Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 3 (žr. žemiau)
 
 2006-12-27 11:35:54
mistika
 
 2006-12-05 12:57:45
mistika
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Ar tikite horoskopais?
 
xem horoskopai :) as jejs tikiu tik kai jie geri (KALBANT APIE LAIKRASTINIUS :D ):D bet manau tai darome mes visi :D paimi perskaitai ir jej jie blogi tai ir sakai kokia cia nesamone :D na o jej geri tai oba jega kaip cia man ta diena turetu but fainai ir tiesiog po poros minuciu uzmirsti tai visvien :DDD tai tiesiog manau, kad horoskopai (laikrasciuose esantys) yra tik puses minutes minutes sypsnis :) na o tikri horoskopai sudaromi zmoniu kurie tuom nusimano ir specialiai vienam asmeniui butent pagal jo duomenis yra tiketini visgi ir cia galima gincytis nes kiek galbut yra Jonu Jonaiciu gimusiu tarkim 1990 01 01 diena tai reikstu kad jie visi bus milijardierai ar ten vargetos.. nesamone manau pasakyti vien is to koks esi zmogus tik zinant jo varda.. juk ji mum duota tevai ir musu issiauklejimas ir mastysena butent jie ir ytakoja, o ne gimstant duodamas vardas :) manau sutinkant ;) (sory uz klaidas ;) )
 
 2006-12-05 12:43:59
mistika
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite būrejomis?
 
as tiesa sakant nesu buvus taciau visai nieko manau butu apsilankyt.. kas zino ar jos ten ka bent i ta puse nukalbes taciau mum jom juk nebutina tiket :) bent ta akimirka butu linksma pasijuokt, o ka jej ir ka atspetu :)) seip kiek esu girdejus kad pas jas nepatartina lakstyt del kiekvieno iskilusio klausimo, kadangi jos suardo bioenegetine pusiausvyra, kuri yra nusistovejusi ir burejos bandydamos yzvelgt ateiti labai sumaiso ta pusiausvyra :)p taj vat tiek :) istiesu kam ju reikia.. :) reikia gyvent sia akimirka ir isnaudot ja lyg ji butu paskutine gyvenime ir nereiks mum lakstyt pas jokias burejas kurios mum "pades" pasirinkt gyvenimo posukius :)*
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt