Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 4 (žr. žemiau)
 
 2009-01-08 23:06:54
MandM
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Numerologija-Knyga??
 
Barbytei:
Beveik viskas priklauso tik nuo pačio žmogaus. Skaičiavimas pagal Pitagoro kvadratą gana tiksliai apibūdina žmogų, tačiau ne visada - vis tiek, reikia atminti faktą, kad pasaulyje kiekvieną dieną gimsta tūkstančiai žmonių. Juk jie nebus visiškai vienodi. Daug kas priklauso nuo žmogaus auklėjimo, gyvenamos aplinkos. Pavyzdžiui, kas nors pagal Pitagoro kvadratą galbūt turi vieną vienintelį vienetuką. Jis turėtų būti ypatingai siaubingu egoistu. Bet jis gali tapti didžiausiu altruistu vien dėl to, kad jį taip išauklės tėvai ar jis pats supras beribio savanaudiškumo žalą.

Jeigu nepatinka gaunamas Pitagoro kvadratas, jūs jį galite keisti kaip tik norite - čia jau priklausys nuo to kaip žmogus pasiryš viskam. Pavyzdžiui, jis turėdamas vos vieną dvejetuką ir nė vieno ketverto turėtų turėti polinkį girtuoklystei. Tačiau jeigu žmogus ims reguliariai sportuoti, teisingai maitintis, tikėtina, kad tiesiog susikurs daugiau dvejetų ir ketvertų. Tokiu būdu jis panaikins polinkį girtuoklystei tiek fiziškai, tiek psichologiškai (nemanau, kad atsirastų toks, kuris dėl taurelės degtinės imtų gadinti savo taip sunkiai susikurtą puikią formą) ir net aplenks tuos, kurie turi po penkis dvejetus, po tris ketvertus. Tai yra tikrai įmanoma.

Pitagoro kvadratas tai dovana žmonijai, parodanti ne likimą, bet kad galima tą likimą kurti pagal savo siekius. Mano nuomone, tikėjimas jau nuspręstu likimu yra didžiulis pačio žmogaus suvaržymas. Įsivaizduokite: esate patiklus žmogus ir kažkokia būrėja jums išburia likimą, kuris tikrai nieko gero nežada. Tačiau tuo patikite iš patiklumo ar naivumo ir galbūt puolate į neviltį. Tai nėra gerai, nes tokie dalykai žmogų gniuždo, naikina tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Todėl ir siūlau per daug netikėti galimybe sužinoti savo likimą. Geriau kurkite jį pati. :)
 
 2009-01-08 22:42:34
MandM
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Visiškai nėra jokio dievo. Pati religija - žmonių mulkinimo aparatas. Ir taip tęsiasi tūkstantmečius iki šiol, tik dabar viskas religijai po truputį slysta iš rankų. Pastebėtina tai, kad religiją išpažysta didesnė dalis neišprususių žmonių. Pagal "The Gallup Organization" atliktos apklausos duomenis Europoje tikinčių dievu ar antgamtine jėga buvo 71% apklaustųjų. Tuo pat metu Afrikoje buvo net 95%. Taigi, ne veltui Vatikane vis dažniau užsimenama, kad į Afriką dedamos visos viltys - kur gi dar galima rasti tiek daug neišsilavinusių žmonių? Durnių motina taip lengvai nepaliks savo vaikų.

Tas tikėjimas dievu nėra blogai, jeigu tikėjimas neperžengia tam tikrų ribų - vis tiek žmonėms reikia kažkuo tikėti. Bet pirmiausia žmogus turėtų tikėti savimi: savo galimybėmis, savo ateitimi, galimybe realizuoti savo troškimus. O jeigu žmogus savimi netiki, bet tiki kažkokia antgamtine jėga ar dievu, tai čia jau nėra gerai. To akivaizdžiausias įrodymas - viduramžiai. Šiuo laikotarpiu buvo išžudyta milijonai šviesių žmonių, kurių dėka mūsų ateitis galėjo tapti dar šviesesnė. Visa tai buvo daroma tik iš nepagrįstos šviesos baimės. :)
 
 2009-01-08 21:32:43
MandM
 
 2009-01-08 21:30:10
MandM
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: NSO. Ar tikite?
 
Anksčiau ar vėliau tie visi NSO taps ASO (atpažintais skraidančiais objektais). Va tada ir paaiškės, kas ten yra - ar kokių nors slaptųjų tarnybų nauja šnipinėjimo metodika, ar tai kažkas iš kitų planetų reguliariai lanko mus.

Dabar yra daug žmonių, kurie teigia regėję tokius objektus. Ir tai nebūtinai paprasti žmonės - kai kurie yra gana aukštos kvalifikacijos (pvz, užima aukštas pareigas kariuomenėje). Taip pat yra net teigiančių, kad juos buvo pagrobę. Žinoma, vėliau paaiškėja: didžioji dalis regėjimų ar pagrobimų tėra tik pačių žmonių melas ar vaizduotės vaisius. Tačiau yra ir iki šiol nepaaiškintų regėjimų.

Iš tikrųjų suprasti, kur tiesa, o kur ne be galo sunku, nes šiuolaikinė spauda (ypač bulvarinė) viską taip išgražina, kad galima pamanyti, jog kitą dieną prasidės žvaigždžių karai ar kažkas panašaus į filmo "Nepriklausomybės diena" siužetą.

Aš tikiu, kad kitose planetose egzistuoja gyvybė ir iš dalies tikiu, kad kitų civilizacijų atstovai mus kartais aplanko. Visgi, jeigu mes esame kilę ne iš šimpanzių protėvių, o atkeliavome iš kažkur, tada labai stipriai padidėja Žemės lankymo tikimybė iš kitų planetų. :)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt