Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 3 (žr. žemiau)
 
 2010-01-29 14:43:33
DreamMaster
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: burtai losimo kortomis
 
Aš pažįstu vieną būrėją. Ta moteris buria tik per mėnulio jaunatį. Sakė bandė ir kitom mėnulio fazėm, bet nėra taip efektinga. Geriausia diena yra jaunaties 3 diena. Ir iš tiesų.. Pas ją ateina nemažai žmonių, nors ji tikrai nesireklamuoja, iš to neuždirba. Bet pasako viską..

Tom būrėjom kurios bet kada tave gali priimt, ir išmest kortas aš netikiu..
 
 2010-01-29 14:31:20
DreamMaster
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Skorpionai, kokie jie zmones...?
 
Aš ir skorpionas :) Jei ką nors domina klausimai apie skorpionus, manau galima būtu šioje skiltyje parašyt, bandytume apsvarstyt situacijas.

Aš nežinau kaip kiti skorpionai, bet viena galiu pasakyt, skorpionas be reikalo nekanda. Jei gerbi, ir myli skorpioną, iš jo gali gaut tą patį su kaupu, bet tai reikia parodyti ir jis apie tai turi žinot.

O dėl nuoskaudų, tai sunku jas pamiršt. Gali praeit mėnuo, gali praeit metai, bet jei apie tai garsiai nesakoma, tai nereiškia kad neatsimena to skorpionas.. Dažniausiai esant progai ir primena apie tai :D
 
 2010-01-29 13:31:03
DreamMaster
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Sveiki visi. Netyčiom užtikau šią svetainę. Reklamą padarė, tas laiškas, kuriame siūloma parsisiųst kažkokio briedo. Žinau kad su šios svetainės bendruomene tai nesusiję, ir džiugu, visgi reklama pravertė.

Sapnų pasaulis man yra kažkas nepaprasto. Kažkada ir savo psiaudonimą susigalvojau pagal sapnus :) kažkada man tikrai neblogai sekėsi valdyti savo sapnus. Tik paskutiniais metais mažai sapnuoju. Ar tai daro nuovargis, ar kažkas kito. Bet tikriausiai dėl to kaltas mano nuolatinis energijos švaistymas... Darbas su kompiuteriu.. Pramogos su kompiuteriu ir pan.

Geriausiai pamenu pavykdavo kontroliuot paskutinius sapnus, t.y. paryčiais. Pamenu kaip panorėjęs galėdavau juose skraidyti :) Būdavo, kad su mašina sugalvodavau pasivažinėt dideliais greičiais. Na kažkas tokio.

Dar būdavo tokių sapnų, kurių ir dabar kartais susapnuoju. Tai sapnai iš ateities. Žinojau, kad įstosiu į universitetą :) Žinojau, kad baigsiu mokyklą. Kartais ir labai atrodo nereikšmingi tie vaizdiniai, bet jie praėjus metams, ar keletui metu atsitikdavo realiam gyvenime. Ir kai tai įvyksta realiai, tuomet prisimenu ir tą sapna.. Na toks dejavu jausmas :) Nors tai net nesapnai, tai tiesiog nuotrumpos. Samnuoji kažką.. ir išlenda tas vaizdinys.. Na laikui bėgant sugebėdavau atskirt tuos vaizdinius. Net b0davo, kad iš karto po tokio vaizdinio save pažadindavau, kad geriau atsimint ;)

Buvo kažkuriuo momentu, kad sapnų pasaulis tapo malonesnis ir mielesnis už realų.. Kažkaip atitrūkdavau.. Net miegot eidavau dar dieną, kad kažką susapnuot.

Dabar kažkodėl retai sapnuoju.. Pasiilgstu viso to... reikės vėl suimt save į rankas :)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt