Jei sapnuoji krauja ?

 2009-10-27 23:06:07
Zmbfx
Temų: 1
Pranešimų: 12
Registruotas: 2009-10-27
Sveiki, jau kelintą kartą sapnuoju kraują. Pirmą kartą sapnavau, kad mane padūrė ir as siaubingai kraujavau, antrą kartą - skubėjau ir susižeidžiau galvą iki kraujavimo, dar esu sapnaves kaip musiausi su nepzystamu iki kraujo. Dar lyg ir daugiau sapnavau, bet nepamenu.
Skaičiau sapnininke. kad kraujas reiškia kylima karjeroje ir dvasioj.
O dėl ko suabejojau tai kad vieną rytą man stipriai kraujas is nosies begti pradejo. Na aš nemanau kad tai geras ženklas. . .
 2009-10-27 23:34:07
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Na kad iš nosies kraujas bėga tai aišku nėra geras ženklas tai rodo, kad tavo kraujagyslės silpnos ir reiktų kuo nors tai pastirprinti. Na nebent tiki, kad vieną naktį gali nukraujuot per nosį :D
Šiaip galiu pasakyt vieną paprastą gyvenimo paslaptį, galvok apie gerus dalykus ir tau atsitiks geri dalykai, jai lauksi bėdos tai tikrai garantuoju, kad sulauksi, esmė ta kad mes esame nelaimingi nes mes norime buti nelaimingi ir tik galvoje kas nutiks blogai ir visada galvoje apie tai ko nenorime. Galvok apie sekme, laime ir nuostabu gyvenima ir toki turesi :)

P.S. Zenklai nera nei geri nei blogi jie tiesiog zenklai, taigi jeigu tu viska darysi teisingai tai nieko blogo ir nebus. Beje pabandymui gali iš ryto atsikėlęs būt visą dieną blogos nuotaikos ir pastebėk kaip aplinkui save visą dieną nelaimes trauksi :)
 2009-12-15 20:30:21
Vaida14
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2009-12-14
Kraujas • Sapnuoti kraują yra lemtingas ligos ženklas. Matyti per sapną daug tekančio kraujo reiškia būsimus rūpesčius ir nepriteklius. Jei kraujas teka iš nosies, reiškia pažeminimą ir panieką. Išsitepti krauju reiškia jūsų troškimų išsipildymą.

Kraujavimas (hemoragija) • Sapnuoti kraujavimą reiškia, kad dėl skaudžios avarijos būsite paguldytas į ligoninę.

Kraujo nuleidimas • Sapnuoti, kad jums nuleidžia kraują, reiškia, kad nenumatytos didelės išlaidos labai pablogins jūsų finansinę padėtį.

Kraujomaiša • Sapnuoti kraujomaišą reiškia, kad šeimoje kils žiaurios rietenos, kurių pasekmės bus katastrofiškos.

-------------------------
ir angelams reikelingi angelai
 2010-01-19 16:52:47
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
Gal per daug "siaubiakų" žiūri? Arba tiesiog pasamonėje tavo sukasi "kraujas, raudona, skausmas, kraujaaaas....." ir vieną kartą susapnavęs, dabar tai dažnai sapnuoji, nes įsiminei pirmąjį sapną. Stenkis apie tai negalvot išviso ir net dieną ar naktį tai užmiršti ir nesistengti prisimin ti kai tu staiga "kažką aš turėjau prisiminti... ką? Hmmm... ką gi aš turėjau prisiminti... nagi, suk galvą..." - žinok - tik pasunkinsi situaciją.
rašyk, ar padėjo? \
lauksiu

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2010-05-26 10:40:06
linutite969
Temų: 0
Pranešimų: 3
Registruotas: 2010-05-24
Paklausiau močiutės, ką reiškia sapnuoti kraują, ji atsakė, kad nelaimė, ar šiaip gali netekti daug kraugo... na žodžiu negerai, bet aš tau patariu, nekreiptiį tokius blogus sapnus per daug didelio dėmeso, nes jie tikrai gali išsipildyti. tai va.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Jei sapnuoji krauja ?
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt