Tinklapio lankytojų komentarai (18)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
 
2022-07-15 00:42:45
Christy Walton 
Ieškote paskolos konsoliduoti skolą, paskolos be užstato, paskolos verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalas ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com
 
2016-11-23 23:02:19
vida
kaa pasakoja is komos prabude mones
 
2016-07-03 00:51:05
Renatas
Aš pasidalysiu savo istorija, Mano mama išgyveno sūnaus netektį sūnus paskendo būdamas 18metų po 3 metų gimiau aš prieš man gimstant mamai pasirodė keistas sapnas. Tame sapne mama susapnavo kryžiu, jau ji buvo nusivylusi gyvenimu pergyveno ir nebe norėjo gyventi, sapne kaip ir minėjau ji matė kryžiu ir jei kažkas tame sapne sakė kad dar tau ilgas gyvenimas, dar mirti nelaikas. Paskui praėjus kažkiek laiko pradėjo sapnuotis mažas vaikas, ji gyrėsi tėvui bet tėvas tuo netikėjo, paskui gimiau aš kaip mamai buvo 45metai. Ir kaip bebūtų keista man davė varda Renatas tai yra lotyniškas vardas Renatus, ir tas vardas reiške lotynų kalboje atgimes, man labai keista ištikrūjų tėvai nežinojo vardo reikšmės net tuo momentu, tai tiek.. Atsiprašau už netaisyklinga rašyba ir neaiškų minčių dėstyma, kas norės supras :)
 
2016-05-02 18:12:12
nika 
perskaičiau komentarą ir prisiminiau savo sapną. - Mano vyras[ jau keletą metų kaip mires.] -TAME SAPNE BUVO SU MANIMI IR MAN SAKĖ , kad mirusi esu aš ,o jis gyvas . -Tad tikra tiesa jok mes niekados nesužinosime tiesos , nebent po mirties .
 
2015-10-02 21:39:58
nika
Aš tikiu pomirtiniu pasauliu. - prieš daugiau nei rtis metus mirė mano mylimas vyras. PO LAIDOTUVIŲ[jo paties noru buvo kremuotas] jis buvo pas mane atėjes. Gyvenau viena dideliame bute- giminės jau buvo išvyke, o aš nusikamavusi nuo sielvarto ir ašarų priguliau [ kas daugiau beliaka ,kai jau visiškai apleidžia jėgos] Išgirdau žingsnius -JO- jis ėjo pas mane į miegamajį, kaip ne kaip , o truputėlį buvo šokas, jo nemačiau tik jaučiau [ nes buvau nusigrežus ir kažkas man neleido atsissukti - atsisėdo ant lovos , atsigulė šalia , apkabino -man pasidarė jauku ir gera ir aš iš karto užmigau .......
 
2015-05-06 13:40:41
DAIVA
AŠ SAPNAVAU ANALOGIŠKĄ ATVEJĮ ,NES MES SU MOČIUTE BUVOME SUSITARUSIOS ,KAD JI ATEIS IR PAPASAKOS KAIP TEN YRA, JI TAIP PAT BUVO BEGALO UŽSIĖMUSI, SAKĖ, KAD VISKAS TAIP IR YRA KAIP MES IR GALVOJAME( PAGAL KATAKIKYBĘ), IR DAUGIAU PRAŠĖ NETRUKDYTI,NESLABAI UŽSIĖMUSI.
 
2015-02-20 08:18:37
a -z
Laikinas gyvenimas ira cia zemeje trapiame ir susidevinciame kune. Man apie savo mirti sapne pranese pats senelis mires nakti po sunkios ligos. Jis pasake pagaliau issilaisvines is ligoto kuno,esas su artimaisiais ir labai garos nuotaikos. Taigi atsikeles ryte as visu nuostabai jau zinojau apie mirti ir buvau laimingas kad zmogus nebekencia o laisvas tesia gyvenima anapus. Musuose vis dar stiprus mirties kultas ,nenoras paleisti isejusio, kapu puosimas, paminkliniu akmenu uzvertimais net elektriniu zvakiu statymas. Mirusiam to nereikia o vistai darom tik del aplinkiniu akiu bet to nepripazystam. Lygiai taipat mire mes esam ziurint anapusinio pasaulio akimis, taigi vienam pasauliui ira mirtis kitam gimimas.
 
2015-02-09 15:11:21
irena 
man dabar 48 metaibet as prisimenu labai aiskiai.man tada buvo gal 4 ar 5 metukai.miegojau su mama.norejau sysiuko kaip sakant.nenoredama zadinti mamos tyliai atsikeliau ir nuejau ant puoduko.man besedint is uz duru repeckomis islindo iki puses maza mergaite trumpais plaukais.ji ziurejo i mane ir sypsopjosi tarsi noredama pazaisti.is pradziu apsidziaugiau nusisypsojau ir as ji nekalbejo.paskui susivokiau o is kur cia ta mergaite.issigandau ir pradejau klykti.mergaite dingi.pasoko mama is lovos as jau buvau bebeganti pro duris lauk.mama sako ko issiganai as pasakiau ten mergaite.mama pasake nera jokios mergaites ir liepe miegoti.negalejau miegoti bijojau.ir po sei dienai nejauku vienai namuose nakti pasilikti.nezinau kodel tai kele baime.
 
2014-08-24 08:35:49
tomas
mire mama,sedime mes su jos seserim prie karsto ,ir staiga vazoje eme ir taip staiga kad sujudes pamerktos yen geles,teta sako ar matei o as negaledamas patiketi sakau taip o jos dar tebejuda,trecia diena t.y laidotuviu diena giedojo sv.giesmes ,ir as staiga pamaciau apvalu mazo sviedinuko dydzio seseli kitame sales kampe ,jis ne taip staiga krito o sakyciau kaip ir nusileido ir pasigirdo garsas primenantis duztanti daikta,pasiziuriu i ten akyliau ,o ten nieko nera ,kaip viskas buvo taip ir tebera ,ir po to galvoju tai kas ten leidosi,manau ,kad kitas tas kazkas tikrai yra,nes energija ,is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta ,ji ir pagal kvantine fizika dar vadinama laisvaja energija turinti samoneir jausmus,arba siela .jeigu kas susidomejo ieikite i google,ir parasykite siela .
 
2014-06-11 07:41:11
raimundas 
sveiki as buvau numires metu laiko ,bet nesuvokiu kaip pabudau aijsku sutriko kuno savybes tik nebezinau kaip tai atsitiko kazkaip pagreitejo manasis gyvenimas kartais norisi kazkur istrukt y nezinomybe kaip uzmiegu daznai kazkur klajoju tai su mama tai su tevu kalbu o kaip pabundu zmona sako baijgsi miegogamas kalbet bet sakau kad nekalbejau o sake kazka kalbejau puse nakties tik ji negalejo tai ka as kalbu suprasti bet as miegojau o kas ce is tikriju tep yra as pilnai tikiu
 
2013-06-21 05:57:14
as
Manau egzistuoja tas pasaulis, nes zinau viena atveji kai mirusiui neįvėrė diržo į kelnes. tada neturėjo ant greičio ir jis vis sapnavos artimiesiems ir ramybės ilgai nedavė. Sako kaip man blogai vaikščioti kai kelnės smunka. Kažkam buvo kojas surišę tai irgi sapnavosi ir skundėsi, kad negali vaikščioti.
 
2013-03-07 00:15:04
v
Pernai vasarį po netikėtos tėvo mirties ir laidotuvių praėjus kelioms dienoms, susapnavau kambarį tarsi šarvojimo salę, tėvas gulėjo nejudėdamas paskui tarsi pradėjo kvėpuoti vis garsiau, ir po to visų nuostabai atsikėlė toks jaunesnis su kostiumu tik oda keistai geltona tarsi vaškinė. Klausėm kaip tu čia dabar taip juk buvai miręs? O jis sako "dabar jau viskas tvarkoj gavau šansą iš naujo.. su laiku atsigausiu ir atsinaujinsiu" ir išėjo.. kaip į miglą taip ir atsibudau nesupratęs
 
2013-02-01 03:44:43
Vycia 
Galbut tiesiog buvai paveikta emociškai, ir norėjai patikėti, kad "pomirtinis gyvenimas" egzistuoja, galbut tu net nesupratai kad ieškai šio atsakymo, tačiau tai padarė tavo sąmonė.
 
2012-11-30 14:52:03
Edvinas 
taip,pomirtinis gyvenimas tikrai yra ir as ji patyriau kai man buvo 6 metai.as laksciau kaime ir staiga nukritau ,ir as kazkaip skridau y virsu ir sustojau ir maciau savo kuna is virsaus. beje as galejau skraidyti ir skridau y virsu ir pamaciau labai ryskia sviesa. ,labiau ysiziurejes pamaciau jezu kuris apkabino mano mirusia prosenele.tada as pamazu leidausi i savo kuna ir viskas baigesi..manau kad mano siela buvo atsiskyrusi nuo kuno ir patekau y pomirtiny gyvenima,taip sake kunigas ir visi kiti ,ir as taip manau..o jeigu jums smalsu kaip atrode jezus tai jis buvo su ruda barzda,plaukai tokie ilgoki rudi,gan aukstas,rubai balti ,ir jis pats baltas..tikrai pomirtinis gyvenimas yra :))
 
2012-11-30 14:51:10
Edvinas15 
taip,pomirtinis gyvenimas tikrai yra ir as ji patyriau kai man buvo 6 metai.as laksciau kaime ir staiga nukritau ,ir as kazkaip skridau y virsu ir sustojau ir maciau savo kuna is virsaus. beje as galejau skraidyti ir skridau y virsu ir pamaciau labai ryskia sviesa. ,labiau ysiziurejes pamaciau jezu kuris apkabino mano mirusia prosenele.tada as pamazu leidausi i savo kuna ir viskas baigesi..manau kad mano siela buvo atsiskyrusi nuo kuno ir patekau y pomirtiny gyvenima,taip sake kunigas ir visi kiti ,ir as taip manau..o jeigu jums smalsu kaip atrode jezus tai jis buvo su ruda barzda,plaukai tokie ilgoki rudi,gan aukstas,rubai balti ,ir jis pats baltas..tikrai pomirtinis gyvenimas yra :))
 
2012-11-12 12:19:57
ona 
Aš papasakosiu savo sapną,kuris buvo apie pomirtinį gyvenimą.Prieš 2 metus mirė mano duktė,dėl jos mirties aš labai išgyvenau baisų košmarą,tiesiog gyvenimas tapo nebemielas ir vis persekiojo mintys ,kur eina žmogaus siela po mirties.Man atsakė mano pačios dukra. Sapnuoju dukrą,kad jinai eina į tolį ,o aš ją noriu pasivyti šaukiu aš noriu su tavim,bet pakilo aukštyn,o aš vergdama maldavau ,nepalik manęs,kita moteris mane išstūmė norėjo išstumti iš tenai, oaš vėl dukros maldauju,kada aš tave pamatysiu,o jinai su gria šypsena veide ir sako, mamyt aš ateisiu tave aplankyti. Taip mes išsiskyrėme,aš atsibudau pradėjau verkti,kad tiek mažai ją temačiau.Po 2 dienų naktį vel sapnuoju dukrą,jinai tikrai atėjo aplankyti.stovi prie mano lovos ir sako mamyt aš atėjau tavęs aplankyti.Aš viską suvokiu ,kad ji jau išėjusi anapus,ašjos klausiu dukrele ,kaip tu ten gyveni,ar tau gerai,ji ir sako man nelabai.aš jos vėl klausiu kodėl tu tokia gelsva,sako pas mus nėra išvis vandens,kai mes ten nuėjome mus sutepė specialiu skysčiumi.Dar daug ką norėjau paklausti,bet vėl nubudau beverkianti iš laimės, kad duktė tikrai išpildė savo pažadą. klausiau ar tu tikrai esi namuose pas mane.Aš jaučiau,kad ji tikrai buvo.
 
2012-10-26 13:51:55
Kaneris 
Net nenoriu tikėti, atrodo, kad tas mirusiūjų pasualis gryna nesąmonė. Gal būt tai atsitiktinis sapnas.
 
2012-08-23 07:00:35
@ignotas
idomu
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt