Meilė.Ji gyva mumyse.

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 2009-07-08 10:06:20
blood16
Temų: 3
Pranešimų: 28
Registruotas: 2007-04-06
Nuomone apie meile susidariau is knygu paaugliams ir filmu, bei iš gyvenimo..Man meilė yra kažkas dangiško, kažkas stipraus ir neapsakomai gero..Deje pati to dar nepatyriau, bet labai laukiu to :)
 2010-05-25 19:50:03
Roberta6
Temų: 1
Pranešimų: 10
Registruotas: 2010-05-24
kazkas man yra pasakes , kad meile yra pats lengviausias budas sugadinti gyvenima, bet graziausia ka galima patirti jame.
Taigi, nebuna ugnies be dumu. Manau jog meile reikia puoseleti tarsi glezna augala, nieks neismokys myleti nei filmai, nei knygos. Meile kiekvienas suprantame savaip, reikia tik moketi atskirti tikra jausma nuo aistros ar susizavejimo.

-------------------------
nuo likimo nepabegsi...
 2013-03-01 16:52:49
Andžela
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2013-03-01
nežinau ar tai tikra meilė ar ne, bet papasakosiu kaip viskas vyksta pas mane...
aš dar tik paauglė, bet jaučiu tikrai ne man skirtus jausmus... gyvenu daugiabutyje, nedidialiame miestelį. mokykla man netoli todėl einu pėščiomis ir beveik kiekvieną rytą su tuo pačiu vaikinu, jis mano kaimynas keliais metais už mane vyresnis... mes esam geri draugai, dažnai laiką leidžiam toje pačioj kompanijoj, vasarą miegam palapinėj... jau seniai jaučiu jam kažką daugiau, ne tik draugystę... bet žinau kad jis to man nejaučia, nes turi merginą... gal būt aš jam atrodau dar per maža, gal tiesiog nepatinku...
kartais man būna tokios dienos kai sėdžiu prie kompiuterio, rašau draugei apie jį ir nesustodama verkiu, būna tokios dienos kai aš sėdžiu prie kompiuterio ir šypsausi pasakodama draugei apie mielas akimirkas su juo... kai aš jam pasakiau kad prie manęs kabinėjasi kiti vaikinai, jis sakė kad su jais pakalbės... būtent tą kartą man pasirodė kad jis man taippat kažką jaučia... bet manau kad pati save apgavau... jis tikriausiai tiesiog jaučia pareigą ppadėti man kaip savo draugei... išties kuo toliau tuo labiau stengiuos išmesti jį iš širdies... bet nelabai pavyksta... viena vakarą kai viena buvau namie nebetvėriau... ašaros buvo nevaldomos, susirašinėjau su drauge... ir kai man viskas atsibodo susipjauščiau rankas... kraujas nesveikai smarkiai bėgo, apsibintavau ranką, bet ryte visa lovos paklodė buvo kruvina... kai mokykloje jį pamatau einant su savo mergina visa užverdu... o kas svarbiausia tai kad ta jo mergina yra mano draugė... mes visą vasarą praleidom kartu, tik dabar nebelabai bendraujam...tiesiog nežinau... galbūt pavyks jį pamiršti :) ir pamilti kažką kas mylėtų ir mane :)
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt