Apie saulius

 2008-02-12 15:12:09
Eveliniuka
Temų: 1
Pranešimų: 1
Registruotas: 2008-02-11
Lb noreciau suzinoti apie si zenkla turicius zmones, kaz pazysta sauliu ar patys tokie esa parasykite ka jus apie juos galvojate. Is anksto dekavoju ;)
 2008-04-06 19:09:41
Gzota
Temų: 0
Pranešimų: 25
Registruotas: 2006-11-19
as tikrai pazystu kelis sauliu,bet nelabai su jais sutariu....,linksma man su jais,bet tik jeigu pradedam vienas i kita gilintis, viskas nuomens visiskai nesutampa!

-------------------------
Oziaragiuke =)*~
 2008-05-27 18:04:03
solema
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2008-05-27
esu saule, linksma, energinga, žaisminga, su „cinkeliu", tuo pat metu ir labai užsisipyrusi, bet gerąja prasme. Iš isores atrodo, kad sauliams viskas sekasi be jokiu valios pastangu, taciau is tikruju taip nėra - jie tik sugeba neparodyti, kad sunku. Ir ypač aplinkinius klaidina originalus Saulio bruožas - kai jam iškyla sunkumų, jis kažkodėl...ima juoktis. Tai, mano manymu, puikus bruožas, stengiantis, kad aplinkiniams nebūtų nepatogumų, betgi tiems pernelyg dejuojantiems lietuvaičiams užtat ir atrodo, kad tam nenouramai Sauliui viskas pernelyg paprasta. O šiaip Šaul;iai yra rimti žmonės, su ryškiomis dvasinėmis vertybėmis, nepakenčia familiarumo, prasčiokiškumo,yra patys dori iš prigimties. Sveikinu, jei sutikote Šaulį, bet tuo pat metu bus sudėtinga, jeigu jo nesuprasite.
 2008-09-03 16:46:51
edvinasb1515
Temų: 0
Pranešimų: 54
Registruotas: 2008-04-03
ŠAULYS (11.23-12.22)

Šaulio ženklo žmonės orientuoti į dvasinius dalykus ir jiems visada pirmiausia kyla klausimas apie dalyko prasmę. Jie domisi filosofija ir visada yra jų pačių asmeninės tiesos ieškojime. Mielai keliauja, susipažįsta su svetimomis kultūromis ir filosofijomis. Šauliams labai svarbu turėti tikslą, taip kaip tikėti dalykais, kuriuos jie daro. Iš kitos pusės, dėl to jie gali būti blogi darbininkai. Jie sutinkami visose srityse, kur randa savo sielai maisto. Šauliai turi išreikštą laisvės siekimą ir neleidžia savęs apriboti. Ne tik patys pasižymi tolerancija ir dosnumu, tačiau to paties tikisi ir iš savo artimųjų. Jie linkę perdėti, todėl dažnai nepataiko į taikinį. Jų nuoširdžiam spinduliavimui sunku atsispirti, todėl dažniausiai jie yra labai mėgiami. Šaulys meilėje
Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais - geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris. Kaip suvilioti Šaulio vyrą: Šaulys yra atsakingas, sportiškas ir nuoširdus. Jis mėgsta gerą maistą, gerą draugiją ir elegantiškus ar ekstravagantiškus drabužius. Patarimas: pakvieskite jį pajodinėti žirgais.


Kaip suvilioti Šaulio moterį: ji yra linksma, optimistiška, aktyvi, tačiau kartais užgaidi. Turi didelį organizatorės talentą, nepriklauso nuo kitų nuomonės ir mėgsta laisvę. Ji ieško vyro, kuris be didelių pastangų ją pralinksmintų ir padarytų laimingą. Patarimas: nekelkite bereikalingų pavydo scenų.

-------------------------
Oziaragis,..everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking... Mano vardas Edvinas, o antras vardas kuri pasirinkau tai Eduardas ;D gimiau 1993 sausio 19-ta diena Kupiškyje, visa diena keitesi orai tada ir lijo ir snigo, ir žaibavo ir švietė graži saulė ;D man db 16.5m ;D Esu mielas, draugiskas, megstu visiem pagelbet bedoje, mano ugis 188cm, Zodiako zenklas Oziaragis, bet tuo metu kai gimiau tai skaitos tarp oziaragio ir vandenio, ir dar tie metai kai gimiau tarp Bezdziones ir gaidzio, dar kaskur ziurejau savo menulio zodiako zenkla tai vatJisYra Šaulys
 2008-09-21 13:16:14
Vee
Temų: 0
Pranešimų: 13
Registruotas: 2008-07-16
<<<<ji yra linksma, optimistiška, aktyvi, tačiau kartais užgaidi. Turi didelį organizatorės talentą, nepriklauso nuo kitų nuomonės ir mėgsta laisvę.>>>>> uz sita ir megstu saulius :)

-------------------------
taikos meistras kovą uz būvį iškeicia į tylą po audros...bet deja per paniką keliauja tolyn
 2008-10-23 18:31:23
Cosanostra
Temų: 1
Pranešimų: 2
Registruotas: 2008-10-23
Cia wiskas apie Saulius is gerosios puses man rods. ;}
Bet is tikruju tai mes kieti esam. {Sauliai} Jei galeciau pasikeisti zenkla... ne nekeisciau man atrodo pats geriausias -Saulys.
 2008-12-25 14:33:03
Sniegiuke
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2008-12-25

Šaulio ženklo žmonės orientuoti į dvasinius dalykus ir jiems visada pirmiausia kyla klausimas apie dalyko prasmę. Jie domisi filosofija ir visada yra jų pačių asmeninės tiesos ieškojime. Mielai keliauja, susipažįsta su svetimomis kultūromis ir filosofijomis. Šauliams labai svarbu turėti tikslą, taip kaip tikėti dalykais, kuriuos jie daro. Iš kitos pusės, dėl to jie gali būti blogi darbininkai. Jie sutinkami visose srityse, kur randa savo sielai maisto. Šauliai turi išreikštą laisvės siekimą ir neleidžia savęs apriboti. Ne tik patys pasižymi tolerancija ir dosnumu, tačiau to paties tikisi ir iš savo artimųjų. Jie linkę perdėti, todėl dažnai nepataiko į taikinį. Jų nuoširdžiam spinduliavimui sunku atsispirti, todėl dažniausiai jie yra labai mėgiami.
 2008-12-25 14:34:36
Sniegiuke
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2008-12-25

Šaulys

Ugnies ženklas, globojamas Jupiterio, kuris lemia šaulių linksmumą, sėkmę pinigams. Šauliai atviri, nuoširdūs, žavūs. Nekenčia bet kokių suvaržymų, nori būti savarankiški. Mėgsta keliauti, skaityti. Aktyvūs, gali daug pasiekti darbe.

Po šiuo ženklu gimė: A. Kubilius, A. Sabonis, Sviftas, Berliozas, Marija Stiuart, Engelsas, Horacijus, Čerčilis, Karnegis, M. Tvenas, Bethovenas, Štrausas, Disnėjus.
Tinkamiausias partneris

Geriausi partneriai: Liūtas ir Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas. Sunkiai sutaria su Žuvimis, Mergelėmis, Dvyniais.

»
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt