kartojantis reiskiniai

 2007-06-30 01:55:23
Renalda
Temų: 1
Pranešimų: 2
Registruotas: 2007-06-29
ka reiskia kada kartojasi toks pats ivikis,toj pacioj vietoj ta pati dariau,tie patis zmones,kas tai galetu but???
 2008-01-20 16:30:11
SarloteIeva
Temų: 1
Pranešimų: 24
Registruotas: 2007-12-24
skaiciau gnosis.lt puslapyje apie siuos reiskinius. Tai vadinama Dejavu, taciau as taip nevadinu. Kai miegi ar medituoji tavo astralinis kunas iskrenda i astralines keliones, kuriose pamato ir praeiti, ir ateiti.Astralinese kelionese pamatomi netgi praeiti gyvenimai. Sapnuose. Todel kartais bent jau man buna kad isimena koks gilus sapnas, arba meditacijoje, kokie nors vaizdai. Taciau, tai nereiskiia kad tai yra gryna tiesa, ir mano nuomones siulau nepriimti uz gryna piniga, tiesiog tau siulau pasidometi kuod augiau is skirtingu saltiniu apie atralini pasauli ir sapnus bei dejavu, tada galesi sudaryti savo nuomone.

-------------------------
Esu tokia kokia esu.
 (Redaguota: 2008-03-09 20:45:09) 2008-03-09 20:43:09
Tiesa
Temų: 0
Pranešimų: 3
Registruotas: 2008-03-09
Man yra taip...
Nu, kad ir eini gatve ir kažką pamatai, ir atrodo, kad tą įvykį tu jau matei?
Kartais mane net tai ir gąsdina...
Nes viena diena pavyždžiui einu gatve ir pamatau atvažęvusi greitoji pagalba, o prie to automobilio senute ir jei spaudimą matuoja ji ir į mane žiūri.Aš ošsigandau, ir jaučiau, kad šitą įvykį jau esu mačiusi?
Labai skaudėjo akis kai į jos akis žiūrėjau, bet tada net nėjo nuo jos attitraukti žvilksnio.
Buvau baisiai persigandusi, kai ją ivežė į greitosios automobilį tai nusiraminau, bet vistiek, visą dieną vis dar galvojau apie ją...
Man buvo tiesiog šokas...
Ką tai turėtų reikšti?

-------------------------
AŠ TIKIU LIKIMU...
 2008-03-10 21:06:51
SarloteIeva
Temų: 1
Pranešimų: 24
Registruotas: 2007-12-24
Tiesiog susidure kontaktas. Gali buti kad toji senute buvo stiprus zmogus.Dvasiska styiprybe. Ji beje gali buti kupina neigiamu emociju, apimta baimes ir tas emocijas, baime perdave tau per akis.
Buna kad buna tpkiu zmoniu kad bvudami salia ju pradeda skaudeti tai kakla tai ranka, galva, tiesiog jie savo ITAIGIU zvilgsniu apzeidzia tavo AURA> O kai pazeista Aura ir fizine ir moraline bukle buna bloga nes yra nestabili. Del to pradeda skaudeti kanors. O atsiminei jos akis del to kad tu ejai vsiskai atsipalaidavus epr gatve, ejai rami ir nepasiruosus neikam, staiga kai tu nepasiruosus ir atsipalaidavus tau mete stipru zvilgsni tas zmogus, kuris galbut buvo apimtas baimes, grauzulio pykcio, nerimo ar siaip kitu STIPRIU jausmu. gal ji jaute baime numirti arba jaute teisiog nerima, ir kaip tik tuo metu zvilgtelejo i tave. Tarsi galbut prasydama nebyliai pagalbos. Bet ne taves o Auksciausiu Jegu.
Pateikiau kelis variantus.
TACIAU ATSIMINK. NETURI TIKETI TUO KA SAKAU VISISKAI TIESIOGIAI> TURI ATSIRINKTI INFORMACIJA KURI TAU ATRODO PRIIMTINIAUSIA. IR SIULAU PASIDOMETI APIE ZVILGSNIO JEGA, APIE AURAS, APIE BIOLAUKUS. GAL SI SITUACIJA KAIP TIK BUVO ZENKLAS KAD APIE TAI REIK PASIDOMETI.TOKIU SITUACIJU NEREIKIA BIJOTI NES TAI PAMOKA.

-------------------------
Esu tokia kokia esu.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt