Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 7 (žr. žemiau)
 
 2007-08-07 12:24:29
Grafe
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
taip turbut tu teisi...del tokiu vaikisku klausimu iskarto reikejo susivokti jog normali moteris cia nerasytu. Mergaite baik verkslenti ir isviso as tik patart norejau. Eik geriau pasipjaustyk venas ir patapk gote.
 
 2007-08-05 10:08:19
Grafe
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
to vampeeriuke: tai pasistenk uzsiimti visai kita veikla nei uzsiimdavai kai su Juo - nusetuoju furunkulais, buvai...kuri laika neik ten kur su juo ejai ir isviso negalvok apie ji,isigyk koki miela gyvuneli kuris uzimtu tave ir prablaskytu, pasistenk atrasti nauju pomegiu, ziurek i vaikinus visai kitokio charakterio nei Tas..buk su seima daugiau,remontuokis buta, keisk isvaizda - pamatysi ir kt vaikinu demesi..
 
 2007-07-31 19:54:22
Grafe
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
to vampeeriuke: Daug gert, lankytis vakareliuose su artimais draugais ,kurie nesusije su vaikinu ( ar jo draugais), uzsiimti kokia nauja veikla, isvaziuoti is to miesto :) laikas pades ji pamirsti ir geras laiko leidimas su kito tarpo zmonemis.
 
 2007-07-20 22:10:12
Grafe
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
nes kiekviena zmogu traukia nauji ,nepatirti ,nepaaiskinami ar antgamtiski dalykai...tai yra ir adrenalinas ir neinia ir visa tai vis labiau domina,nes galima rasti atsakymus i klausimus uzduotus tau paciam...
o beje del atsakymu cia,mirtina tyla....gal pries audra ?
 
 2007-07-20 19:26:46
Grafe
Skyrius: Sapnai
Tema: sapnai
 
Sveiki samanai, kas kaip interpretuotu,kai sapnuojant staigiai pabundi is miego,apsisuka galva ir atsipalaiduoji kai pajunti jog lovoje guli..pvz: sapnuoji,kad lipi laitais zemyn ir bededant koja ant sekancio laiptelio,jo nera ir dedi koja tarsi i niekur.Pajunti nesvarumo bukle ir pabundi.Po to vel uzmiegi.Sapnas yra tarkim bereiksmis(apart tu laiptu lipimo zemyn-blogas zenklas),tik tas pabudimas kazka turetu reiksti-ko nezinau,kadangi tokia miego ir sapno forma daznai kartojasi (beveik kas nakti).Laukiu jusu komentaru bei panasiu sapnu pavyzdziu .
 
 2007-07-18 15:36:06
Grafe
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Suderinamumas
 
Kaip jums tokia pora Dvyniai(menesio pradzioj gimusi) ir Mergele(menesio pabaigoje gimes) ? Ar galetumet ka placiau papasakoti is savo patirties?
 
 2007-07-17 20:54:01
Grafe
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
Esu girdejusi (tikriausiai ne as viena), kad vaikinas pameta galva vos tik paragaves merginos menesiniu kraujo (laseli ilasint i koki gerima). Bet pasekmiu esu girdejusi daugiau- vaikinas siku buna su mergina,bet jam nestovi niekad mylintis su ja; vaikinas pradeda zudyti ir naikint visus aplink kumsciais ,kurie artinasi prie merginos-zodziu isproteja; vaikinas trumpiau gyvena; vaikinas suserga ir t.t. Taigi mielosios raganaites,kaip ten yra is tikruju? gal zinote kokiu baltu (ne juodu) burtu susijusiu su meile? mylimojo meiles uztikrintuma?
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt