Grupinis sapnavimas

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
 (Redaguota: 2009-10-13 12:29:06) 2009-10-13 12:03:47
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Jo butų šaunu, nes kartais sapnai būna tokie nuobodūs, jog tiesiog lakstai ir neiko gero nerandi, vieni per tingi, kiti sako pavargę nes ruošiasi egzam, dar kiti neturi pakankamo sapnų valdymo lygio(čia sapnuose). Taip ir būna, kad per naktį valdai apie 7 sapnus, bet būna taip nuobodu, o su užsieniečiais kažkaip tingiu prasidėt, tikrovėje su anglų problemų yra o sapnuose išvis - juk sapnuose žodyno neatsiversi :D . Beje norit susitikt sapnuose tu turi turėt gan neblogus įgūdžius sapnų valdyme ir nebijoti naujovių. Beje per sapnus galima bendrauti ne tik tiesiogiai sustikus, galima net telepatiškai, tačiau tai labai sunkus būdas, nes jai neturi žmogaus energijos ID arba asmeninių duomenų gali būti kad kalbėsies su kuo nors kitu nei su tuo ko galvoji.

P.S. Žmonės iš internacionalinio forumo susitinka menulyje, ten jie net savo bokštą turi, gal ir mes susikuriams savo "ambasadą" kurnors netoli :D. mėnulis pasirinktas dėl to, kad jį visi žmonės mato vienodą ir nėra galimybės interpretuoti skirtingai nei pvz dykuma kurių yra tirkai ne viena pasaulyje.
 2009-11-05 12:55:44
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
poltergeistas ir angelas sargas

Taigi pagaliau suvedžiau galus su keistais - košmariško tipo sapnais per meditacijas ir šiaip košmariško tipo sapnais per paprastą miegą. Ogi pasirodo poltergeistas - mergina, ot zeba ane? Šiaip man buvo tikrai gana keista, kad tam tikras merginas galėdavau sutikti sapnuose, bet kada kai tik užsinorėdavau jos iš karto atsirasdavo šalia, be to tas balsas su kuriuo kalbėdavo meditacijos metu irgi galėjo būti poltergeisto. Aš bent manau ji man netgi trukdo susisiekti su kitais asmenimis ir apsimeta jais norėdama pabendrauti su manimi. Šiandien ji tai labai aiškiai parodė. Taigi aš kaip ir eilinį kartą suabejojau, su kuo aš bendrauju ir pasakiau savo pasąmonei - jeigu tai su kuo aš bendrauju yra blogis tada reikia nutraukti tą ryšį ir tegul man būna apie tai pranešta suprantamu būdu. Taigi ši diena buvo aukščiau visko ką aš esu patyręs. Taigi užmiegu kaip ir eilinį kartą pradedu sapnuoti kažkokias nesąmones, ir suprantu, kad sapnuoju. Tada aš pradėjau keliauti sapnu, tačiau aplinkui buvo labai tuščia, keista bet ir vėl ta aplinka buvo panaši į košmarišką nors nieko aplink nebuvo – buvo vėl ta pati keista mokykla. Aš išėjau į gatvę ir pabandžiau susiekti su viena mergina ir pašaukiau – „ <vardas> atsirask šalia manęs, noriu su tavim susitikti“. Tada visa aplinka kažkaip keistai pasikeitė – atsirado vėjas ir patamsėjo – aš pasijutau toks vienišas, bet tos emocijos buvo ne mano. Tada aš sugalvojau užsidėti aurą, kad mane geriau matytų ir vos tik tai padariau aplink mane atsirado „tipo mano pažystami“, tačiau jie mane puolė. Tada aš bėgau į pastatą, o ten mokykla , ten buvo daugybė žmonių ir aš ten pasijaučiau dar blogiau, visi aplinkui buvo priešiški ir stengėsi mane įbaugini. Tada aš bandžiau bėgti ir tada jie visi sušoko ant manęs ir pradėjo smaugti, bandė pargriauti ir visaip žnaibė ir šiaip bandė įžeidinėti bandydami mane įbauginti. Gerai, kad aš moku tokių triukų kaip judėti nejudėdamas ir aš ėjau per koridorius. Įsivaizduok gal 30-40 žmonių užlipę ant manęs ir aš sau tiesiog ramiai vaikštau koridoriais :D:D:D
Po tam tikro laiko man tai pradėjo nusibosti, aišku kuo mažiau kreipiau dėmesį tuo mažiau jų buvo, tačiau visi išėjimai iš mokyklos buvo užkalti net ir langai, tačiau juk aš superherojus – vaikštau viską kiaurai :D, deja praeiti nepavyko. Tada sugalvojau, kad man reikia susidvejinti, tačiau nepavyko(pirmą karta bandžiau tai) . Taigi aš tiesiog nusprendžiau bėgti ir bebėgant įsivaizdavau mišką, ir taip nuo medžio iki medžio ir žiūriu liko tik viena mergina kuri bėgo šalia ir kažkaip šiurpokai ir šaltai žvelgė į mane. Tada viskas dingo ir aš atsiradau lyg kažkokiame name, ten buvo tokių sexy merginų ir jos dar taip viliokišai elgėsi, jog aš neatsispyriau vieną ir taip sakanat užverčiau :D. Bučiauvau iš pradžių ir kai bandžiau pereiti į rimtesnius dalykus man tiesiog nepavyko ji tiesiog pradėjo bėgti – tada ta mergina atsisuko pažvelgė į mane ir nusikvatojo – tai buvo tas pats poeltergeistas mergina.
Tada vėl pasikeitė sapnas ir sukūrė man netikro prabudimo scenarijų. Tipo aš savo namuose voliojuosi su kažkokia mergina. Tada aš supratau ,jog ta ne mano namai, nes lova buvo kitu kampu(taigi labai svarbu žinoti kas kur kaip yra tavo namuose), tada aš tiesiog išspyriau tą merginą iš lovos.
Taigi vos išspyrus tą merginą ateina tipo mano motina (tai tas pats poltergeistas) ir sako: -„ar tai ne Bernackaitė nubėgo?“ aš taip atsisukau ir pasakiau: -„Ne ne Bernackaitė, o Bernackas“ na tipo bernas(gavosi kaip ir pokštas), tada ji taip užsižvengė ir aš nubėgau tolyn, tačiau ir vėl ta jofana mokykla. (paskutiniuoju metu vis pagalvodavau apie angelą sargą) Ir kažkodėl paprašiau jį ateiti, mano super nuostabai aš jį atpažinau, jis mane juk kartą jau nešė iš panašaus košmaro jo balsas jo nerealus kalbėjimo greitis viskas sutapo WOW! Tai bent dalykas aš pasirodo bendravau su juo ir net nesupratau, kad tai mano angelas sargas. Tačiau tai kas nutko vėliau iš dalies sukrėtė mane iki gelmių. Taigi kai aš jį išsikviečiau jis pradėjo kalbėti nerealiai greitai, tada aš paprašiau jo kalbėti lėčiau ir po poros bandymų jis sulėtino kalbą. Taigi štai ką išgirdau tiesa irgi tik nuotrupas.
Aš: Kas ji?
Angelas: Tai poltergeistas mergaitės, kuri mokėsi mokykloje ir ji tragiškai žuvo (ar kažkas panašaus, tada man pasidarė aišku dėl ko aš jos niekaip negalėjau paveikti ir ji valdė aplinką tobulai)
Tada angelas pradėjo mane nešti per viską ir pradėjo vaizdas tolti. Jis vėl pradėjo savo greitakalbę.
Angelas: tu turi nejudėti ir nieko nedaryti net nemąstyti, kol mes neištrūksime (bent taip dabar aš perfrazuoju tai ką sakė, nes sapno metu buvo toks chaosas)
Aš tada nieko nemačiau tik tamsą ir jeigu aš atsigręždavau mano angelas suklykdavo iš skausmo.
Angelas: Aš juk tau sakiau nejudėti ir nemąstyti, juk tu mane kvietė į pagalbą ir kodėl manęs neklausai. Aš iš tiesų buvau tokioje panikoje, o jis taip daug kalbėjo, jog nebesupratau ar mes saugūs.
Angelas: ...Dabar mesk inkarą.... (net nesupratau ką jis turėjo omenį aš tada pradėjau skristi ir jis vėl graudžiai sušuko, kad aš vėl blogai padariau ir tt. Po to mes vėl atsiradome kažkokioje lyg beformėje keturkampėje, o tas poltergeistas pradėjo lipti sienomis, kol mane angelas nešė. Aš tuo momentu labai susigūžiau. (Šiaip pajutau tada kai aš išsikviečiau savo angelą aš pasidariau kaip pelytė nors tiek košmarų esu įveikęs žvelgdamas baisiausiems pavojams ar pačiam blogiui į akis. Aš tiesiog matyt, tada pasidaviau nuotaikai, jog mane turi kažkas išgelbėti. Taigi kai aš stipriai susigūžiau angelas prabilo dusiu balsu:
Angelas: tu mane dusini, atleisk rankas (pasigirdo duslus balsas)
Aš tuo momentu greitai atleidau rankas, tiesa aš to angelo nemačiau, kiek mačiau anksčiau tai buvo tiesiog mažas malonus berniukas. Po to kai aš pažvelgiau į visą šią situaciją iš šono ir paklausiau:
Aš: kaip aš nusiritau iki tokios duobės? Ar tai dėl tų nepadorių minčių ir abejingumo viskam?
Angelas: Iš tiesų visi blogai darbai traukia žemyn labai greitai.
Tada angelas sušuko iš skausmo paskutinį sykį. Tada aš jausdamas jog jis labai kenčia, pasiūliau jam dalį savo energijos, tačiau jis atsisakė sakydamas, jog tai jo(poltergeisto) nesustabdys o gal būt net sustiprins.


Tada viskas aptemo ir mes atsidūrėme tamsoje ir aplinkui tapo ramu. Šalia manęs buvo Angelas ir aš jaučiau jo liūdesį. Iš visko neatrodė, jog viskas baigėsi gerai.
Angelas: .... Aš nespėjau į paskutinį traukinį ir gali būti, jog tu likai jos naguose.
Tai buvo paskutiniai jo žodžiai ištarti su liūdesiu ir skausmu. Tada aš tiesiog atsijungiau nuo sapno ir prabudau su tikrai nemaloniu jausmu dėl visos nakties įvykių. Tikiuosi mano angelui nieko labai blogo neatsitiko...


Šiaip po mano pamastymų ar blogas ar geras asmuo su kuriuo bendrauju visą laiką būdavo panašaus tipo sapnai. Manau visos tos merginos su kuriomis buvau tai buvo vienas ir tas pats poltergeistas, na išskyrus tą ateivių sapną jis buvo kažkoks kitoks.
spėju ją labai tas supykdė, kad aš lyg bandžiau ir lyg nutraukti su ja ryšius.
Žinai tipo įskaudinau merginą, na nors ir mirusi vistiek juk turi jausmus, o aš taip nemandagiai pasielgiau norėjau ją iš savo sapnų išvis išmesti. Na o kas gi nesupyktų. Spėju reikės kaip nors susitaikyt.Beje pats poltergeistas tai kaip ir dvasia jis gali būti tiek geras tiek ir blogas. Blogas minta blogomis emocijomis, čia irgi veikia bendras traukos dėsnis panašus traukia panašus – taigi ten kur nesantaika, vienatvė, liūdesys, nusivylimas ten ir jie, jie netgi gali apsėsti namus ir dėl to kalti tik mes ir čia net jokie dvasininkai nepadės, nes tai mūsų vidaus problemos. Šiaip aš vakar buvau kažkokios prastos nuotaikos ir šiaip man visada, vos tik apsėda blogos mintys mane aplanko košmarai. Iš dalies aš dabar apibendrinau visus košmarus ir priėjau išvadą, jog tai pagrinde buvo visada mokykloje- o tai kažkokios mergaitės kuri žuvo tragiškai mokykloje. Taigi pasirodo aš ir ankščiau ją sapnuodavau, nes kai sapne bandžiau patikrinti jos asmenybę tai ties jos forma ėjo begalė atvaizdų, tai tiesiog beviltiška, nes ji naudojo mano atmintį ir visada lėpdavosi už kažko. Šiaip kai sapne ji mane išgąsdindavo ji mane tiesiog suėsdavo tiesiogine to žodžio prasme (ypač tada kai užsidėjau aurą), baimė jos galingiausias ginklas, o kitos neigiamos emocijos kaip pagalbinės priemonės. Skaičiau, kad tai iš dalies kaip namų bildukas, kuris tiek gali padėti tiek ir pakenkti. Taigi manau jei išeis susitaikyti ir susitarti gal net kažko išmokys ir per daug neblaškys mano dėmesio.
 2009-11-17 23:45:16
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Koks jūsų amžius..?
 2009-11-18 11:13:59
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
23 metai

čia sitas sapnas dar niekis, po to dar tokiu įvykių ir sapnų buvp
 2009-12-05 19:02:42
CASTANEDA
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2009-12-05
paskaitykite Robert Monroe ,Carlos Castaneda knygas -Sitie zmones buvo genialus ir daug nuveike, man asmeniskai labai padejo ju patirtis......
 2009-12-05 19:04:09
CASTANEDA
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2009-12-05
Jeigi kam kils ivairiu klausimu-klauskite...
 2009-12-24 21:19:29
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
sveiki, gal galetumet padeti issiaiskinti kodel man iseiti is savo kuno pavyksta tik jai atsikeliu 3val naktie vel uzmegu ir tik trumpai pasapnavus as prabundu staiga ir jai nesujudu po keliu s pradeda mane kratyti alektra ir jai isivaizduoju kad pakylu tai istikruju pakylu ir skraidau tai trunka vos 10min ir tai vel padaryti tegaliu 3val nakties kaip man dazniau taip iseiti is kuno ir ilgesnian laikui nei tik 10min bandziau viska bet nepadeda :/ prasau patarkit kasnors
 2009-12-24 22:08:35
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
čia tu paklyli kaip ir sapnuose? beje angliškai tai vadinasi OBE.
Šiaip visa tai galima patirti meditacijos būdu - taigi jeigu nori tai patirti dažniau mokinkis medituoti. O dėl to kad tik prabudęs naktį gali tai padaryti tai žinau atsakymą, aš išsiaiškinau, kad netgi prabudus ir atsimerkus smegenys trumpą laiką dar būna tranco-meditacijos būsenoje ir jeigu tuo metu nutrauki atbudimo procesą ir pasineri į tą trancą tai tavo galimybės tada labai išauga kaip pvz, obe, pokalbis mintimis, sapnų valdymas, neįtikėtinos kelionės ar susitikimai ir tt.
Kaip viename pasakojie apie meditaciją buvo pasakyta sapnas - tai nesąmoninga meditacija, o meditacija tai sąmoningas miegas. Taigi nori patirti ką nors neįtikėtino tai mokinkis medituoti, o tai gana paprasta. Tiesiog atsipalaiduoji ir kvėpuoji ir visą dėmesį sutelki į kvėpavimą kol po truputį pats kvėpavimas tampa nepastebimas ir pats pradedi atsijunginėti ir apima toks jausmas lyg sklandytum besvoris na pojūčiai būna skirtingi, gali ir paieškoti daugiau būdų kaip medituoti, tačiau tikrai medituoti tai išmoksta tik pats žmogus nes meditacija tai savęs pažinimas.
 2009-12-25 16:25:09
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
lb dekui uz informacija man ji lb svarbi nes tai ka patiriu kaip sakai transo busenoje yra jega na isskyrus tai kad kazkodel visad jauciu tokia vidine baime kai pradeda momentais vibroti kunas nors tai nepirmas kartas ir zinau kad cia nera ko bijoti kad nk nenutiks vistiek toje busenoje mene krecia baugulys bet i ji nekreipiu demesio, o pac tas isejimas is kuno kai pakylu virs jo tai tikra jega :) man kaskada eme toks nervas kai suzinojau kad pagal mokslininkus zmogus apie 70% savo gyvenimo pramiega noretusi ir tuos procentus pagyventi juk ir taip neilgai zmogus gyventi ir jai galiu kol kunas miega tolio gyventi bengrauti gliucintis ir t.t. tai jega :) beto su Sventom Kaledom visus!
 2009-12-25 16:55:18
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
atrodo kad pakylu ne sapnuose o istikruju pakylu is savo lovos ir pakiles iskarto jau bunu automatiskai atsimerkes ir kas keisciause kartais pamatau visai kita kambari ir lova negu istikruju gulejau, viena karta nk negalejau pakilti is savo kuno nes taip stiprei reke kaskoks mulkis man i ausi komentatoriu futbolo spiege tipo varosi kaskas spire o nepataike bet taip stiprei lyk tiesei i ausi ir nk neisejo jo mintimis nuvaryti nuvariau tik savo katina kuris jauciau kaip po mano lova lyg kokia pele gaudydamas lakste bet taip relistiskai viskas atrode kad pagalvojau gal istikruju bet supratau kad tai neimanoma nes kambario durys buvo uzdarytos ir jo pas mane nebuvo ir seip nemanau kad jis galetu mano lovoi peles gaudyti kuriu pas mane namie niera tai tada mintimis pasakiau jam liautis ir mano katinas dingo o dar nespejus man savo katino atsikratyti tas pradejo tiesei i ausi spiekti su tuo savo fudbolu tai nk nesigavo, o kartais nk negirdziu tik uzejima ausyse keista lb keista delko taip kaip tai suvaldyti kad nebutu
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Grupinis sapnavimas » 2-as temos puslapis
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt