Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 7 (žr. žemiau)
 
 2008-08-14 22:24:45
Invisible
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Tarpusavio supratimas.
 
Pamąstykime, ką mums reiškia suprasti kitus ir būti suprastam. Kaip jaustumėmės, jeigu mūsų nesuprastų? Ar lengvai padedame kitiems, juos suprasdami, išklausydami, patardami?
 
 2008-08-14 22:21:13
Invisible
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Meilė.Ji gyva mumyse.
 
Tema - gana banali, daug ja galima diskutuoti, tačiau jausmas man iki šiol nepaaiškinamas. Meilė - kaip ir visi dalykai, turi dvi puses: tamsiąją ir šviesiąją. Per daug nesiplėtus, pasakysiu, jog man meilė - svarbiausias dalykas. Kada tikrai myli - tikrai tiki, meilė suteikia optimizmo, optimizmas - noro eiti tolyn. Mylėti yra gerai:) tada širdutei gera:))) mylėkit ir būsit mylimi - paprasčiausia, niekieno nekurta taisyklė.
 
 2008-08-14 22:09:24
Invisible
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Pasaulio pabaiga
 
Pasaulio pabaiga? Niekas nėra tuo garantuotas, nei vienas iš mūsų negalime pasakyti kaip įvyks ir ar tikrai įvyks. Aš tikiu, kad pasaulis per amžius bus gyvas, kadangi esu optimistė:) pasaulio pabaigą galėjo bet kas išgalvoti. Štai kaip naiviai pasakiau. Ir nepulkit su moksliniais faktais, juk negalime būti garantuoti, kaip minėjau. Sėkmės diskutuojant:))
 
 2008-08-14 22:02:36
Invisible
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: tikite horoskopais?
 
Pritariu, Gzota. O aš tikiu, nors man niekada nesipildo:) nebent pati nepastebiu to. Bet man patinka jais tikėti. Patinka, kad galiu paskaityti apie ateities veiksnius, galbūt išsisuku nuo neteisingų sprendimų, galbūt man horoskopai savotiškai padeda:))
 
 2008-08-14 21:58:26
Invisible
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Visada turi būti tikėjimas. Visada privalome turėti kažkam vilties. Nesvarbu kokiems dalykams. Tik tikintys žmonės eina gyvenimo taku tolyn. Svarbiausia ne kuo tiki, o ar tiki. Jeigu tapsime visiškais pesimistais, gyvenimas sustos, prarasime viltį bet kam. Asmeniškai man, Dievas - vienintelis dalykas kuriuo visiškai pasitikiu ir šventai tikiu, nors niekas nesame jo matęs. Tačiau tikiu, kad Dievas man padeda ir mano gyvenimas nestoja. Tikėjimas - šviesa, kai gyventi pasidaro tamsu. Visiems patariu tikėti, juk tai ne našta, anaiptol - viduje pasidaro šilčiau :)
 
 2008-08-14 21:49:50
Invisible
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
Per daug nesigilinusi į tai, ką rašėte, išsakysiu, ką manau. Na, matot, neseniai perskaičiau knygą "Sielvartas po savižudybės". Knyga skirta tiems, kuriuos paliko. Asmeniškai aš niekada neginu žmonių, kurie pasielgia šitaip egoistiškai. Ta knyga, kurią perskaičiau tik dar kartą patvirtino mano nuomonę: tie žmonės, kurie palieka tėra paprasčiausi egoistai, tą silpnumo akimirką nepagalvoję, kiek skausmo suteiks juos mylintiems žmonėms. Savižudžiai paprasčiausiai pasirenka lengviausią kelią, kada mano, jog nebeįveiks gyvenimo kliūčių. Atimti sau gyvybę - be galo didelė nuodėmė. Taip pat nuodėmė yra skaudinti artimus, ir palikti jų širdyse tokią gilią žaizdą. tai yra beprotiška, tuo pačiu tragiška. Manau, tėra vienas žodis apibūdinti šią būseną "beprotystė".
 
 2008-08-14 21:38:24
Invisible
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: Psichologija.
 
Mano nuomone, tinklapyje reikėtų temų, susijusių su žmogaus psichologija, kadangi, mane asmeniškai, psichologija labai domina, todėl visur būtų įdomu kąžką naujo susižinoti:)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt