Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2009-03-29 09:48:34
Jamagas
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Kuo buvai praeitame gyvenime?
 
Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Phillippines around the year 1850. Your profession was that of a medic, surgeon or herbalist. Your brief psychological profile in your past life:
Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to combat violence and disharmony in our world, to understand its roots and origins. All global problems have similar origins. Do you remember now?

Geras :D štai kodėl man patinka daktaras hausas :D na bet iš tikrųjų labai gali būti, nes beveik viskas ir dabar atitinka kas čia parašyta :)
 
 2009-01-27 20:15:05
Jamagas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
"tikėjimas kad viskas priklauso tik nuo mūsų - nesąmonė." tikrai taip nėra :D iš tikrųjų viskas priklauso tik nuo mūsų pačių, aišku aplinkiniai įtakoja mus, bet didžiausią įtaką mes darome patys sau. Na o kas liečia Dievą, tai Dievas yra tik netokia forma kaip mums diktuoja religija - visagalis žmogus su barzda danguje, tuo abejoju ar ką dar galima įtikinti. Dievas yra daug abstraktesnis ir netgi ne būtybė, o kažkas visiškai protu nesuvokiama ir abstraktu.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt