Susapnavau dalį savo gyvenimo

Tai susapnavau, kai man buvo 27 ar 28 metai. Kai buvau neseniai įsidarbinusi naujame darbe. Mano pasodino su viena kolege. Kurį laiką pradirbus šitoje įmone mane sapnas.

Sapnas prasidėjo nuo to, kad keičiau daug darbo kabinetų ir mūsų keliai su bendradarbe išsiskyrė. Po kurio laiko atsidūriau kitoje gatvės pusėje nuo savo darbo, ant dangoraižio stogo. Ir jaučiausi, kad man jau nuo visko „važiuoja stogas“. Ir sapne aš nuo stogo išskleidusi rankas pradėjau skristi ir... patekau į rojų. Mano rojus buvo didelė sala, kurioje nėra medžių, tik vien žolė. O ta žolė pasirodė labai graži, kaip iš kokios pasakos. Šalia pamačiau stirnaitę ir tai buvo mano rojus, kur aš pasijutau laiminga!

Man dabar 35 metai ir skaitau, kad tik šiais ar praeitais metais mano sapnas galutinai išsipildė. Nes, kaip ir sapnavau, savo darbe, kuriame taip ir dirbu nuo to laiko, pakeičiau nemažai kabinetų, pakeičiau net pareigas. Taip pat nusipirkau butą kitoje gatvės pusėje. Na, pirkdama šį butą net nebuvau pagalvojus apie sapną.

Mano butas, kaip iš sapno - viename iš viršutinių aukštų ir mano terasa yra ant namo stogo. Ir aš, ta tiesiogine prasme, būnu ant stogo savo terasoje.

Ir buvo pas mane kaip ir gyvenimo krizė. Kai man tikrai „važiavo stogas“. Ir susapnavau dar vieną sapną. Susapnavau skaičių „666“, kuris sapne apsivertė į „999“. Ir pradėjau sudėdinėti 9+9+9=18+9=9+9=9. Sudėtį vykdžiau, kaip sudėdami pagal numerologiją, nors tuo metu net nežinojau nieko apie ją.

Tik atėjusi į darbą paklausiau vienos matematikės, kas čia galėtų būti, kokia čia matematinė seka, nes pastebėjau, kad taip sudėjus 3 skaičiuos, kurie dalijasi iš 9 visada gausime 9. Pavyzdžiui: 6+6+6=9; 27+27+27=9 ir t.t. Sukom, sukom galvas, ir kolegė mestelėjo mintį, kad tai gali būti numerologija. Tai nuo to pradėjau domėtis numerologija, kuri atvedė prie Kabalos ir dar prie daug kitų įdomių dalykų. Ir dabar man tas naujas pažinimas, naujos žinios, kaip išsilaisvininimas, apsiraminimas. Tai man, kaip atsakymas į svarbiausius gyvenimo klausimus. Pradėjau į visą supantį pasaulį žiūrėti kitomis akimis. Trumpai tariant, semiuosi išminties, man tai teikia džiaugsmo ir jaučiuosi laiminga!

Gal tik po 7 mano sapnas galutinai išsipildė.
 
2010-11-26 18:27:07
Victoria Mal

Rodyti daugiau iš kategorijos: Geri sapnai.
Tinklapio lankytojų komentarai (16)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Geras sapnas išsipildė ir norite apie jį papasakoti? Tuomet spauskite čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt