčiau, nes dar realus kūnas pradės rėkt ir išgasdinsiu visus . Net nežinau kaip dabar tobulėt.
 2009-08-15 16:15:31
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
http://www.dreamviews.com/community/showthread.php?s=6e1e362f37de9a04717d5c596b01be0a&t=66857

Is to pačio puslapio kaip ir anksčiau minėjau čia tiesiog grynai apie sapnų valdymo techniką.
Beje sapnų valdyma tikrai veža :D
 2009-08-15 16:49:12
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
*.* dabar skaitau tas technikas ... Būt blaiviam sapne , kaip noriuuu >.<
 2009-08-16 12:17:27
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
šianakt išbandžiau dvi technikas wild ir mild, kiek supratau suveikė wild. Apie pačius rezultatus negaliu nutylėt nepasigyręs :D

iš pradžių 2 sapnus sugadinau, nes labai sunku kai pasamonė ant ribos kai sapnas vos prasideda, o samonė įjungta ir bet koks neatsargus veiksmas prikelia iš sapno. paskui prisiminiau, padarai "realybes patikrinima" o po to kai suvoki, kad tai sapnas susikoncentruoji ties kažkuriuo objektu. Bet jai jauti savo kūna sapno metu reik būtinai koncentruotis ties kažkuo esančiu sapne ir be to negalima per daug stipriai "mantru" kartoti pries miega ir kai jauti atsijungima reik nustoti :)

Taigi 3 sapnas buvo 100% sėkmė. Sapnas prasidėjo kaip "netikras pribudimas" kas rodo kad tai buvo "wild" taktika, pries miegą stengiausi atsipalaiduot ir jaučiau aprašytus "miego paralyžiaus" efektus ir sąmonės atsijungimą.

Sapnas:
Sapnas prasidėjo kaip atsikėlimas namuose, aš iš karto suvokiau, kad tai sapnas nos viskas buvo labai realistiška, tačiau tai buvo maždaug prieš 12 metų atgal buvusi realybė :D (vaikystė). Iš pat tos akimirkos kai pradėjau valdyt sąpną apėmė nerealus jausmas, tokį jausmas naturaliai patirit gyvenime nemanau, kad įmanoma. Jautiesi visa apimančia laimę ir džiaugsmą jauti kad tau nėra absoliučiai nieko neyveikiamo ir sapnas tarsi nušvinta ( skaičiau jog kai kurie patiria nirvanos būseną būdami sapnuose tą patį galima patirit ir meditacijų pagalba).
Taigi aš atsikeliu ir vienu rankos mostu savo kambarį atriboju nuo mano artimųjų esančių name ir išskrendu pro sieną. Beskrendant pamačiau, kad turputį prastokai apsirengęs todėl sugalvojau užsidėti prabangų kostiumą ir marškinius, paskui pagalvojau kas geriau kaklaraištis ar varlytė ir pasirinkau kaklaraištį :D . Tada nuskiridau toliau ir netoliese pamačiau gražų miestą ir didelį kaip prekybos - paslaugų centrą gal 4 aukštų, pastato vidus buvo tiesiog milžiniškas aš įsmaišiau į minią ir šiek tiek pasidairęs po jį pasukau į automobolių požeminį garažą, nes pamačiau savo pažystamą.Paėjėjus žemyn pamačiau prie automobilio gulintį negyvą žmogų ir sėdantį į automobilį samdomą žudiką, greit sumečiau, kad bus veiksmo ir nusprendžiau, kad reiktų kokio ginklo ir panorėjau mažo pistoleto tada pribėgau prie žudiko į jį nušoviau, tačiau nepamačiau, kad ten buvo ten jų visa komanda :D.Man išiovus mirė nekaltas žmogus per susišaudymą, taigi aš gryžau į tą vietą kur viskas prasidėjo ir galvoju biski neįdomu vis galvot nuo ko viskas prasidės ir gryžt atgal ir sakau sau "save position " :D:D kas reiškia išsaugoti vietą. Po to padėjau galvot kokį čia ginklą pasirinkus, nes tas paprastas pistoletas labai mažas ir spalva nepatiko tai atsirado galingesnis juodos spalvos, po to dar galvoju but gerai ir kad garsiai nešaudytų ir atsirado duslintuvas ( ginklas atrodė tobulai ) na po to vėl bandžiau eit ir šaudyt blogiukus kol nieks nenukentės, tačiau po poros bandymų sapnas netikėtai baigės.

Atsikėlus dar ilgokai apie 1 val. jautėsi ta nirvanos būsena ir tai buvo nerealu.
Viso sapno metu nejaučiau nė menkiausio pasipriešinimo iš pačio sapno tai buvo 100% sapno valdymas. Anksčiau tokia buseną tekdavo aptirti labai retai o jai ir būdavo tik šešėlis to ką patyriau šianakt. Ankščiau galvojau kad sapnus valdau bet tik šianakt supratau kas yra tikrasis valdymas.
Skirtumai labai dideli nuo paprasto sapno valdymo vien ta nirvanos būsena ir tau net nereikia stengtis kad kas nors įvyktų kartais atrodo, jog tai įvyksta tau net nespėjus to panorėt :D

Labai rekomenduoju perskait tas pamokas jų yra labai daug ir tikrai manau kiekvienas ras sau tinkamą,
nes žinokit sapnų valdymas VEŽA


 2009-08-17 01:13:33
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
SVEIKINUUUU ^___^

Man šią naktį irgi pavyko, ne taip sėkmingai ir ilgai, bet kaip pradžiai šis tas. Sapnavau daug sapnų ir žinoma naktį prabudinėjau. Paskutinį kart prabudau kai jau švito ir užmigus atėjo lemtingas sapnas. Jis prasidėjo labai keistai, pamačiau savo pėdas, ir kaip "dovaneles" žinutėj rašyta, apėmė toks nerealus jausmas ... Net sunku paaiškint, ne ekstazė, ne euforija, kažkas nežemiško, kai sapne supranti jog esi blaivus. Taigi tuomet pamačiau sodybą (joje atostogavau), ten pasivaikščiojau senais keliais, pamačiau ten gyvenantį katiną Simbą, o jis į mane pažiūrėjo tokiu realiu živlgsniu ir apėmė jausmas, kad aš iš tikro toj vietoj - ten irgi aušo, o katinas tuo metu kaip tik būna miške (aišku čia mano fantazija XD) ir tada pabudau.

Tai tiek, beje tada atsikėliau 13h O.o Kai pasiseka valdyme, visuomet tiek miegu (jeigu galiu, žinoma). Labanakt, linkiu sėkmės šią naktį.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt