Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 11 (žr. žemiau)
 
 2007-04-23 17:57:32
urate
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Bermudų trikampis
 
Bermudų trikampiu vadinamas rajonas vakarinėje Atlanto vandenyno dalyje. Trikampio viršūnės - Bermudų salos, Puerto Riko sala ir Majamis Floridoje. Išgarsėjo šis rajonas tada, kai jame dingo daugybė laivų ir lėktuvų.


Paslaptingi dingimai

Apie paslaptingą trikampį primą kartą sužinota 1840 metais, kai ten buvo rastas prancūzų burlaivis "Rozali". Laive buvo pakeltos burės, jame nebuvo jokių sužalojimų, triumuose - krovinys ir maistas. Bet jame nerasta nei vieno žmogaus.
1872 metais lygiai tokia pat istorija įvyko su brigantina "Marija Celesta". Ji išplaukė iš Niujorko į Gibraltarą su spirito kroviniu ir Azoro salų rajone paslaptingai dingo. Po kelių mėnesių brigantina buvo aptikta atviroje jūroje - taip pat be jokių sugadinimų, su maisto ir vandens atsargomis triumuose, netgi spiritas buvo vietoje. Nebuvo tik laivo komandos.
Panašūs atvejai ir vėliau pasitaikydavo itin dažnai. Netgi kai 1918 metais Bermudų rajone dingo vienas stambiausių pasaulyje krovinių laivų "Ciklopas" su 309 ekipažo nariais, JAV karinė jūrų žvalgyba šį keistą įvykį pavadino dingimu neaiškiomis aplinkybėmis.
Situacija pasikeitė tik tada, kai virš to rajono pradėjo dingti lėktuvai. Pirmas pats žinomiausias atvejis - "Grandies 19" skrydis.
Tada 1945 metais iš karto dingo penki sunkieji bombonešiai "Evendžer", kurie išskrido iš oro uosto Floridoje. Dingo ir vienas jų išsiųstas ieškoti lėktuvas.
Kažkokiu būdu ši informacija pasklido iš karinių sluoksnių, ir žurnalistas Edvardas Džounsas pradėjo tirti laivų ir lėktuvų dingimo aplinkybes. Jis ir sugalvojo pavadinimą "Bermudų trikampis": tokiu pavadinimu 1950 metais buvo išleista jo parašyta brošiūra.
Ji tuoj pat tapo bestseleriu. Susidomėjimas "velnio trikampiu" kilo kaip ant mielių. Kiekvienas naujas dingimas (o jie įvykdavo vidutiniškai kas pusantrų - dvejus metus) vis labiau didino susidomėjimą šia sensacija.
Nuo 1840 iki 1970 metų vidurio tame rajone dingo 38 jūros laivai - nuo asmeninių jachtų iki atominio povndeninio laivo - ir 24 lėktuvai.


 
 2007-04-23 17:52:57
urate
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Bermudų trikampis
 
sveiki.cia vel as...man labai idomu ar tikra tas kas pasakojama apie bermudų trikampi...rasykit istorijas apie bermudu trikampi irreiskit savo nuomone. :)
 
 2007-04-22 14:51:39
urate
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ar tikite horoskopais?
 
as nevisada tikiu bet dazniausiai taip...geriausiai patikrinti...nusiperki zurnala su horoskopais,pasilieki menesio pabaigai o tada perskaitai : jei tai ka perskaitei atsitiko tai tiesa...
 
 2007-04-22 13:44:30
urate
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Pasaulio pabaiga
 
jau geriau isvis neivyktu...
 
 2007-04-22 13:42:54
urate
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
laba ,Bureja, noreciau, kad mane isburtumet...
 
 2007-04-22 10:42:47
urate
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
as manau kad esu isimylejusi bet nezinau ar ir jis taip jauciaas...kartais atrodo kad taip ,kartais atrodo kad ne...tai kaip man suzinoti????
 
 2007-04-22 10:35:32
urate
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
nagi zmones rasykit!!!!!!!!
 
 2007-04-21 09:42:27
urate
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
kas dar zino budu kaip issikviesti dvasiais?arba piku dama?
 
 2007-04-21 09:19:32
urate
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
cia kaip dvasia issikviest...
 
 2007-04-21 09:18:30
urate
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
1.Reikia pasirinkti tylia aplink ,geriau kad butu tamsu. Reikia paimti tuščia popieriaus lapą ir ant jo nupiešti apskritimą(veidą). Apskritime nupiešti 2 akis ir jose žodelius TAIP ir NE, nosis bus centras(vieta adatai). Vietoj burnos parašyti skaičius nuo 0, 2, 3...9 (geriau piešti šypsenėlę tada dvasia bus gera). Aplinkui apskritimą (veidą) parašyti LOTYNIŠKA abėcėlę.
2. Reikia turėti adatą su siūlų, kuria reikės įstatyti į veido centrą ir laikyti šiek tiek atpalaiduota, kad ji būtu pakreipta. Po to reikia susėsti ratu (geriau, kad butu daug žmonių) aplink popierių ir dar 3 žmonėms padaryti apsauginį trikampį rato išorėje(dėl viso pikto). Uždegti žvakes( jų turi būti tiek pat kiek ir žmonių, patartina jas pastatyti aplink popierių) Žmonėms esantiems rate susikibti rankomis ir pradėti kviesti dvasią pvz. “Bilduk ateik, Bilduk ateik“ ir tai kartoti daug kartu kol adata kuria laiko vienas iš seanso dalyvių nepradės suktis ( dar galima adatą įkaitinti).
3. Po to kai yra koks rezultatas reikia patraukti adata prie žodžių TAIP ir NE ,ir paklausti „Bilduk ar tu čia?“. Na kaip jūs jau žinote adata turi pakrypti link žodžio Taip. Na ir tada jau pradedate klausinėti ir uždavinėti klausimus(nepatartina klausinėti apie pačią dvasią ji to nemėgsta, nebent jai su ja susidraugautumėte).Jai klausimas susijęs su skaičiais tai adata padekite prie(link) skaičių, jai su žodžiais tai prie nosies, jai TAIP ar NE tai tarp akių.
4. Baigus seansą reikia daug kartu kartoti „dvasią išeik, dvasią išeik ...“ ir po to paklauskite „ar tu išėjai“. Jai atsakymas NE tai jau jūsų bėda.  Arba labai, labai gražiai jos prašykite.

P.S Patariu į tai atsižvelgti rimtai.
 
 2007-04-20 19:17:56
urate
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
as ir zinau kaip issikviest piku dama...viena pazystama kvietes ir pavyko...as ir ten buvau bet nesikisau...tai zodziu...ant veidrodzio nupiesi laiptus,tada kvieti piku dama :piku dama ateik, piku dama ateik tol kol pradeda ant veidrodzio atsirast pedutes...patarimas:kai pradeda atsirasdines pedutes is karto nuvalykit viska nes galit uzdust!!(pamirsau pasakyt pieskit su kuonors nuvalomu,tarkim mamos ar savo lupdaziu)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt