Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2009-05-15 00:00:00
zaliapieva
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Skaičių pasikartojimai. Ką tai reiškia?
 
gal. as esu 4ukas.

man patinka 30meciai. 70ieji kazkaip netycia man pasitaike. Abu vyriskiai, beje, toli grazu neatrodo kad butu gime 70aisiais ;)
 
 2009-05-09 09:15:22
zaliapieva
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Skaičių pasikartojimai. Ką tai reiškia?
 
Ilga istirija trumpai: susitikinejau su vaikinu, kuris maniau yra TAS vienintelis ir ka patvirtino skaitytoja, remdamasi jo gimimo data ir vardu (nesu tikra kokia cia sistema ir kas kaip veikia bet ji per varda ir datas pasiekia zmogu) tai va. To vaikino gimimo data buvo 1970 01 27. Bet su juo kazkas labai staiga nutiko ir viskas baigesi ir as truputi pergyvenau nes nesupratau kas ir kaip. Kol visai neseniai ir labai netiketai sutikau kita vaikina ir dar netikeciau suzinojau kad jo gimimo data yra 1970 07 12. Tie patys skaiciai, tik kita tvarka. Su nauju vaikinu santykiai idealus.

Noreciau tiketi kad cia nekaltas sutapimas bet kazkas neduoda ramybes kaip taip visai netiketai sutikau zmogu su ta pacia skaiciu kombinacija.. cia as kazka per rimtai i galva imu ar tokie sutapimai verti demesio?
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt