Rožinė drobė su kamuoliuku, mi

 2010-01-18 17:07:56
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
Aš vieną dieną kai susapnavau štai ką:
Žodžiu, labai sunkiai paaiškinsiu, nes tai tiesiog sunku paaiškinti žodžiais. bandysiu:
Buvo rožinė drobė (medžiaga). Ant jos šokinėjo kamuoliukas ir vis atsibusdavau ir tarsi jausdavau kad esu tas kamuoliukas (ir atsibusdavau iš tikro, ne sapne. dabar ką pasakosiu, viskas taip buvo ne sapne), nes jaučiausi tarsi šokinėčiau kaip jis. vėliau kitą dieną kai jau geriau jaučiausi, aš sėdėjau prie stalo (va dabar prasideda keblumai paaiškinime) ir kažkaip jaučiausi taip: (aš tada apžiūrinėjau lapelius iš gydytojos ir ant jų rašinėjau) pasirodė, kad viską darau labai greitai, o viduje viskas vyksta lėtai, sunkiai. bet ne skrandyje, o na... suprantat - viduje. tai vyko prieš keletą mėnesių. nežinau ką tas reiškia, padėkit išaiškinti, man labai įdomus dalykas (galit ir panašius nutikimus rašyt, bus smagu paskaityt).
ačiū

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-01-19 12:00:30
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Čia galimos rožinės spalvos interpretacijos sapnuose:
1.Rožinė spalva sapne simpolizuoja meilę, džiaugsmą, prisirišimą, gerumą ir meilumą.
2.Sapnuoti ką nors rožinės spalvos taip pat gali reikšti, kad įsimylėsite ar jau net dabar esate labai pamilę kitą žmogų ir ši ar būsima meilė jums suteiks daug jėgų, energijos, sveikatos.
3.Jei sapnuojate ryškiai rožinę spalvą, tai simbolis, kad trokštate geismo, meilės ir aistringo sekso.

Na pagal viską ką aprašei tai gali būt meilė, o gal ir ne. Šiaip pagal mano mastymą tai tavo viduje verda jausmai ar kažkokios vidinės dramos, o tu išorėje bandai į tai nekreipti dėmesio ir gal net prislopinti. Kaip pasakyt tavyje vyksta dideli prieštaravimai. Pasistenk įsiklausyti į savo vidų, tam labai tinka atsiplaidavimas ir tuo metu tiesiog netrukdyk mintims lėkti galbūt tada tavo viduje esantys prieštravimai galės tau pasakyti tai ką nori ir manau tada turėtų tau paaiškėti kas ir kaip.
Atsimink jausmų slopinimas ir ignoravimas nieko gero neduoda jie vistiek iškyla. Kai tu nustosi viską nuo savęs slėpti ir neigti pamatysi kiek tu gali sužinoti apie save ir tai kas tavyje vyskta.
Taigi atsipalaiduok ir leisk prabilti savo vidinima balsui, o jis patikėk gali labai daug pasakyti, tiesiog
tereikia norėti jį išklausyti.
 2010-01-19 16:47:44
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
Ačiū, išties įdomiai parašei. Tik va sekso nelabai noriu arba geismo :DDD
o gal tau kažkas buvo nutikę?
rašyk rašyk rašyk

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-01-19 18:37:06
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Aš ir kartą sapnavau rožinės spalvos daiktus, na ir tai tikrai buvo tiesa, aš įsimylėjau ir šiaip rožinė spalva sapnuose visada reiškia gražius jausmus. Tiesiog kai gyvenime būna įvairių problemų tai kartais tie jausmai susimaišo ir tada sunku susigaudyti, bet kai nusiramini ir įsiklausai tai tada ir paaiškėja.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Rožinė drobė su kamuoliuku, mi
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt