Raudonas mėnulis

Nors aš esu skeptikas ir mane sunku įtikint, bet ir dabar tikiu, kad tai gamtos reiškinys. Tai buvo jau senonokai: Mes dirbom apsaugoj ir, aišku, naktimis nemiegodavom. Buvo maždaug 3 val. nakties, kai mes ėjom prisipilt vandens kavai į vadinamus „bambalius“ ir pamatėm didelį raudoną diską.

Kolega sako: „žiūrėk koks mėnulis“. Aš pasuku galvą į kitą pusę, žiūriu – „kitas mėnulis“, normalus, savo vietoje. O tas – buvo daug didesnis, kaip saulė vasaros vakare. Pažiūrėjom ir nuėjom vandens.

Užtrukom apie 5 min., bet jau to „raudono didelio mėnulio“ nebebuvo. Jei būčiau buvęs vienas, tai galvočiau, kad prisisapnavo. Gal kas paaiškins, kas tai galėjo būti?
 
2006-03-29
Evaldas

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie neįprastus reiškinius.
Tinklapio lankytojų komentarai (172)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt