keistenybe bet idomybe

 2010-02-10 10:17:45
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
aš sapnavau va ką:
mes su kažkokia mokyklos naujoke (aš jos absoliučiai nepažinojau, tik žinojau, kad ji nauja) važiavom mašina vienos. ji vairavo, o aš vis sakiau ir ją mokiau:
- Vairuok atsargiai, dar policija pagaus, atsargiai...
tuomet mes privažiavom žiedą (na pvz antakalnio žiedą žinot? tai va tokį panašų tik ne antakalnio o nežinau kieno) ir ten mus sustabdė moteris rausvais marškinukais ir juodais surištais į uodegą plaukais paklausė:
- Jūs čia vienos vairuojat automobilį? - paskui pagalvojo ir paleido.
tuomet mes privažiavom tvorą ir kelią. mes pastatėm automobilį vidury kelio ir išlipusios nušokavom per seną betoninę tvorą ir apačioje pastebėjom tris mergaites su uniformomis. dvi plaukiojo sekliu, skaidriu bet plačiu upeliuku su smėliuku ant dugno, o kita laikė rankoje žiedų saują (visi jie buvo su deimantinėmis akutėmis ir auksiniu žiedu) tokie patys šiaip buvo. nu ir pasakė, kad galim pasiimt keletą. mes pasiėmėm ir pastebėjom namelį. bet į jį dėmesio nekreipėm. paskui nubėgom kažkur labiau į mišką ir vėl išvydau senučiuką tą patį kaip ir aname sapne apie pensioną ir šluotas. kur baisiai įdomu, padėkit išaiškint temoj. galit paskaityt. ten mano tema . tj va. jis pasakė:
- Žiedai po žiedais, o saulė po akmeniais. - ir tai padaręs dingo.
paskui mes nustebusios viena į kitą pažiūrėjom ir nusijuokėm. tada baigės sapnas. ką tai reiškia? padėkit :D ačiū :D

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-02-11 17:05:34
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
šiaip tai sapną galima labai paprastai paaiškinti pagal sapnų ženklus tokius kaip: upelis, skaidrus vanduo, tvora, gauti dovanų žiedą, senis. Tingiu rašyt čia visas sapnų reikšmes pati juk nesunkiai interne rasi šitas reikšmes.
O kas dėl pasakytos frazės tai ji kažką reiškia tikrai tačiau tai yra skirta tau, tai grynai asmeninis reikalas, arba tau reikia labai profesionalaus sapnų aiškintojo.
Šiaip ankstesniame sapne tave perspėjo, o dabar uždavė mįslę, šiaip manau tikrai rasi atsakymą jeigu ir pati jo labiau ieškosi,o ne tik lauksi kol kas pasakys. Tiesiog atsisėsk ir ramiai permąstyk apie ką paskutiniu metu gavoji gal kokia dilema neduoda ramybės.
pasakymas - "Žiedai po žiedais, o saulė po akmeniais." kaip suprantu yra nuorodą į tai kad kažkas slepiasi, kad tai ką tu matai ar nori matyti nėrai tai kas yra iš tikrųjų- kitaip pasakius tu nematai tiesos ir ji slepiasi ten kur tu jos mažiausiai tikiesi. Nors čia galiu ir klysti, čia grynai aš taip supratau.

P.S. Šiaip tai galiu pasakyt nueik pas lietuvių kalbos mokytoją ir pasakius šią frazę paklausk pagal simboliką ką tai reiškia, patikėk literatūros ir sapnų simbolika beveik tas pas- sapnai tai irgi kūrinys interpertacija tik ne literatūrinis :)
 2010-02-21 18:31:33
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
sveikas dovanele, gerai kad tu esi zinau kad tikrai gali man paditi kaika issiaiskinti, pameni kaip patarei pradeti medituoti ir pns, zodziu prasidejo man tokie dalykai kai eidamas miegoti arba nebutinai miegoti ir pradedamas atsipalaiduoti tiesiok mintimis isivaizduodamas kaip visas kunas atsipalaiduoja, kekvienas raumuo ir taip stengdamas atpalaiduoti kuna vis labiau ir labiau isivaizduodamas kad tarsi tas ir vyksta sutelkes demesi i savo kuna vaizduote stengiuosi jausti kaip jis tarsi visiskai po biski atsipalaiduoja ir taip mazdaug apie 20min ir isgirstu uzesi ausyse ir pradedu jausti kaip mano kunas tarsi skesta viduja tarsi nirstu kaskur, issilieja kunas na ta jausma lb sunku apibudinti bet jis malonus ir tikrai atpalaiduojantis, o kas keisciause kad nepaisant to kad apsoliuciai tuo momentu negalvoju apie jokes panas kaskokius dalykus nuo kuriu galeciau sexuolei susijaudinti kai tarsi pradedu visas tirpti atsipalaidavimo metu man visalaika ivyksta erekcija tiesiok pajauciu kaip jis pac savavaliskai pasistoja :D gal atrodo juokingai nzn bet as kalbu cia visai rimtai ir noreciau suzinoti kodel taip yra ir kas cia aplamai vyksta su manim tada, kartais taip atrodo isijauciu i ta nirima kad atrodo jai jis dar toliau stipretu tai net galeciau atrodo net samone prarasti bet taip gilei nedaeinu bet ko dazniau tai darau tuo stipriau tarsi isplaukiu to neina paiskinti to jausmo, tai kas cia per reiskinys? ir ka jis daro? ir kodel tada man ivyksta erekcija? buciau lb dekingas jai atsakytum, ar cia taip turi buti? nevyksta cia kaskas blogo su manim?
 (Redaguota: 2010-02-21 19:00:21) 2010-02-21 18:52:17
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas :)
matai net apie panas nereikia galvot :D, čia iš tiesų yra toks prikolas - tu vienas iš tų laimingųjų jai galim taip pavadint kurie sugeba daryti meditacijas. Taip tas jausmas skirtingas ir individualus kiekvienam, kartais tas jausmas rauna sotgą :D, kartais būna tiesiog ramybė - viskas priklauso ko tu sieki, ko tu nori gauti -tai ir gauni. Pasąmonėje norėjau patirti ekstazę - ją ir gavai, norėsi patirti dvasinį pakylėjimą jį ir pajusi, ribū nėra :) . Tik nemaišyk ketinimų ar kitaip tikslo su paprastais siekiais gyvenime, užsibrėžti tikslą tai ne tas pats kai pasakyti sau: einu nusipirksiu duonos į parduotuvę... Ketinimas/tikslas turi būti tai ko tu trokšti visa širdim, jis tau turi būti toks pat svarbus kaip oras kuriuo kvėpuoji, tiesiog tu to turi beprotiškai norėt ir tu jį pasieksi. Taigi jeigu nori keisti meditacijos pobūdį arba pojūčius tai keisk tikslą :)
Beje norint patirti nerealų malonumą meditacijose nereikia erekcijos - tai tiesiog tau yra įstrigę galvoje kaip instinktas. Paprastais susijaudinimas tai lyg aukščiausias taškas, po kurio eina viskas žemyn, tačiau įmanoma tą jausmą be galo ilgai išlaikyt - tai būna grynai emocinė būsena. Taigi neišsigąsk viskas, čia norma tiesiog toks buvo tavo tikslas pasąmonėje ir jis išsipildė.
Dar patarimas, jeigu visiškai atsipalaiduosi tai prieš atsijungiant gali būti toks jausmas, kad lyg koks sūkurįs įtraukia arba net išsineri iš kūno- va tada būna meditacijos kelionės, beje neišsigąsk tuo metu, nes gali truputį skaudėti ar beprotiškai ūžti ausyse ir pats sapnas gali būti nelabai malonus jei išsigąsi ar šiaip kokios neigiamos emocijos bus.

Nepasakiau svarbiausia - turi įsisąmoninti ir save įtikinti, kad malonumas ir erekcija neturi nieko bendro ir tada jos nebebus, na tiesiog suformuluok tikslą taip, kad to nebūtų. Čia tiesiog toks suvokimas kurį visi įsikirtę laikosi, kai save tuo įtikinsi tai gausi tik tai ko nori. Tikslas formuluojamas taip, kad gautum ko nori, o tai ko reikia tam tikslui rasi pakeliui apie tai nereikia galvoti .

O smagiausia - tai tik pradžia :D
Sėkmės meditacijose, smagu kad išbandei meditacijas, manau net neįisivaizdavai, kad taip gali būt :)

 2010-02-21 20:40:14
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
:) super! cia jega, dekui kad paaiskinai, o taip ir buciau nesuprates kas cia vyksta su manim
 2010-03-06 16:00:54
CikiCikiGirl
Temų: 1
Pranešimų: 3
Registruotas: 2010-03-06
hmm
idomus sapnas, belaloveedvard, idomus
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » keistenybe bet idomybe
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt