Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 11 (žr. žemiau)
 
 2013-11-24 10:49:57
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
tai gal galit tiesiai sviesiai pasakyt, kaip elgtis, jei dar karta pasirodys? ka daryt?
kunigas juk irgi su sventintu vandeniu slaksto..? be to esu girdejus, kad ten kur vaidenasi i kampus stato "cerkutes" su sventintu vandeniu ir nebepasirodo. aisku mezinau ar cia tiesa..?
 
 2013-11-23 23:59:09
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Tiesiog,manau, kad neverta kolkas kunigu trukdyt... i mane ir taip namiskiai kreivai ziuri, kai apie sventinta vandeni uzsiminiau.. :) bet jei dar karta pasiikartos, tai tikrai nieko neklausysiu ir pati atsivesiu..

o del lempos - tai ji grynai man, kad nebutu taip baisu... manau daug neprisuks, o tokiu atveju man net nelabai rupi kiek prisuks.. :)
 
 2013-11-23 22:55:45
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 

na nebesigincykit ;)

Rakshasa - kaip del sventinto vandens ir nakti paliktos sviesos?
 
 2013-11-23 13:40:01
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
noreciau, kad daugiau nepasirodytu.. :) gal pabandyti kambarius apslakstyti sventintu vandeniu? ir jei nakciai palikt staline lempa ijungta, kuom nors pridengta, kad taip ryskiai nesviestu?
 
 2013-11-23 00:02:16
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
butent,kad siam forume sunku kazkuo tiket... as net pati savim dar netikiu... nes buvo toks tik vienas kartas..
kodel manot, kad tai butinai pasikartos? gal jis suprato, kad uzklydo ne ten? o gal apllamai, is tikruju, susapnavau (nors tai buvo nerealiai tikra)?
ar jus irgi manot, kad gyvunai galejo nereaguot piktai?
jei tai is tikruju vyksta... kaip del zaislu? mes vasara palikdavom supynes dvejas ant medzio, namuke pilna zaislu.. gal geriau nepalikt, kad nebutu pagundos uzklyst? ar jie nezaidzia?
beje, tevai buvo kaime po to karto net keleta kartu.. bet jiem lyg ir nieko..

 
 2013-11-20 20:33:08
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
pritariu visu 100 proc, manau tikrai verta suabejoti, vien dėl to nerealaus jausmo :)
 
 2013-11-20 19:00:06
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Dimetra , tikiuosi, kad nebeturėsiu tokių įvykių ;)

praėjusį savaitgalį sirgau - gripas, turėjau temperatūros arti 40. Naktį blogai miegojau, sapnavau košmarus, atrodo, kad pirmą kartą taip sirgau.. :/ Toks jausmas kad aplinkui daug žmonių ar kažko... kaip šešėliai siluetai, net nžn.. ir staiga atėjo JIS - senelis, kuris mirė neperseniausiai ir kurį vis bandau susapnuoti, bet nepavyksta... aš ir dabar jo gerai nemačiau, bet žinau visu 100 proc,kad ten buvo jis :) visi neramumai baigės :) matyt čia tas forumas mane paveikė, o gal iš tikrųjų dėl aukštos temperatūros, nzn, bet man ir dabar gera, kai žinau, kad jis yra, noriu tikėti, kad jis mus saugo.

p.s. čia aš tik šiaip parašiau, gal čia ir ne koks įvykis, bet norėjau papasakot. O dėl kaimo manau žinių bus pavasarį, o gal dar ir naujus sutikt bandysim ten.
 
 2013-11-20 15:23:51
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Ačiū buvo įdomu paskaityti, jūsų diskusiją irgi :)

labai patiko interviu, galvodavau, kad tik filmuose tokie dalykai būna... kita vertus - juk ir filmams reikia idejų, o jų semiasi iš tikro gyvenimo..

o berniuką būtent tame tarpe ir mačiau... maždaug apie 4 val.
 
 2013-11-17 11:13:00
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
o kaip dėl gyvūnų? ar neturėjo katė šnypšti, šiauštis, šuo - urgzti? ar tai tik daro ant blogų "dvasių", o gal aplamai jie nereaguoja?
 
 2013-11-14 18:28:45
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
Kiek žinau tai Vokiečių aviganiai nepriskiriami nei prie kovinių,nei prie pavojingų veislių. O jei būtų kovinis, tai ką tada galėtų reikšti?

Tikiu, kad savininkas nepasakytų, net jei ir vaidentųsi, bet jis yra tolimesnė giminė iš vyro pusės.. aišku,tai dar irgi nereiškia, kad negali sumeluoti. Po to įvykio dar neteko būti kaime, kai nuvažiuosiu, būtinai pakalbėsiu su viena močiute, kuri yra pasakojusi kaip eidavo į šokius (tuo metu dvare ten buvo kaip liaudies pasilinksminimų vieta ar kažkas pan.)

Kol kas nenorėčiau atskleisti jo pavadinimo.. Noriu pati įsitikinti, kad nesapnavau (nors tuo esu tikra..) nes šeimos nariai dar dabar netiki.. Manau, kai dar kartą kažkas panašaus įvyks, tada patikės ir jie..
 
 2013-10-30 12:13:25
ieva.r
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mistika..
 
"Kažkuo" po mirties pradėjau tikėti po apalpimo.. kai mačiau labai gražų vaizdą ir nenorėjau iš ten išeiti.. bet.. pažadino tėtis plekšnodamas per veidą. Jis vargšas buvo išsigandęs, o aš busdama net garsiai pykau. Tada buvau tik baigus mokyklą.
Faktai susiję su tetos mirimu tai tik dar kartą įrodė - dvasios tikrai yra. Taip pat ir tėčio sapnas po senelio mirties.. Bet ne apie tai norėčiau papasakoti.

Tėvai nusipirko kaimo sodybą maždaug prieš 6 mėn. Netoli uošvių tėvų namų. Mūsų sodyba yra visai šalia, kažkada buvusio, dvaro. Dabar likę tik griuvėsiai. Prieš perkant, mama senųjų šeimininkų klausė, ar tame namuke niekas nemirė. Patikino, kad tikrai niekas nemirė, nes ir pats namelis yra ne senų statybų.
Vasarą ten visus savaitgalius praleidom, dabar aš su savo šeima nuvažiuojam rečiau, nes vakarai ilgi, o vaikams kaime namie būti nesinori.
Paskutinį kartą buvom visi ( mano tėvai ir mano šeima) rugsėjo pradžioj. Tiesa, taip pat važiavo ir kiti du šeimos nariai - šuo ir katė :)
Visi miegojom viename dideliame kambaryje. Namukas tikrai nedidukas. Mes su vyru ir vaikais pirmą kartą miegojom kambary, nes verandoj jau šalta. Kambaryje trys lovos sustatytos palei sienas. Dukrą 2 m. paguldėm beveik kambario vidury ant sustumtų fotelių. Mažoji kaime visą laiką neramiai miega, naktį keliuosi po kelis kartus, tai apkloti, tai žinduką paduoti. Tą naktį irgi kėliausi gal du kartus. Trečią kartą vėl atsibundu nuo zirzenimo, pusiau atsisėdu, pasiruošus atsikelti. Žiūriu, kad prie fotelio ji stovi, matosi tik šešėlis, nes kambary tamsu. Pamaniau, kad vėl išlipo. Ištiesiu rankas ir kviečiu vardu : ateik ateik pas mamytę... (šešėlis artėja, o aš dar pagalvoju iš kur ji žino kur mes su vyru miegam, juk nematė kur atsigulėm) ateik ateik greičiau, nebijok . Viskas vyko labai greit..
Ir ką jūs galvojat... prie mano ištiestų rankų ateina pasimetęs BERNIUKAS... (man net dabar rašant šiurpas eina per odą) mačiau jį maždaug iki pusės. Mokėčiau piešt galėčiau nupiešt visus veido bruožus, drabužius. Iš veido mimikų man taip pasirodė, kad jis arba kibino mano dukrytę, arba tiesiog atklydo užsižaidęs. Toks jausmas, kad jis pats nustebo mane pamatęs... grynai pasimetęs vaikas šalia nepažįstamos tetos, pažiūrėjo į mane, tada pamatė šunį (jis didelis - vokietukas, gulėjo šalia lovos), nevalingai kaip iš išgąsčio patraukė rankytę, kuri buvo arčiausiai šunio ir dingo. Veidas buvo lyg apšviestas kažkiek, galvoju, gal nuo lango nes mes šalia lango miegojom, jis stovėjo priešais jį... o dingo, tiksliau išsisklaidė grynai kaip kokia dulkė ar saulės spindulys... net nemoku paaiškint, lyg nuo galvos spindulėliais kaip saulę, kad piešiam.. tiesiog ištirpo..

Grįžus namo ilgai ieškojau google ko nors apie tą dvarą, bet nieko neradau. Ieškojau ir įvairių senovinių nuotraukų. Berniukas tikrai buvo senoviškai apsirengęs. Beveik plikai apskustas, šiek tiek atlėpusios ausytės ir švarkelis ar kažkas panašaus su petukais (sakyčiau dydžiu didesne išmiera) ir apvaliu kaklu be atlapų, rudos spalvos.

Aš manau, kad jis tiesiog atklydo iš to dvaro, pats išsigando ir dingo.. Paskui užmigti nebegalėjau, iki pat kol prašvito girdėjau kaip lakstė katė, per lovas, komodą, grynai kaip žaizdama. Bet ji ir taip mėgėja paryčiais pažaisti.

Mama, sako, jog sapnavau, bet aš tikrai žinau, kad nemiegojau.. ji pati girdėjo kaip kviečiau dukrą ateiti. Stebisi kodėl nereagavo katė ir šuo. Bet tamsoj aš juk nemačiau ar katė nebuvo pasišiaušus. Šujo gal ir buvo snukį pakėlęs, nes berniukas rankytę patraukė.. Gal jei gera dvasia tuo labiau vaikų, gyvūnai gali nepykti?
Ką manot?
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt