Pėdos tamsoje (košmaras)

 2010-03-01 16:54:06
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
Užvakar susapnavau štai ką:
Aš sėdžiu kažkokioj kaimo lūšnelėj ir siurbčioju arbatą. Tada kažkas patuksena duris, o aš su šypsena ir linksmumu nueinu jų atidaryti. Atidarius už jų nieko nebuvo, aš tik gūžtelėjau pečiais ir užtrenkusi duris nuėjau ir toliau gėriau arbatą. Tadą vėl patukseno ir taip kokius tris kartus kartojosi tas pats. Netrukus man nusibodo ir aš parašiau raštelį kurį užkabinau ant durų iš lauko pusės: "kas jūs toks, prašom nesislapstyti" tada vėl patukseno ir aš atidariau. Dabar čia stovėjo dvi sniege įspaustos pėdos, jos tęsėsi link miško. Aš puoliau pėdomis sekti. Staiga kažkas mane užpuolė iš nugaros ir aš atsibudau.
ką tai reiškia???

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-03-02 17:13:57
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,
bandžiau žiūrėt pagal sapno ženklus bet kiekviena reikšmė turi tokius paaiškinimus kurie totaliai pjaunas :D .
Šiaip pagal bendrą idėją tai gausi kažkokią nemalonią žinią(kai vejasi miške), dar apkalbos kažkokios sklando(arbatos gėrimas), o užpuolimas iš nugaros tai ir reiškią užpuolimą, kiek esu sapnavęs užpuolimų ir tai tikrai kaip perspėjimas apie būsimus priešų užpuolimus. O dėl pėdų nežinau, gal tai užuomina tiesiog, kad tas priešas kuris tave užpuls yra tau nežinomas arba jis gerai užsimaskavęs ir tu net neįtari kas jis toks.
Šiaip su neaiškiais pėdsakais sapnuose tai gali būti iš dalies ženklas, kad kažkas iš numirusių artimųjų prašo maldos, ypač jei užpuolimai ir persekiojimai kartojasi kas kiek laiko, beje dažniausiai tai būna košmarų tipo sapnai, kartais per sapnus prašo valgyti ar ko nors iš maisto produktų.

P.S. žinosi kaip per naktis po miškus bastytis - geriau arbatą būtum ramiai gėrus :D
 2010-03-06 15:57:22
CikiCikiGirl
Temų: 1
Pranešimų: 3
Registruotas: 2010-03-06
Baisu baisu. Aš tai košmarų žiauriai bijau, naktį atsikeliu visa prakaituota ir išsigandusi. Nors nesu maža... matyt, įprotis. O dėl sapno tai nemanau kad visi sapnai jau čia tokie reikšmingi, juk nebūtina visus sapnus paversti realybe. o beto košmarai man atrodo neša laimę, bet aš kažkodėl jų bijau... :(
 2010-09-15 12:48:00
charatan
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2010-02-27
O aš kiekvieną naktį sapnuoju apleistas patalpas ir jame būna pilna lavonų bet veidai nepažįstami,o prie kažkokių durų stovi klounas ir jis juokiasi.. ;s
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Pėdos tamsoje (košmaras)
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt