Praeivis

Čia nutiko visai neseniai. Mes su vyru ėjom pas brolį į svečius, kaip visada, kai jis grįžta iš jūros. Buvo kokios 17:30, mes truputi vėlavom. Visa giminė buvo susirinkus jau 17val., bet nieko nevalgė, negėrė, šnekučiavosi. Mes pasveikinome brolį su sugrįžimu kaip priklauso, atsinešėm butelį, aišku. Tik nemanėm, kad daugiau niekas nebus užgerti nusipirkęs. Ir, aišku, pasiuntė mano vyrą, kadangi jis buvo jauniausias (jam 30 metų). Aš sutikau eiti su juo.

Belipant žemyn šnekučiavomės. Buvo dar šviesu. Ir tarp trečio ir antro aukšto, vyras mane stumtelėjo link sienos, ir pasileido bėgti žemyn. Aš nesupratus, kas atsitiko atsisukau atgal ir pamačiau į viršų lipantį rūko pavidalo žmogaus siluetą. Galva, pečiai ir kūnas, be rankų ir kojų, tiesiog skrenda laiptais į viršų. Po to aš pasileidau bėgti. Kieme apšaukiau vyrą, kad jis pabėgo ir paliko mane, o jis sako: „ar tu matei jo akis?“. Atsakiau, kad ne, tik iš nugaros. O akys buvo raudonos spalvos duobės...

Grįžę papasakojom visiems, bet, aišku, niekas mumis nepatikėjo. Tai va – tokia istorija. Aš pati niekad netikėjau, kad gali būti vaiduoklių, bet štai tau.
 
2007-05-26
Valentina

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (95)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt