Kaip susapnuoti kosmara ?

 2010-08-05 11:49:38
Laifas
Temų: 5
Pranešimų: 12
Registruotas: 2009-11-03
Tikrai noreciau susapnuot kosmara, bet nezinau kaip. . . Padekit. Ir dar sitam forume dar parasykit savo baisiausia kosmara ;)
 2010-08-05 19:06:44
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,

tu kaip supranmtu nori sąmoningai susapnuoti košmarą? Toks truputį keistokas noras, nes visi paprastai nori gražių sapnų. Šiaip žvelgiant iš psichologinės pusės, košmaras yra per dieną susikaupusi neigiama energija, o kad protas "apsivalytų" nuo jos mes sapnuojame košmarus, na čia viena versija. Kiti sako tam tikras maistas sukelia, bent man niekada dėl maisto košmarų nebuvo :) . taigi čia išvardinau natūralias priežastis dėl ko dažniausiai sapnuoja žmonės košmarus.

Jeigu tu sugebi valdyti sapnus ir būni per juos sąmoningais tai tiesiog priversk save sapne išsigąsti - tai tada tave visi pradės pulti ir bus puikus košmaras, košmarus sukelia susierzinimas, pyktis ir visos kitos blogos emopcijos. Paekspwerimentuok su visom ir žiūrėk kas gausis :)
Good luck !
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Kaip susapnuoti kosmara ?
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt