Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2012-11-22 13:52:11
Dimka
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: 2012 12 21 muilo burbulas ar tikrovė?
 
Visi jus skiedalai patys.. Planeta X ezgsistuoja,ten musu proteviu pirmieji namai,ten ir musu atsiradimo prademenys. seniau planeta X buvo vadinama "Sirijus" Ateiviai (NSO) lankosi zemeja kad priziuretu. Zmones turi daug ivairiu pslichiniu galiu,jegu.. Tik geros sirdies ir sielos zmones liks gyventi dar ilgai ir laimingai musu proteviu zemeje "Sirijus" Kai visi zmones pasieks "Evoliucija" ir atskleis visa save,tada ir bus pasaulio pabaiga,po kiek laiko geros sirdies ir sielos zmones atgims proteviu zemeje ir gyvens ten kartu su auksciarasiais "NSO" ateiviais... O tie kurie netiki,tiem dar daug mokytis reik.
 
 2012-11-21 22:01:11
Dimka
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Telekineze. Kas nors tai sugebat?
 
Na kazkaip keistai man atrodo cia kiti koment.. apie situos dalykus zinojau seenai,tik va pats neseai baandziau psi kamuoli daryt,isejo is pirmo karto.. pajudint popieriu ant pagaliuko is pirmo karto nes siurpas nupurte,ir su rankom ir be ranku... dbr pasiemiau sunkiau.. plastmasinis kibiriukas su dangsiu ant silkos pripirstas geleiukas (GAN SUNKUS DAIGTAI JIE GI TOKIEMS DALYKAM MOKYTIS)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt