Mistika..

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
 2013-10-30 12:13:25
ieva.r
Temų: 1
Pranešimų: 11
Registruotas: 2013-10-30
"Kažkuo" po mirties pradėjau tikėti po apalpimo.. kai mačiau labai gražų vaizdą ir nenorėjau iš ten išeiti.. bet.. pažadino tėtis plekšnodamas per veidą. Jis vargšas buvo išsigandęs, o aš busdama net garsiai pykau. Tada buvau tik baigus mokyklą.
Faktai susiję su tetos mirimu tai tik dar kartą įrodė - dvasios tikrai yra. Taip pat ir tėčio sapnas po senelio mirties.. Bet ne apie tai norėčiau papasakoti.

Tėvai nusipirko kaimo sodybą maždaug prieš 6 mėn. Netoli uošvių tėvų namų. Mūsų sodyba yra visai šalia, kažkada buvusio, dvaro. Dabar likę tik griuvėsiai. Prieš perkant, mama senųjų šeimininkų klausė, ar tame namuke niekas nemirė. Patikino, kad tikrai niekas nemirė, nes ir pats namelis yra ne senų statybų.
Vasarą ten visus savaitgalius praleidom, dabar aš su savo šeima nuvažiuojam rečiau, nes vakarai ilgi, o vaikams kaime namie būti nesinori.
Paskutinį kartą buvom visi ( mano tėvai ir mano šeima) rugsėjo pradžioj. Tiesa, taip pat važiavo ir kiti du šeimos nariai - šuo ir katė :)
Visi miegojom viename dideliame kambaryje. Namukas tikrai nedidukas. Mes su vyru ir vaikais pirmą kartą miegojom kambary, nes verandoj jau šalta. Kambaryje trys lovos sustatytos palei sienas. Dukrą 2 m. paguldėm beveik kambario vidury ant sustumtų fotelių. Mažoji kaime visą laiką neramiai miega, naktį keliuosi po kelis kartus, tai apkloti, tai žinduką paduoti. Tą naktį irgi kėliausi gal du kartus. Trečią kartą vėl atsibundu nuo zirzenimo, pusiau atsisėdu, pasiruošus atsikelti. Žiūriu, kad prie fotelio ji stovi, matosi tik šešėlis, nes kambary tamsu. Pamaniau, kad vėl išlipo. Ištiesiu rankas ir kviečiu vardu : ateik ateik pas mamytę... (šešėlis artėja, o aš dar pagalvoju iš kur ji žino kur mes su vyru miegam, juk nematė kur atsigulėm) ateik ateik greičiau, nebijok . Viskas vyko labai greit..
Ir ką jūs galvojat... prie mano ištiestų rankų ateina pasimetęs BERNIUKAS... (man net dabar rašant šiurpas eina per odą) mačiau jį maždaug iki pusės. Mokėčiau piešt galėčiau nupiešt visus veido bruožus, drabužius. Iš veido mimikų man taip pasirodė, kad jis arba kibino mano dukrytę, arba tiesiog atklydo užsižaidęs. Toks jausmas, kad jis pats nustebo mane pamatęs... grynai pasimetęs vaikas šalia nepažįstamos tetos, pažiūrėjo į mane, tada pamatė šunį (jis didelis - vokietukas, gulėjo šalia lovos), nevalingai kaip iš išgąsčio patraukė rankytę, kuri buvo arčiausiai šunio ir dingo. Veidas buvo lyg apšviestas kažkiek, galvoju, gal nuo lango nes mes šalia lango miegojom, jis stovėjo priešais jį... o dingo, tiksliau išsisklaidė grynai kaip kokia dulkė ar saulės spindulys... net nemoku paaiškint, lyg nuo galvos spindulėliais kaip saulę, kad piešiam.. tiesiog ištirpo..

Grįžus namo ilgai ieškojau google ko nors apie tą dvarą, bet nieko neradau. Ieškojau ir įvairių senovinių nuotraukų. Berniukas tikrai buvo senoviškai apsirengęs. Beveik plikai apskustas, šiek tiek atlėpusios ausytės ir švarkelis ar kažkas panašaus su petukais (sakyčiau dydžiu didesne išmiera) ir apvaliu kaklu be atlapų, rudos spalvos.

Aš manau, kad jis tiesiog atklydo iš to dvaro, pats išsigando ir dingo.. Paskui užmigti nebegalėjau, iki pat kol prašvito girdėjau kaip lakstė katė, per lovas, komodą, grynai kaip žaizdama. Bet ji ir taip mėgėja paryčiais pažaisti.

Mama, sako, jog sapnavau, bet aš tikrai žinau, kad nemiegojau.. ji pati girdėjo kaip kviečiau dukrą ateiti. Stebisi kodėl nereagavo katė ir šuo. Bet tamsoj aš juk nemačiau ar katė nebuvo pasišiaušus. Šujo gal ir buvo snukį pakėlęs, nes berniukas rankytę patraukė.. Gal jei gera dvasia tuo labiau vaikų, gyvūnai gali nepykti?
Ką manot?
 2013-11-14 18:06:45
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Nebūtinai tas berniukas turi būti susijęs su dvaru stovinčiu netoli jūsų sodybos. Antras dalykas - pardavėjas niekada nesakys tiesos apie mirtis, jei tikrai apsisprendėte įsigyti nekilnojamą turtą.
Gerai būtų, kad pasakytumėte kaip vadinasi tas dvaras ir aš jums padėčiau rasti informacijos apie jį...

Kitas dalykas, kuris man užkliuvo, cituoju:
".. grynai pasimetęs vaikas šalia nepažįstamos tetos, pažiūrėjo į mane, tada pamatė šunį (jis didelis - vokietukas, gulėjo šalia lovos), nevalingai kaip iš išgąsčio patraukė rankytę, kuri buvo arčiausiai šunio ir dingo."


Esmė ne tai, kad jis išsigando didelio šuns, o gali būti todėl, kad tas šuo yra kovinis. O tai gali daug ką reikšti.


Siūlau pradžioje pakelti tos sodybos dokumentus, gal juose bus kokios informacijos. Taipogi ten turi būti nurodyti metai, kada ji buvo pradėta statyti. Tada ties tais metais, pakelkit miestelio ar kaimelio istoriją. Turėtų kas paaiškėti.
Tikrai galėčiau tame padėti, nes labai domiuosi paranormaliais reiškiniais.-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-14 18:28:45
ieva.r
Temų: 1
Pranešimų: 11
Registruotas: 2013-10-30
Kiek žinau tai Vokiečių aviganiai nepriskiriami nei prie kovinių,nei prie pavojingų veislių. O jei būtų kovinis, tai ką tada galėtų reikšti?

Tikiu, kad savininkas nepasakytų, net jei ir vaidentųsi, bet jis yra tolimesnė giminė iš vyro pusės.. aišku,tai dar irgi nereiškia, kad negali sumeluoti. Po to įvykio dar neteko būti kaime, kai nuvažiuosiu, būtinai pakalbėsiu su viena močiute, kuri yra pasakojusi kaip eidavo į šokius (tuo metu dvare ten buvo kaip liaudies pasilinksminimų vieta ar kažkas pan.)

Kol kas nenorėčiau atskleisti jo pavadinimo.. Noriu pati įsitikinti, kad nesapnavau (nors tuo esu tikra..) nes šeimos nariai dar dabar netiki.. Manau, kai dar kartą kažkas panašaus įvyks, tada patikės ir jie..
 (Redaguota: 2013-11-14 21:41:01) 2013-11-14 20:29:10
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Aš tik noriu iš anksto perspėti tuomet, jei tikrai tame name kažkas yra, tai jūsų vaikai yra tokio amžiaus, kai gali matyti tuos vaiduoklius. Yra atvejų buvę ne vienas, kai vaikai iki penkių metų mato dalykus, kurių nemato suaugusieji. Dvasios gali tuo pasinaudoti ir tada bus didelė problema, jei vaikas pradės kalbėti apie nematomus draugus. Tie nematomi draugai, gali sekti iš paskos... Jei kada pasikartos panašus atvejis, siūlau kreiptis pas egzorcistą, kad išvalytų tuos namus. Nes prikibs prie vaikų ir visur kartu vedžiositės.

Esu mačiusi, kaip vienoje šeimoje berniukas 4metų tėvams vis kartojo, kad turi nematomą draugą. Kai tėvai galiausiai susirūpino, tą "padarą" tai supykdė ir jis ėmė žaloti vaiką. Vaikas naktimis nemiegodavo, ant jo kūno atsirasdavo įdrėskimai ir mėlynės. Šeima keitė gyvenamąją vietą tris kartus ir niekaip jiems tas nepadėjo. Problema buvo išspręsta pasitelkus į pagalbą egzorcistą.

Dažniausiai tai būna demoniškos esybės, ar būtybės, jos mėgsta apsimetinėti mažais vaikais. Nes tai yra geriausias būdas manipuliuoti...

Sėkmės!

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-16 10:59:05
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
esi macius?:)koks egzorcistas tai atliko? Lietuvoj yra tik VIENAS.

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
 2013-11-17 11:13:00
ieva.r
Temų: 1
Pranešimų: 11
Registruotas: 2013-10-30
o kaip dėl gyvūnų? ar neturėjo katė šnypšti, šiauštis, šuo - urgzti? ar tai tik daro ant blogų "dvasių", o gal aplamai jie nereaguoja?
 2013-11-17 23:09:49
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
dimetra - Lietuvoje ęsti ne vienas egzorcistas. Yra visa Egzorcistų asociacija. Siūlau plačiau pasidomėti pačiai. O daugiau info rasi čia: http://www.egzorcistas.lt/

ieva.r - Gyvūnai kaip ir žmonės - vieni bijo, kiti nekreipia dėmesio. Yra atvejų, kai šuo spokso į vieną tašką ir visgina uodegą, kiti - loja. Amerikoje yra kelios paranormalių reiškinių tyrėjų grupės, kurios pasitelkia į pagalbą šunis.

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-18 09:53:48
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
man dometis nereik,nes pazystu jy ne vienus metus.egzorcistu asociacia,nieko linksmesnio nemaciau.kad atliktu egzorcizmo seanca,turi gauti romos leidima,o tai uztrunka.taip pat pateikti svarius irodymus.prie ko cia vyskupai?

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
 (Redaguota: 2013-11-18 12:08:41) 2013-11-18 12:06:27
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Egzorcistais kunigai tampa tik tuomet, kai juos išrenka pati Romos vadovybė. Nelabai suprantu, ką apskritai čia mėginate gvildenti.

P.s. Ieva r. , jei turite kokių klausymų, ar norit pratęsti diskuiją, rašykite man į susperiaks@yahoo.com

Sėkmės!

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
 2013-11-18 12:19:56
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
romos vadovybe renka lietuvai egzorcista?? ? Tada Gvildent nera ka,.minejot kad esat macius apsesta berniuka,kurioj apylinkej taip buvo ir kada?

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt