Paslaptingi praeiviai

Prieš 12 metu nusipirkome iš nedorai gyvenančios moters namą. Po to šitą namą pertvarkėm taip, kaip mes norėjom. Taip pat perstatėm įėjimą iš kitos namo puses. Kai pradėjome gyventi, niekas name nesivaideno.

Retkarčiais kažkas prašmėžuoja pro langą - lyg kažkas praeina, bet niekas neateina. Tai matome ne mes vieni- šitą jaučia ir mūsų 2 šunys, kurie gyvena namuose. Jie puola prie lango lodami, tačiau nieko nėra. Kai prieiname prie durų - taip pat niekas nestovi. Taip pat šituos praeivius pastebi ir pas mus užėję giminaičiai.

Kai kada matome netgi kaip tie praeiviai apsirengę. Kartą buvo tokia naktis, kai antra valanda nakties kažkas pradėjo belstis į lauko duris. Po to pasigirdo beldimasis į langą. Aš pagalvojau, kad pradės belstis į miegamojo langą ir prikels mažąją dukrą. Tuomet aš nuėjau prie durų pažiūrėti, kas beldžiasi. Beldimas buvo atsargus ir negarsus. Pagalvojau, gal koks giminaitis, bet aš durų neatidariau, nes nieko ten nebuvo. Aš manau, kad tai kažkada šiame name mirę gyventojai, tačiau neradę įėjimo jie negali užeiti, nes durys yra kitoje namo pusėje. Štai tokie musų paslaptingi svečiai, kurie praeina, bet niekada neužeina.
 
2007-11-20
hubabuba

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (72)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt