Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 8 (žr. žemiau)
 
 2007-08-28 23:52:13
Noira
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
kalbat apie Genute... na del ligu nustatymo tai super. kai poliklinika neranda tai shaunu ten ir viskas isaiskeja. tik nepastebejau kad ji energetiskai gydytu... tiesoig pasako kokiu vaisteliu nusipirkt. ji man labai padejo ai turejau bedu su sanariais, veliau su pilvo skausmais, kai medikai ziurejo ziurejo ir nieko neiziurejo. o pasake ka daryt ir kaip ranka nueme.
 
 2007-02-08 17:27:05
Noira
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: kas tai galejo buti?
 
ganetinai idomus vardas. siaip ko gero ne vardas arba vardas bet shifruotas nes jox astralas sawo tikro vardo nesakys. jie kazkodel sawo tapatybe slepia ir esu tikra kad jej vardo klaustum dar syki pasakytu jau kita
 
 2007-02-02 17:22:10
Noira
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
tai del kokiu tikslu ji kviesti?
 
 2007-02-02 02:57:00
Noira
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
miela Aguona tai jei jis debilas kam tau jo reikia? :D sorry kad saipaus, bet manau 9 metu bunant ne burtais ir ne meilem rupintis reiktu...
 
 2007-02-02 02:54:45
Noira
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
perskaiciau visus pasisakymus sai tema... na pamenu vaikystei kazka zaidem tema ''piku dama ateik''bet nei tada nei dabar nesupratau kam, juolab niekad niekas neatejo.
iskolo tokiu klausimeliu. atsakykit kas nos man neishmanelej ok?
1. kas yra piku dama?
2. jei tai mirties angelas, tai nemanau jog parsiduotu uz aukso gabaleli. ir sejp mirties angelas zudo tada kai metas ir pas beleka nevaiksto. o kad egzistuotu koks ors samdomas zudikelis is veidrodzio kazkaip nesitiki...
3. taigi jei ji negali nieko nuzudyti, nebent uzduusinti kvieteja, tai kox tixlas ja kviest?

p.s. prasymas temos sukurejui, berods sufler susitwarkyti kalbos kultura. kas per krc.. kas per chata. maza lietuviu kalboi zodziu jau? :)
 
 2007-02-02 02:40:20
Noira
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
negaliu nesioti laikrodziu (mechaniniu) nes jie ant mano ranku sustoja, nors nuimti toliau sekmingai tiksi. man iejus i patalpa isijungia arba issijungia buitine technika. kodel taip yra ir ar tai kas nors blogo? pazystama besidominti ezoterika sake man jog su tokiomis rankomis man tik zmones gydyti, bet as nelabai noriu tuo tiketi, juolab kad prasidejus siems dalykams nemazai paslijo sveikata. labai lauksiu atsakymo.
is anksto dekoju
 
 2007-02-02 02:33:13
Noira
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: kas tai galejo buti?
 
asmeniskai man yra buwe taip kad pradejau girdeti ginca tarp vyrisko ir moterisko balso. kai specealei pradejau klausyti ka jie sneka, moteriskasis balsas susuko ''nesikisk'' ir tuo metu buvau lyg ''isjungta'' ir uzmigdyta.
 
 2007-02-02 02:31:44
Noira
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: kas tai galejo buti?
 
Zmogus yra butybe susidedanti is sielos ir kuno. pradekim nuo to kad zmogaus kunas gyvena cia ir dabar. siela nebepriklauso siam pasauliui ir yra nemari. miegant siela atsiskiria nuo kuno ir keliauja, bet vel jaj gyzus i kuna to nebeprisimname. Busena tarp miego ir budrawimo yra labai idomi, kazkuo primenanti transa. tuo metu zmogaus siela jau viena koja yra nebe cia, bet jos potyrius kunas fiksuoja, todel daugiausia tokiu vaizdiniu ir garsu ''is niekur'' atsiranda butent nakti, snaudziant.
ir visai nebutinai tawo namuose yra paklydusi siela. tiesiog kartais jau taip nutinka, kad nei miegant nei nemiegant girdime ne sio pasaulio garsus.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt