Trancmaline kelione sapnu valdymas!

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
 2010-03-30 19:45:20
Zara
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2010-03-30
Hey, kažkaip taip jau atsitiko,kad draugė užsiminė apie tą sapnų valdymą, o aš kaip visada susidomėjau :D Ir be proto laukiu nakties,kad galėčiau pabandyti,kažkada laisvai galėdavau bet kada pabusti, visada žinodavau, kad sapnuoju,į domu ar ir dabar dar pavyks..
 2010-04-18 02:30:17
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Ar įmanoma pasiekti tokį sapnų valdymo lygį, kad galėtum keliaut, susitikt su kitais sapnuojančiais? Kiek domėjausi, toki keliavimai pasiekiami ir kitaip, bet sapnuojant gal įmanoma...
 2010-04-18 12:01:32
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Visų pirma nereikia maišyti, sapnavimo su miegojimu. Kai sapnuoji iš tiesų tai yra kelionės į kitus pasaulius susitikimas su pavojingomis ir draugiškomis būtybėmis, galbūt mūsų praeities ar praeitų gyvenimų šešėliais, mylimaisiais ir tt. Kai žmogus miega jis sapnuoja daug bereikšmių dalykų ir smulkmenų primenančių kasdienius darbus ar baimes, žodžiu jis paskęsta savo mintyse. Kai žmogus sugeba išsilaisvinti iš savo minčių, jis pradeda keliauti. Norint keliauti ir susitikinėti su kažkuo sapnuose, neužtena vien mokėti sapnuoti valdumus sapnus, tačiau tai yra kelias. Kaip žinome kelias kartais ilgas ir jeigu mes einame vieni mes galime pasiklysti, todėl geriausia yra domėtis šia tema daug skaityti, prašyti aukštesnių lygių pagalbos, patikėk šalia tavęs kiekvieno sapno metu yra padėjėjų, kurie tau gali padėti bet kada, tačiau turi juos pašaukti ir paprašyti jų pagalbos pati, nors būna sunkiais atvejais jie ateina patys, nes pavojaus atveju mūsų širdis šaukiasi jų pagalbos.

Taigi Sapnai yra kelias į viską, tačiau kitas dalykas ko nori iš sapnų, sužino ko nori ir tada ieškok vedlio į tikslą tiek gyvenime tiek aukštesniuose sluoksniuose ir tu tai pasieksi, jeigu uoliai ir sunkiai dėl to dirbsi.

Tikiuosi paaiškėjo :)
 2010-04-18 23:51:38
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Eh, dėkui, dovanele ~

Tik vieno dalyko niekaip nesuprantu - vedlio . Gal iš savo patirties papasakot ką galit?
 2010-04-19 09:59:00
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
vedlys realiame gyvenime tai dvasinis mokytojas, sapnuose tai aukštesnių lygių būtybės kaip pvz angelai yra ir daugiau tik nežinau kaip juos visus ten vadina :D. Aš savojo dvasinio mokytojo dar neradau, tačiau suradau žmogų kuris mane įkvepia eiti pirmyn, siekti savo tikslo, suteikia jėgų nepasiduoti :)
Daugelis sapnuotojų pasakoja sapnuose sutinkantys tuos pačius asmenis su kuriais bendrauja, tai praėjusių gyvenimų mylimieji, brangūs draugai, artimieji ir pan. Aš ir pats labai dažnai bendrauju su tais pačiais asmenimis žmonėmis, daugeliui iš jų jaučiu labai šiltus jausmus jie man yra be galo artimi, nors žinau, kad gyvenime nesu jų matęs. Kartais su jais per sapnus tiesiog kažką kalbu, kartais klausiu patarimo, būna ir jie patys tiesiog man pasako tai ko aš noriu man net nespėjus paklausti. Tik yra viena problema kai dialogai būna labai ilgi aš jų atsikėlęs nepamenu, bet visa tai girdi ir mano siela ir ji niekada nieko nepamiršta, žinau ji mane nukreips ta linkme kuria reikia :)
Aš atsimenu kai man vaikystėje senelis pasakojoi, jok kai miršta žmogus, jo siela pasirenka ar eiti į dangų, ar pasilikti čia žemėje ir padėti mylimiems ir artimiems žmonėms. Aš manau tai yra tiesa, todėl mes niekada nesame vieni, nors mums taip gali atrodyti. Net jei mes nieko nematome šalia, aplinkui mus yra daug mums pasiruošusių padėti, mums tereikia norėti tai išgirsti. Tie kas nenori girdėti, niekada neišgirs ir nejaus pagalbos, tiesiog reikia įsiklausyti į tai ką sako mūsų širdis, tačiau nesakau jog ji neklysta, o gal tiesiog mes išgirdę tai ką ji sako bandome viską suprasti logika ir tada dažniausiai ir padarome klaidas. Bent jau aš kai nežinau ką daryti klausiu savo širdies ir ji tikrai duoda teisingą mintį ar užuominą, iš tiesų kuo labiau stegiesi įsiklausyti tuo tiksliau išgirsti, tai tarsi mokymasis naujos kalbos - mokėjimas suprasti savo širdies kalbą. Širdies balsas tai ne kas kita kaip mūsų nematomi dvasiai mokytojai kurie mums stengiasi patarti :)

O dėl sapnavimo tai tiesiog turi išmokti valdyti sapnus, skaityk knygas ir tt. tikrai nėra vieno būdo kas tinka visiems, kiekvienam savas kelias jei ieškosi surasi, svarbiausia pradėti o viskas spręsis eigoje. SĖKMĖS !
 2010-04-20 23:08:56
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Viską darau, tik neįsivaizduoju, kur čia , žemėj, surast žmogų, kuris būtų stipresnis vidumi ar net įvaldęs sapnų valdymo meną. (ot laikai atėjo xD)

Dar labai smalsu,kaip jums darbas/pareigos netrugdo užsiiminėt visais šitais reikalais... Juk vis vien išvargina. Ech, reik mokytis gyvent biškį kitaip.
 2010-04-21 14:11:14
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas Myuu,

tikrai yra daug žmonių kurie įvaldę sapnus, tik mžai kuris gali mokyti. Dažniausiai sapnų valdymo moko tokios kaip ir sektantiškos grupės :D dėl to nelabai noriu į jas veltis. Pradžiai tai turi sukurti tikslą ką nori daryti sapnuose ir iš jų išmokti ir kuo mažiau keisti ar abejoti savo sprendimu, nes abejonės trukdo pasiekti tai ko norime. Kaip supratau tu jau kaip ir žinai ko sieki. Šiaip pradžiai tai gali stiprinti savo valią ir minčių traukos dėsnį įvaldyti tai labai svarbūs dalykai, o su minčių traukos dėsniu tai gali prisišaukti ir savo mokytoją.

Dėl darbų tai tu teisi, visa tai vargina, mažina sąmoningųmą, manau dėl to visi kurie nori greitai tobulėti atsiskiria nuo viso pasaulio, tačiau tai negarantuoja, kad tu patobulėsi tiek kiek nori ir ar išvis patobulėsi.
Aš nusprendžiau ieškoti kompromiso tarp įprasto gyvenimo ir dvasinio tobulėjimo. Man mediacijos labai padeda atsigauti po sunkios dienos ir šiaip po meditacijų jaučiuosi toks atsibudęs, sustiprėjęs viduje.

Meditacijos yra kaip ir neatskiriama valdomų sapnų dalis, kaip ir minčių traukos dėsnis, reikia nuolatos galvoti apie savo tikslus būti ryžtingam ir niekad nepasiduoti - tai tikrai veda link tikslo :)
 2010-04-23 18:29:29
SwartsaS
Temų: 0
Pranešimų: 72
Registruotas: 2010-04-23
Sveiki :)
Per pastarąsias dienas susidomėjau tuo sapnu valdymu. Pasiknaisiojau po forumus ir jūsų žinutes. Tai nusprendžiau išmėginti ta įdomujy sapnų valdymą. Esu 15m. kita mėnesį bus 16m. tai galvoju pasiklausiu jūsų kaip man galima būtu pradeti valdyti sapnus. Kiek aš atsimenu tai, kad aš neatsimenu jokių savo sapnų, ir net nežinau kodėl taip. Atsimenu gal kokį viena sapną per dvi savaites. Tai patarkit kaip man čia pradeti, ta sapnų valdymą. :)
 2010-04-23 20:53:53
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,
jeigu moki anlgų kalbą ar kokią kita užsienio kalbą tai pirmyn į google ir ieškok, paskui kai jau pradėsi tai klausk kas nesigauna ir gal pasiaiskinsim. Jeigu angliškai ieškosi tai vadinas "lucid dreaming".
Dar kažkur buvo tema mano kurta, sapnų valdymo esmė lyg vadinas.
Kai neprisimeni sapnų tai yra rimta problema, bet su ja susiduria net ir labai įgudę sapnuotojai :)
Pirmiausia tai gali sąlygoti b grupės vitaminų trūkumas, calcio, magnio, kalio, cinko. Atrodo šitie pagrindiniai. Beje jeigu jauti emocinį išsekimą, ar pergyveni labai daug stresų, paskęsti kasdienybėje tai šie dalykai irgi trukdo sapnuoti.
Labai svarbu atsikėlus bandyti prisminti sapnus, nors jie ir labai nereikšmingi, tai vysto vadinamają sapnavimo atmintį. Beje labai svarbu turėti aišku tikslą ko nori iš sapnų, nes jeigu tai darysi šiaip tai ir sapnuosi šiaip. Labai svarbu vystyti sąmoningumą kol nemiegi t.y. laikas nuo laiko suabejoti ar realybė nėra sapnas, taip lengviau įpranti tai daryti sapnuose. Be to jeigu tu labai pašėlusiai gyveni arba užsiimi kažkokia labai rimta kūrybine ar darbine veikla tai tu niekada nesapnuosi, nes tu visą savo energiją nukreipį į ten, be to realybė mažina sąmoningumą tai viena iš pagrindinių priežaščių trukdo sapnuoti.
Aišku dar yra toks dalykas rekapituliacija, kai mintimis keliauji per savo gyvenimą ir atlieki savotišką analizę, tai geriausia daryti medituojant. Rekapituliacija padeda iš laisvinti energiją kurią laikome užgniaužę viduje kartu su užslėptomis emocijomis, dar kitaip vadinamais ego.
Gali paskaityti ir kokią nors kultinę religiją (nesakau pakeisk tikėjimą) tiesiog jos sukaupę daug įdomios informacijos apie sapnus ir mūsų sąmoningumo ugdymą.

Tikiuosi supratai ką čia parašiau :D
 2010-04-24 15:26:24
SwartsaS
Temų: 0
Pranešimų: 72
Registruotas: 2010-04-23
Nu, anglų kalbą suprantu gerai :)
Man pagrindinė problema yra ta, kad aš neatsimenu visai tų sapnų. Mano gyvenimas nėra sunkus, įtemptas. turiu daug laisvo laiko ir tokiu pomegiu nelabai turiu, bėje jokiu emocinių išsekimu irgi nejaučiu. Reiks dar pasižiureti kaip tuos sapnus labiau atsiminti.
P.S. Supratau viską iki rekapituliacijos :D
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt