Grupinis sapnavimas

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
 2009-12-25 22:52:29
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Tai ką pasakoji panašu į išėjimą iš kūno(OBE), arba astralinė projekciją(ASTRAL PROJECTION) tai yra aukštenis lygis nei valdomi sapnai, tačiau ir sapnuose galima tą padaryti. Beje su triukšmu aš irgi susiuduriu įpač tuo momentu kai pereinu į tą būsną - manau tai ne kas kita o vidinė baimė ir įtampa, kai pramokau meditacijos ir vidininės ramybės tie triukšmai baigėsi. Tu minėjai kad įsitempi to proceso metu ar turputį bijai dėl to gali kilti nepakeliamus triukšmas arba galvos spaudimas ir pan. Beje išėjimą iš kūno gali būti ir į realų pasaulį tačiau tai pavyksta retai.
 2009-12-26 13:20:40
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
bandziau medituoti bet nelb isejo, o kiek laiko mazdaug reikia ismokti meditacijos? ir kaip mazdaug suprasti ar viska teisingai darau kad meditacijai pasiekti?
 2009-12-26 13:22:29
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
kas lengviau iseiti is kuno ar prabudinti samone sapne?
 (Redaguota: 2009-12-26 17:34:07) 2009-12-26 17:33:36
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Meditacijai išmokti nėra laiko rėmų, visų pirma norint išmokti medituoti, turi išmokti pamiršti viską, pasaulį problemas, draugus gimines ir net pats save turi pamiršti kad egzistuoji, turi nieko negalvoti, tiesiog pasiduodi tokiai bangai, kuri tave nuenša, netramdyk savo minčių ir nesek jų, o tiesiog atsipalaiduok.
Kei meditacijos metu pajusi, kad atsijunginėji tai lyg sapnas gali kilti keistų pojųčių ar minčių - neišsigąsk.
Beje labai svarbu būti ramiam prieš meditaciją - turi nejausti pykčio, nelaikyti blogų jasumų, turi visa tai išlaisvinit ir pamiršti - tada tu pajusi palengvėjimą. Meditacija tai ramybė su savimi ir su viskuo kas tave supa - tai nuolatinis tobulėjimas...

Vieniems lengviau valdyti sapnus, kitiems išeiti iš kūno, kitiems būnant sapnuose išeiti iš kūno. Jeigu tau sekasi suprasti sapnuose, kad sapnuoji ir gali valdyti sapnus tai mokinkis per sapnus atisiskirti, bet nepamirkš meditaijų - jos suteikia neįtikėtiną poilsio ir ramybės jausmą - kai padarysi pirmąjeteisingą meditaiją tai lyg nušvitimas tu negalėsi be to gyventi - tai išlaisvina ir suteikia neregėtų jėgų gyvenime.

Taigi rinkis savo kelią ir skaityk rink informaciją, tačiau nedaryk visko pagal kitų taisykles, jas pakeisk kaip tau atrodo geriausia ir teisinga tai bus tavo uniklaus būdas, tačiau savas būdas yra pats geriausias jeigu nori tobulėti.
 2009-12-26 20:38:45
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
o dieve :/ tai lb sunku as neissivaizduoju ar man is vis galetu gyvenime pavykti uzmirsti taip viska net save antiek atsipalaiduoti kad net pamirsti aplinkini pasauli kuris net specelei nuolat lenda i galva su visokiom mintim kuriu net nesinori kartais ir galvoti bet jos pacios isoka i galva kai to maziausei tikiesi kaip specelei :( esu girdejas apie minciu koncentravima mano prosenele lb gerai mokejo koncentruoti mintis bent taip sake mociute kaskada, bet tada dar tuom visai nesidomejau ir aplamai tada masciau tik tai kad viskas tikra ka galiu pamatyti ir paciupineti ir yra viskas tik taip kaip yra, bet dabar taip nebeatrodo kai pradejau is savo kuno iseidinieti, o minciu koncentravimas gal tai galetu padeti susikaupti nelb suprantu kaip konkrecei tai daromo koncentruojamos mintis ta prasme apie kaska viena galvoti reike? man tai kaskodel atrodo lengviau ismokstama koncentruoti mintis negu uzmirsti aplinkini pasauli, save, prisiminimus, gal zinai kaip butent yra mokamasis koncentruoti mintis? kokia lengviause technika?
 2009-12-26 20:49:19
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Tu mane galbūt blogai supratai tas užmiršimas tai yra atsipalaidavimas tu suteki dėmesį į kvėpavimą ir ramiai kvėpuoji tai sumažina minčių srautą ir po kiek laiko pradedi atsijunginėtai tai panašu kai ruošiesi miegoti, kai eini miegoti tai juk negalvoji kaip čia ką kur padarius ar pan. Čia gaunasi toks lengvas perėjimas į tą miego būseną, tačiau tuo metu išlieki budrus, aišku galima ir užmigti, tačiau pasąmonė tada būna budri. Aš nesakau kad tai paprasta, ne visi tai gali, nes ne visi to nori, svarbiausia neversk to daryti kas tau nepatinka - jei tau tai nepatinka tu to niekada nepadarysi, tu turi tiesiog atsipalaiduoti, nusiraminti ir tiesiog kvėpuoti. Po tam tikro meditacijų skaičiaus tu labiau pažinsi save ir atrasi kaip tau lengviausia yra atsipalaiduoti.
Koncentruoti mintis tai pat yra sunku tai irgi susiję su meditacija, bet tai yra dėmesio sutelkimas ties tam tikru objektus, tačiau tas dėmesys sutelkiamas neįsitempus reikia būt atsipalidavus ir kartu susikaupus, na tai sudėtinga. Na bet juk norint kažką pasiekti niekada nėra paprasta. Tiesiog išmok atsipalaiduoti, mokinkis vidinės ramybės, gerumo ir pamatysi kaip tu pradėsi jausti tam tikrą vidinę jėgą ir darbai seksis geriau ir gyvenimas graženis atrodys ;)
 2009-12-26 21:31:07
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Vis čia kalbama apie tuos lygius.. Dovanele, man įdomu koks yra lengviausias, įdomiausias lygis sapnavimo, ar kaip čia jį pavadinus? :D
 (Redaguota: 2009-12-26 21:39:51) 2009-12-26 21:33:10
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
lengviausias sapnavimo lygis yra nieko nedarai ir sapnuoji įdomius sapnus :D, na taip būna retai bet būna. Galiu pasakyti, kuo labiau dvasiškai kyli tuo įdomesnis sapnai būna, kartais net valdyti jų nereikia. Na valdymą naudoju tik tam, kad sužinoti daugiau man įdomios informacijos arba įveikti sapne pasitaikusias kliūtis, išeiti iš košmarų ar erzinančių sapnų. Taigi mažiausiai pastangų reikalauja valdomis sapnai kurie būna pas daugelį žmonių, tik visi skirtingai juos valdo vieni mažiau kiti daugiau.
Taigi įdomųs ir paprasti valdomi sapnai, tačiau kuo toliau tuo labiau man neaišku tampa kur baigiasi paprasti sapnai, o kur prasideda atralinės keionės ir susitikimai su neįtikėtinų galių ir beformių būtybių, ar šviesios būtybių egzistencijos lygių ribos. Manai sapnai tai kelias į viską ir visur, o kiek tu pamatai ir patiri tai priklauso, kiek nori pamatyti ir kiek esi atviras neįtikėtinoms žinoms ir patyrimams :)
 2009-12-26 22:57:38
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
tai saunu, man tai tikrai patinka :) dabar nesenai atsipalaidaves gulejau ir skaiciavau ikvepimus kad nepamirsciau sekti kviepavimo ir tikrai pajutau kaip momentais suvokiu kad kvepuoju guliu lovoi ir to paciu metu tarsi jau sapnouciau kaska matau girdziu kaska, o paprastai tada kai taip buna tai suvokiu kad buvau jau biski prisnudes tik prabudes o dabar visai kitaip, dar norejau paklausti ar lb gali trugdyti meditacijai pvz biski jauciami momentais skausmai peciuose? pries pusmeti buvau papuoles i avarija su automobiliu i priespriesa su kitu laime kad dar nebuvo didelio greicio ir stiprei nk nenukentejom bet smugis buvo toks kad net ir oro pagalvems issovus buvau prarades samone o blogiause kad kaikurie kaklo, stuburo slankstelei pavaziavo jie spaudzia nervus ir jauciu peciuose nemalonu durenti skausma man visad su specialiu aparatu tempe kakla masazuoja nugara bet dazniausei po savaites vel skausmai atsinaujina, kartais taip lovoi belekaip susiraitau susikreipiu ir tada maziau arba is viso nebeskauda idomu ar tai lb galetu trugdyti meditacijai jai staiga uzeitu skausmai nes dazniause kai ilgai guledamas lovoi nepajudu pradeda nestiprei skaudeti
 2009-12-26 23:49:24
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Tiesa, aš čia mažai ką numananti, medituojant gali gulėti, sėdėti ar dar kažką daryti panašaus ar kaip per visokias reklamas ir filmus rodo kojas susikryžiuot atsisėdus ir suspausti nykščio galą su šalia esančiu pirštu? :D
BETO. Man šitas labai įdomu.. ar galima susapnuoti kas buvai praeitame gyvenime, ar nors vieną praeito gyvenimo įvykį? Žinau..klausinėju kaip nieko neišmanančioji, bet tiesiog labai įdomu. :D :)
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Grupinis sapnavimas » 3-as temos puslapis
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt