Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 1 (žr. žemiau)
 
 2007-02-16 00:55:18
otileris
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Indigu vaikai... Jie tarp musu....
 
Indigo vaikai gime nuo 1982 m. iki 2000 m. (auros spalva indigo arba rasalo, arba tiesiog violetine sumaisyta su raudona spalva). Jie skaitosi ledlauziai, reformatoriai, tie kurie pakeis socialini gyvenima ir nusistovejusia tvarka i nauja krypti. O nuo 2000 m. gimsta kristalines auros vaikai, dar ypatingesni ir idomesni uz indigo, pasizymi neeiliniais sugebejimais, taciau yra prisitaikeliai, ju auros spalva keiciasi priklausomai nuo pasnekovo auros spalvos ir taip randa bendra kalba su bet kuom ;) Tikri shaunuoliai ir shaunuoles :). Priesingi indigo vaikams. Indigo vaikai yra kariu sielos, tiesiogine to zodzio prasme, ju paskirtis viska keisti i teigiama puse :). Indigo vaikai yra gretinami sekmingai su Skorpiono zodiaku :) giliai mastancia ir fataliska butybe, net ir indigo spalva simbolizuoja ekstremalias zinias, didele patirti, viso kas slapta ismanyma ir pan. Sie vaikai ( kai kurie jaunuoliai ir merginos ir netgi jau suaugusieji) pasizymi labai teisingu mastymu ir savo kalbomis atrodo kartais kaip senoliai, ar isminciai ;) Tiesiog VALIO! :D
Beje, tai toli grazu ne pirmas ir nepaskutinis kartas, kai gimsta indigo. Butent po Antrojo Pasaulinio karo labai daug gime shiu vaiku, kad atstatyti zala suniokotam pasauliui ir vesti ji i grazesne ateiti.. ;)

Pagal legenda - tai indigo vaikai yra mirusiu atlantidos gyventoju sielos, kurios islauke, kada zemeje atsiras tinkamas metas pasireiksti :).

Pagal numerologija - zmones, kurie daznai mato trigeri (skaiciu kombinacija) 555 yra indigo.

Beje, pats shio teksto autoriu yra indigo.. Respect is everything :D!
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt