Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2010-01-01 18:59:15
Widow
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Skaičių pasikartojimai. Ką tai reiškia?
 
as daznai matau 00:00 (zinau, kad tai perejimo i kita diena laikas, bet sunku suprast vistiek, nes jokiu skaiciu tarsi ir nera :) ) musu seimoje visi esame gime 5,6,7,8 dienomis, mano sunus gimes ta pati menesi ir diena kaip as :) vyro gimtadienis sutampa su senelio mirties data, kazkada turejau drauga lygiai puse metu vyresni uz mane, uosvis ir mano sese gime ta pati menesi ir ta pacia diena, mano tevas ir mano drauge gime ta pati menesi, ta pacia diena.., mirus mociutei, tevas mire po puses metu...as jau 5ksi metus matau keista laika, nieko gero jis man neatnese kolkas..kazkokie keisti sutapimai, arba tiesiog pasitvirtina taisykle, kad susipazystame ir bendraujame tik su tam tikrais zmonemis, kaip kad yra teigiama kazkur, tik su tais, kurie mums skirti ir su kuriais kiekviename gyvenime bendraujame :)
 
 2010-01-01 18:34:26
Widow
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: vienodi skaiciai
 
Man karta buvo taip: vaziavau su masiniuku namo nuo tevo kapu ir kai paziurejau i laika masinoje - tai rode 4:44 ir tiesiai tiesiai prie kelio zenklo, kur parasyta Vilnius 44 (kad iki Vilniaus like 44 km). O siaip beveik kasdien matau keista laika 12:12, 00:00, 14:14, 13:13, 15:15, jei masinoje 2:22, 11:11 ir t.t. juos matau jau 5kis metus, kolkas nieko gero man neatsitiko, bet juos matyti pradejau po tam tikro savo poelgio,t.y. susipazinau su vienu zmogumi, kurio geriau buciau niekad nesutikus...tikiuosi, kai issiskirs musu keliai - nebematysiu tu skaiciu, arba jie pagaliau prades ir man nesti sekme...to linkiu ir kitiems...keisciausia, kad ir ilgiau salia manes pabuve zmones irgi pradeda laiks nuo laiko tokius skaicius matyti..kartais idomiu laiku man tiesiog uzsikerta technika, kompiuteris, telefonas, tiesiog nesispaudzia mygtukai...ar kazkas panasaus..
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt