Trancmaline kelione sapnu valdymas!

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
 2010-12-27 16:19:52
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,

as irgi naudoju sia idejai kaip ir tu "aš užsimerkes, vadinasi negaliu matyti, jei matau vadinasi sapnuoju"
bet atsimink, jog sapne tu esi kaip realybeje, vadinasi sapne sitas budas tik tik tada kai tu busi uzismerkes bet vistiek matysi, bet sapne gali ir samoningai uzsimerkti ir tada isivaizduoti, jog vaizda ir tau turetu is karto turetu pradeti piesti vaizda ir tu suprastum, jog sapnuoji, nes realybeje tu nematai uzismerkes. (geras bandymas )
taigi tau reikia kurti tokius patikrinimus, kad juos galetum atlikti realybeje, nes sapne budamas tu galvoji jog esi realybeje. Taigi pagalvok ka tu sapnuose dazniausiai matai ir ar tai gali matyti realybeje ar ne. Pvz tavo sapnuose gali dominuoti specifine vieta (namai, mokykla, dykuma, nezinoma vieta), kvapai, spalvos,sitaucijos (visada sapnuose pilna vandens), pojuciai (baime, nuolatines kovos, pyktis). Tu turi tapti atidus savo sapnams ir pamatyti kas juose dominuoja, taigi kai su panasia situacija susidursi gyvenime, nesvarbu tai atsitks tau paciam ar kur nors pamatysi ar isgirsi vis pagalvok ar tu dabar sapnuoji, gali kartu dar laikas nuo laiko sau priminti savo sapnu zenkla pvz zenkas namai (pvz kai kita karta busiu namie as patiktikrinsiu ar tai nera sapnas. )

Yra daugybe kitu sapnu zenklu, pvz neveikia elektros prietaisai arba veikia ne taip kaip turi buti (isijungt isijungia bet neisisjngia) neymanoma perskaityti raidziu ir skaiciu arba juos iskraipo, informacija rodoma aplinkoje nuolatos keiciasi, tavo rankos turi 6 pirstus ir tt. Taciau dar geriau kai naudoji ir asmeninius zenklus kuriuos turi pats atrasti.

Akimirku kai suabejoji ar tai sapnas buna ne visada, bet jeigu didini savo demesinguma gyvenime vykstantiems procesams ir tai kas vyksta tavyje, tai labiau atkreipsi demesy ir sapnuose, nes kai tu tiesiog plauki per gyvenima ir tau nelabai idomu kas vyksta, tai ir sapne esi lygiai toks pats, net jeigu ten skraido drakonai ir zmones kaip zombiai tau atrodo lyg eiline diena zemeje.
Demesingumas gyvenime tai nereiskai jog turi buti kaip snipas ir viska visur zinoti, tiesiog gali pradeti nuo save ir savo elgesio ir tai kaip y tave reaguoja Tau nereikia tam skirti valandu valandas, tiesiog buk atidesnis ka darai ir kaip elgiesi, buk atidesnis tave supantiems.
Siaip kas labiausiai zudo samoninguma tai turbut supratai, kad tai yra rutina ir monotoniska veikla. Jei turi galimybe savo dienoje padaryti bent ka nors kitaip, tai padaryk, gerai jeigu uzsiimi kokia nors kurybine veikla - tai nebutinai turi buti kas nors labai rimto.
Bet manau, kad pats geriausias budas samoningumui didinti yra meditacija, be to ji labai ataplaiduoja ir "uzkrauna" energijos ir ismoksti daugybe kitu naudingu dalyku pritaikomu tiek sapnavime tiek gyvenime.

Mano pirmas suvaldytas sapnas, tai buvo tiesiog akimirka per kuri pakeite visu sekanciu mano sapnu eiga. Mane daznai kankindavo kosmarai vaikysteje, jog mane vejasi traktorius, kombainas ar panasiai (visi turi savus demonus :D ) ir as vis begdavau nuo ju, bet man po kiek laiko pradejo igristi tie sapnai ir viena karta kaip mane vijosi traktorius as pagalvojau "kodel as begu?, ko as bijau, juk tai sapnas" ir tada apsisukau, nors beprotiskai bijojau, bet ta pati momenta kaip sustojau ir apsisukau visa baime dingo - as tada savyje pajauciau didziule jega, as priejau prie traktoriaus, kuris beja jau stovejo ir ji viena ranka apverciau! tai man buvo didelis laimejimas, as tada suvokiau, jog jei stoji pries savo baime sapne tada tu tampi be galo stiprus ir gali iveikti bet ka, tau nera ribu. Aisku po to bandziau atlikti visokius eksperimentus su sapnais, ugdziau visokius skilus, kuriau tarsi savo sapnu valdymo sistema, buvau atrades beveik tobula patikrinima ar tai sapnas. As pastebejau, jog sapne jeigu mintimis liepi ka nors zmogui padaryti jis tai butinai padaro - aisku dazniausiai liepdavau padaryti ka nors drastisko, bet be neigiamu emociju ir jeigu jis tai padaro vadinasi tai sapnas (Beje si strategija ir dabar man puikiai veikia ) . Aisku veliau tau bus sapnu kai tu tiesiog zinosi jog sapnuoji netgi netikrindamas.

SAUNU! taip ir toliau. Jeigu susidursi su kokia nors problema ar tau bus neaisku ka parasiau klausk, nes as tiesiog rasau kaip plaukia mintys. Nepyk jei kartais atrodo viskas nelabai surista ar kartojuosi :D


 2010-12-27 18:55:31
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Labas,

o ar tiktu pavyzdžiui tokia mintis "jeigu su manim yra kitų žmonių vadinasi aš sapnuoju", "turiu pažiurėti kiek valandų, jei laikrodis nerodo laiko vadinas sapnuoju" ar "pamatęs žmogu, turiu jam mintimis liepti skristi, jei jis skrenda vadinasi sapnuoju".

O pavyždžiui jei aš noriu naktį ar ryte prabudes iš sapno grįžti į ta sapną kai į valdoma turiu kažka panašau į wild daryti?

Ir dar ar gali taip būti, kad dėl to kad bandau patekti į sapnus, pagerėjo dream recall, nors specialiai to nedariau?

P.S. Ar kartais tavo vardar ne Dainius?
 2010-12-28 14:51:19
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Koks buvo tas beveik tobulas realybės patikrinimo būdas? Kodėl beveik tobulas?

Tu sakei, kad viską musų smegenys priima musu pazystamu veidais, tai tada kaip paaiškinti nematyto žmogaus matimą gan ryškiai. Be to sakei kad laiko sapne matyti neina, tačiau šianakt sapnavau kad žiurėjau į laikrodį ir puikiai mačiau laiką.
 2010-12-29 12:02:03
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Valio pirma valdoma sapna sapnavau. Tai va kadangi neilgas tebuvo papasakosiu. Tai va atsikėliau(tikrovėja) ir vėl pagalvojau, kad nenoriu keltis taigi nusprendžiau pratesti tik ką sapnuota sapną. Tik ši kartą pasakiau sau būt samoningam. Tai va sapnuoju, kad vėl mokykloj, nes prieš tai sapnavau kad mokykloj. Aš foje gulėjau ant žemės, tada atsistojau ir mokytoja ar kažkas lyg mane sveikino, kad pirmą kartą kažką, bet tuomet nesupratau ką ji turi omenį. Be to mano sąmoningumas nebuvo labai didelis, bet vis šis tas. Taigi ji man siūlė ginklą ar kažką panašaus, bet aš ištiesų buvau sutrikes ir nežinojau ką daryti(tai pirmas įrodimas kad buvau sąmoningas, nes paprastam sapne nebūnu sutrikes ir visada žinau ką daryt toliau). Tada nežinau ar kaip sakei sapnas "dingo", na tamsa liko, ar pabudau, bet tada vėl pradėjau sapnuoti, vėl gulėjau mokyklos foje, be to foje nebuvo lygiai toks pat kaip kad yra, bet ta patalpa buvo artimiausia mokyklos foje. Taigi ir vėl atsikeliu foje ir vėl guliu. Tada į galvą atejo tavo žodžiai, kad nedaryt staigių judesių taigi pagulėjau kelias sekundes atsistojau (keista buvo judėti įdėjos pagrindu o ne fiziniu, bet lengva, nereikėjo net stengtis viskas gavosi savaime) tada pamačiau ant sienos žemėlapi, neatsimenu ar nuėjau, ar nuskridau, ar telepotavausi prie to zemėlapio ir tada į galva šovė kita mintis kad reikia sapna stabilizuoti (vėl tavo patarimas :D) taigi išsirinkau miestą ir susikoncentravau ties juo bet staiga į galva šovė mintis, kodėl nejaučiu nei džiaugsmo, nei jaudulio (jaučiausi kaip bejausmis zombis ) ir tą pačią akimirka kai taip pagalvojau mane užplūdo džiaugsmo ir jaudulio banga, tada išsigandau kad jausmai mane pažadins taigi bandžiau juos sutramditi. Klaida padariau tada kai jausmus bandžiau tramdyti kaip realybėje, o ne tiesiog panorėjau vėl but bejausmiu zombiu. Na ir pabudau ir nebeužmigau.
 2011-01-02 11:34:26
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Dovanele, tu dar lankais šitam forume?
 2011-01-02 20:10:32
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,

Nepyk, kad taip ilgai neatrasiau tiesiog dirbau per naujus metus irpo to norenosi pailseti tai tiesiog tingejau rasineti po truputi. Galvojau kai prisesiu tai vienu metu y viska atsakysiu :D.

Visu pirma tai sveikinu visus su Naujais Metais!!


Dabar apie sapnus. Tai pat sveikinu su sekmingomis sapnu kelionemis, kaip matau sparciai tobuleji!

SAPNU ATPAZINIMAS
Taigi sapnu atpazinimas tai yra tavo budas padidinti savo samoninguma sapne iki tokio lygio, kad tu suvoktum jog sapnuoji. Tam tinka, bet kokia tavo sugalvota priemone, kuri padidina tavo samoninguma. Na pavyzdziu kad ir tikrinimai sapne, kai tikrini, tada tu buni sutelkes demesi y aplinka ir bandai rasti ka nors kas aplinkoje yra ne taip, neiprasta, sokiruoja arba tiesiog tu zinai jog tai nera tikra, nors gali puikiai tikti prie sapno, bet tu jauti savo vidumi (patikek taip toliau bus beveik visada ir turesi ismokti isiklausyti ir pasikliauti savo nuojauta).
Sapnu tikrinimo esme yra tai, jog kai tu bandai ka nors padaryti kitam zmogui, tai turi buti sokiruojama ir keista tau paciam, nes netgi zalias skraidantis suo tau gali atrodyti iprasta. As dazniausiai sapne tikrindavau, as pvz sapne tiesiog perbaukdavau ore ranka, ir mintyse ten kur ejo ranka isivaizduodavau jog istrinu zmones, aplinka ir panasiai - tada jie tiesiog sapne isnykdavo kaip dumas. Mintyse zmogui sapne kai liepi ka nors daryti, tu turi tiketi jog tai imanoma padaryti, taciau relybeje tai nevyksta, todel liepti skristi kazin ar gera mintis, nebent tu tiki jog realybeje kas nors gali skraidyti, juolab skraidymas tau gali atrodyt iprasta. Liepimas ka nors daryti mintimis turi kazka reiksti tau. Pvz Eini sapne gatve ir matai begale zmoniu, ir matai pro sali einanciu merginu grupe, pagalvoji tegul si mergina prieina prie manes ir pabuciuoja (realybeje tai nevyksta, bet tai yra realiai galima - vadinasi tai yra kaip galimas tikrinimas). Galima mintyse liepti kad ir sustoti atsisukti y tave, pradeti sokineti, daryti atsispaudimus, apskritai tiesiog pagalvok ka tik nori. Gali dirbti su aplinka jei nenori dirbti su zmonemis - tai turbut net lengviau, pvz pabandyti pakeisti vaizdo detale, iskrepti, padidinti priiartinti, pakeisti splava, pradanginti ir tt.
Bet atsimink, jog tikrinimai turi buti ivairus, nes tavo protas prie ju ipranta ir tu pradedi tiketi, jog tai iprasta ir tau jie tampa bereiksmiai, be to labai daznai tavo pasamone bando tave itikinti jog tu nesi toks stiprus, greitas, negali padaryti to ar ano tai yra dar didesnis tavo priesas nei nesamoningumas, nes jeigu samoninguma ir atgausi, bet pasiduosi siem jausmam ar busenom tai bus tarsi nevaldomas sapnas, kuriame tu tiesiog plauksi pasroviui ir beveik nieko nepakeisi, nebent smulkias detales.

DREAM RECALL
taip, tu geriau atsimeni sapnus nes dirbi su jais savo pasamoneje, netgi kai ryte apie juos pagalvoji ar uzrasai, nergi kai skaitai apie samonngumo prapletima - visa tai pagerina dream recall ir plecia samoninguma, viskas juda kartu.

PATEKIMAS Y SAPNA
Jeigu nori patekti atgal y sapna, tau reikia sasajos su tuo sapnu ir buti samoningam sapne ir tada panaudojus sasaja atkurti sapna- tai padaroma sutelkus visa savo demesi y sapno sasaja(kavas, garsas, jausmas, vaizdas).

SAPNU DETALES.
Kaip jau pastebejai, tavo sapnai keiciasi, tu matai ryskiau viska, matai ryskiai nepazystamus veidus, matai laikrodi - tai yra proceso dalis - veliau tu atrasi tokiu sapnu, kurie bus siurpiai panasus y realybe, viskas itin tiksliai atkartota, tada buna beveik neymanoma ju atskirti nuo sapnu. Atrasi ir labai tolimu realybei sapnu. Tavo sapnai pasikeis y nuostabius ir ryskius, net jei ir zinosi jog sapnuoji, viskas atrodys taip gyva ir tikra. Tikiu, jog tai bus gana greitai.

Sekmes tau sapnu kelioneje.

P.S. taip mano vardas yra Dainius
 2011-01-04 16:02:44
sniegas
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2011-01-04
Sveiki, as susidomejau sapnu valdymu. skaiciau info apie tai, bet visgi noreciau paklausti, nuo ko reiketu taisyklingai pradeti mokytis sapnu valdymo?
 2011-01-06 18:29:13
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Labas dovanele,

nepyk, kad ir vel klausineju, bet tu vienintelis zmogus kuris nusimano sitoj sryti, kuri as pazystu.
Taigi del wild. Ar norint patekti i sapna wild'inant Reikia uzmigti? Nes jei visiskai samoningas lieku tai kazkaip ilgai ir tu hallutinations laukt reik ir po ju dazniausiai i sapna nepatenku. Kaip pavyzdziui paskutini karta bandant praradau budruma ir lyg prisnudau tada kazkoks vaizdas pradejo susidaryti, nedidelis supinas ir lyg zmones kazka dainavo, bet staiga dingtelejo mintis, kad nereikia uzmigti, nors ir netasimerkiau, nesujudejau, bet tik samoninguma susigrazinau 100%-procentini ir tada dainavimas isnyko iskart, po jo ejo vaizdai(bet kai vaizda as matau, jis buna lyg toks kaip buna kai i saule ar siaip sviecianti daigta paziuri ir uzsimerkes matai, tik skirtumas kad tas vaizda turi forma ir detales) ir po keliu sekundziu supimas taip pat pradingsta ir as vel tarsi pradinei stadijoj. Man tiesiog idomu galbut as kazka ne tap darau, gal reiketu stangtis islaikyti nedideli samoninguma kol pateksiu i sapna?

Ir prie to pacio maazdaug. Kai ryte atsibundu tai i sapna atgal patekt man problemu nebuna, bet patekt ten samoningam tai sunku. Ir kodel ryte , po atsikelimo jei sapnuoju, kelis kartus buvo kad supratau kad sapnuoju ir samoningumui grizus dingsta sapnas, arba buvo vienas atvejis kai supratau, kad sapnuoju, tai buvo rite, nes tada man lengviausiapatekt i sapna, ir vaizdas kelias sekundes nesikeite, tada jis pradejo blesti , nor as bandziau susikoncentryoti jis nenumaldomai bleso kol ir vel maciau tamsa. TAi va esminis klausimas kodel susigrazinus samoninguma sapnai "pabega"?

P.S. Ar ta i-doser muzika veikia? Na ta vadinama jos doze kuri sako padeda sapnuoti lucid dream?

Labas sniegas,

jei klystu mane pataisys, bet jei as si dalyka bent teoriskai gerai suprantu, tai nera to tokio atskaitos tasko nuo kurio gali pradeti. Yra tik pasiulitas mazdaug toks planas :
1.Visu pirma susizinoti pagrindinius terminus( na kad kiti kai aiskin kad nereiketu plataus paaiskinimo, ka reiskia tas zodis) ir pasiskaityti sapnu valdymo pagrindus, tai gali padaryti puslapyje adresu "www.dreamviews.com"
2. Gerinti sapnu prisiminima (angl.- dream recall).
3. Issirinkti sapnu valdymo buda, kuris tau labiausiai tau prie sirdies tai gali padaryti adresu "http://www.dreamviews.com/section/induction-techniques-12/", ten pagrindines valdymo technikos, veliau galbut atrasi savo.
4. Ziubsnelis sekmes :D
Ir patas svarbiausias TIKET SAVIMI IR SAVO GALIMYBEMIS.
Tikiuosi ka nors supratai :D
 2011-01-07 11:56:20
victoria
Temų: 0
Pranešimų: 14
Registruotas: 2010-11-26
Labas Sniege :)

Skaityk sita diskusija nuo pradziu.... ir gausi atsakyma....:)
 2011-01-08 22:14:44
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
labas Hunt3rix,

kaip matau judi tinkama linkme ir is esmes darai ta pacia klaida turbut kaip as ir daugelis kitu. Samoningumas yra sudetingas dalykas, o sapnai pabega del to, jog tu is karto kai supranti jog sapnuoji tu tiesiog vienu momentu tiki stipru impusla paduodi i kuna, jog tu pribudini savo prota ir kartu visa kuna. Ar tau nebuna jog po to kai susigrazini samoninguma sapne ir prabundi, tau prabudus pastebi kad tavo pulsas padaznejes? Padaznejes pulsas rodo, jog tu per daug viska skubini.
Realiai tu viska darai gerai, eini iki sapno, pereini y sapna, bet tada tu staiga sau "pasakaii" - as sapnuoju ir stengiesi atgauti visa savo samoninguma, tada tu mobilizuoji visa savo kuna ne tik atgauni samoninguma. Cia yra pagrindine visu problema - musu samoningumas priristas prie kuno ir vos tik mes sugryztame prie savo samoningumo, mus tiesiog istraukia is sapno ir sugrazina y realybe, nes cia yra uzstriges samoningumas. Atrodo parasiau lyg ir kazkokia nesamone, bet taip yra. Jeigu tiksliai paanaziluosi savo jausma sapne kai atgauni samoninguma - tai tu jausi lyg dviguba jausma, tarsi butum sapne, bet tuo paciu metu tu jausi fizini savo kuna! tuomet labai svarbu neskubeti, turi "atsikabinti" nuo savo kuno, tai pavyks ne iskarto. Taigi dabar tu zinai, jog tavo kliutis yra tavo islikes rysys su kunu, kai ismoksi nuo jo atsikabinti, galesi akimirsniu atsidurti sapne ir busi labiau samoningesnis. Tam ismokti reikes laiko, kuo labiau tai ivaldysi tuo greiciau uzmigsi ir tuo lengviau sapne tapsi samoningu, nes tu esi tik tada samoningas sapne kai tavo samoningumas "yra kartu" su tavimi.
Atsikabinti nuo kuno ismokti padeda susitelkimas y sapna, tai pat savo demesio valdyma gali ugdyti mokydamasis medituoti. Esme tu prabundi nes kai tu esi taip vadinamas samoningas, tu siunti tokius galingus minciu ir emociju srautus, jog jie visiskai sugriauna ankstesni sapna (emocijos - sapnu esme). Turi ismokti viska daryti palenga ir zinoti kiek savo demesingumo ir pastangu reikia skirti.

Sia uzduoti galima palyginti su svarstyklemis. Tarkime vienoje leksteles puseje yra nezinomas svoris ir tu turi deti svorius kitoje lekstles puseje kol bus pusiausvyra ir tada pilnai valdysi sapna, bet tu negali virsyti svorio kitoje puseje - nes tada prabusi. Taigi tu turi ismokti jausti kiek demesingumo ir kokio lygio reikia sapne norint pilnai i ji pereiti ir buti samoningam. Galiu paskyti tik tiek, kad cia yra praktikos ir laiko klausimas, svarbu nesiparinti del nesekmiu ir bandyti toliau.

zinai kaip sako kuo daugiau kartu suklysi tuo busi arciau teisingo varianto :)
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt