Kas tai,reankarnacija,ar tik.....

 2007-06-24 16:36:45
Evaldas
Temų: 4
Pranešimų: 189
Registruotas: 2006-04-07
Žmona rado mano horoskopą ir ten buvo parašyta,kad šauliai (tai aš) mėgsta keliaut ir jiems patiktu Kelno miestas.Nu ir dar ten visko.Aš gana ne mažai esu matęs šalių.Vokietijoje tik Bavarijoje nebuvęs.Kelne jau esu buvęs.Bet mane ten traukte trauke.Nuvažiavau ilgesniam laikui.Vaikštau po miestą ir atrodo,kad viską žinau.Nei viena šalis,nei vienas miestas manęs taip netrukia.Traukia,kaip kurie,bet galiu paaiškint kodėl.Bet kodėl Kelnas man toks savas nežinau.Man jame pasiklyst neįmanoma.Orientuojuosi,kaip savame.Tai jausmai,aš tai jutau.Protu paaiškint negalėjau.Net matydamas kažką naujo,ko nematęs,kaip Kelno katedra (Doom),man atrodė tokia pažįstama,kad net nenorėjau apžiūrinėt.
Padariau tik vieną klaidą,kaip važiavau namo pasukau ne į ta puse autobane.Jis gana naujas toje vietoje ir per žioplumą ne į tą juostą įvažiavau.Žmona sakė,kad sukčiau ten ar ten,bet man buvo aišku kur turiu apsisukt.Nuostolis tik 12 km.Ten buvau pirmą kartą.
Kaip kurie žino koks aš skeptikas ir viską bandau paaiškint protu,bet šito aš pats negaliu paaiškint.Dabar vėl jaučiu nežmonišką ilgesį Kelnui.

-------------------------
Nueik ten kur nežinai , pamatyk tai ko nežinai
 2007-07-03 16:03:45
afina
Temų: 0
Pranešimų: 27
Registruotas: 2007-05-11
Ne viska siame pasaulyje galima paaiskinti protu.Net mokslininkai jau tai pripazista.

-------------------------
***Zvaigzdes valdo likimus,bet Dievas valdo zvaigzdes***
 2009-08-23 02:33:28
SharXan
Temų: 1
Pranešimų: 14
Registruotas: 2009-08-23
Mano manymu tj gali buti Deja Vu,tikiuos zinaj ka tj reishkia :) Daug zmoniu tiki,jog yra nugyvene ne viena gyvenima,kazkada zinojau kjp galima pasiskaiciuoti gyvenimus,daug kam skaiciavau,tjpat ir savo,tereikia tik datos,kada gimei,jei idomu,pasiieshkok internete,neturi buti sunku susirasti :) Beto,Deja Vu jausmas daug kartu buvo apnikes ir mane,beto ir to kelis kartus tose paciose vietose,skirtingais laikais :) Tai kad labiau pasiknaisiok savyje ir pabandyk suprasti kas tai,gal bus lengviau :)

-------------------------
Anapus
 2012-02-03 19:21:49
Skaistece
Temų: 4
Pranešimų: 21
Registruotas: 2012-02-02
Simtu procentu tikiu, kad yra toks dalykas. Pavyzdziui as - niekada nesu buvusi Turkijoje, bet nezinau jau kiek metu mane ten traukia. Vos pamatau vaizdus man uzgniauzia kvapa, ir taip laukiu dienos kai ten nuvyksiu. Net daznai isivaizduoju, kokias Turkijos vietas, ir manau , kad jos tikrai yra, nes tai like mano pasamoneje. As jauciu , kad esu kazkaip susijus, mane ten taip traukia ir taskas. Ir nezinau ar taip bus, bet esu visiskai isitiknus ( kas daug kam atrodo kvaila ir, kad taip nebus ) , kad gyvensiu Ten visa savo gyvenima. Manau, kad kazkuriame gyvenime as ten gyvenau ir man matyt labai patiko ar kazkas ivyko, kad mane ten taip traukia. Vos nepamirsau, kazkuri vakara pagalvojau apie tokia vietele : papludimys ir jau kampas toks, o virsuje suoliukai ir kazkuria diena ziuriu Izmiro nuotraukas ir manau , kad vienoje nuotrakoje tikrai pamaciau ta vaizda. Puikiai isivaizduoju kaip atrodo ten gatveles, papludimai, gatves. Jauciu, kad tikrai ten esu buvus.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Mintys apie mistiką » Kas tai,reankarnacija,ar tik.....
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt