Pitagoro kvardatas. Kas tai?

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 2009-09-28 13:21:52
sarita
Temų: 0
Pranešimų: 7
Registruotas: 2009-09-28
As cia dariausi pitagoro kvadrata, man tiko informacija.. http://www.injan.com/?mod=pitagoras&act=index&lang=lt

-------------------------
Gyvenimas yra gražus...
 2009-09-29 17:47:55
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Moku skaičiuoti.;}}
galiu pateikti informacijos jei kam reikia.;}}
 2010-12-14 00:58:00
reafamily.lt
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2010-12-11
Sveiki,

sakot kad čia atviras tinklalapis? kad visi lengvai galėtų bendrauti šia tematika? o įdėjus informaciją apie šį, bene vienintelį Lietuvos autorių, kuris parašė daugiau kaip 20 knygų Numerologijos tematika ir kurio darbai yra ir bus nemokamai talpinami tinklalapyje www.reafamily.lt, Jūs paėmėt ir ištrynėt :)

įdomu, kokia forumo lankytojų nuomonė šiuo klausimu?

Ponas Stasys Špirkauskas džiaugiasi, galėdamas visiems dovanoti, savo gyvenimo darbą www.reafamily.lt tinklalapyje, kuris dabar lengvai prieinamas kiekvienam užsiregistravusiam. Registruoti nariai savo anketoje mato išsamų Numerologinį dosjė.

Kviečiu registruotis ir registruoti savo gyvenimo draugus, kur galėsite lyginti savo Numerologinius aprašymus.

Ačiū už dėmesį :) ir prašom administratorių, palikti šią žinutę. Ačiū :)
 (Redaguota: 2010-12-14 12:12:28) 2010-12-14 12:06:28
Tautvydas
Temų: 14
Pranešimų: 182
Registruotas: 2006-02-23
Teisingai pastebėjote - tinklapis tikrai yra atviras ir skirtas tam, kad visi galėtų lengvai bendrauti. Bet Jūsų parašytos žinutės 5 temose yra net visai ne į temą bei tikrai reklaminės. Negi dar neužtenka to, kad surašėte jas ir į krūva skelbimų, kitų forumų? Pašiukšlinti norisi ir čia?

Taisyklių 3 eilutėje aiškiai parašyta:
* nereklamuojama. Reklamuojančios žinutės ar temos bus be perspėjimo trinamos.

Taigi, Jūsų atveju visos 5 žinutės buvo ištrintos. Kas čia būtų, jei visas reklamines palikčiau? Forume būtų daugiau reklaminių, nei normalių žinučių. Ir, manot, tai padėtų bendravimui?


Gaila, kad šis tinklapis neatneša man visiškai jokios finansinės naudos (patį svetainės talpinimą matomos reklamos paskutiniu metu pagaliau pradėjo padenginėti) ir dėl to reikia užsiimti kitais darbais, po kurių jau nebelieka laiko (tie, kas jau seniai čia yra, tikrai pastebėjo mano „pradingimus“. Ir kuo toliau, tuo vis ilgesniam laikui).

Žinoma visada yra galimybė apmokestinti visą tinklapį (ką dėl daugiau tvarkos ir tobulinimo net siūlė ne vienas lankytojas). Tada galėčiau išskirtinai šituo užsiimt bei dėl mažiau rašančių (vis tik dėl mokamo turinio „atkirstų“ nemažai lankytojų), būtų daug lengviau surankiot visus šiukšlintojus.

Bet kai pats labai nemėgstu tokių, kur už kiekvieną smulkmeną ar norą pabendraut dar prašoma susimokėt, tai jau geriau jau trinsiu tokias žinutes, blokuosiu šiukšlintojus (nepriklausomai, kiek skirtingų vardų užsiregistruos) ir paskutiniųjų stengiuos išlaikyt jį nemokamą.

Šioje temoje esanti reklaminė žinutė kol kas dar paliekama, o visos kitos taisykles pažeidžiančios, žinoma, vėl trinamos.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt